Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 732660 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1215 Dátum: 2007.09.01 11:14:15 »
Idézetet írta: "bandita1"
Én meg teljesen el vagyok képedve. :mivan:
Én mikor az asszonynak vettem második autó nézegettem más autókat is nem csak Toyotát de csak japánokat.
Aztán csak a Starlet lett a befutó.

Ha valaki meg kérdi tõlem hogy milyen autót vegyen azt szoktam mondani mindenki arra b..sza el a pénzét amire akarja, ami tetszik neki.
De hogy itt Mareákrol meg Golfokrol vitáztok.
Hát kész vagyok. :faradt:
Nekem is volt Fiatom is akkor azt engedhettem meg magamnak annak is örültem, de remélem nem ver meg olasz autóval többet az isten.

Ti meg itt millos autókbó csak ezt találtok. Hátt! :sir:
Márka hûség fel sem merül?
1 milláért olyan Corollát v. Carinát lehet venni hogy megszólal.
Másfálért meg Avensist :kacsint:

Na mindegy nem akarok én bele szólni mindenki arra költi, csak dobtam egy hátast itt ilyet olvasok.

(Csak mellesleg nálunk a nagy megbízható német high-tech Sprinter CDI  51ezernél lett motorcserés mert a 4 dugóbol 2 leszakadt a hajtókarrok!) :hmm:  
De hajrá! :otlet:
Én maradok. :toy:  :vezetes:


ha a szép corollából lenne ilyen árba akkor azt vennék!!de sajnos csak a békalámpás + a picit szebb lámpás corolla van.. (az meg nem tetszik) ami + már tetszene az meg már drága.
nah de mind1.. tényleg nem akarom szét OFF olni a Topic-ot
de családban marad a Starletem!!! Bátyám veszi meg :) és ezenkivül barátnömnek is Starlete van , ugyhogy nem szakitom meg végleg a kapcsolatot a starletekkel.
jah meg ugy vagyok vele , hogy német kocsim még nem volt :D kikell próbálni azt is (szeretem a változatosságot!!)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1216 Dátum: 2007.09.01 13:23:46 »
Idézetet írta: "sai"
...jah meg ugy vagyok vele , hogy német kocsim még nem volt :D kikell próbálni azt is (szeretem a változatosságot!!)


Én úgy vagyok vele, hogy "gyõztes csapaton ne változtass", de mindegy, te tudod, ezt már lerágtuk :| ... Astra helyett, ha nem tetszik a Corolla,  ott lenne a Mazda 323, az Almera, a Civic - mindhárom kiváló autó, én mindhármat elõbb venném meg, mint az Astrát; így is lenne változatosság, plusz rizikó nélkül - de hát ahogy gondolod.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Starlet
« Válasz #1217 Dátum: 2007.09.01 13:55:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "sai"
...jah meg ugy vagyok vele , hogy német kocsim még nem volt :D kikell próbálni azt is (szeretem a változatosságot!!)


Én úgy vagyok vele, hogy "gyõztes csapaton ne változtass", de mindegy, te tudod, ezt már lerágtuk :| ... Astra helyett, ha nem tetszik a Corolla,  ott lenne a Mazda 323, az Almera, a Civic - mindhárom kiváló autó, én mindhármat elõbb venném meg, mint az Astrát; így is lenne változatosság, plusz rizikó nélkül - de hát ahogy gondolod.


Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:
Yaris Ts 05'

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1218 Dátum: 2007.09.01 14:48:14 »
Nah akkor már én is irok ide, mert ugyebár én is Starletes voltam és vagyok is szívben lélekben!

Sai Celica? egy 1,6os máris szebb mint egy astra jobb is és azé van akkora csoamgtere! ez a bukólámpásra értem!
Vagy netán ST200 as 1,8as motorral 900 ezeré hozzád vágják, nem úgy mint egy Astrát! És annak mégnagyobb a csomagtere! 5 személyesre le tod papirozni! Ahj nem értelek ám! Nah de én is csak OFF-olom a Starlet topicot szerintem...

Másrészt... Haverral építek megint egy Starlet-et! Vagyis a motorja Starlet lesz a kaszni meg kispolszki :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1219 Dátum: 2007.09.01 14:48:16 »
Idézetet írta: "benji"
Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:


Ha az "új" alatt a legutolsó fajta, P9-es Starletre gondolsz - hát az biztosan nem kisebb, mint az elõd P8-as, sõt - 2 centivel hosszabb, 3 centivel szélesebb. A P8-asokban szerintem még nem volt szervó, 93-as német katalógus szerint sem volt benne.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Starlet
« Válasz #1220 Dátum: 2007.09.01 20:18:02 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "benji"
Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:


Ha az "új" alatt a legutolsó fajta, P9-es Starletre gondolsz - hát az biztosan nem kisebb, mint az elõd P8-as, sõt - 2 centivel hosszabb, 3 centivel szélesebb. A P8-asokban szerintem még nem volt szervó, 93-as német katalógus szerint sem volt benne.


Nekem az a p9es akkor se tetszik,

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1431981&command=ugras&screenwidth=1440

erre gondoltam
Yaris Ts 05'

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1221 Dátum: 2007.09.01 21:46:27 »
Idézetet írta: "benji"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "benji"
Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:


Ha az "új" alatt a legutolsó fajta, P9-es Starletre gondolsz - hát az biztosan nem kisebb, mint az elõd P8-as, sõt - 2 centivel hosszabb, 3 centivel szélesebb. A P8-asokban szerintem még nem volt szervó, 93-as német katalógus szerint sem volt benne.


Nekem az a p9es akkor se tetszik,

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1431981&command=ugras&screenwidth=1440

erre gondoltam


Ez, amirõl a linket betetted, a P8-as. Ez az, ami tetszik neked, ugye? És ez az, ami nem:



Mondjuk én nem értem hogy miért, szvsz ez majdnem ugyanaz, csak kicsit csinosabb és modernebb kiadásban; dehát ízlések és pofonok :szemforgat: ...

Amúgy ami a meghirdetett autót illeti: azért 400 ezres irányár elég durva egy háromajtós, fapados, 16 éves kisautóért :crazy: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Starlet
« Válasz #1222 Dátum: 2007.09.02 00:20:57 »
Idézetet írta: "Palaczk"

Amúgy ami a meghirdetett autót illeti: azért 400 ezres irányár elég durva egy háromajtós, fapados, 16 éves kisautóért :crazy: ...


Mindig vannak ilyenek. Annó amikor én vettem a kocsit öt éve. Hirdettek egy Starletet Békéscsabán 420-ért. Felhívom hát kereskedés. Mondom lehet e alkudni mert én olyan 350-rõl indulnék. Ipse azt mondta megbeszéli a tulajjal. Majd pár nap múlva azt a választ kaptam, hogy a tulaj még kitartja. Hozzáteszem õsz volt amikor egyébként is kisebb a kereslet. Jó gondoltam tartsa az õ dolga.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1223 Dátum: 2007.09.02 09:12:57 »
Idézetet írta: "benji"

Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:


Én most adom el a 90' es P8 asomat alufelnikkel +téligumiszettel + majdnem 1komplet másik kocsi alkatrészel hifi+mély-el 300e ft ért. (igaz családon belüli adás lesz :) igy legalább eredetvizsga átirás stb-ét megusszuk :) )
egyébként P9es nekem sem tetszik :(

picit vissza térve még az OFF hoz.. +néztem minden alternativát.. és azzokkal a feltételekkel + felszereltséggel és árban egyedül a G Astra felel meg (ami még tetszik is.. )
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Starlet
« Válasz #1224 Dátum: 2007.09.02 11:37:24 »
Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "benji"

Nincs valakinek egy 90 egy ketttõ körüli starlete ami eladó.olyanra vadászom de semmi.Az ujjak azok nekem nagyon nem tetszenek,kicsik is meg nem is jönnek be de a kettõ között ami most van meg az között nagyon bejönn.azt hiszem abban már van szervó is ugye!?:


Én most adom el a 90' es P8 asomat alufelnikkel +téligumiszettel + majdnem 1komplet másik kocsi alkatrészel hifi+mély-el 300e ft ért. (igaz családon belüli adás lesz :) igy legalább eredetvizsga átirás stb-ét megusszuk :) )
egyébként P9es nekem sem tetszik :(

picit vissza térve még az OFF hoz.. +néztem minden alternativát.. és azzokkal a feltételekkel + felszereltséggel és árban egyedül a G Astra felel meg (ami még tetszik is.. )


Kivásárolom a családból 350ért!  8)
Így kék színben nem rossz.De amennyit kérne érte az nagyon sok,annyiért már mást vennék...Jó állapotban majdnem egy misi,az vicc. :cry:
Yaris Ts 05'

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1225 Dátum: 2007.09.02 12:47:21 »
Idézetet írta: "ATIS"
Idézetet írta: "Palaczk"

Amúgy ami a meghirdetett autót illeti: azért 400 ezres irányár elég durva egy háromajtós, fapados, 16 éves kisautóért :crazy: ...


Mindig vannak ilyenek. Annó amikor én vettem a kocsit öt éve. Hirdettek egy Starletet Békéscsabán 420-ért. Felhívom hát kereskedés. Mondom lehet e alkudni mert én olyan 350-rõl indulnék. Ipse azt mondta megbeszéli a tulajjal. Majd pár nap múlva azt a választ kaptam, hogy a tulaj még kitartja. Hozzáteszem õsz volt amikor egyébként is kisebb a kereslet. Jó gondoltam tartsa az õ dolga.


Õsszel nem kicsi a kereslet, sõt. Tavasszal a legjobb, de utána az õsz következik. Inkább nyáron esik vissza a kereslet, nomeg persze a tél elején; az a mélypont, a december-január. De az õsz nem olyan rossz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1226 Dátum: 2007.09.06 15:27:55 »
Sziasztok skacok!

Akinek kell P7-es hátsó szárny mostantól licitálhat, holnap tudok felrakni képeket, most sajna nem tudok fotózni! Egyben van nincs rajta törés sem repedés... ár kezdete 5 ezer..!!
gy Toyota sosem hagy cserben...

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Starlet
« Válasz #1227 Dátum: 2007.09.06 19:25:44 »
Idézetet írta: "Palaczk"

Õsszel nem kicsi a kereslet, sõt. Tavasszal a legjobb, de utána az õsz következik. Inkább nyáron esik vissza a kereslet, nomeg persze a tél elején; az a mélypont, a december-január. De az õsz nem olyan rossz.


Igen, de ha összel kitart megmarad neki télire utána meg jön a tavasz. Amikor az autó már egy évvel öregnek számít. Hû de megérte.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Starlet
« Válasz #1228 Dátum: 2007.09.07 16:55:27 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok skacok!

Akinek kell P7-es hátsó szárny mostantól licitálhat, holnap tudok felrakni képeket, most sajna nem tudok fotózni! Egyben van nincs rajta törés sem repedés... ár kezdete 5 ezer..!!


kép kép kép
Yaris Ts 05'

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1229 Dátum: 2007.09.08 19:18:21 »
Idézetet írta: "benji"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja-ja, valami ilyesmit akartam írni én is.

Egyértelmû a szitu, benji: a motorod égeti az olajat, elsõsorban üzemmelegen és magas fordulaton. Ki kéne deríteni, hogy miért. Így messzirõl, látatlanul ennél többet már nem nagyon tudunk a dologról megállapítani. Már egy kompresszió-mérés is közelebb vinne az igazsághoz, ami filléres mûvelet.


köszönöm a segítségeteket,innentõl jönn a szerelõ  :cry:


Elõtte könyörgöm, egy kompressziómérés!!!  De tényleg!!!  Aból aztán sok mindenre lehet következtetni!!! Utána, ha kell jöhet a bontás.
Ha mind  a négy hengernél közel azonos értéket mutat, akkor bizonnyal kopott a moci, de ha egyik hengernél alacsony a kompresszió, akkor a Szepi által említett gyûrûragadás jöhet a képbe.  Jó lenne tudni a gyári komp. értéket, talán Szepi tudja fejbõl, hogy legyen mihez viszonyítani.

Kicsit elmegyek nyaralni és micsoda HSz termés!  :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.