Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6786532 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10282
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28095 Dátum: 2013.12.09 18:25:54 »
Üdv!

Noha senkitől nem kaptam véleményt a múltkori kérdésemre, megrendeltem ma délután márkaszervizben a szelepfedélhez a cuccot, meg a csavart is.
Fejből kb. 3000 lesz. Csütörtökön remélem, hogy el tudom hozni.
Lehet, hogy addig nem építem be a tömítéseket, amíg nem kell levenni a szelepfedelet  :hmmmm:

Zsolt79

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Carina
« Válasz #28096 Dátum: 2013.12.09 19:12:29 »
Bocsánat ,lehet el sem olvastam :surrender:
Viszont elkészítettem a videót A VILLOGÁSRÓL MÉG MA FELTÖLTÖM!
Today Tomorrow Toyota

Zsolt79

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Carina
« Válasz #28097 Dátum: 2013.12.09 20:32:26 »
Íme:
:hmmmm:
Today Tomorrow Toyota

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10282
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28098 Dátum: 2013.12.09 20:44:00 »
Szerintem ez 52.

totya810612

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Carina
« Válasz #28099 Dátum: 2013.12.09 20:56:11 »
Én azt nem tudom, hogy sedan-ból volt-e, eddig csak 5 ajtósról tudtam...  :?:
Igen, nem hagy nyugodni, a kocsi marad amíg bírja, csak szépítgetni kell, mindig lesz rajta valamit változtatni, nemrég kapott egy új CD mechanika nélküli fejegységet, Kenwood KMM-157, hát tudom ajánlani, nekem nagyon tetszik a hangja és olcsó és alsó kategóriában ez az egy tudja eddig a FLAC veszteségmentes tömörítést, no meg 24 bites átalakító van benne és a zöld gombok mennek a műszerfal színéhez, és kevésbé feszíti a középkonzolt mivel rövidebb 30%-kal, pont nemrég volt ez kérdés itt a fórumon, most meg tárgyalgatok egy 18"-os felnigarnitúra megvételéről, hátha felférne valahogyan, majd felpróbálom a kicsikémre, meg néha rám jön a kényszer, hogy esetleg japán stílusú szélesítéseket tegyek rá és a nyomtávot is növeljem pár centivel tovább még, mert eddig csak 5,2 cm-rel nagyobb mint a gyári...  :D Sosem lesz ennek vége, de én élvezem!
Kenwood (tudtátok, hogy a JVC és a Kenwood már pár éve egybeolvadt? Én nem tudtam...):

JDM szélesítő ívek:

A felni az még nem publikus...

Sziasztok, én is hasonló rádiót vettem:     
Kenwood KDC-3354UGY
Szerintem is nagyon jól szólnak ezek a kenwood-ok, 4db 16.5 hangszóróm van eddig az autóban elöl komponens hátul az ajtóban sima három utas. Mind a négy hangszóró clarion márkájú.
Egy dolog nem tetszik a rádióban hogy a kijelző színe nem is fehér ahogy azt írták hanem inkább kékes színű, és ha rá süt a nap akkor sajnos nem látni semmit a kijelzőn ......utólag utána olvastam és ezek a rádiók fluoreszcens kijelzők és nem LCD mint a többi rádiók. Viszont sötétben nagyon is éles a kijelzés.
Totya

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28100 Dátum: 2013.12.09 21:02:37 »
Egy dolog nem tetszik a rádióban hogy a kijelző színe nem is fehér ahogy azt írták hanem inkább kékes színű, és ha rá süt a nap akkor sajnos nem látni semmit a kijelzőn ......utólag utána olvastam és ezek a rádiók fluoreszcens kijelzők és nem LCD mint a többi rádiók. Viszont sötétben nagyon is éles a kijelzés.
Egyetértek, nekem is jobban tetszene, ha fehér lenne a kijelző nem kék és tényleg nem lehet leolvasni ha a nap rá süt...  :yes:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10282
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #28101 Dátum: 2013.12.09 21:16:38 »
Szerintem a Marutiban a kazettás Kenwood és a Carinában a Pioneer egész jól láthatók napfényben.
De majd meg kell néznem...a Kenwood tutira, mert még meg is lepődtem rajta  :eek:

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28102 Dátum: 2013.12.09 22:03:37 »
Grillezünk?
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28103 Dátum: 2013.12.09 22:25:39 »
Pici felni:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28104 Dátum: 2013.12.09 22:30:34 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

tothfeca

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re:Carina
« Válasz #28105 Dátum: 2013.12.09 23:17:09 »
De jó az az index :O

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #28106 Dátum: 2013.12.10 05:50:16 »
De jó az az index :O
:yes: Együtt a kristálylámpával.  :szemez:
De nekem a legfölső kép: GTi grillrács segédfényszórókkal és 4 lámpás kombó is bejön  ::)

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina
« Válasz #28107 Dátum: 2013.12.10 11:28:56 »
Segédfényszóró +1  :yes:!

Jól jönne esti autózáskor, vadakat könnyebben észrevenné az ember.
Azt a segédfényszórót egyébként mivel lehet kapcsolni gyárilag? Használatának mik a feltételei?
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.10 11:35:51 írta kamikaze »

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #28108 Dátum: 2013.12.10 13:55:37 »
Segédfényszóró +1  :yes:!

Jól jönne esti autózáskor, vadakat könnyebben észrevenné az ember.
Azt a segédfényszórót egyébként mivel lehet kapcsolni gyárilag? Használatának mik a feltételei?
Ez egy "JDM face by Hella", csak ennyi infóm van róla...


Van ilyen fajta is, de gondolom ezek csak messzi földről beszerezhetőek...
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.10 14:08:06 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

tothfeca

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Re:Carina
« Válasz #28109 Dátum: 2013.12.10 18:25:58 »
Halihó! Képzeljétek ma "cserben hagyott" a gép... :D Mondom ezt vigyorgó fejjel, mivel szerintem rajta hagytam a gyújtást, és mehetett a rádió, mikor ott hagytam a kocsit kb 3 órára. Mikor vissza mentem persze, hogy nem indult.... Szóltam egyik haveromnak, hogy toljuk meg a kocsit, megtoltuk és kb azonnal indult is a gép, azóta nincs is gond... Figyelmetlen voltam :)  :innocent: