Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 734044 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1065 Dátum: 2007.07.22 14:28:54 »
Álmomban mindenkinek itt Miskolcon Starlete volt!!! :( És csak nekem Celicám, ám nagyon hiányzik a kicsi kocsika jó volt nagyon...

Idézetet írta: "sai"
nah hol vagytok Starletesek???
Gyertek majd Red Sun Fest-re!!! ott szeretném látni az összes starletest!!!  :nagymosoly:
 :toy:  :vezetes:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1066 Dátum: 2007.07.22 16:18:29 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Álmomban mindenkinek itt Miskolcon Starlete volt!!! :( És csak nekem Celicám, ám nagyon hiányzik a kicsi kocsika jó volt nagyon...

Bakker, de sajnállak.....  :ordog:  :ordog:  :ordog:
Ilyen cserét én is bevállalnék...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

pondri

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
    • http://www.gportal.hu/portal/starlet
Starlet
« Válasz #1067 Dátum: 2007.07.23 10:06:22 »
Szepi
Mi lett a Starlettel ?
Nem lesz az enyém ?

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1068 Dátum: 2007.07.25 15:34:47 »
Sai megnézted már a P7eskének a baját amiket irtam?
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1069 Dátum: 2007.07.25 16:52:39 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sai megnézted már a P7eskének a baját amiket irtam?


még nem.. egyenlöre élni alig van idöm.. aztán állt mire b nömhöz eljutok addigra már sötét is van + fáradt is vagyok ahoz h ilyeneket csináljak.. majd +nézem.
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1070 Dátum: 2007.07.25 20:04:11 »
Szepi és miskolci fórumlakók!

Ezt a Starletet ismeritek-e, ha nem valamelyikõtõk megsasolná-e, hogy érdmes nekem a nagyfaluból lemenni és megvenni????
(motor-kuplung, és a kasztni érdekelne, esetleg ha hagyják fotózni, ajtófalj, ajtók alja, satöbbi...)
Ja és mi a faxtól soprt kivitel????
Ja keresek 1 liter alatti kisautót, de nem minit, mint mondjuk a D Cuore, Maruti meg hasonlók, hanem Tercel, Starlet, Micra és társaik. Max 1500 ccm-ig, de inkább 1 liter alatti.
Elõre is köszi szépen, akárki is segít.

http://www.eszakauto.hu/reszletes.php?item=45849

Ez egy Micra, ha valakinek idejébe beleférne:

http://www.eszakauto.hu/reszletes.php?item=45598
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

pondri

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
    • http://www.gportal.hu/portal/starlet
Starlet
« Válasz #1071 Dátum: 2007.07.26 09:38:42 »
Szia

Az 'S'- es, sportkivitel csak néhány extrában, felsezrelésben változik a simma 1.3 astol. Egy plusz stabilizátor az elsõ futómûben, az elején a lökös alatt az a mûanyag koptató, fordulatszámmérõs mûszerfal, a kárpitok, oldaltámaszos ülések, bõr kormány, hátsó tetõszárny... asszem kb enyi.
Amúgy ezért az árért egész jó állapotúnak kellene lennie. Kép alapján nem jön le..
Fontos : a gyujtáson az elõgyujtás vákum hogy jó legyen, és hogy a karbija ne legyen fos, mert akkor lesz majd sokba.. mert most már nekem is elfogyott a bontottam. Bár az ezres gyujtás is jó bele, de az meg kondis.. na mind1.
Amúgy a micrátol anyival jobb választás a Starlet, hogy van hozzá alkatrészem :D :oops:  :roll:  :vezetes:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1072 Dátum: 2007.07.26 10:27:45 »
Trotter igen szoktam láttni ezt a szépséget! Ma szerintem van idõm és felhivom a tagot neked elmegyek megnézem!!!

Idézetet írta: "Trotter66"
Szepi és miskolci fórumlakók!

Ezt a Starletet ismeritek-e, ha nem valamelyikõtõk megsasolná-e, hogy érdmes nekem a nagyfaluból lemenni és megvenni????
(motor-kuplung, és a kasztni érdekelne, esetleg ha hagyják fotózni, ajtófalj, ajtók alja, satöbbi...)
Ja és mi a faxtól soprt kivitel????
Ja keresek 1 liter alatti kisautót, de nem minit, mint mondjuk a D Cuore, Maruti meg hasonlók, hanem Tercel, Starlet, Micra és társaik. Max 1500 ccm-ig, de inkább 1 liter alatti.
Elõre is köszi szépen, akárki is segít.

http://www.eszakauto.hu/reszletes.php?item=45849

Ez egy Micra, ha valakinek idejébe beleférne:

http://www.eszakauto.hu/reszletes.php?item=45598
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1073 Dátum: 2007.07.26 20:23:42 »
Köszi mind2töknek a hozzám való jóságát. Mondjuk a 2 kiló, sztem csak irányár. 120-ért elviszem látatlanban. :nagymosoly:

Honnan tudom meg, hogy a vákumos jó? Feltételezem rángat nem? Starlet nekem fehér folt, lévén nálam a kocsi 4 méternél kezdõdik... :ordog:
De kell egy kisebb, egy ilyet még fent tudok tartani elvileg. :roll:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1074 Dátum: 2007.07.27 22:42:48 »
Szia Trotter!

Megnéztem neked ma a kocsit tegnap nem tudtam!!! Nah karoszériailag elég jl néz ki! Ez azt takarja hogy a festés az nem metál fény, de még tûrhetõ! Kiszivta a nap! Lakatolva most volt nem olyan rég! MEgnéztem neked a motort jó a vákumos elõgyújtás szeleped. Kicsit sokáig van szívató de ez egy rugónak köszönhetõ le kell szedni és akkor kevesebb lesz! kicsit szerintem sokat kap mikor odaléptem neki nem reagált, ez is csak levegõ keverés állitása nem akartam szervizest is játszani most, a célom az hogy megnézem a kocsit! Szerintem ezt te is megtod csinálni! Szal jó a karbi nem lóg a pillangó szelep tengelye, nem fog felakadni és nem jár össze vissza emiatt a fordulatszámod is! A karbi jó!! Ár nem irány ár a tag 150et mondott de ezt már rád bizom! Szerintem jó vétel lehet a kocsi! Én megvenném de ez én vagyok! Hívd fel te is és beszéld meg a dolgokat!!!

Idézetet írta: "Trotter66"
Köszi mind2töknek a hozzám való jóságát. Mondjuk a 2 kiló, sztem csak irányár. 120-ért elviszem látatlanban. :nagymosoly:

Honnan tudom meg, hogy a vákumos jó? Feltételezem rángat nem? Starlet nekem fehér folt, lévén nálam a kocsi 4 méternél kezdõdik... :ordog:
De kell egy kisebb, egy ilyet még fent tudok tartani elvileg. :roll:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1075 Dátum: 2007.07.28 16:34:47 »
Idézetet írta: Szepi_EP71
Szia Trotter!

Megnéztem neked ma a kocsit tegnap nem tudtam!!! Nah karoszériailag elég jl néz ki! Ez azt takarja hogy a festés az nem metál fény, de még tûrhetõ! Kiszivta a nap! Lakatolva most volt nem olyan rég! MEgnéztem neked a motort jó a vákumos elõgyújtás szeleped. Kicsit sokáig van szívató de ez egy rugónak köszönhetõ le kell szedni és akkor kevesebb lesz! kicsit szerintem sokat kap mikor odaléptem neki nem reagált, ez is csak levegõ keverés állitása nem akartam szervizest is játszani most, a célom az hogy megnézem a kocsit! Szerintem ezt te is megtod csinálni! Szal jó a karbi nem lóg a pillangó szelep tengelye, nem fog felakadni és nem jár össze vissza emiatt a fordulatszámod is! A karbi jó!! Ár nem irány ár a tag 150et mondott de ezt már rád bizom! Szerintem jó vétel lehet a kocsi! Én megvenném de ez én vagyok! Hívd fel te is és beszéld meg a dolgokat!!!

Szia, Szepi!

Nagyon szépen köszönöm, hogy megnézted a verdát. Felvettem a listára, remélem arrafele összejön még 2-3 autó, és akkor már érdemes lesz lemenni megnézni. Holnap Veszprém és Gyõr lesz a scannelés iránya.... Hétfõn-kedden Pesti verdákon a sor, elvileg utána a keleti országrész jön, csak legyen addig kapás még a Starlet mellé...

Apróbb-cseprõbb dolgoktól nem ijedek meg, a Yamahám 8+2 vákumcsövének kibogogása után sztem bármi jöhet...  :nagymosoly:  :nagymosoly:
150E realitás,  :otlet:  de akkor az övé az eredetvizsga.... :mrgreen: És máris: :vezetes:  :toy:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1076 Dátum: 2007.07.28 17:03:48 »
Azt már ti tudjátok! hogy hogyan fog lefolyódni az átiratás ... Én csak megnéztem az anyagiról nem beszéltünk..
Van képem is érdekel? :D

Idézetet írta: Trotter66
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szia Trotter!

Megnéztem neked ma a kocsit tegnap nem tudtam!!! Nah karoszériailag elég jl néz ki! Ez azt takarja hogy a festés az nem metál fény, de még tûrhetõ! Kiszivta a nap! Lakatolva most volt nem olyan rég! MEgnéztem neked a motort jó a vákumos elõgyújtás szeleped. Kicsit sokáig van szívató de ez egy rugónak köszönhetõ le kell szedni és akkor kevesebb lesz! kicsit szerintem sokat kap mikor odaléptem neki nem reagált, ez is csak levegõ keverés állitása nem akartam szervizest is játszani most, a célom az hogy megnézem a kocsit! Szerintem ezt te is megtod csinálni! Szal jó a karbi nem lóg a pillangó szelep tengelye, nem fog felakadni és nem jár össze vissza emiatt a fordulatszámod is! A karbi jó!! Ár nem irány ár a tag 150et mondott de ezt már rád bizom! Szerintem jó vétel lehet a kocsi! Én megvenném de ez én vagyok! Hívd fel te is és beszéld meg a dolgokat!!!

Szia, Szepi!

Nagyon szépen köszönöm, hogy megnézted a verdát. Felvettem a listára, remélem arrafele összejön még 2-3 autó, és akkor már érdemes lesz lemenni megnézni. Holnap Veszprém és Gyõr lesz a scannelés iránya.... Hétfõn-kedden Pesti verdákon a sor, elvileg utána a keleti országrész jön, csak legyen addig kapás még a Starlet mellé...

Apróbb-cseprõbb dolgoktól nem ijedek meg, a Yamahám 8+2 vákumcsövének kibogogása után sztem bármi jöhet...  :nagymosoly:  :nagymosoly:
150E realitás,  :otlet:  de akkor az övé az eredetvizsga.... :mrgreen: És máris: :vezetes:  :toy:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1077 Dátum: 2007.07.28 17:22:49 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Azt már ti tudjátok! hogy hogyan fog lefolyódni az átiratás ... Én csak megnéztem az anyagiról nem beszéltünk..
Van képem is érdekel? :D


Naná!

cím: szab ozslkuk acgm ailp ontc om
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1078 Dátum: 2007.07.28 18:13:13 »
:D :D :D :D
Starlet http://kepfeltoltes.hu/070728/starlet1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Starlet http://kepfeltoltes.hu/070728/starlet2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És egy izelitõ http://kepfeltoltes.hu/070728/Celica_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Meg a másik http://kepfeltoltes.hu/070728/celica2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Azt már ti tudjátok! hogy hogyan fog lefolyódni az átiratás ... Én csak megnéztem az anyagiról nem beszéltünk..
Van képem is érdekel? :D


Naná!

cím: szab ozslkuk acgm ailp ontc om
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1079 Dátum: 2007.07.29 15:01:39 »
Nah mizus erre fele? :) rég jártam itt.
nah Red Sun -ra jön még valaki?? :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec