Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6791454 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #27390 Dátum: 2013.10.04 19:13:48 »
Program ugrott. Fiam egész esete rókázott, elkapott valami fincsit az oviban. Én maradtam vele itthon, a Hungaroringre idén sem jutottam ki, hiába készültem rá nagyon...Várom a híreket, hogy öcsém megdöntötte-e a rekordját vagy sikerült-e elpasszolnia az előre megvett 2x20 percet valakinek?
Öcsém lenyomta a 2x20 percet helyettem. Rekord nem sikerült mert a hátsó régi gumikkal nem volt megfelelő tapadása, nem volt ideje kicserélni, de jót autózott. Mondta, hogy volt több baleset is, emiatt kellett várakozni, csúsztak az indulással.
Volt akinek drága mulatság volt a mai nap, de szerintem még mindig jobb, mintha utcán töri magát és esetleg mást is össze!
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina
« Válasz #27391 Dátum: 2013.10.04 19:15:08 »
Program ugrott. Fiam egész esete rókázott, elkapott valami fincsit az oviban. Én maradtam vele itthon, a Hungaroringre idén sem jutottam ki, hiába készültem rá nagyon...Várom a híreket, hogy öcsém megdöntötte-e a rekordját vagy sikerült-e elpasszolnia az előre megvett 2x20 percet valakinek?


 Sajnálom! Fiadnak jobbulást!
 :hug: majd jövőre talán,




Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina
« Válasz #27392 Dátum: 2013.10.04 19:26:58 »
Sziasztok!

Toyotát szeretnék ismét, asszem a Camry nem nekem való, de a Carinához mindig visszatérek (mármint a használt hirdetésekhez, az elmúlt években 3 autót is vettem, mindig néztem a Carinát is aztán sajnos sosem az lett belőle).
Segítségetek kérném: mennyiért lehet most normális állapotú Carinát venni klímával? A kasztni és szín tök mindegy, az állapot a fontos.

Gondolom ez az ár nem mérvadó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_carina-e_1.6_xli-7285593

Előre is köszi a segítséget.



Mi a baj a camry- val?   Szerintem 3-500 ezer közt vannak jó állapotúak. Kêrdés mennyit szánsz rà.

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Carina
« Válasz #27393 Dátum: 2013.10.04 20:17:42 »
Sziasztok!
Rég jártam erre, végigfutottam, háááát, voltak történések: Szabolcs, örülök, hogy találtál egy ép példányt.  :clap: Bővebben milyen? Ennek a motorja már egyértelműen szegénykeverékes vagy normál? Mi lesz a töröttel? Kivonatod? Eladod? Bocs, ha írtál róla, csak átsiklottam felette.
Fityó, sikerült az injektorcsere?

Anno arról volt szó, hogy befújom majd feketére a fölös burák belső peremét, hogy megnézzem, mennyire gáz, de ez még mindig nincs soron, viszont kicseréltem végre a lestrapált váltószoknyát valódi bőrre. Közben az is kiderült, hogy miért lóg mára minden Carina szoknyája: a belsejébe varrt merevítések gyengének bizonyulnak a vékony anyag miatt, de ezt meg lehet erősíteni, ha valakit érdekel. A bőr viszont merevebb, így megtartja az alakját.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Carina
« Válasz #27394 Dátum: 2013.10.04 21:30:27 »
És mi ez a PIMP szín ebben a szép utastérben?!
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

fityo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 474
  • Ifj
Re:Carina
« Válasz #27395 Dátum: 2013.10.04 22:15:44 »

Fityó, sikerült az injektorcsere?


Üdv újra itt. :D
Egyiket már sikerült cserélnem sárga injektorra Balázs jóvoltából.
A másik (mert mint kiderült 2 rossz) még várat magára de intézőben van szintén Balázs és még egy fórumtárs jóvoltából.
Minden követ megmozgattunk FLInt kollégával(a dolgok oroszlánrész rá és fiára hárult még (1x köszii :D)) de újat nem sikerült még kínából se szerezni.Lassan lezárul az injektor mizéria.

December közepe tájékán úgy néz ki kapok egy komolyabb összeget lehet eladó lesz a carina..

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #27396 Dátum: 2013.10.05 00:28:10 »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re: Carina
« Válasz #27397 Dátum: 2013.10.05 07:37:58 »
És mi ez a PIMP szín ebben a szép utastérben?!
Tartalomhoz a forma :cool2:
Há'mibajod veleeeee???

Különben is a téliesített belsőhöz készült  :winkiss: O0

Majd választok hozzá egy széééép váltógombot...  :wub:

....lopásgátlónak  [rohog]

Ja, egyébként nem gázos, csak a butatelefonom erre képes :hug:

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3040
Re:Carina
« Válasz #27398 Dátum: 2013.10.05 10:02:29 »
Látom, FUBA, már az új színen tűnődsz ::) - ütős, de értsd meg, hogy a fékpor nem mutatna jól a krómfelnin ;) :flowers:

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina
« Válasz #27399 Dátum: 2013.10.05 19:33:33 »
Sziasztok!
Rég jártam erre, végigfutottam, háááát, voltak történések: Szabolcs, örülök, hogy találtál egy ép példányt.  :clap: Bővebben milyen? Ennek a motorja már egyértelműen szegénykeverékes vagy normál? Mi lesz a töröttel? Kivonatod? Eladod?


Üdv. Látod-látod kicsit eltekeregsz és mik történnek :D :D

Hááàt szegénykeverékes ,kicsit kopottab külsővel rendelkezik mint a fehér volt, korosabb 2 évvel, viszont van tetőablaka(csak nem működik)   Második tulajdonosa vagyok,
Japán  :clap:   És nem volt drága (130e)

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina
« Válasz #27400 Dátum: 2013.10.05 19:35:04 »


A fehér sorsa még nem dőlt el. :hmmmm:

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #27401 Dátum: 2013.10.05 20:09:38 »
Látom, FUBA, már az új színen tűnődsz ::) - ütős, de értsd meg, hogy a fékpor nem mutatna jól a krómfelnin ;) :flowers:
Most mér mondod, a küllőknél még kilátszik némi ezüst miután az eső lemosta!  [rohog]
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Carina
« Válasz #27402 Dátum: 2013.10.05 20:12:57 »
Különben is a téliesített belsőhöz készült  :winkiss: O0



Ja, egyébként nem gázos, csak a butatelefonom erre képes :hug:
Na, ez a belső jó, de legalább télen praktikus.  :D

De a váltószoknya... khm... borzasztó nem illik az összképbe...  :surrender: :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Szabolcs

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 686
Re:Carina
« Válasz #27403 Dátum: 2013.10.05 20:20:23 »
Most mér mondod, a küllőknél még kilátszik némi ezüst miután az eső lemosta!  [rohog]


Lakatolással haladtàl valamit? 

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #27404 Dátum: 2013.10.05 20:22:51 »
Lakatolással haladtàl valamit?
Nem. Várom a szerelő hívását, de jövő héten megkérdezem már, hogy miért nem akarják elkezdeni, lehet lecserélik ezt a karosszéria lakatost is, mint az előzőt és nem akarja, hogy elkezdje az enyémet, na majd kiderül...
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...