Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 734045 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1080 Dátum: 2007.07.29 15:56:10 »
Szia! Én már megint lemaradok róla:( Eldurrant a nyomócsövem és nem találok rá való bilincset ami irtóra meghúzná azt hogy ne erresszen! Igy olyan minhta ugrálna a kocsim :( és nem nagyon tesz neki jót! Igy is a max sebességem 20km/h :( egy hülye bilincs miatt :(
MAjd csinálj képeket!!!!

Idézetet írta: "sai"
Nah mizus erre fele? :) rég jártam itt.
nah Red Sun -ra jön még valaki?? :)
gy Toyota sosem hagy cserben...

negyvenketto

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 37
Starlet
« Válasz #1081 Dátum: 2007.07.30 06:43:25 »
Sziasztok!

Továbbra is elkótyavetyélném hõn szeretett és az úrhoz megtért fehér kerek starletem maradványait. Valaki hozzon egy trélert húzza rá fel a többirõl 100% hogy megegyezünk :)
30-4177744
42

pondri

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
    • http://www.gportal.hu/portal/starlet
Starlet
« Válasz #1082 Dátum: 2007.07.30 11:33:48 »
Trotter !!!

Tegnap hoztam egy ***a Starletet. Emilben küldök majd képewket róla, de elõre ennyit :
Kék, 86-os "S'-es, alufelni + téli garnitúra király gumikkal, 7 hanxórós hifi+clarion MP3 as fej, SAL mélynyomó, uj ülés huzatok és szõnyeg, ***ajól megy, alig van rajta hiba...250 lenne minden cuccosával 1 ütt. a +4 kerékkel és hifivel.
Egy clubtag kocsijavolt, 3 éve követem az életét a gépnek, igényes, megbízható, jó gazdidol.

Ha érdekel, küldök képeket, csak most az esõmiatt nemakarok csinálni.. majd ha szépen felszárad és napocska lesz.. de ha gondolod...

:)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1083 Dátum: 2007.07.30 11:39:45 »
Idézetet írta: "pondri"
Trotter !!!

Tegnap hoztam egy *** Starletet. Emilben küldök majd képewket róla, de elõre ennyit :
Kék, 86-os "S'-es, alufelni + téli garnitúra király gumikkal, 7 hanxórós hifi+clarion MP3 as fej, SAL mélynyomó, uj ülés huzatok és szõnyeg, *** megy, alig van rajta hiba...250 lenne minden cuccosával 1 ütt. a +4 kerékkel és hifivel.
Egy clubtag kocsijavolt, 3 éve követem az életét a gépnek, igényes, megbízható, jó gazdidol.

Ha érdekel, küldök képeket, csak most az esõmiatt nemakarok csinálni.. majd ha szépen felszárad és napocska lesz.. de ha gondolod...

:)

Oké, várom majd a képeket. Ma egy Corollát és két Micrát nézek meg. A peros miskolci (by Szepi) Starlet is talonban van még. De nem sok a 250 egy 86-os kocsiért, mégha sport is? És mik a hibák rajta?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1084 Dátum: 2007.07.30 12:29:51 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szia! Én már megint lemaradok róla:( Eldurrant a nyomócsövem és nem találok rá való bilincset ami irtóra meghúzná azt hogy ne erresszen! Igy olyan minhta ugrálna a kocsim :( és nem nagyon tesz neki jót! Igy is a max sebességem 20km/h :( egy hülye bilincs miatt :(
MAjd csinálj képeket!!!!


Nem most lesz!!!szeptember 08. ha jól tudom.
ugyhogy addig még van idöd rendberakni a  :toy: -át :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Starlet
« Válasz #1085 Dátum: 2007.07.30 13:38:17 »
Tudtommal Japfest is lesz. (A tököli reptéren, asszem 1-2 héttel hamarabb.)
Errõl másolták a RedSun-t....

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1086 Dátum: 2007.07.31 14:25:16 »
Idézetet írta: "Misi"
Tudtommal Japfest is lesz. (A tököli reptéren, asszem 1-2 héttel hamarabb.)
Errõl másolták a RedSun-t....


azt nem tudom.. lehet. :) de szerintem én Red Sun ra megyek.. addigra talán lesz rá zsém.. elöbb nem hinném.. nyaralás elvisz most elég sok pénzt.
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Machado

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 362
Starlet
« Válasz #1087 Dátum: 2007.08.05 15:25:41 »
Áhh, nekem is ráz egy kicsit a motor, fõleg, ha hideg, úgy 3-4 percen keresztül.

Lehet állítani kéne a karbimon vagy a gyújtást kéne belõni, nem tudom.
Arra is gondoltam, hogy lehet az automata szivató megy túl sokáig és emiatt túlszívná magát, nem tudom.
Karbi hibát gondolom kideríthetem úgy, ha kiveszem a gyertyákat és kormosak, nem?
Szerintem amúgy kicsit a kipufogógáz is büdösebb mint kéne, bár lehet, hogy hozzá vagyok szokva a modernebb katalizátoros kocsikhoz.
Szerintetek érdemes amúgy szétszedni a karbit teljesen, kitakarítani meg ilyesmi?
UNIX-ban kapható karbihoz tömítés készlet 5700-ért, lehet érdemes lenne megcsinálni.

Amúgy ma akartam lecserélni az olajat, de a leengedõ csavar rendesen bele van rohadva a helyére, le is van sarkazva, úgyhogy majd aknából svédfogóval fogok neki állni.  :nagymosoly:
Mitsubishi Lancer 1.6 GLXi AT 1995

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1088 Dátum: 2007.08.05 16:14:57 »
Idézetet írta: "Machado"
Áhh, nekem is ráz egy kicsit a motor, fõleg, ha hideg, úgy 3-4 percen keresztül.

Lehet állítani kéne a karbimon vagy a gyújtást kéne belõni, nem tudom.
Arra is gondoltam, hogy lehet az automata szivató megy túl sokáig és emiatt túlszívná magát, nem tudom.
Karbi hibát gondolom kideríthetem úgy, ha kiveszem a gyertyákat és kormosak, nem?
Szerintem amúgy kicsit a kipufogógáz is büdösebb mint kéne, bár lehet, hogy hozzá vagyok szokva a modernebb katalizátoros kocsikhoz.
Szerintetek érdemes amúgy szétszedni a karbit teljesen, kitakarítani meg ilyesmi?
UNIX-ban kapható karbihoz tömítés készlet 5700-ért, lehet érdemes lenne megcsinálni.

Amúgy ma akartam lecserélni az olajat, de a leengedõ csavar rendesen bele van rohadva a helyére, le is van sarkazva, úgyhogy majd aknából svédfogóval fogok neki állni.  :nagymosoly:


Ha a karburátornak összvissz ennyi a baja, hogy hidegen pár percig egyenetlenül jár a motor, akkor szerintem hagyd békén. A lényeg, hogy a motor mindig induljon, és melegen stimmeljenek a dolgok. Azt lehet mondani, hogy szerencse, ha egy ennyi idõs autóban a karburátor csak ennyi problémát okoz. Tehát ha meleg motornál a teljesítmény és a fogyasztás OK, akkor szerintem hagyd úgy, ahogy van.

Amúgy igen, ha a gyertyák kormosak, feketék, akkor ez utalhat arra, hogy folyamatosan túl sok benzint kap a motor. A kipufogógáz károsanyag-tartalmát meg a legegyszerûbb leméretni - persze teljesen üzemmeleg motornál.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Machado

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 362
Starlet
« Válasz #1089 Dátum: 2007.08.05 16:48:36 »
Jól megy amúgy az autó, egyedül ez az egyenletlen járás van hidegen. Lehet javul valamit majd, ha a Fuchs olaj belekerül, anyám Ticoja sokkal szebben jár tõle, halkabb is lett.
Fogyasztásról még nincs biztos információm, nem használom még  rendszeresn az autót. Ha 9-10 körül lenne (ugye karbis és automata váltós), akkor megelégednék vele, de elképzelhetõ, hogy több.
Eddig mindig pöccre indult, anyám Ticojával ellentétben viszont kis gázadást igényel hideg indításkor különben leáll.
Mitsubishi Lancer 1.6 GLXi AT 1995

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1090 Dátum: 2007.08.05 18:11:19 »
Idézetet írta: "Machado"
Jól megy amúgy az autó, egyedül ez az egyenletlen járás van hidegen. Lehet javul valamit majd, ha a Fuchs olaj belekerül, anyám Ticoja sokkal szebben jár tõle, halkabb is lett.
Fogyasztásról még nincs biztos információm, nem használom még  rendszeresn az autót. Ha 9-10 körül lenne (ugye karbis és automata váltós), akkor megelégednék vele, de elképzelhetõ, hogy több.
Eddig mindig pöccre indult, anyám Ticojával ellentétben viszont kis gázadást igényel hideg indításkor különben leáll.


A Tico, ha jól sejtem, injektoros - ez nagy különbség. De ha nem az, akkor bocs hogy hülyeséget írtam.

Az automata szivató egy elcsexett dolog úgy, ahogy van. Huszonévekkel a gyártás után a helyzet nyilván még rosszabb. Úgyhogy apróbb hiányosságokba nem érdemes beleakadni.

Némely automata szivatós autóknak maga a gyár is gázadást ír elõ hidegindításkor - pl. a Coronámnak ilyenkor, indítózás elõtt, egyszer félig le kell nyomni a gázpedálját.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1091 Dátum: 2007.08.05 18:22:20 »
Srácok héj, nagyon jó a Starlet ótómata szívatója, csak tudni kell vele bánni és ismerni kell! Már egyszer felajánlottam a segítségemet Machadonak de nem kereset eddig, mondtam hogy mengézek neki rajta mindent! Hisz még azért a szívemben Starlet vér folyik! És még itt is maradok ebben a topikban...
Az autómata szivatóval egy baj van az hogy 2 rugó van rajta amikor csak egy kellene a gyengébbik! Karbit is lehet állitani elég egyszerûen úgyhogy 8 literes fogyitól többnek nem kell lennie!!!

Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Machado"
Jól megy amúgy az autó, egyedül ez az egyenletlen járás van hidegen. Lehet javul valamit majd, ha a Fuchs olaj belekerül, anyám Ticoja sokkal szebben jár tõle, halkabb is lett.
Fogyasztásról még nincs biztos információm, nem használom még  rendszeresn az autót. Ha 9-10 körül lenne (ugye karbis és automata váltós), akkor megelégednék vele, de elképzelhetõ, hogy több.
Eddig mindig pöccre indult, anyám Ticojával ellentétben viszont kis gázadást igényel hideg indításkor különben leáll.


A Tico, ha jól sejtem, injektoros - ez nagy különbség. De ha nem az, akkor bocs hogy hülyeséget írtam.

Az automata szivató egy elcsexett dolog úgy, ahogy van. Huszonévekkel a gyártás után a helyzet nyilván még rosszabb. Úgyhogy apróbb hiányosságokba nem érdemes beleakadni.

Némely automata szivatós autóknak maga a gyár is gázadást ír elõ hidegindításkor - pl. a Coronámnak ilyenkor, indítózás elõtt, egyszer félig le kell nyomni a gázpedálját.
gy Toyota sosem hagy cserben...

Machado

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 362
Starlet
« Válasz #1092 Dátum: 2007.08.05 19:03:43 »
@Palack
   Igen, injektoros. Valami zseniálisan indul. Télen is csak behajol az ember az ablakon és elfordítja a kulcsot.

@Szepi
  msnen megkereslek.
Mitsubishi Lancer 1.6 GLXi AT 1995

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Starlet
« Válasz #1093 Dátum: 2007.08.05 20:45:21 »
Idézetet írta: "Machado"
@Palack
   Igen, injektoros. Valami zseniálisan indul. Télen is csak behajol az ember az ablakon és elfordítja a kulcsot.


Hát egy injektoros autónak így is kell indulnia :) ... A Camrynél is az injektor megléte az a tényezõ, ami miatt ez az autó még mindig, a 24 éves kora ellenére, aránylag alacsony költségekkel fenntartható és üzemeltethetõ a mai forgalomban is. 8.5-ös átlagfogyasztás egy kétliteres benzinestõl, mai szemmel nézve sem vészes.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Starlet
« Válasz #1094 Dátum: 2007.08.06 09:39:05 »
Urak. az én karbimnak 40e km óta kutya baja. király a fogyi és semmi bajom vele.
nem kellene temetni  :sir:
más: ha az olaj leengedö csavar be van rohadva akkor ovatosan szedd ki, mert egy réz perselyben van és ha azt szétbarmolod, meg kell fúrni az olajtartályt...szal óvatosan..
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002