Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 730254 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1500 Dátum: 2008.01.13 15:10:06 »
Szerintem meg legyen Érdi Auchan nekem úgymond az a legjobb!! Úgyse vagyok pesti hát ne legyen pesten belül a tali és még talán nem fogok eltévedni :)

Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Pólus Center nem tom de olyan messze hangzik szigetszentmiklóstól nem?


Nem tudom.. annyira nem lehet messze.. :P
de csak egy 5let volt...
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1501 Dátum: 2008.01.13 18:14:52 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szerintem meg legyen Érdi Auchan nekem úgymond az a legjobb!! Úgyse vagyok pesti hát ne legyen pesten belül a tali és még talán nem fogok eltévedni :)


és hol van az Érdi Auchan??? :P  :hmm:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1502 Dátum: 2008.01.13 21:06:31 »
Jah jó, tévedtem de talizhatunk valahol a közelben teljesen mindegy csak ne legyen már gáz nekem mert nem tom mi merre van pesten :)

Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szerintem meg legyen Érdi Auchan nekem úgymond az a legjobb!! Úgyse vagyok pesti hát ne legyen pesten belül a tali és még talán nem fogok eltévedni :)


és hol van az Érdi Auchan??? :P  :hmm:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1503 Dátum: 2008.01.14 08:06:29 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Pólus Center nem tom de olyan messze hangzik szigetszentmiklóstól nem?


Szigetszentmiklósról jönnél???? Csak azért kérdem mert én meg Szigethalmi vagyok :nagymosoly:
Starlet! Feel the Power!!!

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1504 Dátum: 2008.01.14 10:50:16 »
Jaja onnan, de még miskolcon csücsülök ebben a percben, tegnap nem hozták még haza az autómat! Rosszalkodik a fék rajta remélem sikerült ezt a hibát kijavítani és tudok menni pestre!!! Mivel oltári fontos hogy felmenjek!!

Idézetet írta: "Getnow"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Pólus Center nem tom de olyan messze hangzik szigetszentmiklóstól nem?


Szigetszentmiklósról jönnél???? Csak azért kérdem mert én meg Szigethalmi vagyok :nagymosoly:
gy Toyota sosem hagy cserben...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1505 Dátum: 2008.01.14 11:08:59 »
Idézetet írta: "joco"
sziasztok!

bár ez nem starlet, de egy 2E motoros corrolához szeretnék egy kis segitséget kérni.
voltak vele problémák, de sikeresen megoldodtak. amire nem tudok rájönni: inditásnál kevés az üzemanyag, ha hideg, ha meleg. ha adok neki vagy 6-7gázfröccsöt beindul. ha jár és leállitom de pár másodperc mulva inditom akkor gáz nélkül is indul. esetleg valakinek valami ötlete?

Köszi Jocó


2E motor meleginditása: maximálisan benyomott gázpedállal inditozz amig elkapja. nagyon fontos mert ilyenkor nyit vmelik szelep és igy lesz jó a keverék. nekem is sokig tartzott amit rájöttem. de benne van a német manuálban is :nana:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1506 Dátum: 2008.01.14 11:20:50 »
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "joco"
sziasztok!

bár ez nem starlet, de egy 2E motoros corrolához szeretnék egy kis segitséget kérni.
voltak vele problémák, de sikeresen megoldodtak. amire nem tudok rájönni: inditásnál kevés az üzemanyag, ha hideg, ha meleg. ha adok neki vagy 6-7gázfröccsöt beindul. ha jár és leállitom de pár másodperc mulva inditom akkor gáz nélkül is indul. esetleg valakinek valami ötlete?

Köszi Jocó


2E motor meleginditása: maximálisan benyomott gázpedállal inditozz amig elkapja. nagyon fontos mert ilyenkor nyit vmelik szelep és igy lesz jó a keverék. nekem is sokig tartzott amit rájöttem. de benne van a német manuálban is :nana:


De ez csak olyankor érvényes, ha a motor gázadás nélkül nem akar indulni, mert túlszívta magát - nem? Ez benne van a Coronám manuáljában is, de amúgy is általánosan érvényes valamennyi karburátoros autóra. Ha melegen nem akar indulni, padlóig nyomott gázpedállal kell indítózni, míg el nem kapja.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Starlet
« Válasz #1507 Dátum: 2008.01.14 17:54:56 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "murray"
Idézetet írta: "joco"
sziasztok!

bár ez nem starlet, de egy 2E motoros corrolához szeretnék egy kis segitséget kérni.
voltak vele problémák, de sikeresen megoldodtak. amire nem tudok rájönni: inditásnál kevés az üzemanyag, ha hideg, ha meleg. ha adok neki vagy 6-7gázfröccsöt beindul. ha jár és leállitom de pár másodperc mulva inditom akkor gáz nélkül is indul. esetleg valakinek valami ötlete?

Köszi Jocó


2E motor meleginditása: maximálisan benyomott gázpedállal inditozz amig elkapja. nagyon fontos mert ilyenkor nyit vmelik szelep és igy lesz jó a keverék. nekem is sokig tartzott amit rájöttem. de benne van a német manuálban is :nana:


De ez csak olyankor érvényes, ha a motor gázadás nélkül nem akar indulni, mert túlszívta magát - nem? Ez benne van a Coronám manuáljában is, de amúgy is általánosan érvényes valamennyi karburátoros autóra. Ha melegen nem akar indulni, padlóig nyomott gázpedállal kell indítózni, míg el nem kapja.


Nekem a leírásban az a gázos, hogy azt írja hidegen is csak gázfröccsre indul. Pedig az átlag karbis autó hidegen pöcire indul. Nem beszélve arról, hogy melegen sem gázfröccsre indul. Azt kifejezetten tiltják olyankor, hogy pumpálj a gázzal. Csak be kell nyomni.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1508 Dátum: 2008.01.14 19:51:49 »
Idézetet írta: "ATIS"
Nekem a leírásban az a gázos, hogy azt írja hidegen is csak gázfröccsre indul. Pedig az átlag karbis autó hidegen pöcire indul. Nem beszélve arról, hogy melegen sem gázfröccsre indul. Azt kifejezetten tiltják olyankor, hogy pumpálj a gázzal. Csak be kell nyomni.


joco autójának a leírt viselkedése semmiképpen nem normális dolog, ez tiszta sor :roll:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1509 Dátum: 2008.01.14 23:25:26 »
Sziasztok fent vagyok Pesten akkor talizgatunk Szerdán vagy sem????
gy Toyota sosem hagy cserben...

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1510 Dátum: 2008.01.15 09:11:33 »
Nem tudom milyen talit szerveztek, bárki jöhet vagy olyan baráti összejövetel lenne ha lesz??? Ha új tagok is jöhetnek pl.:én :pofa: akkor szívesen elmegyek! Nekem csak este felé lenne jó kb 6óra magasságában persze az hogy mikor jó az nállam függ a tali helyétõl mert sajnos holnap fizika vizsgám lesz 3kor :sir:  és csak utánna tudnék jönni ha jöhetek.
Starlet! Feel the Power!!!

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1511 Dátum: 2008.01.15 09:20:23 »
nekem hidegen gázadás nélkül, melegen is csak akkor nyomom tövig ha túlszívta magát!  :nagymosoly:  :rohog:
tali nekem szombaton jó mindig
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Starlet
« Válasz #1512 Dátum: 2008.01.15 09:34:14 »
Miért nem jöttök a pénteki mikrotalik egyikére?
 :szemez:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1513 Dátum: 2008.01.15 10:25:52 »
Pénteken már megint Miskolcon fogok csücsülni lehet ez az egy problémám van Kollega!

Szerda kiválló lenne nekem és idõfüggetlen csak valami FIX-et már kitalálhatnánk!

Idézetet írta: "Misi"
Miért nem jöttök a pénteki mikrotalik egyikére?
 :szemez:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1514 Dátum: 2008.01.15 10:28:03 »
Miért ne jöhetnél, nem kimondottan Starlet hanem Toyota tali lenne, egyik ismerõsöm is jön a Celicájával, meg legalább mengézhetem a Starleteket és tudnék pár apró kis tuning tippet adni!

Idézetet írta: "Getnow"
Nem tudom milyen talit szerveztek, bárki jöhet vagy olyan baráti összejövetel lenne ha lesz??? Ha új tagok is jöhetnek pl.:én :pofa: akkor szívesen elmegyek! Nekem csak este felé lenne jó kb 6óra magasságában persze az hogy mikor jó az nállam függ a tali helyétõl mert sajnos holnap fizika vizsgám lesz 3kor :sir:  és csak utánna tudnék jönni ha jöhetek.
gy Toyota sosem hagy cserben...