Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 117700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #45 Dátum: 2004.10.25 22:02:28 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "kishaver"

Most már kiokosodtam alap szinten a chip-ből.  :lol:  :lol:  Nem szabad :!:


Köszi, most már hétvégén én is elvetettem a dolgot. Toyota szervizben végzett chipszerelés oda vagy vissza, nem lesz chippelés.
A héten megyek spoiler ügyben, érdekel téged is vmi? Megkérdezem?


Hali egy hátso spojler engem is érdekelne!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #46 Dátum: 2004.10.26 07:46:47 »
Idézetet írta: "molnarl"
Köszi, most már hétvégén én is elvetettem a dolgot. Toyota szervizben végzett chipszerelés oda vagy vissza, nem lesz chippelés.
A héten megyek spoiler ügyben, érdekel téged is vmi? Megkérdezem?


Első szoknyát szeretnék, valami nagyon light-osat (véknyat, hogy ne érjen le mindig) és hozzá szép kis küszöböt hasonló stílusban. Jó lenne valakivel beszélni nekem is, mert nem tudom, hogy a sárfogó-t hogyan lehet helyettesíteni vagy beépíteni a küszöbbe szépen. A csopaki gyerekek leszedették volna velem, pedig nagyon sok sarat meg fog. Hisz ez a dolga.
Üdv: Kishaver 74

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #47 Dátum: 2004.10.26 07:52:03 »
Idézetet írta: "kishaver"

Első szoknyát szeretnék, valami nagyon light-osat (véknyat, hogy ne érjen le mindig) és hozzá szép kis küszöböt hasonló stílusban. Jó lenne valakivel beszélni nekem is, mert nem tudom, hogy a sárfogó-t hogyan lehet helyettesíteni vagy beépíteni a küszöbbe szépen. A csopaki gyerekek leszedették volna velem, pedig nagyon sok sarat meg fog. Hisz ez a dolga.


Ok, beszélek vele, megnézem milyeneket csinál, aztán ha jó, megadom a számát, ha mész Bp felé, benézel hozzá Győrbe. Nagyon kiváncsi vagyok milyen...
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #48 Dátum: 2004.10.26 08:01:47 »
molnarl:
a remussal kapcsolatban beszéltem tegnap a sráccal itt Pécsett, most 30%! akció van minden remusra!
itt el tudod érni őket: www.autotuningpecs.hu  márcsak a tel.szám miatt is!
Matávoson hívjad,hivatkozz rám, és keresd a Petit! :wink:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #49 Dátum: 2004.10.26 08:06:18 »
Idézetet írta: "SzzS"
molnarl:
a remussal kapcsolatban beszéltem tegnap a sráccal itt Pécsett, most 30%! akció van minden remusra!
itt el tudod érni őket: www.autotuningpecs.hu  márcsak a tel.szám miatt is!
Matávoson hívjad,hivatkozz rám, és keresd a Petit! :wink:


Köszi!
Még ma felhívom őket!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #50 Dátum: 2004.10.26 08:13:21 »
típusazonos remus olyan 100 körül van!
univerzális az occsóbb!
úgy hivatkozz rám,hogy a yarisos zsolti... :oops:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #51 Dátum: 2004.10.26 08:19:37 »
Idézetet írta: "SzzS"
típusazonos remus olyan 100 körül van!
univerzális az occsóbb!
úgy hivatkozz rám,hogy a yarisos zsolti... :oops:


Melyiket ajánlod? Én típusazonos párti vagyok, kedvezménnyel is sok! Sebringet megkérdezem, az olcsóbb.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #52 Dátum: 2004.10.26 08:32:20 »
Idézetet írta: "SzzS"
típusazonos remus olyan 100 körül van!


 :shock: Basszús, az nagyon sok. Már ne haragudjatok skacok, de miért (vagy mire) jó a kipufogó?

Erőt ad? Tudomásom szerint nagyon keveset.
Szép a hangja? Hosszútávon azért kiborító, ha nagyon hangos nem?

