Szerző Téma: Starlet  (Megtekintve 734059 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pondri

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
    • http://www.gportal.hu/portal/starlet
Starlet
« Válasz #1050 Dátum: 2007.07.09 10:54:25 »
:nagymosoly:  Sai, Nagyonkemény lett !! :DDD :sunyi:  :rohog:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Starlet
« Válasz #1051 Dátum: 2007.07.09 11:00:24 »
Monnyuk az a kétféle tütüszín..... :shock:  :rolleyes:  Hááááááááááááááát. nagyon durwa...  :mrgreen:  :10:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1052 Dátum: 2007.07.09 11:48:17 »
köszike! :)

jah... és tegnap lett a kocsimban 170e km :)  :toy:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1053 Dátum: 2007.07.09 16:37:22 »
CSõtök! Nah barinõmre rá akarok beszélni majd hamarosan egy P8askát ócsón! Majd kikérem tanácsotokat :):)Nah jó ezt csak irtam hogy tudjak mit irni :):)

Amúgy még mindig megvan a P7eském kicsit kibelezve...
gy Toyota sosem hagy cserben...

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1054 Dátum: 2007.07.10 16:41:36 »
Hali!!
valaki hozzá értö pls 1kis segitséget! :)
Barátnöm P7ese (1.3karbi) azt csinálja , hogy szépen megy a kocsi.. igaz picit szerintem alacsony az alapjárata.. mikor már bemelegszik a motor akkor 500as a fordulata.. de nem is ez a fö probléma.. hanem az hogy.. 2500as fordulatnál +felette rángat.. de nagyon.. szóval 2000nél elkell váltani mindig.. nem lehet húzatni.. ez mitõl lehet??koszos lenne a karbi?
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

bandita1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Starlet
« Válasz #1055 Dátum: 2007.07.10 19:37:15 »
Idézetet írta: "sai"
Hali!!
valaki hozzá értö pls 1kis segitséget! :)
Barátnöm P7ese (1.3karbi) azt csinálja , hogy szépen megy a kocsi.. igaz picit szerintem alacsony az alapjárata.. mikor már bemelegszik a motor akkor 500as a fordulata.. de nem is ez a fö probléma.. hanem az hogy.. 2500as fordulatnál +felette rángat.. de nagyon.. szóval 2000nél elkell váltani mindig.. nem lehet húzatni.. ez mitõl lehet??koszos lenne a karbi?


Ezt nem a vákumos elõgyujtás szabályzó hiba okozza? :hmm:

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1056 Dátum: 2007.07.10 20:52:36 »
Idézetet írta: "bandita1"

Ezt nem a vákumos elõgyujtás szabályzó hiba okozza? :hmm:


hát én nem tudom... pont azért kérdezem :D
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Starlet
« Válasz #1057 Dátum: 2007.07.11 14:28:21 »
Hozzá szolhatok? :D

Elõször is benzinszûrõ csere... Utána hidegen azért nagyobb az alapjáratod mert az autómata szivató megy, melegen pedig lehet utána állitani full egyszerû módon... Csavar!
A rángatás meg rosszúl van belõve a keverési arány.. Irtam hogy hol kell megnézni nézd meg Sai plz...
Elõgyujtás ha szar akkor is csinálja magas fordulaton és alacsonyon is meg nehezen gyorsúl!!!

Ha ezek nem akkor meg tényleg gyújtás gyertya ki és nézd meg milyen színû...

P7 Forever!!!! Tegnap vezettem egy 5 ajtósat 89eset. Nagyon jóóóó volt ... :D

Idézetet írta: "sai"
Hali!!
valaki hozzá értö pls 1kis segitséget! :)
Barátnöm P7ese (1.3karbi) azt csinálja , hogy szépen megy a kocsi.. igaz picit szerintem alacsony az alapjárata.. mikor már bemelegszik a motor akkor 500as a fordulata.. de nem is ez a fö probléma.. hanem az hogy.. 2500as fordulatnál +felette rángat.. de nagyon.. szóval 2000nél elkell váltani mindig.. nem lehet húzatni.. ez mitõl lehet??koszos lenne a karbi?
 :toy:
gy Toyota sosem hagy cserben...

pondri

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
    • http://www.gportal.hu/portal/starlet
Starlet
« Válasz #1058 Dátum: 2007.07.11 15:27:00 »
Ha a vákum xar az elõgyujtáson, attol nemkéne rángatnia...max nem gyorsul, és többet eszik... legalábbis amiket én kipróbáltam. Inkább kábel, vagy beázott fedél..xar pipa..
Küldjek kábeleket Sai ?

bandita1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Starlet
« Válasz #1059 Dátum: 2007.07.11 17:56:30 »
Idézetet írta: "pondri"
Ha a vákum xar az elõgyujtáson, attol nemkéne rángatnia...max nem gyorsul, és többet eszik... legalábbis amiket én kipróbáltam. Inkább kábel, vagy beázott fedél..xar pipa..
Küldjek kábeleket Sai ?


A Carinán nekem is ki volt szakadva az egyik pipa az csinált ilyet nagyobb sebességnél beszaggatott elõzésnél ki kellet kapcsolni a klímát mert úgy berángatta az autót. De azt alapjáraton is lehetett hallani hogy nem az igazi a járása.
Kábel +gyertya csere után teljessen kisimult a járása.

A Starleten jó a szivató mert vissza esik az alapjárat ha felmelegszik.
Mérem a fogyasztást de még kevés a km.
De jónak néz ki a mutató állása.
   :vezetes:  :nagymosoly:

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1060 Dátum: 2007.07.12 10:19:48 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Hozzá szolhatok? :D

Elõször is benzinszûrõ csere... Utána hidegen azért nagyobb az alapjáratod mert az autómata szivató megy, melegen pedig lehet utána állitani full egyszerû módon... Csavar!
A rángatás meg rosszúl van belõve a keverési arány.. Irtam hogy hol kell megnézni nézd meg Sai plz...
Elõgyujtás ha szar akkor is csinálja magas fordulaton és alacsonyon is meg nehezen gyorsúl!!!

Ha ezek nem akkor meg tényleg gyújtás gyertya ki és nézd meg milyen színû...

P7 Forever!!!! Tegnap vezettem egy 5 ajtósat 89eset. Nagyon jóóóó volt ... :D



oks akkor majd + kukkantom ezeket.. az alapjáratot azt gondoltam , hogy simán csavarral betudom állitani.. (már párszor csináltam ilyet :D ) csak gondoltam leírom.
megnézni meg nem tudom mikor tudom majd.. mert most nincs itt a kocsi.

Pondri: köszi egyenlöre még szerintem nem kell.. faterral átnézzük a verdát és majd kiderül! :)
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Red Sun Fest
« Válasz #1061 Dátum: 2007.07.18 12:47:18 »
2007 szeptember 8.-án ismét megrendezésre kerül a tavaly nagy sikert aratott japán autos találkozo más néven Red Sun Fest!
 :vezetes:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

Getnow

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Starlet
« Válasz #1062 Dátum: 2007.07.20 04:51:02 »
Üdv mindenkinek!

Elég régen írtam ide az sem volt sok mikor írtam mert nem rég van meg a starlettem de mostanság kicsit tuneszoltam a kicsikét ezért nem volt idõm :nagymosoly:  Már központi meg riasztó is van benne :nagymosoly:  :kacsint: de a legfeltûnõbb változás egy egyéni sport kipufogó rendszer :nagymosoly: egészen a katalizátortól kapott egy kis tuneszt mert a katalizátor után valamiért kissebb csövön folytatódott a kipufogóm mostmár nem :kacsint:  Tegnap picit lámpánál böfögtettem az új gyárkémény méretû rendszert és még egy motoros is megfordult utánna :kacsint:  rakofel majd képet meg egy linket ahol lehet majd halgatni mit szól :pofa:

Brüm brüm
Starlet! Feel the Power!!!

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1063 Dátum: 2007.07.20 10:50:21 »
Idézetet írta: "Getnow"
Üdv mindenkinek!

Elég régen írtam ide az sem volt sok mikor írtam mert nem rég van meg a starlettem de mostanság kicsit tuneszoltam a kicsikét ezért nem volt idõm :nagymosoly:  Már központi meg riasztó is van benne :nagymosoly:  :kacsint: de a legfeltûnõbb változás egy egyéni sport kipufogó rendszer :nagymosoly: egészen a katalizátortól kapott egy kis tuneszt mert a katalizátor után valamiért kissebb csövön folytatódott a kipufogóm mostmár nem :kacsint:  Tegnap picit lámpánál böfögtettem az új gyárkémény méretû rendszert és még egy motoros is megfordult utánna :kacsint:  rakofel majd képet meg egy linket ahol lehet majd halgatni mit szól :pofa:

Brüm brüm


:) nah az zsir! :) nekem csak egy sport hátsó dob van rajta.. de már ígyis nagyon szép hangja van. utánam is +szoktak fordulni mikor odalépek neki :)
meg mostanság csinálja , hogy durrog (ált 1esbõl 2esbe váltásnál) de ilyen szépet durran.. meg akkor szokott még 1picit (mint a rally autok) ha mondjuk 3masból 2esbe vissza rakom és nem nyomok gázt.. akkor igy elkezd picit durrogni..
központit én is raktam bele :)
itt +tudod halgatni hogy milyen a hangja az enyémnek :)
 

Red Sun-ra megy valaki???én lehet megyek.. aztán jó lenne ha jönne még pár starlet!! :D tavajin kint voltam de 1starlet sem volt :(
honda Civic Sedan 1.5 Vtec

sai

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 299
Starlet
« Válasz #1064 Dátum: 2007.07.21 18:47:41 »
nah hol vagytok Starletesek???
Gyertek majd Red Sun Fest-re!!! ott szeretném látni az összes starletest!!!  :nagymosoly:
 :toy:  :vezetes:
honda Civic Sedan 1.5 Vtec