Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6530175 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Carina
« Válasz #34905 Dátum: 2019.10.07 09:07:38 »
Sziasztok!

Kis tapasztalat.
Lecseréltem a tavaszi Mol Essence 5w40 motorolajat ugyanolyan 5w30-ra, ha már lassan jönnek  a hidegek és lejárt a 6 hónap is.
Eléggé meglepődtem, amikor ma közúton is használtam. Hihetetlen, mennyivel könnyebben ment a motor. Alig  kellett hozzáérnem a gázpedálhoz, és ugyanúgy ment. Pedig elég hideg volt reggel is.
Szerintem elfáradt ez az 5w40, ennyi volt benne. A vége felé már fogyott is, de még így is maradt szépen a 4 literes kannában. Majd figyelem, ezzel fogy-e?
Amúgy meg nem olyan rossz ez az olaj, de szerintem az Eneos PH jobb. Az is fáradt, de nem ennyire.
Remélem hamarosan lesz ez az őszi akció a Szakálnál (és észre is veszem), akkor féláron lehet venni Eneos olajokat, legalábbis eddig ez volt a módi. Akkor jöhet egy 5w40 tavaszra meg egy 5w30 őszre, szűrőkkel. Jó érzés, amikor az embernek van rá érkezése, és nem kell szaladgálni, hanem ott van minden és csak lecseréli az olajat  ;)

Cseréltem a légszűrőt is. Meglepődtem, hogy a légszűrőház aljában volt elég sok üvegszilánk és fényszóró műanyagdarab is a nyári baleset következményeként. Azt persze most kiporszívóztam, de nem gondoltam, hogy ennyi felkerülhetne oda.

A jobb elejének van valami furcsa hangja. Egy kicsit mozog a stabpálca, még jó, hogy kb 1 éven belül cseréltem, ezt lecserélem, hátha. Remélem nem csapágy. Ha az, akkor hó végén van egy szebb szerelésem, de lehet, hogy csak a talpas gömbfej, az meg már be van tárazva a műhelybe hála Istennek  :)



Szerintem az a hidegnek szóló dúsított tüza+levegő keveréknek tudható be. A motorkenő anyagokra jellemző a molekula láncok töredezettsége, a hígulás, "elvékonyodás",  az elhasználódás során, így annak a motor járására kifejtett ellenállása is csökken.
A vasborostás akció a fekete péntek (b.f.) szokott lenni, beharangozzák az oldalukon mindenféleképpen.
« Utoljára szerkesztve: 2019.10.07 09:10:29 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34906 Dátum: 2019.10.07 10:22:07 »
Sziasztok!

Kis tapasztalat.
...

Cseréltem a légszűrőt is. Meglepődtem, hogy a légszűrőház aljában volt elég sok üvegszilánk és fényszóró műanyagdarab is a nyári baleset következményeként. Azt persze most kiporszívóztam, de nem gondoltam, hogy ennyi felkerülhetne oda.

A jobb elejének van valami furcsa hangja. Egy kicsit mozog a stabpálca, még jó, hogy kb 1 éven belül cseréltem, ezt lecserélem, hátha. Remélem nem csapágy. Ha az, akkor hó végén van egy szebb szerelésem, de lehet, hogy csak a talpas gömbfej, az meg már be van tárazva a műhelybe hála Istennek  :)
Szia Dani!
Örülök, hogy megosztod a tapasztalatokat, hátha élénkít valmit a döglött oldalon...  :yes: :flowers:

Az üvegszilánkokon nem csodálkozom, a légszívó belépő nyílása gyárilag (nálam már nem) közvetlenül a bal index mögött van.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10230
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #34907 Dátum: 2019.10.07 14:33:30 »
Szerintem az a hidegnek szóló dúsított tüza+levegő keveréknek tudható be. A motorkenő anyagokra jellemző a molekula láncok töredezettsége, a hígulás, "elvékonyodás",  az elhasználódás során, így annak a motor járására kifejtett ellenállása is csökken.
A vasborostás akció a fekete péntek (b.f.) szokott lenni, beharangozzák az oldalukon mindenféleképpen.

A hideget azért említettem, mert kb. ugyanolyan környezeti körülmények mellett ment sokkal jobban a motor az olajcsere után, mint előtte, vagyis az is egyezett. A légszűrőt is márciusban cseréltem előtte, így szerintem fél év alatt az sem tömődhetett el annyira, hogy ekkora ugrást okozzon a cseréje.
Ezért vontam le azt a következtetést, hogy a fáradt olaj fogta vissza a motort. A helyzet egyébként a csere óta változatlanul fennáll, a tulajdonos örömére :) Azt a kis kockázatot pedig bevállalom, hogy nem lesz max. 10 fok a hőmérséklet mindig, amí ez az olaj benne lesz (5w30 miatt).
A szakálos oldalt meg nézem, hátha nem maradok le róla. De  jó volt, hogy anno szóltál az akcióról, ha idén is megteszed, megköszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2019.10.07 14:35:15 írta vd1234 »

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10230
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #34908 Dátum: 2019.10.07 14:40:18 »
Szia Dani!
Örülök, hogy megosztod a tapasztalatokat, hátha élénkít valmit a döglött oldalon...  :yes: :flowers:

Az üvegszilánkokon nem csodálkozom, a légszívó belépő nyílása gyárilag (nálam már nem) közvetlenül a bal index mögött van.

Szia Zoli!

Hát próbálkozok... tényleg elég kevés a mozgás, mindenki fészbúkon van, vagy nem tudom miért.

Én egyelőre nem merek kísérletezni, mostanában egyrészt nincs sok időm rá, másrészt a pénz is másra megy. A szükségeseken kívül mást nem erőltetek. Jövőre téligumi csere befigyel és valószínűleg karosszériázás szintén, de lehet még egy kupluncsere is, szóval röpködnek majd a százezrek várhatóan...ez van.
De 1-2 nap, és meglesz a 60.000 km közösen, illetve gyűrűzés óta 53.000 km :)

Amúgy meg nagyon tetszik ez a spritmonitoros naplózás :) Amióta vezetem, jobban nyomon tudom követni a költéseket, illetve gyújtógyertyát is kétévente cserélem, nem évente, bár a múltkor majdnem sikerült megint, de most már figyelem :) Mióta elkezdtem, pont akkor kezdődött egy szereléses szakasz, pedig előtte évekig nem sok mindent kért. Azért szerintem még mindig kevéssel beéri, főleg ahhoz képest, hogy 25 éves volt augusztusban  :)
« Utoljára szerkesztve: 2019.10.07 14:45:14 írta vd1234 »

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34909 Dátum: 2019.10.10 16:58:59 »
Szia Zoli!

Hát próbálkozok... tényleg elég kevés a mozgás, mindenki fészbúkon van, vagy nem tudom miért.

Én egyelőre nem merek kísérletezni, mostanában egyrészt nincs sok időm rá, másrészt a pénz is másra megy. A szükségeseken kívül mást nem erőltetek. Jövőre téligumi csere befigyel és valószínűleg karosszériázás szintén, de lehet még egy kupluncsere is, szóval röpködnek majd a százezrek várhatóan...ez van.
De 1-2 nap, és meglesz a 60.000 km közösen, illetve gyűrűzés óta 53.000 km :)

Amúgy meg nagyon tetszik ez a spritmonitoros naplózás :) Amióta vezetem, jobban nyomon tudom követni a költéseket, illetve gyújtógyertyát is kétévente cserélem, nem évente, bár a múltkor majdnem sikerült megint, de most már figyelem :) Mióta elkezdtem, pont akkor kezdődött egy szereléses szakasz, pedig előtte évekig nem sok mindent kért. Azért szerintem még mindig kevéssel beéri, főleg ahhoz képest, hogy 25 éves volt augusztusban  :)
Szia Dani!
Hát, az tény, hogy az én kocsi körüli tevékenységem is gyérül (leszámítva az elmúlt időszak szükségszerű javításait). Ezek nem is annyira költséggel, mint agyalással, vesződséggel, idővel jártak, de erre nekem is egyre kevesebb lehetőségem van.
Azért egy dolgot kipróbáltam még. Valahol olvastam a szélvédő és a műszerfal közötti szigetelésről, kipróbáltam hát egy egyszerű polifoam megoldással. Meglepődtem, hogy mennyit számít, aztán megnéztem a szétvágott Nissan Leaf megoldását, és megerősített, hogy nem egyedi az eset. (8. perc környéke) Tanulni nem szégyen :)

Úgy döntöttem, a 100000. km-hez érkezve megismétlem a Xado kezelést. Ugyan még sem a fogyasztás, sem az olajfogyasztás nem romlott, és messze jobb minden menettulajdonsága, mint előtte, tehát a bizonyíték már rég megvan, ez az ígéret Linának szól...:)

villanó

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 197
Re:Carina
« Válasz #34910 Dátum: 2019.10.14 18:41:10 »
Sziasztok,
két év  céges kocsi használat (Skoda Superb kombi) után nálam most kerül ismét napi használatba a Carina...
Most 413000 km-nél tartunk, 15 éve vettem... 14 éve garázsban alszik.
A szervizben mindig megdicsérik, hogy "milyen szép állapotban van", "ezek voltak még az igazi autók" stb.

Amit 15 év és 180000 km alatt muszáj volt cserélni:
- hűtőradiátor,
- fűtőradiátor
- első gátlók
- katalizátor
- flexicső
- az 5. ajtó teleszkópjai
- stabpálcák
- jobb első gömbfej
(+ jó lenne a ködlámpakapcsolót is)

Olyan még nem volt, hogy a közlekedésben akadályozott volna valamilyen hibája, két éve gond nélkül megjártuk vele Görögországot. Szóval meghálálta a törődést.

üdv:
villanó



illanó

(Toyota Carina E Liftback XLI, 1.6, 1997)

kisbal

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 159
  • Carina E 1.6 XLi 4A-FE 99LE '97.478e km 8-10l lpg
Re:Carina
« Válasz #34911 Dátum: 2019.10.17 20:46:44 »
Sziasztok!

A héten első és hátsó motortartó bakot cseréltek. Febest TM-103 és TM-105 került a szétszakadt motortartók helyére.
Kérdésem: Idővel kipuhulnak ezek a gumik és jobban elnyelik a rezgéseket?  Nagyon rezonál főleg hideg motornál. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Legyek türelmes és sok ezer km után megszűnhet? Félelmetes, ahogy a hideg motor beindul. Sok-sok éve valami öreg dízel Golfnál tapasztaltam hasonlót. Bemelegedve csökken a rezonancia, a motor hangja is kicsit megváltozott.

Egyébként a hátsó nem csak szakadt volt, de a külső henger, amiben a gumi van valamiért deformálódott. A csere után végre megszűnt a nyár eleje óta tapasztalt kattogás és mintha az első futómű is feszesebb lenne érzetre :), az biztos hogy kisebb a motorblokk holtjátéka.
« Utoljára szerkesztve: 2019.10.17 21:03:07 írta kisbal »
Balázs

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10230
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #34912 Dátum: 2019.10.22 09:53:26 »
Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a legutóbb vásárolt Szakálmetál saját márkás légszűrő magasságban eltér az eddig használt Blue Printektől. Előbbi 60mm magas, utóbbi 40mm. Végülis bemegy a helyére, csak kicsit nehezebben lehet a fedelet rátenni.
Szerintem jobb, ha magasabb, mert nagyobb felületen szűr és talán kisebb fojtása van. Viszont nem lenne jó, ha fals levegőt kapna valahogy, mert eltartja a felületeket.
Találkozott esetleg valaki ilyennel már?

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34913 Dátum: 2019.10.22 17:49:23 »
Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a legutóbb vásárolt Szakálmetál saját márkás légszűrő magasságban eltér az eddig használt Blue Printektől. Előbbi 60mm magas, utóbbi 40mm. Végülis bemegy a helyére, csak kicsit nehezebben lehet a fedelet rátenni.
Szerintem jobb, ha magasabb, mert nagyobb felületen szűr és talán kisebb fojtása van. Viszont nem lenne jó, ha fals levegőt kapna valahogy, mert eltartja a felületeket.
Találkozott esetleg valaki ilyennel már?
Szia Dani!
Az enyém ugyan más formájú filterrel szerelt, de régóta bosszantott, hogy a különböző márkájú szűrők néhány mm-rel eltérőek széltében-hosszában, nem feküdtek fel a peremre tökéletesen. Emiatt néha berogyott a szűrő is. Végül rátaláltam a Müller gyártmányúra, ami méretpontos. Épp ezért korábban gondoltam rá, hogy lecserélem az egész szűrőházat korábbi verziójúra, ráadásul azt gondolom, könnyebben lélegzik azzal a kiképzésű szűrővel. (apropó: mióta lemértem a kocsi önsúlyát, már nem hajszolom a gyorsulásodat: üresen is 1300 kiló....)

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34914 Dátum: 2019.10.22 17:53:19 »
Sziasztok,
két év  céges kocsi használat (Skoda Superb kombi) után nálam most kerül ismét napi használatba a Carina...
Most 413000 km-nél tartunk, 15 éve vettem... 14 éve garázsban alszik.
A szervizben mindig megdicsérik, hogy "milyen szép állapotban van", "ezek voltak még az igazi autók" stb.

Amit 15 év és 180000 km alatt muszáj volt cserélni:
- hűtőradiátor,
- fűtőradiátor
- első gátlók
- katalizátor
- flexicső
- az 5. ajtó teleszkópjai
- stabpálcák
- jobb első gömbfej
(+ jó lenne a ködlámpakapcsolót is)

Olyan még nem volt, hogy a közlekedésben akadályozott volna valamilyen hibája, két éve gond nélkül megjártuk vele Görögországot. Szóval meghálálta a törődést.

üdv:
villanó
Gratulálok!  :clap: Klasszikus gondos gazda Carina történet!  :yes: Ezúton is köszi a tippet a japán gyártmányú hátsó ajtó teleszkópra. Örülök, hogy nem adtad fel a szmog riadó belengetésekor.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10230
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #34915 Dátum: 2019.10.23 12:28:08 »
Szia Dani!
Az enyém ugyan más formájú filterrel szerelt, de régóta bosszantott, hogy a különböző márkájú szűrők néhány mm-rel eltérőek széltében-hosszában, nem feküdtek fel a peremre tökéletesen. Emiatt néha berogyott a szűrő is. Végül rátaláltam a Müller gyártmányúra, ami méretpontos. Épp ezért korábban gondoltam rá, hogy lecserélem az egész szűrőházat korábbi verziójúra, ráadásul azt gondolom, könnyebben lélegzik azzal a kiképzésű szűrővel. (apropó: mióta lemértem a kocsi önsúlyát, már nem hajszolom a gyorsulásodat: üresen is 1300 kiló....)

Szia Zoli!

Köszönöm a választ!
A többi méret stimmel, a magasságban van ez a komoly eltérés. Lehet visszacserélem, nem kockáztatok vele.
1300 kiló? Mi az a +150? Két személy... ennyi hangszigetelés, vagy a liftback eleve annyival több?
Mostanában már én sem gyorsulgatok, kevés a lehetőség rá, majdnem csak városban járok, meg is látszik a fogyasztáson. Jövő héten remélem kicsit elszabadulunk, meglátjuk, hogy akkor mit fog produkálni.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10230
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #34916 Dátum: 2019.10.23 12:47:52 »
Hát most így hirtelen belegondolok, nem kevés alkatrész lett cserélve benne a kilenc év alatt, van ami többször is. Kopókat nem is írom, bár végülis ezek is elkoptak....persze a balesetek miattikat sem.

-Hűtőradiátor
-Termosztát
-(Gyűrűzés...)
-Hátsó stabpálcák (2x), stab. rúg szilentek
-Első stabpálcák, stab. rúd szilentek
-Első lengéscsillapítók
-Hátsó lengéscsillapítók
-Talpas gömbfejek
-Külső kormányösszekötő gömbfejek
-Külső féltengelycsuklók
-Hátsó ablakemelő jobb oldalt komplett
-Vezető oldali közp. zár motor
-Vezető mögötti közp. zár motor
-Gyújtótrafó gyújtókábelekkel (menyét), kondenzátor
-első motortartó gumibak

Egy (16 éves korában vett) 25 éves autónál azt mondom, még nem is sok  ;)

Csak így hirtelen. Kipufogót nálam is megint rendbe kellene tenni, de az sztem jövőre, ha sikerül, a lakatolással. Meg kinézhet egy kuplungcsere, mert futóműállításkor szólt a srác, hogy a próbaúton ez kiderült neki, hogy alig van benne (ehhez képest 9 éve, 60.000 km-rel korábban is mondta a  szerelő, hogy eléggé felül fog a kuplung), és azóta is lassan +7000 km van benne  ;)

« Utoljára szerkesztve: 2019.10.23 12:50:24 írta vd1234 »

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34917 Dátum: 2019.10.23 19:18:43 »
Szia Zoli!

....
1300 kiló? Mi az a +150? Két személy... ennyi hangszigetelés, vagy a liftback eleve annyival több?
Mostanában már én sem gyorsulgatok, kevés a lehetőség rá, majdnem csak városban járok, meg is látszik a fogyasztáson. Jövő héten remélem kicsit elszabadulunk, meglátjuk, hogy akkor mit fog produkálni.
Szia!
Pontosan magam sem tudom, miből adódik  a többlet. A forgalmiban megadott 1105 kg-ot eleve kevesellem (ez sztm max. az eredeti sedanra lehetett igaz): a litback+facelifttel jött többlet szerkezeti erősítés súlya eleve több, ehhez jön a +hangszigetelés (~30 kiló körül)+a 15-ös felnik-gumik többletsúlya - a könnyebb ülések. És még mindig nem értem. A mérlegről azt mondták, hogy 10 kg pontossággal mér (Ja! teli tank volt). Akárhogy is, csak velem már 1400 kiló a verda, ez van. Marad annyi, hogy így még inkább örülök a fogyasztásának...  :D

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Re:Carina
« Válasz #34918 Dátum: 2019.10.28 07:23:06 »
Sziasztok!

Carinához létezik nem bordás, hanem sima búrás első lámpa?
Egyre gyengébbnek tűnik a benne lévő...
Kerestem mindenféle tuning oldalon, de nem találtam.
Valakinek valami tipp? Vagy vegyek egy utángyártottat és kész?
Mit javasoltok?

Köszönöm.
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Carina
« Válasz #34919 Dátum: 2019.10.28 08:39:57 »
Sziasztok!

Carinához létezik nem bordás, hanem sima búrás első lámpa?
Egyre gyengébbnek tűnik a benne lévő...
Kerestem mindenféle tuning oldalon, de nem találtam.
Valakinek valami tipp? Vagy vegyek egy utángyártottat és kész?
Mit javasoltok?

Köszönöm.
Szia!
Létezik projektoros, sima búrás fényszóró, ráadásul balkormányoshoz (a Corona révén), de kétlem, hogy ez itthon legális lenne.
Nem tudom, milyen izzót használsz, nekem a Tungsram Megalight és az Osram Night Breaker beváltak. Tény, hogy az izzók öregedésével a fényerejük is csökken, de ha koszos a fényszóród üvege belül, akkor szét kell szedni, és megpucolni. Sokat számít. Nekem anno simán levehető volt a búra, de állítólag sütőben felmelegítve a ragaszkodóbbak is elválaszthatóak. A rögzítéshez elasztikus ragasztó a legjobb vagy a F.BS Talán érdemes az elektromos csatlakozókat is megtisztítani. Néhány évente az összesnél megteszem, hátha nem árt alapon.