Meséljetek nekem erről kicsit.
Üdv: Kishaver 74

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Beszélgessünk...
« Válasz #53 Dátum: 2004.10.26 08:37:23 »
Régebben én is szerettem volna kipufogó rendszert, de erről is lebeszéltem megam. Hogy miért???
Mert nem akartam időelőtt megbolondulni a hangtól, amikor megyek a pályán. Igaz van hallkabb illetve hangosabb kipufogó, de akkkor sem.
Meg 30 ezer Ft-ot (amennyit én áldoztam volna rá) azt el tudom normálisabb dolgokra is költeni.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #54 Dátum: 2004.10.26 08:57:48 »
molnarl:
az univerzális olcsóbb és egy kipufogós ugyanúgy fel tudja tenni mint egy tipusazonosat!
Sebringből is van nekik,meg másik is van valami biztos!Hívd fel és megmondja,hogy mit tud ajánlani,így vaktában nem akarok dobálózni az árakkal...mert nem tudom,csak ő is látatlanban mondott egy sac/kb árat!
Felhívod és megnézi rögtön a katalógusból!

Kishaver: A sportkipufogó alapból azért sport mert nincs akkora folytása mint egy gyári dobnak,ezáltal az autód érezhetően jobban fog menni,szebb hangja lesz és esztétikailag sem gusztustalan egy rozsdamentes és saválló vég a lökhárítód alatt,esetleg beintegrálva a lökhárítóba!!de hát ez az én véleményem!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #55 Dátum: 2004.10.26 09:03:45 »
ja,aki már eleve felrakat egy sportdobot azt nem fogja zavarni az,hogy hangos vagy ha zavaró!Én kisutcákban rendszeresen közlekedek,és 3 riasztó minimum beindul!És nem azért mert hangos a kipufogóm,(hanem a direktszűrő miatt) mert inkább halk és morgós mint üvöltő!Egy Tdi Fiat f*sztudjami dobja van feltéve,pont akkora mint a yaris hátsó dobja,nem üvölt, kellemes és csak 19000 be került!!
Hehe!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #56 Dátum: 2004.10.26 09:34:24 »
Idézetet írta: "SzzS"
Kishaver: A sportkipufogó alapból azért sport mert nincs akkora folytása mint egy gyári dobnak,ezáltal az autód érezhetően jobban fog menni,szebb hangja lesz és esztétikailag sem gusztustalan egy rozsdamentes és saválló vég a lökhárítód alatt,esetleg beintegrálva a lökhárítóba!!de hát ez az én véleményem!


Köszi számítottam rád a kérdés megválaszolásában. :lol:

Véleményem: Nekem a maximálisan esztétikus autó hátsót az jelenti, ha nem látok kipufogót egyáltalán és a hang maximum egy csini kis diesel hang vagy valami 5-6 hengeres mormogás. Persze imádom a sportosságot is, de ahhoz kell egy külső is, ami esetedben adott az ufód által.

Utaztam már Győr-Szeged odavissza távot egy off 3-as golfban, ahol csak óvatosan volt a hang kiengedve és 110-130-as tempónál már rendesen idegesítő volt hátul ülni. Elfáradt a fülem és fejem az állandó hangtól. Akkor lettem ellenzője a saját autómban a dolognak. Ha jórészt csak városban kis távokra használnám az autómat, akkor talán kapna tőlem ilyet.
Üdv: Kishaver 74

jlovas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
Beszélgessünk...
« Válasz #57 Dátum: 2004.10.27 14:56:16 »
Ma volt alkalmam megnézni egy K&N sport légszűrő betétet. Hát elég lukacsosnak tűnik a szövete: a nap felé tartva látszik, hogy sok apró, de jól kivehető luk van rajta. A keret és a szövet+drótháló találkozásánál szintén elég ritkásnak tűnik.

Van aki azt állítja, hogy ezt nyugodtan be lehet tenni a papírszűrő helyére?
04 Corolla HB 1.6 SOL

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #58 Dátum: 2004.10.27 15:49:07 »
Idézetet írta: "SzzS"
Istenkirály lenne ha tudnál szerezni egy komplett ajtót (szélvédővel)...!
Tavaszra én is megdurvítom a yarist!

Akkor kapaszkodj öreg. Lehet, hogy van 1 az isten háta mögött. Csak neked. De cxsak holnap lesz tuti a válasz. Ment a privi az egyéb infóval.
Üdv: Kishaver 74

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Beszélgessünk...
« Válasz #59 Dátum: 2004.10.27 18:29:02 »
Idézetet írta: "molnarl"

Nem szabályoz le a remus bizonyos sebesség fölött????


Bocs,hogy csak most reagálok,de igazság szerint ne mtudom.Nem vagyok otthon ebben az ügyben,és az Avensisen biztosan nem Remus volt,annak valami jellegzetes emblémája van a cső végén. Lehet valami névtelen volt,de az a hang akkor sem fog hiányozni nekem.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61