Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6786503 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina
« Válasz #33300 Dátum: 2015.10.23 21:26:16 »
...
Ha ilyen gond nem lehet, akkor viszont lehet túl szorosra állították be a kormányművet a felújítás során, ehh.  :wacko:

A kerekek meg szanaszét állnak, mert a futómű még nincs beállítva, meg továbbra is megvan a 2000 fordulat alatti csörgés, főleg terhelés alatt, pedig állítólag a gyújtást is beállították. Úgyhogy egyelőre nem vagyok túl boldog. :-]

Ezért csináld magad...  :winkiss: Legalább aki beszerelte ellenőrizhette volna!  :no:   

kosokokos

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
Re:Carina
« Válasz #33301 Dátum: 2015.11.03 16:12:59 »
Üdvözletem és tiszteletem a Klubtársaknak! Kérdésem: ha rossz a szaglóérzékem (mert rossz), miképpen lehet megállapítani, hogy benzin van a motorolajban? Viszkozitása megegyezik a flakonban lévő Q8 5W-40-esével, lehet hogy képzelegek, de mintha benzinszagú lenne a nívópálca (adaja az ég, hogy csak képzelgek). Köszi a választ

DS65

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 251
Re:Carina
« Válasz #33302 Dátum: 2015.11.05 19:21:08 »
Üdvözletem és tiszteletem a Klubtársaknak! Kérdésem: ha rossz a szaglóérzékem (mert rossz), miképpen lehet megállapítani, hogy benzin van a motorolajban? Viszkozitása megegyezik a flakonban lévő Q8 5W-40-esével, lehet hogy képzelegek, de mintha benzinszagú lenne a nívópálca (adaja az ég, hogy csak képzelgek). Köszi a választ

         Szia János!
 Ha benzin kerül az olajba, szerintem melegen az elegy gőze robbanógáz....tippet nem adnék a teszteléshez.
Jól működő motornál nagyobb mennyiségű benzin aligha keveredhet a motorolajjal.
 Nem feketedett  vagy szürkült meg az olajad? Hány ezer km-t hajtottad utóbbi olajcsere óta?
Valamilyen adalék lett-e keverve a motorolajhoz? Szagoltattad mással is esetleg? ;)
   Üdvi!
 
 

bpm

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
Re:Carina
« Válasz #33303 Dátum: 2015.11.06 12:12:54 »
Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy nézett ki a gyári dísztárcsa, amivel kiadták a Carinákat? Annyi kép van a neten, de nem tudom minek lehet hinni...

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #33304 Dátum: 2015.11.06 18:06:15 »
Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy nézett ki a gyári dísztárcsa, amivel kiadták a Carinákat? Annyi kép van a neten, de nem tudom minek lehet hinni...
Hali! a facelifteseké ez volt:

Az eredeti verzió talán ez? (mínusz DIY logo)

(De bírnék egy ilyen GTi spoilert ::))

A faceliftes promo képeken együtt a kétféle:


+1 photoshopos nyalánkság FUBÁnak:

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33305 Dátum: 2015.11.06 19:42:26 »
+1 photoshopos nyalánkság FUBÁnak:
:D
Itt meg egy nem photoshopos, nem dísztárcsás  ;) :
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33306 Dátum: 2015.11.06 19:44:06 »
Ez a BBS az egyik kedvencem:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33307 Dátum: 2015.11.06 19:48:24 »
OZ Hartge 17x9:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33308 Dátum: 2015.11.06 19:53:03 »
Azért az én 17x7-es Kosei Seneka Sports felnijeim sem rosszak, no dísztárcsa az a lényeg:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33309 Dátum: 2015.11.06 20:01:21 »
kis őszi kép:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33310 Dátum: 2015.11.06 20:02:42 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33311 Dátum: 2015.11.06 20:06:24 »
Gangsta verda:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33312 Dátum: 2015.11.06 20:09:01 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

VSanyi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 151
Re:Carina
« Válasz #33313 Dátum: 2015.11.06 21:37:59 »
Bocs Fiúk és ha vannak Lányok :) hogy megszakitom a csodás képáradatot de boldogságom szavakba foglalnám... Kis drágám tegnap szépen átment a műszakin szóval 2 évig megnyogodhatok és foglalkozhatom a renoválásával... Bár tény kicsit félreált a szája a vizsgabiztosnak amikor felfedezett egy pár korrodálást (amit én se tudtam eddig) de miután meghallotta a motor finom duruzsolását a szája kiegyenesedett... De legalább felfedezte nekem a teendőket...

bsh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 254
Re:Carina
« Válasz #33314 Dátum: 2015.11.07 09:13:51 »
nekem is nemrég volt műszaki, ott is a rozsda miatt nyüszögtek csak. már régebb óta gondolkozok, hogy rendbe vágassam fullosan a kocsit, vagy vegyek egy másikat? (lexust), de az utóbbit 2 milla alatt nem úsznám meg, plusz még akkor arra is költeni egy csomót... ha megcsináltatom a carinát az is párszázezer forint lesz (gyakorlatilag minden elemen van valamennyi rohadás, meg karcok), de még mindig sokkal olcsóbb és ez agy jó kis kocsi. úgyhogy lehet tavasszal nekifogok a teljes karosszériáztatásnak és telibe festésnek. már ha találok rá embert, aki vállalja, mert ez a nehéz: a karosszériások inkább raknak össze két törött bömösből egyet, mert az is kábé annyi idő de azon sokkal nagyobb a hasznuk :no: