Szerző Téma: Eladó Yaris  (Megtekintve 243629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Eladó Yaris
« Válasz #15 Dátum: 2005.03.17 16:25:01 »
Kíváncsi vagyok, egy biztosítós is ennyire becsülné-e az értékét...
music     

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
Eladó Yaris
« Válasz #16 Dátum: 2005.04.23 22:16:16 »
Gondolkodom egy használt Yaris vásárláson. Anyám használná, így semmi tuning, lehet 3 ajtó, 1liter.
2 milla alatt!

Esetleg valaki?
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Eladó Yaris
« Válasz #17 Dátum: 2005.04.23 22:42:55 »
Idézetet írta: "dió"
Gondolkodom egy használt Yaris vásárláson. Anyám használná, így semmi tuning, lehet 3 ajtó, 1liter.
2 milla alatt!

Esetleg valaki?

Jelenleg 2 darab, 1999-es, 5 ajtós ezres Yarisunk van. Az egyik zöld, a másik fehér. Mind a kettő free tronicos (azaz nincs kuplung, a váltókar meghúzásakor automatikusan old a kuplung). A zöld irányára 1m890e, 1 év garanciával, a fehéré 1m690e, szintén garanciával. ITT van a zöldről info és ITT pedig a fehérről.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Eladó Yaris
« Válasz #18 Dátum: 2005.04.24 09:07:11 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "dió"
Gondolkodom egy használt Yaris vásárláson. Anyám használná, így semmi tuning, lehet 3 ajtó, 1liter.
2 milla alatt!

Esetleg valaki?

Jelenleg 2 darab, 1999-es, 5 ajtós ezres Yarisunk van. Az egyik zöld, a másik fehér. Mind a kettő free tronicos (azaz nincs kuplung, a váltókar meghúzásakor automatikusan old a kuplung). A zöld irányára 1m890e, 1 év garanciával, a fehéré 1m690e, szintén garanciával. ITT van a zöldről info és ITT pedig a fehérről.


Hoppá!
Egy 6 éves Yariska 1,9M ?!  :?  Az új most 2,3M. No, kuplungos, és? ...
No ez az, amit írtam Diónak egy másik topicban. Még egy kicsit várni kéne a vásárlással, amíg a kereskedők rájönnek, hogy ennyiért nem lehet eladni.
(Szeke, téged sajnos értelek ...)
Én aszem az interneten nézelődnék. Vagy egy icipici hitellel újat vennék a mamának ... mondjuk Szekééknél ...  :wink: ha már van 2M ....
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Eladó Yaris
« Válasz #19 Dátum: 2005.04.24 12:03:15 »
Idézetet írta: "hillar"
Egy 6 éves Yariska 1,9M ?!  :?  Az új most 2,3M. No, kuplungos, és? ...
No ez az, amit írtam Diónak egy másik topicban. Még egy kicsit várni kéne a vásárlással, amíg a kereskedők rájönnek, hogy ennyiért nem lehet eladni.
(Szeke, téged sajnos értelek ...)
Én aszem az interneten nézelődnék. Vagy egy icipici hitellel újat vennék a mamának ... mondjuk Szekééknél ...  :wink: ha már van 2M ....
ÁÁ  :D  :D

Tudni kell, hogy nálunk minden ár irányár... Van kint a honlapon sok olyan ár, amin el lehet hüledezni (főleg azért, mert nincsenek korrigálva. Egyszer ki lett rakva X forintra, és lehet, hogy 2 év múlva is annyit ír a lap). De akit érdekel az autó, azzal meg lehet egyezni.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Eladó Yaris
« Válasz #20 Dátum: 2005.04.24 17:10:38 »
Idézetet írta: "Szeke"
Tudni kell, hogy nálunk minden ár irányár... Van kint a honlapon sok olyan ár, amin el lehet hüledezni (főleg azért, mert nincsenek korrigálva. Egyszer ki lett rakva X forintra, és lehet, hogy 2 év múlva is annyit ír a lap). De akit érdekel az autó, azzal meg lehet egyezni.

Ezt jó tudni, felcsigáztál...!
music     

leszilaci

  • Vendég
Eladó Yaris
« Válasz #21 Dátum: 2005.04.29 09:36:10 »
nem biztos, hogy ennek pontosan itt a helye, de gondoltam megosztom Veletek a tapasztalatomat:

hirtelen felindulásból elhatároztam, hogy lecserélem 2 éves autómat egy másik yarisra.
nem azért, mert bármi baj lenne a kocsival! sőőőt!
egyszerűen megváltoztak a közlekedési szokásaim: az évi 12.000-15.000km futásteljesítmény felugrott 45.000-50.000 környékére.
és talán a mostaninál egy kedvezőbb hitelkonstrukcióval is jobban járnék!

a jelenlegi 1.3 vvti modellt helyett D4d, vagy Ts jöhetne számításba.

2 szalonnal vettem fel a kapcsolatot. az egyik, ahol az autót vettem, a másik pedig kedvenc Superünk. ezek közül a Super-nél tegnap jártam, a másikhoz majd jövőhét hétvégén fogok eljutni.

nagyon segítőkész volt az értékesítő srác, mindenféle lehetőséggel számoltunk! ez pozitívum, DE...
kiváncsi vagyok, hogy szerintetek korrekt áron akarták-e beszámítani egy új autóba a 2 éves, sérülésmentes, vezetett szervízkönyv 1.tulaj, 60.000km, 3 ajtó, 1.3, ezüst, klímás, seb.váltózár, elektromos tükör-ablak, színre fújt minden,fóliázott, távrányító, bőrkormány és bőrváltó.
igaz, állapotfelmérést nem végeztek (a másik kereskedésnél majd fognak), és úgy adott árajánlatot az autóra, de azt hittem, hogy leesek a székről!
1.700.000-1.750.000 esetleg 1.8 ha nagyon jó állapotban van.....
és azért ennyi,MERT 3 ajtós!

és ettől a ponttól már nem vettem annyira komolyan az egészet, de egy hitelajánlattal és prospektusokkal a kezemben kisétáltam a szalonból :?

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Eladó Yaris
« Válasz #22 Dátum: 2005.04.29 10:03:55 »
Idézetet írta: "leszilaci"
nem biztos, hogy ennek pontosan itt a helye, de gondoltam megosztom Veletek a tapasztalatomat:

hirtelen felindulásból elhatároztam, hogy lecserélem 2 éves autómat egy másik yarisra.
nem azért, mert bármi baj lenne a kocsival! sőőőt!
egyszerűen megváltoztak a közlekedési szokásaim: az évi 12.000-15.000km futásteljesítmény felugrott 45.000-50.000 környékére.
és talán a mostaninál egy kedvezőbb hitelkonstrukcióval is jobban járnék!

a jelenlegi 1.3 vvti modellt helyett D4d, vagy Ts jöhetne számításba.

2 szalonnal vettem fel a kapcsolatot. az egyik, ahol az autót vettem, a másik pedig kedvenc Superünk. ezek közül a Super-nél tegnap jártam, a másikhoz majd jövőhét hétvégén fogok eljutni.

nagyon segítőkész volt az értékesítő srác, mindenféle lehetőséggel számoltunk! ez pozitívum, DE...
kiváncsi vagyok, hogy szerintetek korrekt áron akarták-e beszámítani egy új autóba a 2 éves, sérülésmentes, vezetett szervízkönyv 1.tulaj, 60.000km, 3 ajtó, 1.3, ezüst, klímás, seb.váltózár, elektromos tükör-ablak, színre fújt minden,fóliázott, távrányító, bőrkormány és bőrváltó.
igaz, állapotfelmérést nem végeztek (a másik kereskedésnél majd fognak), és úgy adott árajánlatot az autóra, de azt hittem, hogy leesek a székről!
1.700.000-1.750.000 esetleg 1.8 ha nagyon jó állapotban van.....
és azért ennyi,MERT 3 ajtós!

és ettől a ponttól már nem vettem annyira komolyan az egészet, de egy hitelajánlattal és prospektusokkal a kezemben kisétáltam a szalonból :?


Érdemes legalább egy telefon erejéig a kiskörösi (kecskeméten is ők vanak) szalont is megkeresni, használtra jóval korrektebbek, mint a super ,ahol külön cég a használtas. viszont a hitelekkel most a super aciózik, máshol 8% körül, náluk 4% körüli thm.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

leszilaci

  • Vendég
Eladó Yaris
« Válasz #23 Dátum: 2005.04.29 10:31:46 »
Idézetet írta: "Tamás69"

Érdemes legalább egy telefon erejéig a kiskörösi (kecskeméten is ők vanak) szalont is megkeresni, használtra jóval korrektebbek, mint a super ,ahol külön cég a használtas. viszont a hitelekkel most a super aciózik, máshol 8% körül, náluk 4% körüli thm.


az a 4% sem annyi, hanem 6!
ki van ez kérem találva!

jövőhéten elmegyek a reálszisztémához.
nem hiszem, hogy különb ajánlatot kapok, aztán szerintem marad minden ahogy most van!(persze fel fogom hívni kiskőröst is a reálszisz után)

meg kell várni, hogy milyen akciókat vonz magával az aygo, nomeg az új yaris.

addig szerintem beletekerek még 1 év alatt plusz 40-50.000km-t és akkor már valóban 1.700.000-t fog érni!

mindenesetre lassan megtanulom, hogy kereskedésbe csak akkor szabad eladnod az autód, ha gyorsan kell a pénz! az előző autómra OFF subaru libero ON olyan nevetséges árat mondtak, hogy inkább magam árultam a neten, és a végén olyan jól jöttem ki, hogy egymásra licitált a 2 vevő!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Eladó Yaris
« Válasz #24 Dátum: 2005.04.29 14:53:50 »
Idézetet írta: "leszilaci"
nem biztos, hogy ennek pontosan itt a helye, de gondoltam megosztom Veletek a tapasztalatomat:

hirtelen felindulásból elhatároztam, hogy lecserélem 2 éves autómat egy másik yarisra.
nem azért, mert bármi baj lenne a kocsival! sőőőt!
egyszerűen megváltoztak a közlekedési szokásaim: az évi 12.000-15.000km futásteljesítmény felugrott 45.000-50.000 környékére.
és talán a mostaninál egy kedvezőbb hitelkonstrukcióval is jobban járnék!

a jelenlegi 1.3 vvti modellt helyett D4d, vagy Ts jöhetne számításba.

2 szalonnal vettem fel a kapcsolatot. az egyik, ahol az autót vettem, a másik pedig kedvenc Superünk. ezek közül a Super-nél tegnap jártam, a másikhoz majd jövőhét hétvégén fogok eljutni.

nagyon segítőkész volt az értékesítő srác, mindenféle lehetőséggel számoltunk! ez pozitívum, DE...
kiváncsi vagyok, hogy szerintetek korrekt áron akarták-e beszámítani egy új autóba a 2 éves, sérülésmentes, vezetett szervízkönyv 1.tulaj, 60.000km, 3 ajtó, 1.3, ezüst, klímás, seb.váltózár, elektromos tükör-ablak, színre fújt minden,fóliázott, távrányító, bőrkormány és bőrváltó.
igaz, állapotfelmérést nem végeztek (a másik kereskedésnél majd fognak), és úgy adott árajánlatot az autóra, de azt hittem, hogy leesek a székről!
1.700.000-1.750.000 esetleg 1.8 ha nagyon jó állapotban van.....
és azért ennyi,MERT 3 ajtós!

és ettől a ponttól már nem vettem annyira komolyan az egészet, de egy hitelajánlattal és prospektusokkal a kezemben kisétáltam a szalonból :?

Ez elég súlyos, ezek szerint a mi 1.0-ás alap Yarisunkért, ami 5 AJTÓS se adnának sokkal többet, ergó nem éri meg becserélni?
Laco 73 :D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Eladó Yaris
« Válasz #25 Dátum: 2005.04.29 15:11:46 »
Idézetet írta: "leszilaci"
nem biztos, hogy ennek pontosan itt a helye, de gondoltam megosztom Veletek a tapasztalatomat:

hirtelen felindulásból elhatároztam, hogy lecserélem 2 éves autómat egy másik yarisra.
nem azért, mert bármi baj lenne a kocsival! sőőőt!
egyszerűen megváltoztak a közlekedési szokásaim: az évi 12.000-15.000km futásteljesítmény felugrott 45.000-50.000 környékére.
és talán a mostaninál egy kedvezőbb hitelkonstrukcióval is jobban járnék!

a jelenlegi 1.3 vvti modellt helyett D4d, vagy Ts jöhetne számításba.

2 szalonnal vettem fel a kapcsolatot. az egyik, ahol az autót vettem, a másik pedig kedvenc Superünk. ezek közül a Super-nél tegnap jártam, a másikhoz majd jövőhét hétvégén fogok eljutni.

nagyon segítőkész volt az értékesítő srác, mindenféle lehetőséggel számoltunk! ez pozitívum, DE...
kiváncsi vagyok, hogy szerintetek korrekt áron akarták-e beszámítani egy új autóba a 2 éves, sérülésmentes, vezetett szervízkönyv 1.tulaj, 60.000km, 3 ajtó, 1.3, ezüst, klímás, seb.váltózár, elektromos tükör-ablak, színre fújt minden,fóliázott, távrányító, bőrkormány és bőrváltó.
igaz, állapotfelmérést nem végeztek (a másik kereskedésnél majd fognak), és úgy adott árajánlatot az autóra, de azt hittem, hogy leesek a székről!
1.700.000-1.750.000 esetleg 1.8 ha nagyon jó állapotban van.....
és azért ennyi,MERT 3 ajtós!

