Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6803437 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

Zsolt79

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Carina
« Válasz #30705 Dátum: 2014.06.21 21:15:04 »
Üdv Urak!
Meguntam a VW érzést:)
Húz vissza a szívem a toyotához!!:)
Ennek nem ismeritek véletlenül a gazdiját?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_2.0_klima.napfenyteto-8014194
Kicsit drága nincs színrefújva a lökös,vezető ajtót cserélték?Vagy valaki nem tud egy megbízható carinát?

Ezt nézd meg: :hmmmm:
Sokkal jobban néz ki :yes:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7991852
Today Tomorrow Toyota

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Carina
« Válasz #30706 Dátum: 2014.06.21 22:39:02 »
Ezt nézd meg: :hmmmm:
Sokkal jobban néz ki :yes:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7991852
Én is ezt nézném meg vegiglapoztam az összes benzines Carina hirdetést. :-)
Nagyon meg kell nézni mit vesz az ember sok a szutyok.
Avensis 1 nem jön szóba?
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #30707 Dátum: 2014.06.22 12:59:34 »
Szia fityó
Örülök neked,de a legjobban annak,hogy rájöttél arra amit mindig is tudtál :D
Szóval:
Kinéztél magadnak egy CARINÁT :clap:
Viszont ha megtetszett alkudj belőle,mert ez sok Szerintem 420000 ezernél nem ér többet :no:
Nézd csak meg a hátulját:Vagy hiányzik az egyik hátsó kipuffogódob,vagy valami öszvér szegényke :hmmmm:
Sőt most látom,hogy a puttonytető is horpadt :cry:
Üdv!
Jobban megnézve már nekem se tetszik annyira:)

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #30708 Dátum: 2014.06.22 13:03:07 »
:clap:
Üdv Fityo!
Ugye láttad a horpadt csomiajtón az egykori szárny helyének lyukait? A hátsó lökős vsz. egy Gti-é (vagy egykor átalakították a kipufját), a bal első és hátsó ajtó is gittegylet által átfestve, kormány ki tudja honnan, de a bőrrel bevont karimára szigszalaggal befogva a közepe, első lökős újonnan...ennyi nem elég az elkattintásra?  :no:
Ha már 2 literes szedán, akkor a jelen kínálatból százszor inkább ezt nézném meg - 2 év műszaki.
Üdv!
Ez tetszik és néztem is.De megint külföldit vegyek?Előny nálam a Mo-n első forgalomba helyezés.Kilóméter benne meg egy kicsit vicces:)

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #30709 Dátum: 2014.06.22 13:06:03 »
Ezt nézd meg: :hmmmm:
Sokkal jobban néz ki :yes:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7991852
Ez se rossz!Csakhogy itt meg nincs autóbeszámítás.A Golf meg még megvan :death:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Carina
« Válasz #30710 Dátum: 2014.06.22 14:00:31 »
add el a golfot ár alatt,beszámolni is csak ár alatt fogják.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #30711 Dátum: 2014.06.22 15:10:04 »
Ez se rossz!Csakhogy itt meg nincs autóbeszámítás.A Golf meg még megvan :death:
Ez kicsit nehezíti a helyzetet, mert a jobb állapotúakat napokon belül elviszik...Futott km, eredet, tulajszám, tekert óra tök mindegy, lényeg, hogy gazdája legyen, az állapotát már úgyis fel tudod mérni. Egy dolgot tartanék még szem előtt: kasznizni ne kelljen.

veres2

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 405
Re:Carina
« Válasz #30712 Dátum: 2014.06.23 09:30:05 »


Szia
Szerintem nézd át az üzemanyagrendszer elemeit,különösen az injektorok tömítettségét,hiszen nekem is ezekkel a tünetekkel volt beteg a Carina :excl:
Egész pontosan a rángatásra és egyéb általad felsorolt tünetre gondolok Én is agyújtásra gyanakodtam sokáig,de nem ott volt a gond :no:
Nekem az 1-es henger injektora szó szerint kotyogott a szívócsonkba :censored:
Ahogy ezt a hibát kijavítottam megszűnt a rángatás,és a magas fogyasztás valamint érezetm,hogy 116 LE dolgozik alattam :clap:
[/quote]
Megnéztem.Injektorok rendben,ellenálások kimérve,és féktisztítóval megnézve,nincs tömítetlenség.Szivattyú jó,benzinszűrő,nem régen lett cserélve,folytószelepház,szétszedve kitakaritva.Új hibaüzenet nincs.Az alapjáratot melegen is magasan tartja,kb1200rpm.De néha beáll, jó az alapjárat,húz,forog megy.Akkor a legrosszabb ha meleg motorral megállok vagy 10percre,és amikor indulok akkor nagyon szaggat.ma reggel is hideg motorral indulva hibátlan volt,aztán 10km után megint kezdte,és alapjáraton ki-ki hagyott egy henger.Hétvégén szétszedtem,az ecu-t,átnéztem nagyitóval,de semmi melegedés,probléma nem látszik.Újra átmértem mindent,de minden értéken belül.Lambdaszondát széthúztam.A hibát beírta,de a rángatás maradt.Kimértem változik a feszültség,dolgozik a szonda.Bár egyenletes fordulatnál is folyamatosan változik,(ez nem tudom ,hogy jó e így)gázadásra reagál.Mondjuk ezt kirakjuk a gépen ,és a diagramból olvasunk pontosabbat.40E-km futott,Ngk szonda.Most az lesz hogy ráakasztjuk a számítógépet,és megpróbálunk valamit,találni menet közben
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.23 09:41:07 írta veres2 »

bsh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 254
Re:Carina
« Válasz #30713 Dátum: 2014.06.23 17:30:15 »
hurrá, végre tudtam szerezni egy szívócsövet, a mostani már agyon van szigszalagozva és a bilincsek alatt is már szétszakadt. és pár nap alatt megjött, olcsón. kíváncsi leszek... mindjárt próba.
ugyaninnen rendeltem a hátsó állítható lengőkarokba is szilenteket, remélem jó lesz bele, és remélem emiatt zörög olyan ordenáré módon az egész... :censored: sajnos ezek csak a jövő héten lesznek belerakva (már ha jók bele)

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #30714 Dátum: 2014.06.23 23:10:23 »
Megvan a szárnyas csomagtartófedél, köszönöm Kalapos a linket, ez lett megvéve:
http://autoalkatresz.medija.hu/6778/955948_2_b.jpg
A szín sajnos nem stimmel, mert ez zöld az enyém meg szürkés-kék, de nem számít, majd lefestjük telibe az autót egyszer csak valamikor...
Lesz harmadik féklámpám középen, hurrá!  :D Meg hatalmas leszorítóerő a hátsó tengelyen, még kevésbé fog táncolni a fara 200 felett remélem!  [rohog]
A hét második felében, vagy jövő héten kerül fel az autóra. Kivettem a mély-ládát, hogy lehessen kasztnizni a fenekét, hát a zene nagyon nem jó anélkül, most lehet érezni a hiányát igazán miután hozzászokott az ember, viszont a kocsi szinte repül, hogy kikerült 50kg (vagy több) a csomagtartóból, hihetetlenül megérzem, hogy könnyebb. A szomszédom meg megjavította a 20 és fél éves Pioneer hangszórókat, amik a kalaptartóban voltak, dobom ki a hulladék új Pioneer-eket amiket vettem helyettük, megy vissza a régi, sokkal jobb lesz az is! Múlt hét kedden majdnem kimentem a Carinával a hungaroringi autós nyílt napra, de nem engedtek el szabadságra, elmaradt megint ez is... Kakucs nyári tali mikor is lesz? Jönne valaki közületek?
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #30715 Dátum: 2014.06.23 23:36:11 »
Áááá, na már értem miért szenvedtünk a pollen szűrő berakásával annyit...
 [rohog]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #30716 Dátum: 2014.06.24 06:26:49 »
Megvan a szárnyas csomagtartófedél, köszönöm Kalapos a linket, ez lett megvéve:
http://autoalkatresz.medija.hu/6778/955948_2_b.jpg
A szín sajnos nem stimmel, mert ez zöld az enyém meg szürkés-kék, de nem számít, majd lefestjük telibe az autót egyszer csak valamikor...
Lesz harmadik féklámpám középen, hurrá!  :D Meg hatalmas leszorítóerő a hátsó tengelyen, még kevésbé fog táncolni a fara 200 felett remélem!  [rohog]
....
Üdv! Végre jó hírek!
Mondtam, hogy a végén apgrédelés lesz belőle... Valld be: tudat alatt(?? :devil:) ez volt a szándékod annál a tolatásnál  [rohog]
Nem nézted meg esetleg, milyen ajtókárpitja volt?  :?:

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #30717 Dátum: 2014.06.24 06:38:11 »
Áááá, na már értem miért szenvedtünk a pollen szűrő berakásával annyit...
 [rohog]
...
Azannya! Legközelebb azt hiszem, teflonsprayt fújok a keret szélére.  :hmmmm: (Már ha a mostani egyáltalán kijön: előtte a tisztítóhab úgy levitte az eddig kenőanyagként szolgáló szutykot, hogy szinte fakalapáccsal kellett betuszkolnom  :D)

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #30718 Dátum: 2014.06.24 06:44:14 »
Most már biztos vagyok, hogy a benzinszűrőm van eltömődve. A tisztítótól sokat javult, de a hibák és kódjai még mindig fennálnak. Már csak a 14-es fékcsőkulcsra várok, mert a múltkori tapasztalatból kiindulva nem akarom elnyalni a hollandert.

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina
« Válasz #30719 Dátum: 2014.06.24 13:02:24 »
Most már biztos vagyok, hogy a benzinszűrőm van eltömődve. A tisztítótól sokat javult, de a hibák és kódjai még mindig fennálnak. Már csak a 14-es fékcsőkulcsra várok, mert a múltkori tapasztalatból kiindulva nem akarom elnyalni a hollandert.

üdv!

Addig is fújkáld rozsdaoldóval!  ;)
Nem értem miért szopatod magad a viszonylag olcsón cserélhető szűrővel..  :?:  :?:
Illetve minek annyiféle tisztító latyak bele...?