Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 118486 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #60 Dátum: 2004.10.28 07:21:04 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "SzzS"
Istenkirály lenne ha tudnál szerezni egy komplett ajtót (szélvédővel)...!
Tavaszra én is megdurvítom a yarist!

Akkor kapaszkodj öreg. Lehet, hogy van 1 az isten háta mögött. Csak neked. De cxsak holnap lesz tuti a válasz. Ment a privi az egyéb infóval.


ment a válasz privibe!!!! [smilie=sm38.gif]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #61 Dátum: 2004.11.05 09:42:02 »
Volt most a héten nálunk egy gyönyörű optikai tuningos újfajta Corolla. Fekete az autó, sötétített lámpák, fóliázás, légterelők, 17-es alufelnik, kipufogóvég, szóval minden mi szem szájnak ingere. Megkérdeztem: "milyen motor van benne?"  - "1.4-es" - akkor köszönöm nem vagyok rá kíváncsi.
Ha már ilyen "dögös", legyen már minimum 1.6-os. Olyan égő szerintem alapmotoros autót agyontuningolni  :(  (nem az apró szemöldökökkel és a picit nagyobb felnikkel van bajom).
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #62 Dátum: 2004.11.05 10:55:00 »
Idézetet írta: "Szeke"
Volt most a héten nálunk egy gyönyörű optikai tuningos újfajta Corolla. Fekete az autó, sötétített lámpák, fóliázás, légterelők, 17-es alufelnik, kipufogóvég, szóval minden mi szem szájnak ingere. Megkérdeztem: "milyen motor van benne?"  - "1.4-es" - akkor köszönöm nem vagyok rá kíváncsi.
Ha már ilyen "dögös", legyen már minimum 1.6-os. Olyan égő szerintem alapmotoros autót agyontuningolni  :(  (nem az apró szemöldökökkel és a picit nagyobb felnikkel van bajom).


Miért égő?
Az enyém is 1,4. Pár lóerőt pluszt ki lehet hozni belőle.
Nálam még csak fóliázás van, de a terv spoilerek, stb.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #63 Dátum: 2004.11.05 12:33:31 »
Hogy miért égő? A kívülről szupersportos autóra azt hiszik a többiek (jogosan), hogy szupererős gép. Ha viszont az 1.4-essel akarsz lámpánál gyorsulgatni egy másik, valódi tuningos géppel amibe nagyobb moci van,  jó eséllyel mindig meg fogsz szégyenülni.
Egyik ismerősöm eladta az 1.6os bukólámpás Celicáját. A vevő ráragasztotta a 2.8 turbo 4wd feliratokat, turbós motorháztető, stb. Szóval Carlos Sainzosan nézett ki az autó, és ott figyelt benne az 1.6os motor....  :lol:
Másik kedvencem: TSport felirat az 1.4es autókra, vagy ezres Yarisra.
Sajnálom, ha valakinek a lelkivilágába taposok, de én inkább a kívülről nem hivalkodó hanem belülről sokat tudó autók híve vagyok. Hadd lepődjön meg a BMW-s ha legyorsulom, ne pedig fordítva  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #64 Dátum: 2004.11.05 13:03:16 »
Idézetet írta: "Szeke"
Hogy miért égő? A kívülről szupersportos autóra azt hiszik a többiek (jogosan), hogy szupererős gép. Ha viszont az 1.4-essel akarsz lámpánál gyorsulgatni egy másik, valódi tuningos géppel amibe nagyobb moci van,  jó eséllyel mindig meg fogsz szégyenülni.
Egyik ismerősöm eladta az 1.6os bukólámpás Celicáját. A vevő ráragasztotta a 2.8 turbo 4wd feliratokat, turbós motorháztető, stb. Szóval Carlos Sainzosan nézett ki az autó, és ott figyelt benne az 1.6os motor....  :lol:
Másik kedvencem: TSport felirat az 1.4es autókra, vagy ezres Yarisra.
Sajnálom, ha valakinek a lelkivilágába taposok, de én inkább a kívülről nem hivalkodó hanem belülről sokat tudó autók híve vagyok. Hadd lepődjön meg a BMW-s ha legyorsulom, ne pedig fordítva  :wink:


Ez jogos!
Ha láttom hogy nagyobb gép, akkor szép lassan indulok, hadd győzzön.
Most a napokban a Suzukisok vannak rám kattanva, tegnap reggel Sopronban egy Swift akart legyorsulni, aztán este Győrben egy WagonR. Régebben a Golfok, Astrák rendeztek mellettem gyorsulási versenyt.
Én amikor vettem az autót, nem az volt a szempont, hogy tuningolhassam később, ez most indult el bennem.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Beszélgessünk...
« Válasz #65 Dátum: 2004.11.05 13:57:20 »
Én nem vagyok ellenére az alapmotoros tuningnak, csak szerény személyem nem fogja csinálni, ennyi, attól még más teheti  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #66 Dátum: 2004.11.06 11:49:18 »
Idézetet írta: "Szeke"
Én nem vagyok ellenére az alapmotoros tuningnak, csak szerény személyem nem fogja csinálni, ennyi, attól még más teheti  :wink:


...és a diesel Yaris tuningra mit mondasz?? Az az igazi barbárság mi?? :lol:  :lol:  Mert én sem hittem volna a vásárláskor, hogy 2 hónapon belül az ültetésen jár majd az agyam. Igaz csak minimális -3 centit kap, de ez lényegesen sportosabb vezetést fog engedni.
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #67 Dátum: 2004.11.08 07:58:15 »
Amikor én tavaly átvettem a yarist másnap ment kipufogóshoz...:)
Láttam már én is yarist amiben ki volt cserélve az első hűtőmaszk TS feliratúra...,közben meg ott volt rajta a széria lökhárító!
 
de suzukin is láttam "type-R" feliratú szélvédőcsíkot...kapásból körberöhögtem a majmot lámpánál...!
Azért az 1.0 yarissal simán oda merek állni az 1.4 es poloknak Fabiáknak, téli méretű kerékkel meg főleg!

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10681
Beszélgessünk...
« Válasz #68 Dátum: 2004.11.09 16:51:54 »
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10681
Beszélgessünk...
« Válasz #69 Dátum: 2004.11.09 16:52:49 »
Egy Celica GT4-es motorját rakták át bele,a teljesítményét 230-300 lóerő körülire becsülik.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #70 Dátum: 2004.11.10 07:35:47 »
Meglehetősen szimpatikus lenne a gép :)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Beszélgessünk...
« Válasz #71 Dátum: 2004.11.10 07:58:03 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Egy Celica GT4-es motorját rakták át bele,a teljesítményét 230-300 lóerő körülire becsülik.
Oks, ezt értem, hogy nagyon erős lett, de akkor még mindig ott van az a kis probléma, hogy a futómű nem a legjobb, és a súlyelosztás sem egészen ideális a sportos vezetéshez. Amennyi pénzből kijön ez a verda, már lehet, hogy kapott volna egy celica-t, ami azért sportautó. Persze nem ilyen szép és esetleg nem is meglepő, hogy gyors, de ha azt még kicsit megpiszkálják, akkor aztán .....

Nem bántom, mert azért csorog a nyálam rendesen, de sok a felesleges pénzkidobás. Az ilyen autókat soha nem értettem, Illetve a gazdáikat. :?:
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Beszélgessünk...
« Válasz #72 Dátum: 2004.11.10 08:00:49 »
Azért szerintem a Celica GT4 meglehetősen szép!!Mármint arra gondolok amelyik már nem bukólámpás,hanem ikerlámpás!!
Az új celica meg úgy ahogy van nem tetszik!!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Beszélgessünk...
« Válasz #73 Dátum: 2004.11.10 08:30:09 »
Idézetet írta: "SzzS"
Azért szerintem a Celica GT4 meglehetősen szép!!Mármint arra gondolok amelyik már nem bukólámpás,hanem ikerlámpás!!
Az új celica meg úgy ahogy van nem tetszik!!


Szerintem az újnak csak a fara van elbaltázva!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Ronin77

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Beszélgessünk...
« Válasz #74 Dátum: 2004.12.08 11:05:47 »
Sziasztok,

Egy kis segítség kéne. '99-es Corollámra szeretnék az első lámpákra szemöldök rakni, de sehol nem találok. Tudja valaki, hogy hol lehet ilyet venni, vagy csak egyedileg lehet csináltatni?
Köszi