és ettől a ponttól már nem vettem annyira komolyan az egészet, de egy hitelajánlattal és prospektusokkal a kezemben kisétáltam a szalonból :?


Amit tudnod kell:
A Supernél a használtautó részleg egy külön cég. Csak "ráépült" a
Superre.
Állapotfelmérést szerintem csak akkor végeznek, ha konkrétabb az ügy.
Én náluk vettem a Corollát és az előzőt ott akartam hagyni.
Nos, az árajánlattól én is elszédűltem mert kb. 150ezerrel kevesebbet
mondtak, mint azt vártam.
Ennek ellenére, ha nem keres Mickey kocsit és nem veszi meg, akkor ott
hagytam volna a Supernél. És, hogy miért?
Mert a kocsin valóban buktam volna kb. 200.000HUF-ot, de nincs eladási
macera. Eddig még minden autómat magam adtam el, és bizony volt amivel
igen sokat szívtam (és még az ár is alacsonyabb lett a reméltnél.).
Ha csak 2 hónapig árulod az is egy halom pénz. Addig is fizeted a kötelezőt,
a Cascót (ha van) a hirdetési pénz, meg a sok okoskodó vevő...
És a költségek esetleg duplán vannak, mert már az új kocsi is ott
áll a ház elött.
Szóval nehéz ügy...

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Eladó Yaris
« Válasz #26 Dátum: 2005.04.29 19:15:55 »
Én is ugyanebbe a cipőbe léptem,mint leszilaci.
Kzozze-val probáltam egyezkedni a Supernél,hogy számítsák be az 1év4hónapos 5ajtó,metál,30ekm-es 1.3-as SOL kocsimat,merthogy jobb hitelt tudtak volna adni az újhoz,mint ami most van és ha vesztett is az értékből,de újabb hitel és talán jól jövök ki és új autó megint stb... :)
DE,a kocsiért akartak adni 2,1M ,aminek ugyan esett az új ára 2.95-re,de egy majdnem 1 éves "új" kocsim ára essen több mint egy misit az azért durva!
Szóval kivárok még legalább egy évet,mert most csak nem esik megint egy misit,mert akkor már a 2 éves kocsim egy milliót érne :lol:
Szóval megnézzük az új Yarist vagy egy jó kis Corollát majd.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Eladó Yaris
« Válasz #27 Dátum: 2005.04.29 19:31:16 »
Idézetet írta: "Hardy"
Én is ugyanebbe a cipőbe léptem,mint leszilaci.
Kzozze-val probáltam egyezkedni a Supernél,hogy számítsák be az 1év4hónapos 5ajtó,metál,30ekm-es 1.3-as SOL kocsimat,merthogy jobb hitelt tudtak volna adni az újhoz,mint ami most van és ha vesztett is az értékből,de újabb hitel és talán jól jövök ki és új autó megint stb... :)
DE,a kocsiért akartak adni 2,1M ,aminek ugyan esett az új ára 2.95-re,de egy majdnem 1 éves "új" kocsim ára essen több mint egy misit az azért durva!
Szóval kivárok még legalább egy évet,mert most csak nem esik megint egy misit,mert akkor már a 2 éves kocsim egy milliót érne :lol:
Szóval megnézzük az új Yarist vagy egy jó kis Corollát majd.

Hardy!
Egy barátom éppen ma szólt, hogy kellene a "hölgyismerősének" 1.3 benyás, nem túl koros, tehát/de használt Yaris. Mindegy hány ajtós és színű, csak klíma és egykét alapvető kényelmi cucc legyen benne.  (Ez az ő megfogalmazása...)
Mennyiért válnál meg a kicsidtől?? (Jöhet priviben...)
Ja! Szólhat a kérdés mindenkinek, persze ...  :wink:
Köszi:

ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Eladó Yaris
« Válasz #28 Dátum: 2005.04.30 15:12:43 »
Yaris beszámolás, mennyit ér a yarisom témához:

Nem is olyan régen szerettünk volna 1 hölgyismerösömnek autót venni. Az 1értelmü volt, hogy yaris, az alapfelállás az volt, hogy használt, 99-2000 körüli sima alap (harmony), kilóméter mindegy (saját tapasztalatra alapozva :wink: ), az állapot viszont nem. Kb 3 hónapig keresgéltünk 1,3-1,4 töl indultak az autók. Illetve azok, amiket valamikor így lehetett nevezni. 1,7-ig szinte kizárólag a "csak kicsit be volt borulva az árokba" és a "az a néhány elem cserélve volt" között lehetett választani. 1,8-ért már volt olyan, amin csak 1 elem volt fényezve, de amúgy ütötték-vágták. A legnormálisabb autó amit 3 hónap alatt sikerült felhajtanom az egy 99-es harmony volt 5 ajtóval, ami igaz hogy nem volt sérülve, de a bal elsö ajtón volt 1 jó nagy tescoparkolásos horpadás, amit azért nem csináltatott meg a tulaja, hogy láthassuk mi volt a probléma. Eddig oké is, de mindezt 1,9 röl alkudva 1850-ig sikerült lealkudni, pedig 1 hétig mászkáltam a ***i nyakára úgy, hogy alkuban nem ismerek tréfát :wink:  :wink: .
Na ezek után beszéltem rá 1 új alapra, ami akkoriban (tavaly nyár) 2510-be került metálfénnyel (alkuval) együtt. Ráadásul abban már alapban szervo a kormány meg abs. Ja és nem 5 és fél éves!!.

Két hete az egyik barátomnál aki egy nem toyotánál értékesítö, ráértünk, mondom nézzen már 1 eurótaxot a gépre. (yaris 1.0 2002, klíma 67000km, abszolúte sérülésmentes, szinte szalonállapot.)
A beszámítási ár 1,7 mill. ("hát olyan egyhatért vennénk be") Az eladási 1,95 mill. Mondom csak úgy csendben, nem hivatalosan: "mennyiért raknátok ki?" a válasz " 2-2,1-ért. mivel szép az autó".
no comment


KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Eladó Yaris
« Válasz #29 Dátum: 2005.04.30 15:42:13 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Yaris beszámolás, mennyit ér a yarisom témához:

Nem is olyan régen szerettünk volna 1 hölgyismerösömnek autót venni. Az 1értelmü volt, hogy yaris, az alapfelállás az volt, hogy használt, 99-2000 körüli sima alap (harmony), kilóméter mindegy (saját tapasztalatra alapozva :wink: ), az állapot viszont nem. Kb 3 hónapig keresgéltünk 1,3-1,4 töl indultak az autók. Illetve azok, amiket valamikor így lehetett nevezni. 1,7-ig szinte kizárólag a "csak kicsit be volt borulva az árokba" és a "az a néhány elem cserélve volt" között lehetett választani. 1,8-ért már volt olyan, amin csak 1 elem volt fényezve, de amúgy ütötték-vágták. A legnormálisabb autó amit 3 hónap alatt sikerült felhajtanom az egy 99-es harmony volt 5 ajtóval, ami igaz hogy nem volt sérülve, de a bal elsö ajtón volt 1 jó nagy tescoparkolásos horpadás, amit azért nem csináltatott meg a tulaja, hogy láthassuk mi volt a probléma. Eddig oké is, de mindezt 1,9 röl alkudva 1850-ig sikerült lealkudni, pedig 1 hétig mászkáltam a ***i nyakára úgy, hogy alkuban nem ismerek tréfát :wink:  :wink: .
Na ezek után beszéltem rá 1 új alapra, ami akkoriban (tavaly nyár) 2510-be került metálfénnyel (alkuval) együtt. Ráadásul abban már alapban szervo a kormány meg abs. Ja és nem 5 és fél éves!!.

Két hete az egyik barátomnál aki egy nem toyotánál értékesítö, ráértünk, mondom nézzen már 1 eurótaxot a gépre. (yaris 1.0 2002, klíma 67000km, abszolúte sérülésmentes, szinte szalonállapot.)
A beszámítási ár 1,7 mill. ("hát olyan egyhatért vennénk be") Az eladási 1,95 mill. Mondom csak úgy csendben, nem hivatalosan: "mennyiért raknátok ki?" a válasz " 2-2,1-ért. mivel szép az autó".
no comment

Na ja ez jellemző, de ezek szerint azért nem veszít fél millát az értékéből, mikor kihozod a szalonból :D
Laco 73 :D