Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6791266 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

ata133

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Carina E 1.6Gli Liftback 96' (Japán-Angol keverék)
Re: Carina
« Válasz #12720 Dátum: 2009.01.04 16:28:47 »
Palaczk hol csináltattad a kuplungodat?
Én Gödöllői vagyok és környékbeli ajánlott szervízek érdekelnek!

Én csak Pécsett ismerek szerelőt.
Azért kösz.

ikinges

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Carina
« Válasz #12721 Dátum: 2009.01.04 17:20:26 »
Üdv a világ legjobb autoi tulajainak,nekem 2 is volt,mindegyik 2000td,most egy ave versoval karcolok,ha valakit érdekel,van 4alufelni carina e-re való,irjatok,megegyezünk.15colos,gumi nélkül,5csillag az alakja

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: Carina
« Válasz #12722 Dátum: 2009.01.04 18:15:39 »
ez szimpatikus hird.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2548511&command=ugras&screenwidth=1280

Ja, végre nem a szokásos nagyzolás. Kép alapján még akár igaz is lehet a km. Műszaki kevés - cserébe alacsony ár. GL felszereltség  :yes: ... Ha technikailag mondjuk egy-két szilent- meg stabzászló-cserén több javítanivaló nincs rajta, akkor ennyiért (vagyis azért a 650-ért, amennyiért nyilván oda kell adnia) jó vétel lehet.

Ennyire lent lenne a Carina ára? Én nem követem a dolgokat, de ez alacsonynak tűnik nekem. VAgy a sedan olcsóbb?

ata133

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Carina E 1.6Gli Liftback 96' (Japán-Angol keverék)
Re: Carina
« Válasz #12723 Dátum: 2009.01.04 18:48:40 »
Lehet hogy a Liftback-ért többet adnak ugyanis nagyon kevés van belőle a szedánhoz képest.
Én is kompromisszumot kötöttem vásárlásnál mert Liftback-et akartam.

ata133

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Carina E 1.6Gli Liftback 96' (Japán-Angol keverék)
Re: Carina
« Válasz #12724 Dátum: 2009.01.04 18:53:54 »
Egy kis érdekesség!!! :sorcerer:
INDEXBÚRA TUNING!!! (Sajnos nem teljesítménynövelő de elegánsabb tőle a kocsi megjelenése)
Egy külföldi oldalon találtam, még nem csináltam meg de hátha mást is érdekel.
Ha valaki megcsinálja ossza meg velünk.
A képekhez szerintem nem kell hozzáfüzni semmit.

[a csatolmányt egy admin törölte]

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Carina
« Válasz #12725 Dátum: 2009.01.04 19:31:12 »
Tuninghoz annyit hogy a sárga index izzó bajonetzárja nem olyna mint a fehér. :D

Így max fehéren villog. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

ata133

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Carina E 1.6Gli Liftback 96' (Japán-Angol keverék)
Re: Carina
« Válasz #12726 Dátum: 2009.01.04 20:42:43 »
Most hogy mondod valami nekem is rémlik erről. Az audi 80-asomban is így volt. :hmmmm:
De azért meg tudtam oldani a sárga izzót. (valahogy beapplikáltam már nem emlékszem hogy de megoldható) :otlet:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Carina
« Válasz #12727 Dátum: 2009.01.04 22:19:18 »
Megoldható... A két pöcökből csak az egyik van egy picit már helyen, pont azért hogy ne legyen kompatibilis. Ezt a pöcköt le kell köszörülni az izzóról, és kész is. Megáll az 1-el is. Kipróbálva!
Xanyi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Carina
« Válasz #12728 Dátum: 2009.01.05 17:34:52 »
ez szimpatikus hird.
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2548511&command=ugras&screenwidth=1280

Ja, végre nem a szokásos nagyzolás. Kép alapján még akár igaz is lehet a km. Műszaki kevés - cserébe alacsony ár. GL felszereltség  :yes: ... Ha technikailag mondjuk egy-két szilent- meg stabzászló-cserén több javítanivaló nincs rajta, akkor ennyiért (vagyis azért a 650-ért, amennyiért nyilván oda kell adnia) jó vétel lehet.

Ennyire lent lenne a Carina ára? Én nem követem a dolgokat, de ez alacsonynak tűnik nekem. VAgy a sedan olcsóbb?

Kicsivel olcsóbb a szedán valóban, mondjuk hogy max. 5-10 % lehet az árkülönbözet. Amúgy igen, megy lefelé az áruk, elvégre mégiscsak egy minimum 11 naptári éves autóról beszélünk. Ahhoz képest még egész jól tartják is az árukat. Mondjuk ez a példány relatíve tényleg olcsó a kevés műszakija és a bevallottan nem csillivilli állapota miatt - de ha friss vizsgás & tiptop állapotú lenne, akkor sem lehetne érte 800-nál többet kérni - mármint ezt is irányárként. Mi 2007 októberében adtuk el a 96-os, faceliftes 1.6 XLi liftbackünket egymillióért, és az már akkor sem volt kevés érte.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Carina
« Válasz #12729 Dátum: 2009.01.05 17:40:32 »
Egy kis érdekesség!!! :sorcerer:
INDEXBÚRA TUNING!!! (Sajnos nem teljesítménynövelő de elegánsabb tőle a kocsi megjelenése)
Egy külföldi oldalon találtam, még nem csináltam meg de hátha mást is érdekel.
Ha valaki megcsinálja ossza meg velünk.
A képekhez szerintem nem kell hozzáfüzni semmit.

Én annak idején a Ladába megcsináltam, csak ott az egész fényszórót kellett szétszedni, minden esetre szétszedésnél nagyon kellett vigyázni, hogy el ne törjön. Gondolom itt is valami hasonló ragasztás van.

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Carina
« Válasz #12730 Dátum: 2009.01.05 17:45:10 »
Üdv a világ legjobb autoi tulajainak,nekem 2 is volt,mindegyik 2000td,most egy ave versoval karcolok,ha valakit érdekel,van 4alufelni carina e-re való,irjatok,megegyezünk.15colos,gumi nélkül,5csillag az alakja

Képet tudsz feltenni róla?

ikinges

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Carina
« Válasz #12731 Dátum: 2009.01.05 21:12:09 »
ÜDV,előkotrom a lumixot,aztán holnap megpróbálom fel is tenni,teljesen jók,nem ütnek,a közepén benn van a toy logó.Milyen motor van a "karcsiba",nekem 2000turbo dizel volt,mert maradt hozzá olaj,levegő,gázolajszűrö is japanparts márkájúak,ócsó pénzért 5eft a 3db odaadom azt is

mate6

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 105
Re: Carina
« Válasz #12732 Dátum: 2009.01.06 10:05:05 »
Üdv a világ legjobb autoi tulajainak,nekem 2 is volt,mindegyik 2000td,most egy ave versoval karcolok,ha valakit érdekel,van 4alufelni carina e-re való,irjatok,megegyezünk.15colos,gumi nélkül,5csillag az alakja

Képet tudsz feltenni róla?

Bizony, en is varom a kepeket az alufelnirol..:D
'94 Carina 2.0 GLi

pka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Ajtózár
« Válasz #12733 Dátum: 2009.01.06 11:30:41 »
Sziasztok!

Sajnos nemrég némileg összetört szegény Carinánk (E, 1993-as), és a riasztó megadta magát, emiatt a nem tudjuk távirányítóval nyitni a kocsit. A központi zár belülről ugyan működik, de kívölről nem, mert a vezetőoldali ajtó zárja egy régi ütközés eredényekppen az ajtóval együtt cserélve lett, kulcsunk meg nincs hozzá. Ennek eredményeképpen az autó csak az anyósülés felől nyitható.
Első felindulásból megpróbálnám kicserélni a két első ajtó zárját. Van valakinek ajtózár etávolítás-cserében tapasztalata? Ezek egyáltalán csereszabatosak egymással?

Előre is köszi!
pka

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Ajtózár
« Válasz #12734 Dátum: 2009.01.06 13:00:20 »
Sziasztok!

Sajnos nemrég némileg összetört szegény Carinánk (E, 1993-as), és a riasztó megadta magát, emiatt a nem tudjuk távirányítóval nyitni a kocsit. A központi zár belülről ugyan működik, de kívölről nem, mert a vezetőoldali ajtó zárja egy régi ütközés eredényekppen az ajtóval együtt cserélve lett, kulcsunk meg nincs hozzá. Ennek eredményeképpen az autó csak az anyósülés felől nyitható.
Első felindulásból megpróbálnám kicserélni a két első ajtó zárját. Van valakinek ajtózár etávolítás-cserében tapasztalata? Ezek egyáltalán csereszabatosak egymással?

Előre is köszi!
pka

Gondolom, átcserélhető maga a zár is - de a zárbetét biztosan. Vannak egyébként ezzel foglalkozó szakemberek is, ha odaviszed neki a zárat, készít kulcsot hozzá.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )