Szerző Téma: Eladó Yaris  (Megtekintve 243624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #60 Dátum: 2005.08.22 20:50:37 »
Összefutottunk egy szimpatikus párral a Cora parkolójában. Árulják a Yarisukat: 2000-es Yaris verso, full extra (minden van benne amit csak belefért), 60.000km-el. sötétkék. mintha új lenne. 1.9ft. akit érdekel dobjon egy mailt: andzsin@easymail.hu

Blue Quasar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Eladó Yaris
« Válasz #61 Dátum: 2005.11.29 21:16:54 »
Sziasztok,

sajnos mióta megvettem a yarisom alíg voltam itt, most meg el kell adnom javascript:emoticon(':sir:')

A tervezetnél korábban megyek ki hosszabb időre külföldre, és ezért hamar elkéne adnom a yarisom még az idén ill. január eleje lenne az ideális ... pedig nagyon szeretem a ezt a kocsit, a szívem szakad meg ... ebben a kategóriában nincs vetéjtársa ...  
javascript:emoticon(':sir:')

garázsban tartott
Yaris 1.5 TS
Fekete 3 ajtós
(aki nem látott még fekete 3 ajtós TS-t, és lát egyet az más színbe már nem fog tudni gonolkodni szerintem, meglátni és megszeretni nálam is így volt ... )

2001/3 hó  én vagyok a második tulaj 2005 áprilisában vettem 54000 km el most 59000 km van benne.
a többi infót a komoly érdeklődőnek ...

"extrák" =
-  AEZ 15" ICON alufelni (jelenleg 185/55-ös continental ts770-es téligumi van rajta)
a gyári felni sajnos elég semmitmondó, ezzel kicsit még keményebben néz ki szerintem javascript:emoticon(':ordog:')
-  fém váltógomb

fényképet még nem tudok linkelni  elég koszos a kocsi majd pár nap múlva letisztítom aztán felrakom hivatalos oldalakra is, de itt úgy is tudja mindenki hogy néz ki egy ilyen kocsi, javascript:emoticon(':P')

légyszi csak olyan keressen akit tényleg érdekel (fejérmegyei vagyok, Fehérvártól nem meszze lakom)
irányár ~2.150.000 Ft vagy hitelátvállalás (~700.000 kp+30.000 Ft/hó 72hó eddig 7-et befizettem) ...

cím.:
gabor28@externet.hu
06 70 6310746

TS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Eladó Yaris
« Válasz #62 Dátum: 2005.12.19 09:34:23 »
ELADÓ!

Yaris TS 5 ajtósom, 2004.03.30., homokmetál színben, első tulajdonostól, sérülésmentes.
A gyári felszereltésgen (ABS+EBD, kipörgésgátló, kanyarstabilizátor, 4 légzsák, 4 hangszóró, légkondi, CD-s rádió, ködfényszóró, sportülések, alufelni stb.) túl könyöktámasz és riasztó van beszerelve.

Irányár: 3.000.000.- Ft

Mobil: 06-20-3883957

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Eladó Yaris
« Válasz #63 Dátum: 2005.12.19 15:01:55 »
Idézetet írta: "TS"
ELADÓ!

Yaris TS 5 ajtósom, 2004.03.30., homokmetál színben, első tulajdonostól, sérülésmentes.
A gyári felszereltésgen (ABS+EBD, kipörgésgátló, kanyarstabilizátor, 4 légzsák, 4 hangszóró, légkondi, CD-s rádió, ködfényszóró, sportülések, alufelni stb.) túl könyöktámasz és riasztó van beszerelve.

Irányár: 3.000.000.- Ft

Mobil: 06-20-3883957


Miért adod el?  :hipnozis:
Toyota Yaris T SPORT
153



TS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Eladó Yaris
« Válasz #64 Dátum: 2005.12.19 17:25:52 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "TS"
ELADÓ!

Yaris TS 5 ajtósom, 2004.03.30., homokmetál színben, első tulajdonostól, sérülésmentes.
A gyári felszereltésgen (ABS+EBD, kipörgésgátló, kanyarstabilizátor, 4 légzsák, 4 hangszóró, légkondi, CD-s rádió, ködfényszóró, sportülések, alufelni stb.) túl könyöktámasz és riasztó van beszerelve.

Irányár: 3.000.000.- Ft

Mobil: 06-20-3883957


Miért adod el?  :hipnozis:


Válasz: családi okok (gyermek jövetel), így kénytelen vagyok konszolidálódni. Corolla kombi dízel lesz helyette.
Egyébként a TS ritka jó gépkocsi!!! Főleg ilyenkor télen jönnek elő kiválló tulajdonságai (ha ismered, tudod) téligumival, kipörgésgátlóval, kanyarstabilizátorral simán megy hóban, jégen.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Eladó Yaris
« Válasz #65 Dátum: 2005.12.30 17:59:30 »
Ide is beirom:
Vennek a felesegemnek egy Yarist.  4-6 evest, lehetoleg maganszemelytol, 1. tulajtol. Vigyaznank a kis autora, jo kezekbe kerulne. Aki tud ilyenrol az szoljon legyszi! Kp fizetek termeszetesen.

TS

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Eladó Yaris
« Válasz #66 Dátum: 2006.01.06 21:17:30 »
Szevasztok!

Még mindig (sajnos) eladó a Yaris TS-em. Néhány hozzászólással feljebb a részletek olvashatók, azzal a kiegészítéssel, hogy 4 db acélfelnit és Michelin Alpin 2 téligumi garnitúrát is adnék hozzá.
Irányár: 2.900.000.- Ft.

Akit érdekel, kérem, keressen.

Üdv., TS

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #67 Dátum: 2006.01.07 09:14:15 »
Idézetet írta: "Peter"
Ide is beirom:
Vennek a felesegemnek egy Yarist.  4-6 evest, lehetoleg maganszemelytol, 1. tulajtol. Vigyaznank a kis autora, jo kezekbe kerulne. Aki tud ilyenrol az szoljon legyszi! Kp fizetek termeszetesen.


namost erre azt tudom én neked mondani, ha még nem sikerült, hogy egyrészt hasznaltauto.hu, másrészt pedig, hogy a mi Yarisunk, amit tavasszal vettünk 6 évesen 46.000km-el:))) 1.450.000-ért, az úgy történt, hogy végigböngésztem a kereskedők weblapjait és találtam egy jó autót az EmilFreynél, csak amint az az első hívás után kiderült a weblapon lévő infók köszönő viszonyban sincsenek azzal, mint amilyen kocsiparkkal rendelkeznek, mert olyan gyorsan viszik a Yarisokat, hogy a weblapszerkesztő nem tudja olyan gyorsan frissíteni az oldalt és ez most nem vicc, a kereskedő elmondása szerint "lábon állva" elviszik őket, ez az autó, amit mi vettünk, ez két nappal korábban érkezett be, de még fel sem tudták rakni sehová, mi máris elvittük, úgyhogy Yaris vásárláshoz kell egy kis szerencse, mint minden máshoz az életben. :nagymosoly:  :pofa:  :rolleyes:  :lol:  :twisted:  :vezetes:  :toy:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Eladó Yaris
« Válasz #68 Dátum: 2006.01.07 10:23:48 »
Ez bíztató, amit írsz, mert 1 év múlva, mi is szeretnénk eladni a kocsit.  :pofa:
Laco 73 :D

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Eladó Yaris
« Válasz #69 Dátum: 2006.01.07 10:55:43 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ez bíztató, amit írsz, mert 1 év múlva, mi is szeretnénk eladni a kocsit.  :pofa:

Egy év múlva nem biztos hogy még mindig ilyen kedvező lesz a helyzet. Már jócskán lesz az utakon az új Yarisból és a korábbi modell vszleg nem lesz olyan kapós, vagy csak az ára lesz egy kicsit alacsonyabb.

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #70 Dátum: 2006.01.07 13:38:15 »
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "KLaco"
Ez bíztató, amit írsz, mert 1 év múlva, mi is szeretnénk eladni a kocsit.  :pofa:

Egy év múlva nem biztos hogy még mindig ilyen kedvező lesz a helyzet. Már jócskán lesz az utakon az új Yarisból és a korábbi modell vszleg nem lesz olyan kapós, vagy csak az ára lesz egy kicsit alacsonyabb.


majd mindenki rájön mennyivel xarabb at 1.0 :twisted:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Eladó Yaris
« Válasz #71 Dátum: 2006.01.07 19:33:02 »
Idézetet írta: "andzsin"
namost erre azt tudom én neked mondani, ha még nem sikerült, hogy egyrészt hasznaltauto.hu, másrészt pedig, hogy a mi Yarisunk, amit tavasszal vettünk 6 évesen 46.000km-el:))) 1.450.000-ért...


Koszi, most jottunk haza sielesbol, ugyhogy most fogok raallni a temara igazan. Meg nincs Yaris :(
Bar ausztriaban nagy volt a kisertes, piszok olcso ott minden hasznaltauto.

Majd beirom ide tobbek keresere, hogy mi lett a vege. Valami ilyesmi autot keresek mint a tied!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Eladó Yaris
« Válasz #72 Dátum: 2006.01.07 20:27:32 »
Idézetet írta: "andzsin"
Idézetet írta: "kmr"
Idézetet írta: "KLaco"
Ez bíztató, amit írsz, mert 1 év múlva, mi is szeretnénk eladni a kocsit.  :pofa:

Egy év múlva nem biztos hogy még mindig ilyen kedvező lesz a helyzet. Már jócskán lesz az utakon az új Yarisból és a korábbi modell vszleg nem lesz olyan kapós, vagy csak az ára lesz egy kicsit alacsonyabb.


majd mindenki rájön mennyivel xarabb at 1.0 :twisted:


melyik 1.0 ról beszélsz? a régiről,vagy az újról?
mert szerintem a régi 1.0 a kategóriájában a legjobb!

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #73 Dátum: 2006.01.07 21:44:43 »
arra gondoltam, hogy még inkább lehetetlen lesz régi 1.0-át venni, mert az újtól mindenki fújolni fog...persze, hogy az újra gondoltam. ez a mostani széria motorja annyira el van találva, hogy nálánál nagyobb 1,2s, 1,3s Corsákat, Puntokat..etc. úgy otthagyja mint a szél :nagymosoly:

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #74 Dátum: 2006.01.07 21:46:31 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "andzsin"
namost erre azt tudom én neked mondani, ha még nem sikerült, hogy egyrészt hasznaltauto.hu, másrészt pedig, hogy a mi Yarisunk, amit tavasszal vettünk 6 évesen 46.000km-el:))) 1.450.000-ért...


Koszi, most jottunk haza sielesbol, ugyhogy most fogok raallni a temara igazan. Meg nincs Yaris :(
Bar ausztriaban nagy volt a kisertes, piszok olcso ott minden hasznaltauto.

Majd beirom ide tobbek keresere, hogy mi lett a vege. Valami ilyesmi autot keresek mint a tied!


a múltkor is láttam a használtautón ennyiért Yarist, nézd meg!