Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6796770 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #14640 Dátum: 2010.05.01 22:52:22 »



Mi így vettuk rokontól 120 Mátyásért

up: nem erdekel h kintvan a rendszam Carina nálunk fog örök nyugalomra szenderülni :no: remélem jó sok év mulva. :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.01 23:00:03 írta kasu0707 »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #14641 Dátum: 2010.05.01 23:49:05 »
én két eccerü hátsó sárvédoiv csere ajánlatra 100ezres ajánlatot kaptam  [rohog]
jó, ez pesten volt, de akkor is
Végül is nekem most építettek újjá egy komplett autót, de amúgy lövésem nincs a lakatosmunka-árakról, nem is láttam még törött kocsit  :flowers: ... Mennyi is volt a lakatosmunka a Coronán? Ööööö... 350 ezer  :otlet: ... Melyik a (sokkal) nagyobb meló szerinted? Amit a Coronán csinált a srác, vagy amit ezen a Carinán kellene csinálni  ;) ? Persze, a Carinához alkatrész is kéne - ezért írtam, hogy 300-ba valszeg belekerülne a dolog.

A hátsó ívcsere egyébként nem "eccerű" - hanem NAGY munka! Időigényes. Ezzel együtt, a feléből biztos el tudnám intézni neked, itt "vidéken"  :tt2:

Amúgy a legnagyobb gáz ezen a Carinán a megrogyott jobb hátsó oldalelem, meg az összegyűrődött padlólemez hátul. De az egyéb hátsó sérülések miatt úgyis kéne hozzá venni két komplett hátsó negyedet - vagy ami még egyszerűbb lenne: egy donort. És onnantól már "csak" vagdosás, fúrás és hegesztés...
« Utoljára szerkesztve: 2010.05.01 23:57:52 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #14642 Dátum: 2010.05.01 23:51:19 »
up: nem erdekel h kintvan a rendszam Carina nálunk fog örök nyugalomra szenderülni :no: remélem jó sok év mulva. :yes:
De hogyhogy ezen is ilyen 2005 év végi rsz van  :?: ? Ezt néztem ezen a meghirdetett törött Carinán is, hogy K-s rajta a rendszám  :sorcerer: ... Hogy történik az ilyesmi?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Carina
« Válasz #14643 Dátum: 2010.05.02 00:53:00 »
up: nem erdekel h kintvan a rendszam Carina nálunk fog örök nyugalomra szenderülni :no: remélem jó sok év mulva. :yes:
De hogyhogy ezen is ilyen 2005 év végi rsz van  :?: ? Ezt néztem ezen a meghirdetett törött Carinán is, hogy K-s rajta a rendszám  :sorcerer: ... Hogy történik az ilyesmi?
Gondolom nem volt papírja itthon/vagy pl. cimbimnek is leesett a rendszáma az autóról azt lett új...meg szélvédőplecsni stb.ami még vele jár...
Józsi vagyok :-)

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #14644 Dátum: 2010.05.02 02:18:26 »
Valszeg taxi volt előző személyazonosságában(holnap meg tudom mondani bele van gravirozva) Ezt bizonyíthatja a lassan 400000.kilométere :D De ezen kívul AF-es motor van benne Szervizkönyv is van habár nem emlekszem meddig volt vezetve.

Valakinek nincs kedve nyomozni velem az autó előéletéről?  :surrender: :hmmmm: Akár egy cikk is lehetne belőle.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Szélvédőcserés lesz a drága :S A matrica kötelező vagy milyen esetben kell ujat igenyelni? lehet csak külön matricát vagy komplett rendszamot kap? Mennyibe kerül az? :surrender:
Köszönöm a segítséget előre is  :flowers:

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Carina
« Válasz #14645 Dátum: 2010.05.02 06:42:22 »
up: nem erdekel h kintvan a rendszam Carina nálunk fog örök nyugalomra szenderülni :no: remélem jó sok év mulva. :yes:
De hogyhogy ezen is ilyen 2005 év végi rsz van  :?: ? Ezt néztem ezen a meghirdetett törött Carinán is, hogy K-s rajta a rendszám  :sorcerer: ... Hogy történik az ilyesmi?
en pl. gondoltam ra hogy kicsereltetem a rendszamot mert az elso elegge meg van mar nyomorgatva (nem en voltam 8]] ), es akkor uj rendszamom lenne. persze talan jobban jatrnek ha ujragyartatnama z elsot, ha van erre lehetoseg. viszont akkor az elso eu-s lenne, a hatso magyarzaszlos ... fenetudja hogy megy ez. alavetoen nem annyira fontos, csak szurja a szemem.  8]
Lehettem volna halasz ...

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Carina
« Válasz #14646 Dátum: 2010.05.02 06:51:04 »
up: nem erdekel h kintvan a rendszam Carina nálunk fog örök nyugalomra szenderülni :no: remélem jó sok év mulva. :yes:
De hogyhogy ezen is ilyen 2005 év végi rsz van  :?: ? Ezt néztem ezen a meghirdetett törött Carinán is, hogy K-s rajta a rendszám  :sorcerer: ... Hogy történik az ilyesmi?
en pl. gondoltam ra hogy kicsereltetem a rendszamot mert az elso elegge meg van mar nyomorgatva (nem en voltam 8]] ), es akkor uj rendszamom lenne. persze talan jobban jatrnek ha ujragyartatnama z elsot, ha van erre lehetoseg. viszont akkor az elso eu-s lenne, a hatso magyarzaszlos ... fenetudja hogy megy ez. alavetoen nem annyira fontos, csak szurja a szemem.  8]
Enyimé szó szerint, mintha ragyás lenne...meg picit pattog felfelé róla a cuccos :D
Józsi vagyok :-)

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Carina
« Válasz #14647 Dátum: 2010.05.02 06:53:42 »
Nem tudom mikori a tiedés, de az enyim '92-es, nem volt taxi és 421.000 felett jár az órám.
Toyotánál volt fenn, mint autó, aztán a Toyotánál melózó alkatrészbeszerző apjáé lett, majd az enyimé.
Még jó is így, hisz nem kell bajlódnom a Carina betegségekkel, kivéve 1-2 dolog.

Valszeg taxi volt előző személyazonosságában(holnap meg tudom mondani bele van gravirozva) Ezt bizonyíthatja a lassan 400000.kilométere :D De ezen kívul AF-es motor van benne Szervizkönyv is van habár nem emlekszem meddig volt vezetve.

Valakinek nincs kedve nyomozni velem az autó előéletéről?  :surrender: :hmmmm: Akár egy cikk is lehetne belőle.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Szélvédőcserés lesz a drága :S A matrica kötelező vagy milyen esetben kell ujat igenyelni? lehet csak külön matricát vagy komplett rendszamot kap? Mennyibe kerül az? :surrender:
Köszönöm a segítséget előre is  :flowers:
Józsi vagyok :-)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #14648 Dátum: 2010.05.02 07:02:24 »
Nekem A-s rendszámom van bibi :)

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #14649 Dátum: 2010.05.02 09:20:36 »
EVT-??? volt az előző rendszáma számot nem jegyeztem meg de asszem 299 :eek:

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Carina
« Válasz #14650 Dátum: 2010.05.02 09:50:54 »
Nekem is A-val kezdődik a rendszámom, ez mit jelent? Probléma ez?

Nekem A-s rendszámom van bibi :)
Józsi vagyok :-)

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #14651 Dátum: 2010.05.02 10:25:04 »

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #14652 Dátum: 2010.05.02 10:34:55 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/carina/toyota_carina_1.6_xli.86kw_117le_magyar-3764417
Idézet
nagyából.140-170ezerből meglehet oldani a javitást
[rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] [rohog] :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #14653 Dátum: 2010.05.02 13:12:05 »
Nekem is A-val kezdődik a rendszámom, ez mit jelent? Probléma ez?

Nekem A-s rendszámom van bibi :)
Miért lenne probléma? Csak annyit jelent, hogy azok között a kocsik között van, amiket még eléggé az elején rendszámoztak át. Bár az első három évben (90-91-92) elég nagy volt az összevisszaság, mert még 92-ben is adtak ki A-s rendszámot (mint az ábra mutatja), miközben már javában ment párhuzamosan a B meg a C is. A Camrym pl. 91-ben kerül be az országba és CUC a rendszáma ... Csak úgy kb. 93-től kezdett tényleg alfabetikus sorrendben menni a dolog.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Carina
« Válasz #14654 Dátum: 2010.05.02 14:46:19 »
az en trabimnak AFP, megboldogult nagyapam skodajanak meg ABN. nincs ezzel gond.  8]
Lehettem volna halasz ...