Szerző Téma: Toyota Kocsis - Baja, Szekszárd  (Megtekintve 16911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Toyota Kocsis - Baja, Szekszárd
« Dátum: 2004.10.16 19:53:31 »
Az én Toyota márkakereskedésem.Nagyon meg vagyok elégedve velük,készségesek az emberhez.
Senki nem írta még őket be a listába,hát megtettem. :)
Kíváncsi vagyok van-e köztünk még valaki ,aki hozzájuk "tartozik". :)
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.11 16:12:31 írta music »
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #1 Dátum: 2004.10.17 22:31:08 »
Az egyik volt csoportásam a tulaja (pontosabban az Apja). Ez teljesen kiment a feljemből. :oops:
Amikkel jött Toyokkal azok teljesen rendben voltak. Hangsúlyozom nem zsír új verdákkal járt. Többek között volt egy Carina II ami irigylésre métó állapotba. volt.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #2 Dátum: 2004.10.24 11:55:37 »
A volt csoporttársad (K Robi) múltkorjában vitt egy karikát a Celica TSportjával....,ami nem öregecske gép most...hát..izzadt a tenyerem a kapaszkodón :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #3 Dátum: 2004.10.25 08:46:49 »
Idézetet írta: "Hardy"
A volt csoporttársad (K Robi) múltkorjában vitt egy karikát a Celica TSportjával....,ami nem öregecske gép most...hát..izzadt a tenyerem a kapaszkodón :D



Hát igen. Amiikor a suliba is vitt vagy csak úgy mellette ülten elég veszélyesen vezetett. Szerintem neki csak egy balesete lesz.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #4 Dátum: 2004.10.26 09:13:47 »
Most vásároltam náluk egy új Yaris TS-t. Nagyon kedvesek voltak, segítettek mindenben, amiben csak tudtak, egyszóval nálam nagyon jól vizsgáztak. :10:
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #5 Dátum: 2004.10.26 09:33:03 »
Idézetet írta: "Kántor"
Most vásároltam náluk egy új Yaris TS-t. Nagyon kedvesek voltak, segítettek mindenben, amiben csak tudtak, egyszóval nálam nagyon jól vizsgáztak. :10:


Egyrészt gratula az autóhoz :) másrészt, mint Yaris tulaj szívesen látunk a fórumon  :wink:  (esetleg az egyesületben is???  :D )

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #6 Dátum: 2004.10.26 14:28:24 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Egyrészt gratula az autóhoz :) másrészt, mint Yaris tulaj szívesen látunk a fórumon  :wink:  (esetleg az egyesületben is???  :D )


Kösz szépen, nagyon tetszik a kis dög. A Belépési nyilatkozatot már letöltöttem, utána kitöltöttem, már csak az ajánló tagot kell felkeresnem, és hamarosan érkezik. (Bár a postát ismerve nem biztos, hogy olyan hamarosan)
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #7 Dátum: 2006.09.28 11:30:17 »
Én szombaton vettem meg életem elsõ autóját náluk, egy Toyota Aygo tesztautót. Teljesen korrektek, holnapután újra meglátogatjuk õket... remélem az elsõ élmények pozitív irányban határozzák meg eljövendõ autós életemet  :wink:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #8 Dátum: 2006.10.02 12:49:26 »
Gratulálok az új autóhoz! Sok-sok balesetmentes kilómétert kívánok! Rengeteg örömöd lesz benne, ebben biztos vagyok! :nagymosoly:
oyota rulez

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #9 Dátum: 2006.10.02 13:00:47 »
Remélem és köszi ;)

Volt amúgy egy kis probléma, ki volt égetve az anyósülés.. amolyan cigilyuk.
Végül megrendelték az új eredeti üléshuzatot, tegnapelõtt lementünk Bajára és egy óra alatt ki is cserélték. Szóval most már fullos a kis golyó  8) (remélem)

Mivel kicsit húzós lenne mindig Bajára lejárni Bp-rõl, ezért most kipróbálom a Sakurát, elsõ lépésként tõlük rendelem meg az oldal és hátsó védõ gumicsíkot.. mégiscsak szõke vagyok, meg nõ is, kellenek az apró biztonsági megoldások  :oops:  :P
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

leszilaci

  • Vendég
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #10 Dátum: 2006.10.03 12:14:11 »
Idézetet írta: "Tide"
Én szombaton vettem meg életem elsõ autóját náluk, egy Toyota Aygo tesztautót. Teljesen korrektek, holnapután újra meglátogatjuk õket... remélem az elsõ élmények pozitív irányban határozzák meg eljövendõ autós életemet  :wink:

gratula a kicsikocsihoz  :nagymosoly:
az aygo topic-ba írnál róla pár szót? felszereltség, motor, véleményed a kocsiról, mennyire tetszik, vagy nem :nyelv:  :kacsint:
kívánom,h soksok baleset-, és stresszmentes km-t guruljatok együtt :pofa:

Lacus

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #11 Dátum: 2006.10.27 23:59:15 »
Sziasztok!

Én is náluk vettem a "Drágámat" , remek csapat, ajánlom mindenkinek õket!  :)

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #12 Dátum: 2006.11.06 23:45:06 »
Na, voltam ma náluk éves szervíz miatt, zárórára, egy órás késéssel sikerült odaérnem, de megvártak és rendelkezésemre álltak, nagyon kedvesek és készségesek voltak!
Nekem megérte Bp-rõl leutazni.
Remélem azért, legközelebb csak egy év múlva lesz rá szükség ;)
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #13 Dátum: 2007.07.06 23:33:35 »
Álljon itt egy történet, hogyan járt egy barátom, amikor 1.4 D4-D Aurisát ennél a kereskedésnél volt kénytelen megvenni :szomoru: :
A srác eleve ilyen Aurisban gondolkodott, így a legközelebbi Toyota márkakereskedõnél érdeklõdött és egyre elõrehaladottabb tárgyalásokat folytatott. Ám mielõtt éppen megrendelte volna a kocsit saját autó beszámítással, a szekszárdi szalonvezetõ hölgy felénk jártában egy szabálytalan sávváltás következtében kisebb átalakításokat végzett a beszámítandó autó teljes bal oldalán :banging: . Így persze macerás a beszámítás az eredetileg tervezett helyen, de a hölgy felajánlotta, hogy fájdalomdíjként kedvezõbb feltételekkel náluk vegye meg az Aurist. Mivel így nem kellett a javítással foglalkozni, hiszen õk (mivel a kárt is õk okozták) sérülten is beszámították a régi kocsit, a barátom belement ebbe. Eddig rendben van. Ez volt május végén. A megrendelés megtörtént, a hitelszerzõdés megköttetett, az Aurist a kereskedés le is rendelte, éppen egy hónapja meg is érkezett a szekszárdi telephelyre. A hölgy június 15-i átadást közölt. Ekkor kezdõdtek a problémák: :nana:
Az átadás a megadott idõpontig nem történt meg, a hölgy különbözõ, nehezen hihetõ magyarázatokkal állt elõ, hogy mikor milyen gátló körülmény merült fel (jármûkísérõ lap hiánya, befizetett regisztrációs adóról szóló igazolás hiánya stb.). Késõbb teljesen elérhetetlen lett, mobilját nem vette fel, a kereskedés központi számán sem lehetett felvenni vele a kapcsolatot, mert "éppen ügyfele volt", az ígért visszahívása rendre elmaradt. Közben a barátom már megkapta a hiteltörlesztéshez az elsõ csekket, holott azt a kocsit még nem is látta, amire a hitelt felvette. :tepemhajam:
Fogyott a türelem, a srác a múlt hétfõn elautózott Szekszárdra és személyesen érdeklõdött, mi a helyzet. Hát volt meglepetés, amikor megjelent. :kormom: Újabb magyarázatok és ígéret: "legkésõbb szerdán átvehetõ a kocsit". Persze a hölgy nem jelentkezett a megadott napon sem :robbanfej: . Másnap ismét elérhetetlen volt. A srác már a hitelszerzõdés felmondását intézte, hogy az autóra nem tart igényt. :szomoru:
Ekkor támadt egy ötletünk :hmm: . Levelet írtunk a TMH-nak, hogy utána tudnának-e nézni, volt-e esetleg garanciális javítása a kocsinak (mert már erre is gondoltunk), illetve egyáltalán mi lehet a csúszás oka? Ekkor valami megmozdult. E hét hétfõjén jelentkezett a hölgy édesanyja, egyben a kereskedés tulajdonosa és hivatkozott a TMH-tól kapott megkeresésre, majd sûrû bocsánatkérések közepette további két nap türelmet kért. A két nap sem jött be, de aztán a mai napon, 30 nappal azután, hogy a kocsit a kereskedés megkapta, a barátom végre átvehette az Aurist. :mivan:
Vonja le mindenki a következtetéseket. Ez a hozzáállás nem egy Toyota kereskedésre vall :morons: . Eddig két különbözõ Toyota kereskedésben vettem összesen három autót, de mindkét helyen sokkal korrektebb magatartást tanúsítottak, hiszen a vevõkbõl élnek. Ez a történet egy alapos ellenpélda és bízom benne, hogy nem ez a jellemzõ. :punch:

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Toyota Kocsis, Baja
« Válasz #14 Dátum: 2007.08.17 22:34:53 »
Idézetet írta: "Sanyesz2005"
Álljon itt egy történet, hogyan járt egy barátom, amikor 1.4 D4-D Aurisát ennél a kereskedésnél volt kénytelen megvenni :szomoru: (...)

Sajnálatos módon még mindig nem ért véget a történet :nene: . Az Aurisba beszámított (a kereskedõ által megtört) OFF Polo-n levõ hitel még mindig nem lett rendezve, holott az autót normál adásvételi szerzõdéssel a kereskedés másfél hónapja megvette. Közben már meg is javították. A csekkek viszont továbbra is érkeznek a barátom részére, sõt a bank már felszólítást is küldött, mert fizetési hátralék mutatkozott. A srác persze jogosan érvel azzal, hogy a kocsit eladta, ezt a bank érti is, ám a hitelszerzõdés a hitel kiegyenlítéséig fennáll. :turelmetlen:
Amikor az Auris átvételét követõen jelezte a kereskedésnek, hogy az eladott kocsira még mindig kipostázták a csekket, akkor arra kérték, küldje el nekik, majd õk feladják. NEM TETTÉK MEG :robbanfej: . Sõt azóta már újabb csekk érkezett. A kerekedésben a napokban egyetlen felelõs személy sem érhetõ el, mert nyaralni mentek. Bár ez az "elérhetetlenség" már megszokott dolog :twisted: . Erre a viselkedésre nehéz szavakat találni. Pontosabban lehetne találni, de ezek leírását tiltja a fórum szabályzata... :banging:
A következõ lépés egyrészt a fejlemények jelzése a Toyota Magyarország részére, de a srác már eltökélt abban, hogy a médiá(k)ban is felveti ezt a kálváriát. :pal3: :axe: