Szerző Téma: Eladó Yaris  (Megtekintve 243634 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Eladó Yaris
« Válasz #165 Dátum: 2007.11.29 17:29:41 »
Profy, megvan még a Yaris? Irányár?
Egy ismerõs keres most ilyesmi autót.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Eladó Yaris
« Válasz #166 Dátum: 2007.11.29 23:06:30 »
Idézetet írta: "Peter"
Profy, megvan még a Yaris? Irányár?
Egy ismerõs keres most ilyesmi autót.


Halihóó. :D

Megvan még a kicsike. :D És az irány ára 2 milljó magyar forint.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Eladó Yaris
« Válasz #167 Dátum: 2007.11.30 08:25:42 »
Idézetet írta: "Profy"
...Megvan még a kicsike. :D És az irány ára 2 milljó magyar forint.


Köszi szépen, továbbítom az infokat! Km mennyi van benne?

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Eladó Yaris
« Válasz #168 Dátum: 2007.11.30 10:30:25 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Profy"
...Megvan még a kicsike. :D És az irány ára 2 milljó magyar forint.


Köszi szépen, továbbítom az infokat! Km mennyi van benne?


Köszönöm a segítséged. :D

1 Literes
2004.01 havi gyártás 02.havi forgalomba helyezésû.
2. tulaja vagyok.  
78E km-bõl 10-et én vezettem bele.
vezetett szervízkönyves.
4 ajtós rézzöld Terra Plusz felszereltség
-2 légzsák
-2 elektromos ablak
-2 fûtött elektromos tükör
-Ködlámpa
-Klíma
Esetleg Bi xenonal eladó.

általánosból átraktam ide is. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Eladó Yaris
« Válasz #169 Dátum: 2007.11.30 17:35:05 »
Idézetet írta: "Profy"
...Köszönöm a segítséged. :D...


Szivesen, én koszonom! Tovabbitom az infokat!

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Eladó Yaris
« Válasz #170 Dátum: 2007.12.08 15:17:01 »
Idõközben módosítanám az árat 1.8-ra. :)
Ha a kereskedés ad érte 1.6-ot akkor 1.8-at megérhet. :D
Nagyon nem találtak hibát rajta. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Eladó Yaris
« Válasz #171 Dátum: 2008.01.02 14:29:08 »
Tudom, hogy van hasznaltauto.hu, de azért beteszem ide, hiszen az itt fórumozók többségének a Yaris inkább imádat tárgya, mint pusztán széthajtani való használati tárgy. Nekem pedig az igazoltan jó állapot sokat számítana. Még ugyan futok egy kört a GTK-ra vett Yarisom feltámasztása ügyében, de ha nem jön be, akkor:

Érdekelne 2004-2005-ös, 1.3-as, klímás, 50e km alatti jó állapotú, tényleg sérülésmentes, megkímélt Yaris. (Ha lehet, akkor Max vagy Sol, elsõ tulajdonostól) Aki tud ilyet, az jelezze. Fizetni kp-ben fizetném egyben az egészet, természetesen miután megkaptam a biztosítótól.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Eladó Yaris
« Válasz #172 Dátum: 2008.01.04 19:01:59 »
Idézetet írta: "m"
Tudom, hogy van hasznaltauto.hu, de azért beteszem ide, hiszen az itt fórumozók többségének a Yaris inkább imádat tárgya, mint pusztán széthajtani való használati tárgy. Nekem pedig az igazoltan jó állapot sokat számítana. Még ugyan futok egy kört a GTK-ra vett Yarisom feltámasztása ügyében, de ha nem jön be, akkor:

Érdekelne 2004-2005-ös, 1.3-as, klímás, 50e km alatti jó állapotú, tényleg sérülésmentes, megkímélt Yaris. (Ha lehet, akkor Max vagy Sol, elsõ tulajdonostól) Aki tud ilyet, az jelezze. Fizetni kp-ben fizetném egyben az egészet, természetesen miután megkaptam a biztosítótól.



Szia!

Mennyit szánsz rá? TS kizárva?

Elgondolkodtam az autóm eladásán:

2004-05. Yaris P2 Facelift TS 5ajtós sötétezüst-metál
32e km (ebbõl kb 50km-t futott max pesten), Igazolt km, szervízkönyvvel és kizárólag Veszprémi Toyotában szervizelve. (mindíg volt a szervizek között egy köztes olajcsere 7.5e kmenként amit sajátkezûleg csináltam)
Törés, sérülés, karc, minden egyéb mentes.
Edge Sport 0w40 olajat kapott, 500 kmel ezelõtt lett cserélve, és jár az autóhoz még egy olajcserére való olaj+ szûrõ :)

Minden alap alkatrésze megvan, tehát ami tuningolva lett azt mindent vissza lehet alakítani.

Extrák, kb fél év óta van bent majdnem minden, a * ozott tételek rendelés (ebc+koni) és tervbevett rendelés (TRD LSD) alatt vannak:
Bixenon, (még 1.5 év gar), TTE oldalvédõ, TTE tetõspoiler, TTE Rugók, TTE kipuff, TTE sportlégszûrõ (betét, tisztítható), wiechers elsõ felsõ toronymerevítõ (elsõ alsó is van ha kell, de én nem éreztem szükségét betenni) HKS vágott versenyféktárcsa, EBC Green Organic Fékbetétek* Koni Sport állítható sportgátó szett* TRD LSD Differenciálmû, Sparco pedálsor. A oszlopos óracsoport (vízhõfok, olajhõfok, olajnyomás, szenzorokkal beépítve), Schroth Racing elektromos E engedélyes (közuton használható hivatalosan) 4 pontos övek TRD övpárnákkal.
1 nyaras Borbet X8 16" felnik, 1 nyaras 195-45-16 Pirelli PZero Nero (egyik legjobb utcai gumi)
Lemezfelni+ Semperit 1.5 telet futott téligumi + hólánc (sose járt kocsin, de van)
Az autó az alkatrészek ellenére nincs hajtva, szinte csak dolgozni járok vele a városban. (csak maximalista hülye vagyok, ezért rendeltem pár cuccot)

Nagyobb autó vétele miatt szeretném cserélni (munkám miatt kellene ezt azt szállítani külföldrõl ami sajna nem fér be a Yarisba)


Ára: Tuningok függvényében 2.5-3m ig.

m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Eladó Yaris
« Válasz #173 Dátum: 2008.01.05 23:08:33 »
Idézetet írta: "LML"


Szia!

Mennyit szánsz rá? TS kizárva?

Elgondolkodtam az autóm eladásán:

Ára: Tuningok függvényében 2.5-3m ig.


Huhh...  bár igazából nem gondolkodtam eddig TS-ben, de nincs kizárva. A nagyrészt országúti használat miatt volt elvárás az 1.3, de ebbõl a szempontból a TS még jobb. Viszont nekem ez a sok tuning cucc inkább hátrány mint elõny. Nekem egy alap TS is bõségesen megfelelne, a felsorolt cuccok totál feleslegesek lennének. Meg egy kicsit rémisztõ is számomra, hogy egy autó ennyire át lett alakítva.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Eladó Yaris
« Válasz #174 Dátum: 2008.01.06 21:43:47 »
Idézetet írta: "m"
Idézetet írta: "LML"


Szia!

Mennyit szánsz rá? TS kizárva?

Elgondolkodtam az autóm eladásán:

Ára: Tuningok függvényében 2.5-3m ig.


Huhh...  bár igazából nem gondolkodtam eddig TS-ben, de nincs kizárva. A nagyrészt országúti használat miatt volt elvárás az 1.3, de ebbõl a szempontból a TS még jobb. Viszont nekem ez a sok tuning cucc inkább hátrány mint elõny. Nekem egy alap TS is bõségesen megfelelne, a felsorolt cuccok totál feleslegesek lennének. Meg egy kicsit rémisztõ is számomra, hogy egy autó ennyire át lett alakítva.


Igazából semmi olyan átalakítás nincs benne, amit ne lehetne visszatenni.

A koni és a sperr és a fék nincs még beszerelve (télre minek), a gyári alkatrészek mind megvannak. Ráadásul mivel mindent én csináltam, ezért vissza is tudom alakítani.
Kell hozzá egy szabad hétvége, meg két segítõ kéz :)

m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
Eladó Yaris
« Válasz #175 Dátum: 2008.01.07 10:33:37 »
Idézetet írta: "LML"


Igazából semmi olyan átalakítás nincs benne, amit ne lehetne visszatenni.

A koni és a sperr és a fék nincs még beszerelve (télre minek), a gyári alkatrészek mind megvannak. Ráadásul mivel mindent én csináltam, ezért vissza is tudom alakítani.
Kell hozzá egy szabad hétvége, meg két segítõ kéz :)


Köszi, megfontolom, de csak miután megkaptam a roncsért a pénzt.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Eladó Yaris
« Válasz #176 Dátum: 2008.01.07 17:04:56 »
Idézetet írta: "m"
Idézetet írta: "LML"


Igazából semmi olyan átalakítás nincs benne, amit ne lehetne visszatenni.

A koni és a sperr és a fék nincs még beszerelve (télre minek), a gyári alkatrészek mind megvannak. Ráadásul mivel mindent én csináltam, ezért vissza is tudom alakítani.
Kell hozzá egy szabad hétvége, meg két segítõ kéz :)


Köszi, megfontolom, de csak miután megkaptam a roncsért a pénzt.



Rendben, ráérsz...  Hirdetni nem fogom, ha innen kell Valakinek, viheti. De kifejezetten eladásra nem fogom feltenni mivel magamnak csináltam.
Akirõl tudnám, hogy szétcseszné, annak nem is adnám oda. Annál jóval többet ér. :)

Zoten

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Eladó Yaris
« Válasz #177 Dátum: 2008.01.12 17:36:07 »
Hi mindenkinek!!

Nincs vkinek eladó TS yarisa? Max 70-80e.km-ig érdekel és 1,8 millióig kb.
Toyota Group

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Eladó Yaris
« Válasz #178 Dátum: 2008.03.10 01:58:20 »
Ha Valaki újszerû állapotú, megkímélt, törés és karcmentes itthon garantáltan egyedi Yaris TS-t keres, itt az alkalom:

http://www.hasznaltauto.hu/1912838_toyota_yaris_2004

Extrák:

TRD Sperr, Torsen.
Állítható Koni-TTE (eibach) futómû, Elsõ felsõ+elsõ alsó toronymerevítõ
HKS Sport Féktárcsák, EBC Carbon Kevlar betétekkel.
Gyári JDM Vitz+ RS jelek (ez még nincs a képen)
TTE betétszûrõ, TRD gyertyák, TTE (Remus) Kipuffogó, TTE szárny, TTE oldalvédõcsík.
Sparco pedálsor, Elektromos sportövek TRD párnákkal (gyári is bentvan).
HID Bi-Xenon 6000k
Carbon A oszlopos mûszertartó, benne: Olajhõfok, Olajnyomás, Vízhõfok.
Kizárólag Castrol Edge Sport 0W40 olajat kapott, 7500 Km enként (évente) cserélve.

Borbet X8 16" Fekete+polírozott alu felnik + Pirelli PZero gumik (1,5 nyarat futottak)
Gyári Lemezfelni + 2 telet futott téligumi.

Kedvezõ hitelt tudok intézni, akár 10%tól.

A vevõ megkap az autóhoz egy egyedi TTE DUBLIN- Kristályt, amit Carlos Sainz Toyotával nyert világbajnokságának emlékére készítettek és kizárólag a csapattagok kaptak belõle

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Eladó Yaris
« Válasz #179 Dátum: 2008.03.11 21:21:01 »
Idézetet írta: "LML"
Ha Valaki újszerû állapotú, megkímélt, törés és karcmentes itthon garantáltan egyedi Yaris TS-t keres, itt az alkalom:

http://www.hasznaltauto.hu/1912838_toyota_yaris_2004

Extrák:

TRD Sperr, Torsen.
Állítható Koni-TTE (eibach) futómû, Elsõ felsõ+elsõ alsó toronymerevítõ
HKS Sport Féktárcsák, EBC Carbon Kevlar betétekkel.
Gyári JDM Vitz+ RS jelek (ez még nincs a képen)
TTE betétszûrõ, TRD gyertyák, TTE (Remus) Kipuffogó, TTE szárny, TTE oldalvédõcsík.
Sparco pedálsor, Elektromos sportövek TRD párnákkal (gyári is bentvan).
HID Bi-Xenon 6000k
Carbon A oszlopos mûszertartó, benne: Olajhõfok, Olajnyomás, Vízhõfok.
Kizárólag Castrol Edge Sport 0W40 olajat kapott, 7500 Km enként (évente) cserélve.

Borbet X8 16" Fekete+polírozott alu felnik + Pirelli PZero gumik (1,5 nyarat futottak)
Gyári Lemezfelni + 2 telet futott téligumi.

Kedvezõ hitelt tudok intézni, akár 10%tól.

A vevõ megkap az autóhoz egy egyedi TTE DUBLIN- Kristályt, amit Carlos Sainz Toyotával nyert világbajnokságának emlékére készítettek és kizárólag a csapattagok kaptak belõle



Nagyon szépséges. Alufelnit külön nem adod gondolom, igaz? :) Amúgy milyen méretû pontosan a gumi? 16os azt látom, kb 195-205?