Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6802773 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13875 Dátum: 2009.11.10 22:35:03 »
Most hogy már jobban megnéztem... legalább 1percet szánva rá :D :whistling: :sorcerer: rájöttem a ***ra...a cd-s rádió miatt nem akar kipattanni... [rohog] :whistling:
Hát igen...ezen csak röhögni lehet... :wacko:
A rádiónak ki kéne jönnie a konzollal együtt  :hmmmm: ... Maximum picit nagyobb erőkifejtés kell hozzá (a rádió súlya miatt), hogy kipattintsd a konzolt a helyéből.

Profy kartács megboldogult Carinája

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #13876 Dátum: 2009.11.10 22:55:06 »
Hát vhogy így nézett ki ma a miénk is  :wacko: ... Én tartottam a középkonzolt, benne a rádióval, felemelve-félrehúzva, vagy 20 percen át, míg a villamosságis srác kínlódott a bal oldali fűtéspanel-izzó cseréjével  :sweatdrop: ... Az utasülésből az Istennek sem bírta megoldani  ::) ... Mondtam neki: nem kéne átülnöd a vezetőülésbe, és onnan megpróbálnod, lévén onnan más szögből tudnál benyúlni? Mondja, ááá, ez mindegy ....... Húsz perc után csak átült, megpróbálta - pár másodperc alatt meg is oldotta  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13877 Dátum: 2009.11.11 05:49:12 »
Hát vhogy így nézett ki ma a miénk is  :wacko: ... Én tartottam a középkonzolt, benne a rádióval, felemelve-félrehúzva, vagy 20 percen át, míg a villamosságis srác kínlódott a bal oldali fűtéspanel-izzó cseréjével  :sweatdrop: ... Az utasülésből az Istennek sem bírta megoldani  ::) ... Mondtam neki: nem kéne átülnöd a vezetőülésbe, és onnan megpróbálnod, lévén onnan más szögből tudnál benyúlni? Mondja, ááá, ez mindegy ....... Húsz perc után csak átült, megpróbálta - pár másodperc alatt meg is oldotta  :whistling:
A rádió nemfeltétlen kell a középkonzolon kell, hogy legyen rögzítve, a gyári rádió se sima kiemelőkeretes. Hanem szépen van egy kis tartókonzol amire távtartókkal kapaszkodik, persze a gyári rádió hosszabbmint a kapható 1 dinesek, ezért a rádiót ki kell emelni :) én úgy oldottam meg hogy 6os anyákból 2-2 db funkcionál mint távtartó, stabil de csúnya megoldás, de jó hogy nem látja senki. illetve így legalább elfér a sok rca kábel a fej mögött. maj keresek képet

Pif2

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Carina
« Válasz #13878 Dátum: 2009.11.11 07:26:29 »
Hát vhogy így nézett ki ma a miénk is  :wacko: ... Én tartottam a középkonzolt, benne a rádióval, felemelve-félrehúzva, vagy 20 percen át, míg a villamosságis srác kínlódott a bal oldali fűtéspanel-izzó cseréjével  :sweatdrop: ... Az utasülésből az Istennek sem bírta megoldani  ::) ... Mondtam neki: nem kéne átülnöd a vezetőülésbe, és onnan megpróbálnod, lévén onnan más szögből tudnál benyúlni? Mondja, ááá, ez mindegy ....... Húsz perc után csak átült, megpróbálta - pár másodperc alatt meg is oldotta  :whistling:
A rádió nemfeltétlen kell a középkonzolon kell, hogy legyen rögzítve, a gyári rádió se sima kiemelőkeretes. Hanem szépen van egy kis tartókonzol amire távtartókkal kapaszkodik, persze a gyári rádió hosszabbmint a kapható 1 dinesek, ezért a rádiót ki kell emelni :) én úgy oldottam meg hogy 6os anyákból 2-2 db funkcionál mint távtartó, stabil de csúnya megoldás, de jó hogy nem látja senki. illetve így legalább elfér a sok rca kábel a fej mögött. maj keresek képet
Még nem kezdtem el szétkapni...majd hétvégén ha lesz időm... majd akkor kiderül...
'96 Toyota Carina E 1.6 XLI

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #13879 Dátum: 2009.11.11 20:58:02 »
Ugye tegnap írtam, hogy meg kell reparálni a Carinán a hátsó ablaktörlőt is. Na, többek beszámolóján  ;) :szemez: felbuzdulva, gondoltam, spóroljunk - megoldom én is úgy, hogy veszek csak gumipengét oszt jól belefűzöm  :yes: ...  :hmmmm: ...   :?: ... :sweatdrop: ...  :wacko: ...  :fuck-8: ...  :fuk2:

Hejj, hogy az a mothafukka lugbúrz ... ... ...  :asshole: :2guns: :naspang:

Ráment több mint 20 percem, és szééééééééééééééééééééééééééééééétba...ott az ideg  :taz: ... Tudjátok, mikor fogok én legközelebb ilyesmivel pötsölni, hogy megspóroljak xaros 1000 (vagy mittoménmennyiért vehettem volna egy pár noname lapátot a Tecsóban, ami ilyen célra príma lett volna) tallért  :devil:
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.11 21:00:26 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: Carina
« Válasz #13880 Dátum: 2009.11.11 22:18:02 »
Ugye tegnap írtam, hogy meg kell reparálni a Carinán a hátsó ablaktörlőt is. Na, többek beszámolóján  ;) :szemez: felbuzdulva, gondoltam, spóroljunk - megoldom én is úgy, hogy veszek csak gumipengét oszt jól belefűzöm  :yes: ...  :hmmmm: ...   :?: ... :sweatdrop: ...  :wacko: ...  :fuck-8: ...  :fuk2:

Hejj, hogy az a mothafukka lugbúrz ... ... ...  :asshole: :2guns: :naspang:

Ráment több mint 20 percem, és szééééééééééééééééééééééééééééééétba...ott az ideg  :taz: ... Tudjátok, mikor fogok én legközelebb ilyesmivel pötsölni, hogy megspóroljak xaros 1000 (vagy mittoménmennyiért vehettem volna egy pár noname lapátot a Tecsóban, ami ilyen célra príma lett volna) tallért  :devil:

Pedig pont kérdezni akartam, hogy "jéé, lehet még csak gumit kapni"? MErt 1000 éve nem láttam, pedig érdekelt volna. Kössz hogy szívtál, én már nem fogok  :clap: (bocs  :szemez:)

(NEm is tudtam hogy ilyen szmájlik is vannak :-)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #13881 Dátum: 2009.11.11 22:31:06 »
Ja, lehet kapni, 300 forint volt egy 60 centis darab.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #13882 Dátum: 2009.11.12 07:07:13 »
Szivesen elpöcsölnék én 2órát is.... Ha lenne hátsóablaktörlő rajta... Dehát nincs :(


taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13883 Dátum: 2009.11.12 08:53:10 »
Szivesen elpöcsölnék én 2órát is.... Ha lenne hátsóablaktörlő rajta... Dehát nincs :(


Én abszolút nem hiányolom, esőben max ha állok akkor nedves a hátsó szélvédő, még szakadó esőben se szokott 70-80as tempótól nedves lenni, max a tetőről lefolyó víz éri, a légáramlatok szépen kikerülik :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #13884 Dátum: 2009.11.12 17:12:51 »
Városban, manőverezésnél, parkolásnál nagyon jól jön.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #13885 Dátum: 2009.11.12 19:33:14 »
Városban, manőverezésnél, parkolásnál nagyon jól jön.
Az ilyesmi nálam már régen érzésből megy :) Kb 4mm pontossággal megmondom hol az autó vége oldala széle. ok-ok az utóbbi 10 évben volt alkalmam kitapasztalni, még úgy is hogy eddigi km-jeim kevesebb mint 20%át adja a kislány. (de mostanában nő az arány szépen)
Szerk.: na jó a 4mm csak falhoz álláskor van meg amúgy van vagy 2 centi is :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.12 19:41:01 írta taby »

olahtomi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 153
    • Csak a Carinák :)
Re: Carina
« Válasz #13886 Dátum: 2009.11.12 19:56:25 »
Városban, manőverezésnél, parkolásnál nagyon jól jön.
Az ilyesmi nálam már régen érzésből megy :) Kb 4mm pontossággal megmondom hol az autó vége oldala széle. ok-ok az utóbbi 10 évben volt alkalmam kitapasztalni, még úgy is hogy eddigi km-jeim kevesebb mint 20%át adja a kislány. (de mostanában nő az arány szépen)
Szerk.: na jó a 4mm csak falhoz álláskor van meg amúgy van vagy 2 centi is :)
[rohog]
OTomi

'94 Toyota Carina E 1.6 GLi AT190 5doors 116HP

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Re: Carina
« Válasz #13887 Dátum: 2009.11.12 20:48:28 »
Sziasztok!
Akkor beteszem ide is.


Nagyon rég nem jártam erre így most megpróbálkozok ebben a forumba  akérdésemmel. Röviden annyit, hogy összetört az auom eleje és sokmindent kell cserélni. Lökös, sárvédők, gáptető, hűtők, zárhíd. Nekem egy japán Carinám van és ajánlottak egy angol Carinát mint alkatrész. Minden megvan kivéve a motort. Kérdésem az lenne, hogy ki mit tud arról, hogy karosszériában vátoztattak e a két Carinán vagy nem?? Illetve a azok a dolgokon amit felsoroltam.

Előre is köszi a választ nagyon fontos lenne

Üdv: Toygli
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #13888 Dátum: 2009.11.12 20:54:52 »
Én már válaszoltam a másik topikban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kasu

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 680
  • Gas pedal fuck3r |Carina E fanatic
Re: Carina
« Válasz #13889 Dátum: 2009.11.13 16:41:35 »
Sziasztok bordó carinában kék vagy zöld árnyalatu a szelvedo?