Szerző Téma: Eladó Yaris  (Megtekintve 243641 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Eladó Yaris
« Válasz #30 Dátum: 2005.04.30 17:33:40 »
HIHETETLENÜL jól tartják a Yarisok az árukat... Egyszerűen alig éri meg használt Yarist venni. Ahogy Zénóka is írta, még a legöregebb Yarisok is a másfél milliót elérik árban  :shock:  Jövőre valószínűleg jobban csökken majd az áruk, mivel addig elterjed az Aygo, és jön az új Yaris.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #31 Dátum: 2005.05.01 10:46:56 »
Hát akkor mondok valamit. Másfél hete az Emilfreynél vettünk egy 99-es Yarist 46000km-el 1.0-ás, extrák nélkül (klíma, elektromos ablak..stb), első tulajdonostól, +1 év jótállással, most minden ami kicserélhető, kicseréltettem velük az ő költségükre mindezt 1.450.000eft-ért. Ez jó vétel volt nem?:)))

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Eladó Yaris
« Válasz #32 Dátum: 2005.05.01 11:15:42 »
Idézetet írta: "andzsin"
Ez jó vétel volt nem?:)))

De  :wink:  Csak ritka az ilyen sajnos.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #33 Dátum: 2005.05.01 11:21:50 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "andzsin"
Ez jó vétel volt nem?:)))

De  :wink:  Csak ritka az ilyen sajnos.


Az volt a mákunk, hogy kinéztem egy autót a weblapjukon egy háromajtós klímás 99-es Yaris volt 1490-ért. felhívtam őket és mondta az ipse, hogy azt már elvitték és egyébként is 1790 volt csak elírták:) És már mondta is mi van raktáron:) 3 db Yarisuk volt összvissz. A miénket egy idős házaspár vitte be 3 nappal a telefonom előtt, még fel sem került a weblapra:) Azt mondta a dealer, hogy gyakorlatilag nem is érinti a Yaris kereke a földet náluk, már viszik őket. Úgyhogy nagyon kapós az autó. Az volt a szerencsénk, hogy a házaspár megelégedett azzal az árral, amiért beszámították nekik az új Yarisba.

Én örültem, hogy japán Yarist vehettem, ezt mondta a dealer is. Nem tudom néhány év múlva mit fogok csinálni, lehet hogy váltok Subarura:) Persze csak akkor ha a c2-őt behozzák hozzánk. Azok még ott készülnek. Azt bírjuk csak megfizetni:(

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Eladó Yaris
« Válasz #34 Dátum: 2005.05.01 11:59:07 »
az enyém 1.89-ért volt kirakva de sikerült elhoznom1,8-ért.
Persze hogy vanak olcsobbak a kategoriában pl  :gunfirej: 206-os 1,4-ért de ez mégis japán meg persze  :toy:
ugyhogy nem érdekelt az cirka 400E plusz.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Eladó Yaris
« Válasz #35 Dátum: 2005.05.01 12:09:53 »
Idézetet írta: "andzsin"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "andzsin"
Ez jó vétel volt nem?:)))

De  :wink:  Csak ritka az ilyen sajnos.


Az volt a mákunk, hogy kinéztem egy autót a weblapjukon egy háromajtós klímás 99-es Yaris volt 1490-ért. felhívtam őket és mondta az ipse, hogy azt már elvitték és egyébként is 1790 volt csak elírták:) És már mondta is mi van raktáron:) 3 db Yarisuk volt összvissz. A miénket egy idős házaspár vitte be 3 nappal a telefonom előtt, még fel sem került a weblapra:) Azt mondta a dealer, hogy gyakorlatilag nem is érinti a Yaris kereke a földet náluk, már viszik őket. Úgyhogy nagyon kapós az autó. Az volt a szerencsénk, hogy a házaspár megelégedett azzal az árral, amiért beszámították nekik az új Yarisba.

Én örültem, hogy japán Yarist vehettem, ezt mondta a dealer is. Nem tudom néhány év múlva mit fogok csinálni, lehet hogy váltok Subarura:) Persze csak akkor ha a c2-őt behozzák hozzánk. Azok még ott készülnek. Azt bírjuk csak megfizetni:(

Ezzel azt akarod mondani, hogy a Francia Yaris szar?
Olyat már nem is vennél?
Mert el kell keserítselek, de nem a származási ország határozza meg a jó minőséget.
Ha kimész a kínai piacra és veszel pólót 100-asért csomóját, az lehet, 1 hét után szétmegy, de lehet, hogy a boltban ahol 3000ért veszel pólót, arra is méd in csájna van ráírva, csak az 3 évig bírja, na akkor most mi van  :?:  :D
Laco 73 :D

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #36 Dátum: 2005.05.01 22:30:43 »
Épp most írtam meg a Yaris pro-kontra topicba, hogy mi a bajom a francia koprodukcióval. Nem mondom, hogy nem vennék ilyen Yarist, de meggondolnám. Sajnos a származási ország meghatározza a minőséget. De még így is mindig a japcsi autók vannak az élen - lsd. Adac-TÜV-, kérdés meddig, a Ford pl. nagyon feljött.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Eladó Yaris
« Válasz #37 Dátum: 2005.05.02 00:24:08 »
Ebben meg tudom erősíteni KLacot. Nem a származási ország számít elsősorban. Rengeteg olyan dolog van - különösen a számtek területén - ami kínai és attól még jó. A Carináknál pl pont a japán gyártásúaknál volt egy viszonylag gyakori hiba. Az új Corollákat törökországi kezek rakják össze, csakúgy, mint a Thaliát. Mégis mekkora különbség.
Az én Corollám japán gyártású, de már elkoptak a csomagtérzárban a lamellák, és ki kellett cseréltetni.
Most legyél igazságos :!:  :wink:  :lol:
music     

