Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6803459 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

tothfeca

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re:Carina
« Válasz #28710 Dátum: 2014.01.24 14:47:02 »
Hát, végülis megcsinál mindent, csak amint a példa is mutatja nehezen szánja rá magát,most oda van a gép szilentcserén.

 

Roli

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Carina
« Válasz #28711 Dátum: 2014.01.25 07:48:18 »
Sziasztok! Azért nem szeretik a szerelők a silent cserét mert sok vele a macera és nem tudnak sokat elkérni a melóért.Plusz ott nem tudnak benyögni semmi kamut ami még 10ezer. :)

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28712 Dátum: 2014.01.25 09:31:48 »
Sziasztok! Azért nem szeretik a szerelők a silent cserét mert sok vele a macera és nem tudnak sokat elkérni a melóért.Plusz ott nem tudnak benyögni semmi kamut ami még 10ezer. :)
Nana!   ;) Az ügyes szerelő ott is csinál magának munkát, ahol nincs.... :devil:

Lásd 2.50-8.10-ig :D

Pl. grátisz megnézi a hosszbordásszíjakat, és közli, hogy rövidesen cserések lesznek.....amikor pár hét múlva sírni kezdenek, nem biztos, hogy rájössz, hogy elfelejtette meghúzni a feszítőt és az alsó rögzítőcsavart... :whistling:
Én is szerelőt keresek, de elmondom majd neki a fenti sztorit, hogy megértse, miért...  :nono:

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28713 Dátum: 2014.01.25 09:36:25 »
Ma délután a jelek szerint sikerült beépíteni a motorfűtést a kocsiba, hála Istennek.
...
:clap: Gratula Dani! Kíváncsi leszek a fogyasztás alakulására, ha rövidebb utakon használod.  :yes:

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28714 Dátum: 2014.01.25 09:38:40 »
hahoo lányok, itt vagyok én és a Carinám, hát mire vártok???
  :hmmmm: Biztos, hogy ezen az oldalon hajt?  :hmmmm:

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28715 Dátum: 2014.01.25 09:43:43 »
Találtam egy képet a gyári porvédőkről, ...
Hát, lehet, hogy ebben is dugó van??  ;)
Persze, csak kicsit más a kiképzése. A Te pótlásod tökéletes.  ;)

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28716 Dátum: 2014.01.25 09:47:13 »
Üdv Uraim!
Pár napja sajnos,vagy hál'istennek beszámolták a pénznyelőt.Nem volt már lendületem a további javításokra,elfogyott hozzá az erő.Már a kereskedő felrakta a Hahu-ra erőteljesen elírt hirdetés formájában.
További sportsikereket nektek,és köszönöm mindenkinek a segítségét!!!
Maradt egy jobbos sárvédőívem.Ha kell valakinek mondjuk egy kék rövid multiért elviheti.Nem postázom csak személyesen vehető át!
Ja és golf 4 kombi 1.4 16 V-be ültem.Nem egy erőgép,mondjuk a szegénykeverékesem se volt az.Viszont fele annyi kilóméter van benne ugyanazokkal az extrákkal.
Na minden jót nektek,azért még olvasni fogom néha néha a topicot:)
Üdv fityo! Elismerésem az eddigi kitartásodért, és a megosztott tapasztalataidért! Remélem, több szerencsével jársz majd! Inkább a családra költsd a pénzed, idődet! :)

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28717 Dátum: 2014.01.25 12:07:08 »
  :hmmmm: Biztos, hogy ezen az oldalon hajt?  :hmmmm:
Azzal a narancssárga rövid-nacival minden oldalon és minden oldalról ellenállhatatlan, nem?  [rohog]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28718 Dátum: 2014.01.25 12:13:01 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10288
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28719 Dátum: 2014.01.25 12:47:59 »
Na ezért mondom, hogy az alap Carina forma ma is teljesen jó  :yes:
Nekem most is nagyon tetszik  :D

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28720 Dátum: 2014.01.25 13:05:45 »
 :yes: És ez ugyanez a letisztult formálás: kis ültetés, egyedi felni, ugyanaz az egyszerű forma tuninglökős csak angyalszemes lámpával, mint az oly sokaknak tetsző idézett


Gyári színek tökéletesek. Tk. csak egy kis fazonírozás. Ennyi és nem kell több  ::)  :hug:

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #28721 Dátum: 2014.01.25 19:05:45 »
Üdv fityo! Elismerésem az eddigi kitartásodért, és a megosztott tapasztalataidért! Remélem, több szerencsével jársz majd! Inkább a családra költsd a pénzed, idődet! :)
Üdv kalapos!
Köszi!Olyan golfot vettem aminek volt gazdája.Semmi gondja.Viszont ha az asszony végre leteszi a jogsit és visszamegy dolgozni második autónak mindenképp Carinát szeretnék!Olyat aminek lehetőleg volt gazdája :D
Szóval pont azért maradok a fórumon,olvasgatom is meg ha előkerül az enyém szeretnék segíteni az új gazdájának!Merthogy a kereskedő már eladta!

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10288
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28722 Dátum: 2014.01.25 19:10:40 »
Üdv kalapos!
Köszi!Olyan golfot vettem aminek volt gazdája.Semmi gondja.Viszont ha az asszony végre leteszi a jogsit és visszamegy dolgozni második autónak mindenképp Carinát szeretnék!Olyat aminek lehetőleg volt gazdája :D
Szóval pont azért maradok a fórumon,olvasgatom is meg ha előkerül az enyém szeretnék segíteni az új gazdájának!Merthogy a kereskedő már eladta!
Üdv!

Sajnos pont belenyúltál egy leharcolt szegénykeverékesbe  :no: Ezt hála Istennek megúsztam, nekem legalább normál motoros volt.
Remélem, hogy a Golf bejön majd, meg azt is, hogy megírod a tapasztalataidat arról is!

Ha találsz egy Carinát, amire odafigyeltek, szerintem a Golf lesz a második autó  ;)

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #28723 Dátum: 2014.01.25 19:18:45 »
Üdv!

Sajnos pont belenyúltál egy leharcolt szegénykeverékesbe  :no: Ezt hála Istennek megúsztam, nekem legalább normál motoros volt.
Remélem, hogy a Golf bejön majd, meg azt is, hogy megírod a tapasztalataidat arról is!

Ha találsz egy Carinát, amire odafigyeltek, szerintem a Golf lesz a második autó  ;)
Hát igen!Nem voltam tisztába vele,hogy mit vettem meg.Na de mindegy.Ez már történelem :lol:
Rossz tapasztalatom még nincs a Golfról.Fék futómű sokkal jobb a szervókormány kicsit gyengébb mint a Carinán.
De egyenlőre O.K!Bár még csak 300 km-et mentem vele azt is csak városba max 100km/h

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10288
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28724 Dátum: 2014.01.25 19:47:42 »
Hát igen!Nem voltam tisztába vele,hogy mit vettem meg.Na de mindegy.Ez már történelem :lol:
Rossz tapasztalatom még nincs a Golfról.Fék futómű sokkal jobb a szervókormány kicsit gyengébb mint a Carinán.
De egyenlőre O.K!Bár még csak 300 km-et mentem vele azt is csak városba max 100km/h
Jobb a futómű??? Nem lehet, hogy a tiéden az is odavolt??