Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6795062 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #13980 Dátum: 2009.12.10 22:19:49 »
de nagyon piszkos szegény :/

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Carina
« Válasz #13981 Dátum: 2009.12.11 08:39:34 »
Attól még jó, nem? Nem kell enni a motortérből.  :flowers: Ha esetleg véletlen valami beázik (mint pl Attisnál), a fél autót szétszedheted, mire rájössz, hogy a motormosás volt az oka.
         

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Carina
« Válasz #13982 Dátum: 2009.12.11 13:35:34 »
Gyongyinel a pont.
kasu0707 csinalj kepet hogy lassuk mennyire koszos.  8]
Lehettem volna halasz ...

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13983 Dátum: 2009.12.12 08:39:46 »
Tennap kicsit elaludtam... így kicsit a lemaradásom be kellett hozni az autópályán (persze kerülővel mentem ahol nincsenek sebességhatárok) gps szerint pikkpakk 197el haladtam, forgalom okán viszont nem tudtam jobban haladni még érzésre tovább ment volna egy 10est ha kivárom  :devil: ismétlem nem Magyarhonba mentem :)

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: Carina
« Válasz #13984 Dátum: 2009.12.12 11:21:11 »
Tennap kicsit elaludtam... így kicsit a lemaradásom be kellett hozni az autópályán (persze kerülővel mentem ahol nincsenek sebességhatárok) gps szerint pikkpakk 197el haladtam, forgalom okán viszont nem tudtam jobban haladni még érzésre tovább ment volna egy 10est ha kivárom  :devil: ismétlem nem Magyarhonba mentem :)

Szép teljesítmény az autótól (gondolom mindezt 4.9-es fogyasztással  ::) ), néha belefér sztem némi kihágás (ésszel) - csak tudnám miért kell ezeket a "Német autópályán" köröket megfutni...  :hmmmm: 

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13985 Dátum: 2009.12.12 14:40:21 »
Tennap kicsit elaludtam... így kicsit a lemaradásom be kellett hozni az autópályán (persze kerülővel mentem ahol nincsenek sebességhatárok) gps szerint pikkpakk 197el haladtam, forgalom okán viszont nem tudtam jobban haladni még érzésre tovább ment volna egy 10est ha kivárom  :devil: ismétlem nem Magyarhonba mentem :)

Szép teljesítmény az autótól (gondolom mindezt 4.9-es fogyasztással  ::) ), néha belefér sztem némi kihágás (ésszel) - csak tudnám miért kell ezeket a "Német autópályán" köröket megfutni...  :hmmmm: 
Drága péz ez magyarhonba :)

Bundi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 376
Re: Carina
« Válasz #13986 Dátum: 2009.12.12 23:10:55 »
Sziasztok!

Ma találtam a neten gyárinak tűnő tetőcsomagtartót. Holnapra lebeszéltem az eladóval a találkozót. Még sosem láttam gyári tarót...  :hmmmm: Van benne valami amire figyelnem kell??? pl milyen és hány alkatrészből áll stb
ja kissé későn kérdezlek titeket... :?:

Taby én szétszedtem a km órát. Gondoltam rosszabb nem lesz. Könnyű szétszedni. Ha esetleg még nem szedted szét. Megmozgattam a fogaskerekeket óvatosan és azóta nekem mér.  :clap:
Ha esetleg még nem próbáltad akkor ajánlom. Különben a bontott egységek 8 és 12 E közt mozognak.

üdv
A Toyota az autók Hondája.
(Carina e 2.0 GLI)

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #13987 Dátum: 2009.12.13 10:33:22 »
Annyira várom már a telet(hó,jég)stb. Ez lesz az első Carinával :D

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: Carina
« Válasz #13988 Dátum: 2009.12.14 00:36:02 »
Annyira várom már a telet(hó,jég)stb. Ez lesz az első Carinával :D

Mit vársz? Komolyan kérdezem... Állatkodni alkalmatlan (sztem), nincs benne hiper-szuper elektronika hogy próbálgatni lehessen "mit tud"...

Fűtés? Az elég lesz  :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13989 Dátum: 2009.12.14 09:54:53 »
Sziasztok!

Ma találtam a neten gyárinak tűnő tetőcsomagtartót. Holnapra lebeszéltem az eladóval a találkozót. Még sosem láttam gyári tarót...  :hmmmm: Van benne valami amire figyelnem kell??? pl milyen és hány alkatrészből áll stb
ja kissé későn kérdezlek titeket... :?:

Taby én szétszedtem a km órát. Gondoltam rosszabb nem lesz. Könnyű szétszedni. Ha esetleg még nem szedted szét. Megmozgattam a fogaskerekeket óvatosan és azóta nekem mér.  :clap:
Ha esetleg még nem próbáltad akkor ajánlom. Különben a bontott egységek 8 és 12 E közt mozognak.

üdv
Szétszedtem újra nem nyert.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13990 Dátum: 2009.12.14 10:12:54 »
Annyira várom már a telet(hó,jég)stb. Ez lesz az első Carinával :D

Mit vársz? Komolyan kérdezem... Állatkodni alkalmatlan (sztem), nincs benne hiper-szuper elektronika hogy próbálgatni lehessen "mit tud"...

Fűtés? Az elég lesz  :D
A kislánynak az a rettentő nagy előnye, hogy eléggé semleges a viselkedése, természetesen gázelvétellre túlkormányzottá válik, de nem hirtelen így eléggé sok lehetősége van az embernek vele, illetve elnézően viselkedik a vezetővel.

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: Carina
« Válasz #13991 Dátum: 2009.12.14 11:13:55 »
Hát ez az - de a hóra nem jellemző hogy azért vár valaki hogy semleges, "elnéző" kocsit terelgessen ;-) gondolom én . Vagy túl konzervatív vagyok? :-)
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.14 11:24:12 írta kleingy »

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13992 Dátum: 2009.12.14 12:49:58 »
Hát ez az - de a hóra nem jellemző hogy azért vár valaki hogy semleges, "elnéző" kocsit terelgessen ;-) gondolom én . Vagy túl konzervatív vagyok? :-)
Hát célszerű, maj elmenni kipróbálni az autót valami forgalomtól elzárt barominagy betonyplaccon, ahol ha megcsúszik az ámber akkor nem lesz nagy baj. Ott ki kell tapasztalni az autót, aztán már nyugodtabban lehet közlekedni közúton.

tzar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Carina
« Válasz #13993 Dátum: 2009.12.14 20:07:10 »

Mit vársz? Komolyan kérdezem... Állatkodni alkalmatlan (sztem), nincs benne hiper-szuper elektronika hogy próbálgatni lehessen "mit tud"...

Fűtés? Az elég lesz  :D

Állatkodni szerintem pont akkor lehet jól, ha nincs elektronika ami beleszól. :D

Szeki19

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Carina
« Válasz #13994 Dátum: 2009.12.14 20:41:13 »
Sziasztok!

 Valaki le tudná Nekem irni a gyári gyújtógyertya paramétereit egy 1993 as 1.6 os GLI-s carinához? milyenre érdemes kicserélni, ha arra kerül a sor? valakinek tapasztalat?