Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6804169 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

Joe Fermansky

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Carina
« Válasz #12330 Dátum: 2008.10.19 18:36:39 »
Köszönöm a véleményeteket olaj ügyben, a következő kérdésem az lenne hozzátok, hogy vezérműszíj és feszítőgörgök cseréjekor jó e az ha eltérő a vezérműszíj gyártója és a feszítőgörgöké pl. Bosch szij és japáncsapágyak, vagy komplett szett pl. gates készlet. Mert árban nagy különbségek vannak akár 15-20ezer ft-ot is lehetne spórólni ha külön válogatnám össze. Válaszotokat előre is köszönöm.
Szerintem ha veszel egy JC szettet akkor 15ezerből majdnemhogy munkadíjjal együtt megvan. Egyébként nekem gyári szíj+ Koyo görgő 20ezer környékéből volt meg.

Köszi,  melyik forgalmazónál szerezted be mert amit nekem ajánlottak idáig legolcsobbat az a  gates készlet 42ezerért és ezekután az nagyon sok,bár az én Carinám 2.0  td 96-os kombi.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12331 Dátum: 2008.10.19 18:41:31 »
Köszönöm a véleményeteket olaj ügyben, a következő kérdésem az lenne hozzátok, hogy vezérműszíj és feszítőgörgök cseréjekor jó e az ha eltérő a vezérműszíj gyártója és a feszítőgörgöké pl. Bosch szij és japáncsapágyak, vagy komplett szett pl. gates készlet. Mert árban nagy különbségek vannak akár 15-20ezer ft-ot is lehetne spórólni ha külön válogatnám össze. Válaszotokat előre is köszönöm.
Szerintem ha veszel egy JC szettet akkor 15ezerből majdnemhogy munkadíjjal együtt megvan. Egyébként nekem gyári szíj+ Koyo görgő 20ezer környékéből volt meg.

Köszi,  melyik forgalmazónál szerezted be mert amit nekem ajánlottak idáig legolcsobbat az a  gates készlet 42ezerért és ezekután az nagyon sok,bár az én Carinám 2.0  td 96-os kombi.
Kérj tőlük ajánlatot

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Carina
« Válasz #12332 Dátum: 2008.10.20 23:54:31 »
Igen, dolgozunk azon, hogy a jövőben csak az lehessen globális moderátor, akinek nincs semmi humorérzéke.

Mivel olyan kérdést tettél fel, amire biztos voltam, hogy bárki válaszolni fog neked, gondoltam megengedek egy kis tréftát.
Látom, hibáztam.
Kivégzésemről intézkedtem.
Én azt a kivégzést határozatlan ideig de legalább 100 évig elhalasztanám!
Mindenesetre, ha mégsem halasztódik, akkor a kocsidra igényt tartanék... :ph34r: Persze ingyen, pénzre úgyse lesz szükséged.
Gabe 254.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12333 Dátum: 2008.10.21 06:42:02 »
Igen, dolgozunk azon, hogy a jövőben csak az lehessen globális moderátor, akinek nincs semmi humorérzéke.

Mivel olyan kérdést tettél fel, amire biztos voltam, hogy bárki válaszolni fog neked, gondoltam megengedek egy kis tréftát.
Látom, hibáztam.
Kivégzésemről intézkedtem.
Én azt a kivégzést határozatlan ideig de legalább 100 évig elhalasztanám!
Mindenesetre, ha mégsem halasztódik, akkor a kocsidra igényt tartanék... :ph34r: Persze ingyen, pénzre úgyse lesz szükséged.
Szerintem az autóért, vagy megverekszünk, vagy heti beosztást készítünk. Én kezedem természetesen. :flowers:

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Carina
« Válasz #12334 Dátum: 2008.10.21 09:20:03 »
Igen, dolgozunk azon, hogy a jövőben csak az lehessen globális moderátor, akinek nincs semmi humorérzéke.

Mivel olyan kérdést tettél fel, amire biztos voltam, hogy bárki válaszolni fog neked, gondoltam megengedek egy kis tréftát.
Látom, hibáztam.
Kivégzésemről intézkedtem.
Én azt a kivégzést határozatlan ideig de legalább 100 évig elhalasztanám!
Mindenesetre, ha mégsem halasztódik, akkor a kocsidra igényt tartanék... :ph34r: Persze ingyen, pénzre úgyse lesz szükséged.
Szerintem az autóért, vagy megverekszünk, vagy heti beosztást készítünk. Én kezedem természetesen. :flowers:

hejjj ... az en kerdesem lett vicc targya, igy a kocsi engem illet automatikusan.
Lehettem volna halasz ...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Carina
« Válasz #12335 Dátum: 2008.10.21 09:20:44 »
És mi lesz az örököseimmel?

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12336 Dátum: 2008.10.21 09:30:23 »
És mi lesz az örököseimmel?
tomahawk  autóját megkaphatják, Természetesen autód köztem és Kgabe között heti váltásban fog tartózkodni. Márcsak azért is mert én vagyok a szebb, ezért én kezdem. Mikor kapom meg a kulcsokat? Ígérem valami száraz kórót viszek maj...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Carina
« Válasz #12337 Dátum: 2008.10.21 09:43:02 »
És mi lesz az örököseimmel?
tomahawk  autóját megkaphatják, Természetesen autód köztem és Kgabe között heti váltásban fog tartózkodni. Márcsak azért is mert én vagyok a szebb, ezért én kezdem. Mikor kapom meg a kulcsokat? Ígérem valami száraz kórót viszek maj...

Na mivel én vagyok a fórumon a Bús Képű Lovag, így a törvény  ::)is, ezért Misi kocsijára kivetem a tizedet, ami jelen esetben azt jelenti, hogy hetente egy napon az enyém a használat joga. Kész, punktum. Ja és én választom meg, hogy mikor. :tt2:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12338 Dátum: 2008.10.21 10:08:00 »
És mi lesz az örököseimmel?
tomahawk  autóját megkaphatják, Természetesen autód köztem és Kgabe között heti váltásban fog tartózkodni. Márcsak azért is mert én vagyok a szebb, ezért én kezdem. Mikor kapom meg a kulcsokat? Ígérem valami száraz kórót viszek maj...

Na mivel én vagyok a fórumon a Bús Képű Lovag, így a törvény  ::)is, ezért Misi kocsijára kivetem a tizedet, ami jelen esetben azt jelenti, hogy hetente egy napon az enyém a használat joga. Kész, punktum. Ja és én választom meg, hogy mikor. :tt2:
Úgylátszik munkahelyedre nem matematikai tudásodnak köszönhetően kerültél be, hanem szépségednek köszönhetően. :tt2: :tt2: mert a hetedet veted ki :ph34r: :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.21 10:10:06 írta taby »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Carina
« Válasz #12339 Dátum: 2008.10.21 14:13:23 »
És mi lesz az örököseimmel?
tomahawk  autóját megkaphatják, Természetesen autód köztem és Kgabe között heti váltásban fog tartózkodni. Márcsak azért is mert én vagyok a szebb, ezért én kezdem. Mikor kapom meg a kulcsokat? Ígérem valami száraz kórót viszek maj...

Na mivel én vagyok a fórumon a Bús Képű Lovag, így a törvény  ::)is, ezért Misi kocsijára kivetem a tizedet, ami jelen esetben azt jelenti, hogy hetente egy napon az enyém a használat joga. Kész, punktum. Ja és én választom meg, hogy mikor. :tt2:
Úgylátszik munkahelyedre nem matematikai tudásodnak köszönhetően kerültél be, hanem szépségednek köszönhetően. :tt2: :tt2: mert a hetedet veted ki :ph34r: :flowers:
:yawn:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Re: Carina
« Válasz #12340 Dátum: 2008.10.22 08:42:32 »
Halisztok!
Olvasom, szellemileg elég fittek lehettek itt páran:)...
Nos továbbra is az felöl érdeklödöm, hogy ha carinában hátsó teleszkópot cserélek, a teleszkópon kívül minek a beszerzése szükségeltetik még... (egyszer használatos porvédöre, gumiszilentre, vagy mittom én mire gondolok).
Válaszotok elöre is köszönöm.
böszme pijos degusztátorkám...

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12341 Dátum: 2008.10.22 12:00:15 »
Halisztok!
Olvasom, szellemileg elég fittek lehettek itt páran:)...
Nos továbbra is az felöl érdeklödöm, hogy ha carinában hátsó teleszkópot cserélek, a teleszkópon kívül minek a beszerzése szükségeltetik még... (egyszer használatos porvédöre, gumiszilentre, vagy mittom én mire gondolok).
Válaszotok elöre is köszönöm.
Hát ha a lengéscsilihez nem adnak porvédőt akkor azt meg kő venni. viszont a rögzítésében csak többszörfelhasználható csavarok dógozgatnak. Tehát porvédő, max csavarlazító.  (nekem hálistennek mikor porvédő csere volt egy kicsit se volt megrohadva a csavar. A csavarlazítót is csak megszokásból fújta rá Varga doktor, de mikor elkezdte lazítani, nagyon elcsodálkozott, hogy mintha új lenne a cucc...  :tt2: :tt2:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Carina
« Válasz #12342 Dátum: 2008.10.22 13:46:13 »
hétvégén megnézem ezt a kocsit. ő lesz az elso meglátjuk :helpsmilie:

http://www.hasznaltauto.hu/2003812_toyota_carina_1996

most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Carina
« Válasz #12343 Dátum: 2008.10.22 18:05:26 »
hétvégén megnézem ezt a kocsit. ő lesz az elso meglátjuk :helpsmilie:

http://www.hasznaltauto.hu/2003812_toyota_carina_1996



igy elsore jonak latszik. ha nem ad hozza teligumit, lehet alkudni jol.  8]
Lehettem volna halasz ...

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Carina
« Válasz #12344 Dátum: 2008.10.22 18:08:15 »
hétvégén megnézem ezt a kocsit. ő lesz az elso meglátjuk :helpsmilie:

http://www.hasznaltauto.hu/2003812_toyota_carina_1996



igy elsore jonak latszik. ha nem ad hozza teligumit, lehet alkudni jol.  8]
Mert olyan drága egy garnitóra téli?
50ezerből már jót veszel a Carinára