Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 732954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1125 Dátum: 2007.08.07 18:54:08 »
Szepi: Nem Starlet lett, hanem egy Charade. Az majdnem  :toy:   :nagymosoly:   És Pondri Mester sem haraxik.... :nagymosoly:

Éppen most akartam ajánlani Gyöngyinek a Charade-ot, ha kisautót akar, de a Corolla az igazi választás ez nem kétséges, pláne a Kadett méreteit követõen. Válogatni kell és akkor bejön egy megfelelõ darab. Én is majd két hónapot válogattam, míg ráleltem a kis peros Charade-ra. Erre nem szabadaz idõt sajnálni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1126 Dátum: 2007.08.08 00:00:55 »
Végre valaki nem kisautózza le a Kadettet.  :pofa:  Tényleg nem kicsi.
Válogatok én, nem véletlen álltam már most, fél évvel a vizsgám lejárta elõtt keresni a megfelelõ márkát és típust. Próbáltam a régi Micrát is, de olyan volt, mintha egy vécébe szorítottak volna be. Nagyon pici.  :elkeseredett:  Úgyhogy egy normális méretû autó kell.  :pofa:
A fogyasztás fontos nekem eléggé meg a fenntartási költség. Ha nem érdekelne ez a kettõ, akkor nem lenne kérdés a következõ autó. (kombi Omega 2,5 V6 automata 172 paci - páromé volt egy ilyen aszfaltszaggató disznó :nagymosoly:  - de a 11-13 literes fogyasztás meg a 72 literes tankot telerakni...  :banging: )
         

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1127 Dátum: 2007.08.08 12:38:19 »
Idézetet írta: "leszilaci"

nos sai még mindig nem tudtunk meggyõzni és bravo-a  lesz? :nagymosoly:


Nem Bravo lesz.. vagy Brava.. vagy Marea.. de mostmár inkább a Marea felé hajlok.. találtam is 1nagyon szépet.. 1.2M ért..
és Mareaáról nem nagyon olvastam rosszat.. Népitéletben 1rossz hozzászólás volt.. a többi az mind pozitiv. :)
az a baj , hogy ezek a corollák nincsenek 99-2000res gyártási évben.. ha lennének akkor lehet h ilyet vennék.
csak nekem picit sok az elvárásom :P min 99-2000res évjárat, 2lufi,automata klima,(esetleg manuális), ABS, elektromos ablakok , elektromos tükrök.
és jól nézzen ki és ne legyen drágább 1.3M nál. :) jah és szeressek bele elsö ránézésre! :)  (és hát eddig ezt csak a Fiat teljesitette :) beleszerettem a az elejébe :) + a Marea popsija is nagyon csini föleg 1kis gyári szárnyal)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1128 Dátum: 2007.08.08 14:45:04 »
nah másik meg , hogy TESSÉK JÖNNI RED SUN -ra!!!! legyen kint minnél több Starlet!!!tavajin csak én voltam :(:(
és Toyota is alig volt..
ugyhogy mindenki jöjjön!!!!!! :toy:  :toy:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1129 Dátum: 2007.08.08 14:56:53 »
Ó fene, pedig addigra talán lenne is új verdám... De én Mobil Shown leszek szeptember 8-án.
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1130 Dátum: 2007.08.08 18:19:46 »
Idézetet írta: "sai"
nah másik meg , hogy TESSÉK JÖNNI RED SUN -ra!!!! legyen kint minnél több Starlet!!!tavajin csak én voltam :(:(
és Toyota is alig volt..
ugyhogy mindenki jöjjön!!!!!! :toy:  :toy:


Az eszedbe sem jutott,, hogy talán oka is van? :hmm:  :szemez:  :nagymosoly:  :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

toytib

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Starlet
« Válasz #1131 Dátum: 2007.08.09 11:25:50 »
Idézetet írta: "sai"
Idézetet írta: "leszilaci"

nos sai még mindig nem tudtunk meggyõzni és bravo-a  lesz? :nagymosoly:


Nem Bravo lesz.. vagy Brava.. vagy Marea.. de mostmár inkább a Marea felé hajlok.. találtam is 1nagyon szépet.. 1.2M ért..
és Mareaáról nem nagyon olvastam rosszat.. Népitéletben 1rossz hozzászólás volt.. a többi az mind pozitiv. :)
az a baj , hogy ezek a corollák nincsenek 99-2000res gyártási évben.. ha lennének akkor lehet h ilyet vennék.
csak nekem picit sok az elvárásom :P min 99-2000res évjárat, 2lufi,automata klima,(esetleg manuális), ABS, elektromos ablakok , elektromos tükrök.
és jól nézzen ki és ne legyen drágább 1.3M nál. :) jah és szeressek bele elsö ránézésre! :)  (és hát eddig ezt csak a Fiat teljesitette :) beleszerettem a az elejébe :) + a Marea popsija is nagyon csini föleg 1kis gyári szárnyal)


Bocsi!!!! De nem bírom továb.

Hiába vannak ekkora elvárásaid, ha egy olasz szeméthalomban 3-4 éves korára már fele nem mûködik az elektronikus rendszereknek :ordog:  (és még sok más)

Amúgy vegyél csak azt!

Megérdemled!!!
dv...tibcsi

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1132 Dátum: 2007.08.09 11:50:12 »
Idézetet írta: "toytib"


Bocsi!!!! De nem bírom továb.

Hiába vannak ekkora elvárásaid, ha egy olasz szeméthalomban 3-4 éves korára már fele nem mûködik az elektronikus rendszereknek :ordog:  (és még sok más)

Amúgy vegyél csak azt!

Megérdemled!!!




Bocsika.. de ez meg a Tipikus Olasz autó 1szar hozzá állás..
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1133 Dátum: 2007.08.09 12:43:02 »
Engem sem szivattak, hogy Opelem van, nem kéne a másikat leszólni azért, mert nem Toyot választ. Sztem.  :oops:
         

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1134 Dátum: 2007.08.09 13:18:35 »
Idézetet írta: "kleingy"
Engem sem szivattak, hogy Opelem van, nem kéne a másikat leszólni azért, mert nem Toyot választ. Sztem.  :oops:


köszönöm! :)
nincs bajom a Toyotával.. de én elég régóta Fiat szerelmes vagyok.. és eredetileg is Fiatot akartam.. ugyhogy most beválltom az álmom! :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

toytib

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Starlet
« Válasz #1135 Dátum: 2007.08.09 13:43:21 »
Idézetet írta: "kleingy"
Engem sem szivattak, hogy Opelem van, nem kéne a másikat leszólni azért, mert nem Toyot választ. Sztem.  :oops:


Az az "öreg" Opel, talán kategóriája egyik legstrapabíróbb tipusa volt.

Másrészt ezen a fórumon mindenki (tisztelet a kivételnek) csak kertel és jópofizik, vagy okoskodik olyan dolgokban amihez halvány lila ..... sincs.

Azt hiszem nem túloztam, és ezt rajtam kívûl tudják sokan, csak nem szólnak hozzá.

15éve autószerelõ vagyok és a szakmában is dolgozok ennyi ideje!!! (nem csak iskolát végeztem)

Ennél fogva némi véleményem kialakulhatott arról hogy mit lehet autónak és mit lehet VESZÉLYES HULLADÉK-nak nevezni.

Szerintem ennyi!

(én legalább leírom a véleményem, nem úgy mint mások)
dv...tibcsi

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1136 Dátum: 2007.08.09 14:20:24 »
Nem az a baj, hogy utálod a Fiatot. Hanem most miért kell ezért elvenni a másik kedvét tõle?

Ha õ azt akar, ám legyen. Ha megszívja, megszívja és visszatér a megbízható autókhoz. Ha meg bejön neki, boldog lesz.
Én se szeretem a Fiatot, mégse mondom, hogy ilyen hulladékot ne vegyen.

Nyilván autós fórumer lévén utánajárt pontosan annak a típusnak nagyon alaposan és azért vesz, mert szerinte neki jó
és az õ igényeit kielégíti. Ezt miért nem lehet szó nélkül elnézni?

(És látom, neked is Corid van. :pofa: Remélem - eddig úgy néz ki - én is Cori tulaj leszek nem is olyan sokára.
A strapabíróban is egyetértünk, 24 éves a drágám és mégis meg fogom próbálni még a januári vizsgán áttolni valahogy, és majd párom használja)
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1137 Dátum: 2007.08.09 14:22:21 »
ha olyan q nagy autoszerelo vagy akkor tanulhatnál vmi jomodort is.

Sai-val már ezerszer megbeszéltük h ha akar legyen fiatja ha belezugott. és soxerencsét kivántunk neki.
ennyi.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

toytib

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Starlet
« Válasz #1138 Dátum: 2007.08.09 14:53:34 »
Idézetet írta: "murray"
ha olyan q nagy autoszerelo vagy akkor tanulhatnál vmi jomodort is.

Sai-val már ezerszer megbeszéltük h ha akar legyen fiatja ha belezugott. és soxerencsét kivántunk neki.
ennyi.


Elnézést kérek mindenkitõl, de eggyáltalán nem tartom magam "q nagy" autószerelõnek!!!!

Szerintem nem jómodor szükséges ahoz hogy valaki megállja a helyét a szakmában.
(jómodor a politikusoknak és a se... nyalóknak kell)

Én is sok szerencsét kívánok hozzá! (de komolyan)

Tudtommal ez egy TOYOTA fórum. Ezeket a dolgokat egy fiat fórumon kellene talán ecsetelgetni.
(én meg pl. oda nem írogatok)
dv...tibcsi

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1139 Dátum: 2007.08.09 15:25:47 »
nézd, jómodor mindenkinek jár. fõleg a toyotás márkatársaknak  :hmm:
de nincs harag.
szeretettel  látunk itt a fórumon egyébként.
inkább mesélj a kis GTI corolládról.
 :10:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002