Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 5446142 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

vd1234

• Megszállott
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #35820 Dátum: 2022.09.05 20:57:28 »
Ma begurultam műszakira, csak így a napi jövés-menések közben  ::)
Hála Istennek minden jó, átment, újabb két év rendben :)
Annyi, hogy melegíteni kellett a katalizátort kissé, mert elég messze van a motortól, viszont gázfröccsre csak úgy ömlött ki a víz belőle, meg is lepődtem, szerintem ez jó jel  :)
1994 augusztusi gyártás, elmúlt 28 éves. Nagyon ritkán látom kívülről, mert mindig én vezetem. Most a vizsgabiztos állt vele ide-oda.
Komolyan mondom, annyira jól néz ki, elfogulatlanul  ;)  Mondtam is itthon, ilyen autónk ezután nem lesz.

KamiK

• Kezdő
  • **
« Válasz #35821 Dátum: 2022.09.06 19:24:55 »
Ma begurultam műszakira, csak így a napi jövés-menések közben  ::)
Hála Istennek minden jó, átment, újabb két év rendben :)
Annyi, hogy melegíteni kellett a katalizátort kissé, mert elég messze van a motortól, viszont gázfröccsre csak úgy ömlött ki a víz belőle, meg is lepődtem, szerintem ez jó jel  :)
1994 augusztusi gyártás, elmúlt 28 éves. Nagyon ritkán látom kívülről, mert mindig én vezetem. Most a vizsgabiztos állt vele ide-oda.
Komolyan mondom, annyira jól néz ki, elfogulatlanul  ;)  Mondtam is itthon, ilyen autónk ezután nem lesz.

:yes:

dgh

• Alap-tag
  • '03 Yaris D4D, '15 Honda HR-V 1,6D
« Válasz #35822 Dátum: 2022.09.19 22:35:33 »
Sziasztok, megtöröm a csendet!
Annak ellenére hogy nem szoktam hozzászólni, gyakran benézek hozzátok.
1 évvel ezelőtt lett a fiam Corollája, és a motorja rendbehozva, jól sikerült.
HF tömtés égett át 2 henger között ezért kellett szétszedni, de akkor már az olajfogyasztás miatt gyűrűzve is lett.
Az olajfogyasztás teljesen megszünt, a motor kifogástalan lett, élmény volt vezetni.
Viszont úgy alakult hogy időközben feleslegessé vált, a gyerek külföldre költözött.
Rám maradt a feladat, hogy el kell passzolni valakinek. Egyik nap késő este feladtam a hirdetést, másnap reggel 07 óra előtt már elkelt úgy hogy meg sem nézték személyesen. A vételár felét egyből átutalta, így töröltem a hirdetést.
A helyszinen derült ki, hogy a kontinensen befejezte a pályafutását, tréleren vitték pestre, majd onnan Belgiumba, és hajón Afrikába, Togóba kerül.
Ott még biztos sokáig fogják még szögelni, életben tartani.
1996 1,6 114LE ötajtós Compact, klíma, 2 elektromos ablak, plüss, hibátlan  belső, rozsda nem jellemző=450eFt
Továbbra is benézek hozzátok!
Üdv.
volt:'84 Corolla 1.8D,  '89 Corolla 1.3, '93 Carina E 2.0 D