andzsin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 591
Eladó Yaris
« Válasz #38 Dátum: 2005.05.02 12:59:41 »
Idézetet írta: "music"
Ebben meg tudom erősíteni KLacot. Nem a származási ország számít elsősorban. Rengeteg olyan dolog van - különösen a számtek területén - ami kínai és attól még jó. A Carináknál pl pont a japán gyártásúaknál volt egy viszonylag gyakori hiba. Az új Corollákat törökországi kezek rakják össze, csakúgy, mint a Thaliát. Mégis mekkora különbség.
Az én Corollám japán gyártású, de már elkoptak a csomagtérzárban a lamellák, és ki kellett cseréltetni.
Most legyél igazságos :!:  :wink:  :lol:


Nézd én erre csak azt mondom, hogy több eredeti minden ízében Made in Japan autót ismerek és több olyat, amit Európában raktak össze. Sajnos nem az a minőség. Persze egy japán autóban is lehetnek hibák. Itt is vannak fokozatok. Hát a törökökre nem esküszöm:) De hagy éljek analógiával: anno azért nem vettünk Junkers kazánt a házunkba, mert azt a törökök rakják össze, mondtam, köszi nem kell, inkább Vaillant. vagy: 2 éve vettem egy Pana DVD Playert (Made In Slovakia), az első amit elhoztam csak a DVD-t nem volt hajlandó lejátszani:(( A Kenwood hifimet 3-szor kellett visszavinni. Sajnos a minőségért fizetni kell. A Yarisokban is van olyan, ami még ízig vérig japán.  Nem akarom túlfényezni őket, de van különbség, ha nem is első ránézére, de másodikra:)) Sok választásunk úgysem lesz, mert előbb-utóbb minden Kínában fog készülni, ha így haladunk:(( vagy :))

deric

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 168
Eladó Yaris
« Válasz #39 Dátum: 2005.05.24 13:58:27 »
Egyik kollégámnak eladó a yarisa


Adatok:

 

Toyota Yaris 1.0 Terra Plus (3 ajtós) ezüstmetál   Km óra állás: 29.000 km

(Első tulajdonos, magyarországi forgalomba állítás, fedett helyen tartott.)

Fogyasztás:  városban 5,9 - 6,0 városon kívül akár 5,0 (nekem már sikerült).

 

Gyártási idő: 2003. 11 hó.

Főbb felszereltségi adatok:  elektromos ablak és tükör, központi zár, magasságban állítható szervó kormány, fedélzeti computer,  ABS, EBDS (Elektromos fékerő szíbályozó) gyári szövet szőnyegek, gyárilag sötétített übvegek  +  Pirelli téli gumi lemez felnivel! + vezetett szervízkönyv.

 

3 év vagy 100e km a gyári garancia, mely időtartamra érvényes a Toyota EUROCARE. (Ingyenes segítségnyújtás)

Az autó sérülésmentes, bármikor megtekinthető.

 

Az autó akár hitelátvállalással is megvásárolható: 600.000 Forint (CHF alapú  - THM:5,62%, - hitel 72 hónapra, ebből 18 részlet befizetve.), vagy 2.100.000 Forint    

sandor.soltesz@bergmann.hu

LockSniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Eladó Yaris
« Válasz #40 Dátum: 2005.06.28 22:29:57 »
Idézetet írta: "andzsin"
... mert előbb-utóbb minden Kínában fog készülni, ha így haladunk:(( vagy :))


Hát ez már politikai kérdés, de nem azért fog minden ott készülni, mert odatelepülnek a gyárak, hanem mert bekebelezik az egész világot.

Adok két napot, hogy megtudjátok, hány kínait temettek el hazánkban az elmúlt 25 évben. Nekem van hiteles adatom, meg fogtok lepődni.
-------------------------------------
Ha TELE van, akkor nem ÜRES
--------------------------------------

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Eladó Yaris
« Válasz #41 Dátum: 2005.06.29 00:03:19 »
Idézetet írta: "LockSniper"
Adok két napot, hogy megtudjátok, hány kínait temettek el hazánkban az elmúlt 25 évben. Nekem van hiteles adatom, meg fogtok lepődni.

Szerintem az elmúlt 1 éven is meglepődnénk... :wink:
music     

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Eladó Yaris
« Válasz #42 Dátum: 2005.06.29 07:50:18 »
Nekem a japán yarison egy francia váltó van fent "technikai okokból", de sokkal kezesbárányabb ez a váltó mint a japán volt...

Amúgy kérdeztem a márkakereskedést,hogy honnét jönnek az alkatrészek a toyotához, és azt mondták,hogy 90% francia, 10% japó!
Ez van...

Hány ferdeszeműt temettek el nálunk?? Sacc: 37500!!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Eladó Yaris
« Válasz #43 Dátum: 2005.06.29 07:51:16 »
ja, az utóbbi 25 évben??? Akkor 3.750.000. :)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Eladó Yaris
« Válasz #44 Dátum: 2005.06.29 08:01:01 »
Idézetet írta: "LockSniper"

Adok két napot, hogy megtudjátok, hány kínait temettek el hazánkban az elmúlt 25 évben. Nekem van hiteles adatom, meg fogtok lepődni.


Hivatalos vagy nem hivatalos temetések száma kell? :wink:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4