Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 711037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #150 Dátum: 2005.10.01 05:24:04 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Misi"
És Sopronba is azzal jössz már?
Mivel a mai napon leelőlegezték és el is vitték a Carinámat, így igen...
Gyors eladás volt :)
Ez valóban gyors volt...
music     

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #151 Dátum: 2005.10.01 05:51:53 »
Idézetet írta: "Szeke"
Átszámítva ez tényleg kb. 4 liter 100km-en. Ha hozzávesszük, hogy a Carina 6-6,5-öt evett...  :roll:  

Pedig ez is igencsak emerbaráti fogyasztás!
music     

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #152 Dátum: 2005.10.01 05:56:05 »
Idézetet írta: "Szeke"
A Carinát 1.3-ért vettük. Költöttem rá kb. 100ezret. Most 1.4-ért adjuk el úgy, hogy közben bő fél évig használtam.
Ha mindent összevetünk, volt fél évig egy "ingyen" Carinám  :wink:

A használtautópiaci tendenciák mellett, ez nagyon mázli. Éppen veszíthettél is volna 300ezret - gondolom azért szerepet játszik ebben az is, hogy a Toyoták terén Te nem egy egyszeru átlagember vagy...  :wink:
music     

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Starlet
« Válasz #153 Dátum: 2005.10.01 08:06:50 »
Idézetet írta: "Palaczk"
1.4-ért  :o ??? Ehhez csak gratulálni tudok  8) !

(Persze félre ne értsd : ez nem a ti bajotok , én is dalolva eladtam volna 1.4-ért , ha találok olyan barmot , aki megveszi ennyiért  :D )


Én azért nem jelenteném ki kategórikusan, hogy sok érte az 1.4. Sőt, én felnik nélkül szerettem volna ennyiért odaadni.
Megnézném, hogy mikor kapsz 1.2-ért TÉNYLEG rendesen szervizelt, TÉNYLEG teljesen törésmentes, HIBÁTLAN állapotú Carinát ilyen jól felszerelve (még a gyári GLi-knél is jóval több minden volt benne), ráadásul 15 colos Avensis könnyűfém-felnikkel, amiken majdnem vadi új Michelin gumik vannak.  :roll:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Starlet
« Válasz #154 Dátum: 2005.10.01 08:08:10 »
Idézetet írta: "music"
A használtautópiaci tendenciák mellett, ez nagyon mázli. Éppen veszíthettél is volna 300ezret - gondolom azért szerepet játszik ebben az is, hogy a Toyoták terén Te nem egy egyszeru átlagember vagy...  :wink:


Nekem is megérne 1-2 +százezret az, ha tudnám, hogy tökéletes autót kapok.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #155 Dátum: 2005.10.01 13:02:41 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Palaczk"
1.4-ért  :o ??? Ehhez csak gratulálni tudok  8) !

(Persze félre ne értsd : ez nem a ti bajotok , én is dalolva eladtam volna 1.4-ért , ha találok olyan barmot , aki megveszi ennyiért  :D )


Én azért nem jelenteném ki kategórikusan, hogy sok érte az 1.4. Sőt, én felnik nélkül szerettem volna ennyiért odaadni.
Megnézném, hogy mikor kapsz 1.2-ért TÉNYLEG rendesen szervizelt, TÉNYLEG teljesen törésmentes, HIBÁTLAN állapotú Carinát ilyen jól felszerelve (még a gyári GLi-knél is jóval több minden volt benne), ráadásul 15 colos Avensis könnyűfém-felnikkel, amiken majdnem vadi új Michelin gumik vannak.  :roll:


Te ott vagy ebben a brancsban , tudnod kell nagyon jól , hogy az emberek 95 %-ának ez nem számít . Csak a vételár . Azt mondod , neked megérne ennyit , hogy tényleg tökéletes . OK . Viszont egy nálad kevésbé hozzáértő vevő (és a nagy többség ilyen) simán elhiszi a gányabb példányokról is , hogy tökéletesek .

Egyébként pedig lehet jó 97-es 1.6 XLi szedán Carinát kapni 1.2-ért , én is tudtam volna egyet itt Pécsett , elég sokat írtam is róla .

Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Node nem akarom az ebet kötni a karóhoz , a lényeg hogy ilyen jól elment , ügyesek voltatok :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Starlet
« Válasz #156 Dátum: 2005.10.01 13:16:25 »
Idézetet írta: "Palaczk"

 az emberek 95 %-ának ez nem számít . Csak a vételár . Azt mondod , neked megérne ennyit , hogy tényleg tökéletes . OK . Viszont egy nálad kevésbé hozzáértő vevő (és a nagy többség ilyen) simán elhiszi a gányabb példányokról is , hogy tökéletesek .

Egyébként pedig lehet jó 97-es 1.6 XLi szedán Carinát kapni 1.2-ért , én is tudtam volna egyet itt Pécsett , elég sokat írtam is róla .

Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Node nem akarom az ebet kötni a karóhoz , a lényeg hogy ilyen jól elment , ügyesek voltatok :)

Hát ha abból indulok ki, hogy a mi 2 literes automata GLi Carinánk 1,5 volt, akkor tényleg sok az 1,4. Bár a mienk nem volt ilyen tip top állapotban, törve is volt, de ázért mégis csak ez a kategória csúcsmodellje volt akkoriban.
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #157 Dátum: 2005.10.01 14:32:37 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Palaczk"

 az emberek 95 %-ának ez nem számít . Csak a vételár . Azt mondod , neked megérne ennyit , hogy tényleg tökéletes . OK . Viszont egy nálad kevésbé hozzáértő vevő (és a nagy többség ilyen) simán elhiszi a gányabb példányokról is , hogy tökéletesek .

Egyébként pedig lehet jó 97-es 1.6 XLi szedán Carinát kapni 1.2-ért , én is tudtam volna egyet itt Pécsett , elég sokat írtam is róla .

Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Node nem akarom az ebet kötni a karóhoz , a lényeg hogy ilyen jól elment , ügyesek voltatok :)

Hát ha abból indulok ki, hogy a mi 2 literes automata GLi Carinánk 1,5 volt, akkor tényleg sok az 1,4. Bár a mienk nem volt ilyen tip top állapotban, törve is volt, de ázért mégis csak ez a kategória csúcsmodellje volt akkoriban.


Ti is cirka egy százassal többet fizettetek érte a kelleténél . Benzines Carinából talán egy tiptop (!!!) , kézi váltós (!) , fullos , 98-as (!) kombi ér meg 1.5 milliót . 97-es 1.6-os XLi-ből , tiptop állapot esetén , a Liftback talán 1.35 , a Sedan 1.3 . De ez tényleg a max , mert 1.2-ért is van már normális .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #158 Dátum: 2005.10.02 05:22:27 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyébként pedig lehet jó 97-es 1.6 XLi szedán Carinát kapni 1.2-ért , én is tudtam volna egyet itt Pécsett , elég sokat írtam is róla .
Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Így viszont nem értem, miét gondoltad, hogy én kaphatok egy full-fapad Corolláért (utólag lett elektromos ablakkal és kozponti zárral "dúsítva") 1,2 koruli árat :roll:  :?: Nem mondom, hogy jó áron adtam el, de az adott korulmények kozt - itt elsosorban az ido szorítására gondolok - kihoztam a maximumot.
music     

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #159 Dátum: 2005.10.02 05:35:01 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Van Avensis 450-ét is, csak ripityára torve...
Szóval Szekének abban igaza van, hogy az o (volt) Carinája nem a "van ennyiért is" kategóriába tartozik.
Viszont akkor mit szólsz ehhez a kocsihoz?
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Starlet
« Válasz #160 Dátum: 2005.10.02 13:05:54 »
Ez már tényleg kemény  :lol: Nem hinném, hogy 1,3nál többért bárki elvinné. De erre mikor jön rá vajon? 3 hónap után?
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #161 Dátum: 2005.10.02 20:34:45 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyébként pedig lehet jó 97-es 1.6 XLi szedán Carinát kapni 1.2-ért , én is tudtam volna egyet itt Pécsett , elég sokat írtam is róla .
Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Így viszont nem értem, miét gondoltad, hogy én kaphatok egy full-fapad Corolláért (utólag lett elektromos ablakkal és kozponti zárral "dúsítva") 1,2 koruli árat :roll:  :?: Nem mondom, hogy jó áron adtam el, de az adott korulmények kozt - itt elsosorban az ido szorítására gondolok - kihoztam a maximumot.


Ami a tiédet illeti : egy ideje nem néztem a Corolla-árakat , le voltam maradva .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #162 Dátum: 2005.10.02 20:40:09 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Szóval tartom , hogy szerintem 1.4 keményen sok egy 97-es szedánért . Ráadásul szedán . Még ha kombi lenne , akkor so-so . De amikor 1.5-ért már van Avensis is , akkor bizony sok ez az összeg egy Carináért .

Van Avensis 450-ét is, csak ripityára torve...
Szóval Szekének abban igaza van, hogy az o (volt) Carinája nem a "van ennyiért is" kategóriába tartozik.
Viszont akkor mit szólsz ehhez a kocsihoz?


 [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm43.gif]  :bolond:  [smilie=sm25.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Starlet
« Válasz #163 Dátum: 2005.10.03 07:27:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Viszont akkor mit szólsz ehhez a kocsihoz?
 [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm43.gif]  :bolond:  [smilie=sm25.gif]

Gondoltam, hogy tetszeni fog. :lol:
music     

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Starlet
« Válasz #164 Dátum: 2005.10.03 08:34:34 »
Szeke:
Ezt nem gondoltam volna, hogy egy 7vége alatt ilyen változások történnek. Mintha anno azt mondtad volna, hogy nem lesz meg sokáis a Carina, mert helyett egy Ave II-t szerzel be :) Ezek szerint az még várat egy kicsit magára...

Tényleg a klubos matricák rajta maradtak a Carinán?