Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 734049 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1110 Dátum: 2007.08.07 12:00:00 »
Le a kalappal elõttetek, hogy egy új usernek ennyit segítetek, nagyon köszönöm!  :szivecske:

Röhögni fogtok, de ez a Corolla az egyik másik nagy esélyes, csak nem tudtam ennyire bennfentes infokat mint az E10, stb  :nagymosoly:
Volt Érden egy ugyanilyen, amit meg akartam venni, és TK-ra törte a tulaj, akirõl a törés után derült ki, hogy ismerõs csajszi unokatesója...  :elkeseredett:

Hû, hát akkkor lehet, hogy õ lesz a kiválasztott, mert tényleg elég nehezen találok jót magamnak (bármibõl),
na fel is kúszok az oldalra (használtauto és népítélet) és tanulmányozom õket kicsit tüzetesebben. Utána pedig itt okosodom az esetleges hibákról, tapasztalatokról, stb.  :pofa:

Még egyszer köszi!


UI: a nagyobb kasztinak csak örülök (Kadett sem pici éppen), az nem baj, hogy nem megy nagyon (mint említettem) és ez is nagyon gyönyörû...   :szivecske:
Hajajj, nehéz lesz a választás. Azt hiszem, a Corolla topicban folytatom tevékenységemet.  :pofa:

Hûha, ez a kék gyönyörû és fullos! Beszélek ma muterommal anyagi ügyben. (bank helyett szülõi help kamat nélkül)
         

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1111 Dátum: 2007.08.07 12:20:24 »
Idézetet írta: "kleingy"
Le a kalappal elõttetek, hogy egy új usernek ennyit segítetek, nagyon köszönöm!  :szivecske:

Röhögni fogtok, de ez a Corolla az egyik másik nagy esélyes, csak nem tudtam ennyire bennfentes infokat mint az E10, stb  :nagymosoly:
Volt Érden egy ugyanilyen, amit meg akartam venni, és TK-ra törte a tulaj, akirõl a törés után derült ki, hogy ismerõs csajszi unokatesója...  :elkeseredett:

Hû, hát akkkor lehet, hogy õ lesz a kiválasztott, mert tényleg elég nehezen találok jót magamnak (bármibõl),
na fel is kúszok az oldalra (használtauto és népítélet) és tanulmányozom õket kicsit tüzetesebben. Utána pedig itt okosodom az esetleges hibákról, tapasztalatokról, stb.  :pofa:

Még egyszer köszi!


UI: a nagyobb kasztinak csak örülök (Kadett sem pici éppen), az nem baj, hogy nem megy nagyon (mint említettem) és ez is nagyon gyönyörû...   :szivecske:
Hajajj, nehéz lesz a választás. Azt hiszem, a Corolla topicban folytatom tevékenységemet.  :pofa:

Hûha, ez a kék gyönyörû és fullos! Beszélek ma muterommal anyagi ügyben. (bank helyett szülõi help kamat nélkül)


:) ide is irhatsz nyugodtan :)
egyébként a starlet is jó kocsi.. az igaz hogy 1el kisebb kategória mint ez a Corolla.
De a kék az tényleg szép! :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1112 Dátum: 2007.08.07 12:59:42 »
Idézetet írta: "kleingy"
Le a kalappal elõttetek, hogy egy új usernek ennyit segítetek, nagyon köszönöm!  :szivecske:

Röhögni fogtok, de ez a Corolla az egyik másik nagy esélyes, csak nem tudtam ennyire bennfentes infokat mint az E10, stb  :nagymosoly:
Volt Érden egy ugyanilyen, amit meg akartam venni, és TK-ra törte a tulaj, akirõl a törés után derült ki, hogy ismerõs csajszi unokatesója...  :elkeseredett:

Hû, hát akkkor lehet, hogy õ lesz a kiválasztott, mert tényleg elég nehezen találok jót magamnak (bármibõl),
na fel is kúszok az oldalra (használtauto és népítélet) és tanulmányozom õket kicsit tüzetesebben. Utána pedig itt okosodom az esetleges hibákról, tapasztalatokról, stb.  :pofa:

Még egyszer köszi!


UI: a nagyobb kasztinak csak örülök (Kadett sem pici éppen), az nem baj, hogy nem megy nagyon (mint említettem) és ez is nagyon gyönyörû...   :szivecske:
Hajajj, nehéz lesz a választás. Azt hiszem, a Corolla topicban folytatom tevékenységemet.  :pofa:

Hûha, ez a kék gyönyörû és fullos! Beszélek ma muterommal anyagi ügyben. (bank helyett szülõi help kamat nélkül)


na, örülök h tetszik :vezetes:
ez a kék télleg jó kis kocsi. minél többet nézem ánnál jobban tetszik.  gyorsan vidd el :kacsint:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1113 Dátum: 2007.08.07 13:06:26 »
Hát sajna nem rajtam múlik, de gyõzködöm anyukámat, hogy ezt finanaszírozza meg nekem elõre.  :nagymosoly:
Nagyon gyönyörû...  :szivecske:
         

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1114 Dátum: 2007.08.07 13:14:07 »
Idézetet írta: "kleingy"
Hát sajna nem rajtam múlik, de gyõzködöm anyukámat, hogy ezt finanaszírozza meg nekem elõre.  :nagymosoly:
Nagyon gyönyörû...  :szivecske:


nah ja a pénz... én is lecserélném a kocsimat.. csak nekem sajnos senki nem finnanszirozza :(
ugyhogy nem tud valaki valami jó melot??ami fizet is!!! mert jelenlegi munkából egyenlöre pénzt még nem láttam :( és kérdéses , hogy fogok e egyátalán mostanság
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1115 Dátum: 2007.08.07 13:52:14 »
Hát nekem van, csak épp muter megígérte, hogy finanszírozza a maradékot, hogy ne fizessek a banknak kamatot.
Na ezért van sajnos beleszólása. :)

Nekem is két állásom van. :) Bár tény, hogy a kocsimon nem látszik.  :lol:


Idézetet írta: "Palaczk"
Én elsõnek a kékre repülnék rá - ritkaság, ez a Royal Edition a német piacon ment az utolsó két évben, egy ilyet kifogni mázli! Gyakorlatilag fullos - nemcsak légkondi, de ABS és lufi is van, ez a nem mindegy! Nomeg alufelni és egyéb nyalánkságok. Ráadásul fotón tök jónak tûnik. Pécsi - ha kell, meg tudom nézni...
Hát ha sok idõd van és arra járnál, nagyon örülnék egy kis infonak róla (tényleges km, motor és kasztni állapota, tényleg 3 éve alig használják, mert a km gyanúsan kevés sztem, én csajként majdnem kétszer ennyit teszek bele Kadettkába egy évben, tulaj - ill üzembentartó - életkora is sokat számít :kacsint:  ).
Ha jókat mondasz róla (neadjisten még ismered is az autót), akkor nagyobb slunggal bombáznám muteromat és 7végén páromat elráncigálnám megnézni (autószerelõ).
         

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Starlet
« Válasz #1116 Dátum: 2007.08.07 14:09:24 »
Szia, üdv a fórumon  :pofa:
Haveroméknak volt ilyen Kadettjük kombi, mint neked. Nekik is 6 lityit evett, és elpusztíthatatlan volt, csak a rohadás vitte el szegényt.
Már van 1 úrhölgynek ilyen kocsija a klubban, mint amilyet te szeretnél, nekem meg szintén E10-esem van, csak 5 ajtós HB, és nincs klíma benne :(. Én nagyon szeretem, ha lenne benne klíma, akkor megtartanám sok-sok évig, de sajna nem birom ezt a nagy meleget, szal ha sikerül összespórolni 1 újabb kocsi árát, akkor lépni fogok. Addig is nagy szeretettel használom. Havert költözettük el szombaton, tetõig megpakoltam, 1 csomó cucc belefért. Ismerõs F Astra kombijába csak annyival fért több cucc, amennyivel hosszabb az a kocsi.
A 4E-FE azaz a 1332ccm-es moci elég erõs, bár a késõbbi változatokban 75 lovas, az is elég tud lenni, és országút+autópálya viszonylatban hozza a 6-os átlagot. Városban kicsit többet kér, ha nagy a forgalom. Nézd meg az átlagaimat, az sokat mond  :kacsint:
Laco 73 :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1117 Dátum: 2007.08.07 14:23:03 »
Amit mutattak kék Royal Edition ugyan csak három ajtós, de ritkán furikázok 3-5 embert, így azon ritka alkalmakkor be lehet fogni a szájukat.  :pofa:
Ez is 75 pacis, bõven tökéletes lenne.   :szivecske:  Keresek egy ilyen Corollát a környéken és beleülök, kipróbálom. Imádom ezt az ívelt mûszerfalrészt a km óra felet....  :pofa:
         

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Starlet
« Válasz #1118 Dátum: 2007.08.07 14:32:30 »
Itt még találsz néhány képet a képtáramban a kocsiról: ->
Laco 73 :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1119 Dátum: 2007.08.07 14:40:28 »
Nagyon szép állapotban van, grat!  :kacsint:
A rendszámtábládnak megfelel a lakhelyed is? Mert arrafele járok suliba.  :pofa:
         

leszilaci

  • Vendég
Starlet
« Válasz #1120 Dátum: 2007.08.07 16:08:21 »
Szia kleingy

1gurigáért a gömbölyû starlet sok...lassan yarist is kapsz annyiért, csak az meg fapad és nagyon a lestrapáltakat...átrágtuk ezt, mikor a KLaco által említett úrhölgy keresett autót :kacsint: (megnéztünk 1-2 starletet...siralmasak, ahogyan a yarisok is ilyen árfekvésben xarrátörve,összegányolva )

Idézetet írta: "KLaco"

...
Már van 1 úrhölgynek ilyen kocsija a klubban, mint amilyet te szeretnél, nekem meg szintén E10-esem van, csak 5 ajtós HB, és nincs klíma benne :(. Én nagyon szeretem, ha lenne benne klíma, akkor megtartanám sok-sok évig, de sajna nem birom ezt a nagy meleget, szal ha sikerül összespórolni 1 újabb kocsi árát, akkor lépni fogok....


itt van az úrhölgy kocsijáról pár kép, klikk, aztán a képekre is klikk,h nagyobbak legyenek
87lovas, klímás, elektromos ablakos...faxa autó. nem emlékszem már pontosan,de 650rongy körüli ára volt, igaz kb210.000km-rel...de még mindig patent :10:
és ami meglepett,h a múltkor egy  kis-nagy-yaris2 mellé parkolva nézegettem a két autó méreteit :hmm: szemre majdnem egyforma  hosszúak, alig nagyobb a corolla :nana:

nagyon megy, kényelmes, durva jól kanyarodik  :vezetes: és ilyen jól néz ki :10:

nos sai még mindig nem tudtunk meggyõzni és bravo-a  lesz? :nagymosoly:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1121 Dátum: 2007.08.07 16:21:15 »
Na a céges net nem eszi meg a képfeltöltõs képeket :robbanfej: , baromi lassú valamiért. Úgyhogy inkább majd este otthonról nézem meg nagyban.
De szép így piciben! Gyönyörû, piros, igazi nõi verda!  :pofa:

Közben alakulok, már újabb ajánlatot kaptam, este visszahívnak, akkor megírom, mi volt!
Corolla természetesen!  :kacsint:
         

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Starlet
« Válasz #1122 Dátum: 2007.08.07 17:13:24 »
Idézetet írta: "kleingy"
Nagyon szép állapotban van, grat!  :kacsint:
A rendszámtábládnak megfelel a lakhelyed is? Mert arrafele járok suliba.  :pofa:

Köszi  :pofa:
Ismerõs hordta oda szervízbe, amúgy a XVII. kerületben lakok.
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Starlet
« Válasz #1123 Dátum: 2007.08.07 17:18:01 »
Az E10 4méter és pár centi, a Yaris2 375cm. Ja és bitang nagy csomagtere van, emiatt a lábtér kisebb, mint a Yarisban  :szomoru: Ja és majd 1 arasszal laposabb  :kacsint: Ennek megfelelõen nagyon sportos a futómû. Multkor mikor költöztettem, kb 4-5centit leült a vége, de akkor se ütött jöbban a futómû, szal sztem nagyon eltalált konstrukció, és Toyotán belül is az egyik legmegbízhatóbb. Persze az évek megteszik hatásukat, az enyémben lassan az összes gumialkatrészt ki kell cserélni, mert megkeményedtek.
Laco 73 :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Starlet
« Válasz #1124 Dátum: 2007.08.07 17:23:20 »
Ne is mondd a gumialkatrészt. Kb 10 rongyot elköltöttem és háromszor hagyott a céges parkolóban a Kadett, mire rájöttünk, hogy az utolsó hengernél van egy gumipöcök, ahonnan nem vezet tovább már csõ és az van elrepedve (persze nem látszik) és falsot szív a motor onnan.  :kacag:
Azt hittem, megüt a guta (bontóban sem lehetett kapni, úgyhogy valami radír, majd sufnituning - amit apu otthon talált - cucc került rá). Azóta figyelem a gumi részeket. 24 év alatt sok minden elöregszik.  :pofa: