Szerző Téma: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki  (Megtekintve 667948 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

rezol

  • Vendég
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1440 Dátum: 2008.02.22 22:44:15 »
Láttam hazafelé jövet a buszból (fél órája), hogy ott beszélgettetek egy piros autó elõtt. :figyellek:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1441 Dátum: 2008.02.23 00:26:25 »
Ne tedd a volna szót zárójelbe... 10 pasi nem tudta kicserélni.  :rohog:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1442 Dátum: 2008.02.23 08:30:56 »
Idézetet írta: "kleingy"
Ne tedd a volna szót zárójelbe... 10 pasi nem tudta kicserélni.  :rohog:


Sztem az lehetett hogy egy japó akit kirúgtak az utolsó napján bepillanatragasztózta az egészet:-)

Tutinet:
Itt vannak a linkek a fékekkel kapcsolatban amit kértél...:

http://www.oct-tuning.hu/

http://www.frigate.hu/

Még a lángautónál érdemes megnézni mi mennyibe kerül...

Nekem az a tapaztalatom meg azt hallottam ha csak kicsit akarod hogy erõsebb legyen akkor ferodo sport betétekre érdemes cserélni õket.Azok közül is van 3 féle és az egyik asszem a racing az nagyon jól fog miután bemelegszik,de utcára pont ezért használhatatlan szóval a sportot vedd,az átmenet...Nekem nipparts fúrt mart tárcsákat ajánlottak amikre azt mondják hogy jó minõségûek.Bár nekem 1.6-osom volt és azzal remekül meg tudtam állni a sportbetétekkel,gyári tárcsákkal.Van még 4,6dugattyús fékrendszer ami 3kilónál kezdõdik,de az azért sok lehet a Tiédhez.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1443 Dátum: 2008.02.23 09:45:41 »
Idézetet írta: "Szuti"
Idézetet írta: "kleingy"
Ne tedd a volna szót zárójelbe... 10 pasi nem tudta kicserélni.  :rohog:


Sztem az lehetett hogy egy japó akit kirúgtak az utolsó napján bepillanatragasztózta az egészet:-)

Tutinet:
Itt vannak a linkek a fékekkel kapcsolatban amit kértél...:

http://www.oct-tuning.hu/

http://www.frigate.hu/

Még a lángautónál érdemes megnézni mi mennyibe kerül...

Nekem az a tapaztalatom meg azt hallottam ha csak kicsit akarod hogy erõsebb legyen akkor ferodo sport betétekre érdemes cserélni õket.Azok közül is van 3 féle és az egyik asszem a racing az nagyon jól fog miután bemelegszik,de utcára pont ezért használhatatlan szóval a sportot vedd,az átmenet...Nekem nipparts fúrt mart tárcsákat ajánlottak amikre azt mondják hogy jó minõségûek.Bár nekem 1.6-osom volt és azzal remekül meg tudtam állni a sportbetétekkel,gyári tárcsákkal.Van még 4,6dugattyús fékrendszer ami 3kilónál kezdõdik,de az azért sok lehet a Tiédhez.


Tisztelettel: Ez nem feltétlen tartozik ebbe a topicba... :szemez:  :szemez:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1444 Dátum: 2008.02.23 12:44:11 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Szuti"
Idézetet írta: "kleingy"
Ne tedd a volna szót zárójelbe... 10 pasi nem tudta kicserélni.  :rohog:


Sztem az lehetett hogy egy japó akit kirúgtak az utolsó napján bepillanatragasztózta az egészet:-)

Tutinet:
Itt vannak a linkek a fékekkel kapcsolatban amit kértél...:

http://www.oct-tuning.hu/

http://www.frigate.hu/

Még a lángautónál érdemes megnézni mi mennyibe kerül...

Nekem az a tapaztalatom meg azt hallottam ha csak kicsit akarod hogy erõsebb legyen akkor ferodo sport betétekre érdemes cserélni õket.Azok közül is van 3 féle és az egyik asszem a racing az nagyon jól fog miután bemelegszik,de utcára pont ezért használhatatlan szóval a sportot vedd,az átmenet...Nekem nipparts fúrt mart tárcsákat ajánlottak amikre azt mondják hogy jó minõségûek.Bár nekem 1.6-osom volt és azzal remekül meg tudtam állni a sportbetétekkel,gyári tárcsákkal.Van még 4,6dugattyús fékrendszer ami 3kilónál kezdõdik,de az azért sok lehet a Tiédhez.


Tisztelettel: Ez nem feltétlen tartozik ebbe a topicba... :szemez:  :szemez:


bocsánat Tutinetnek írtam megígértem hogy elküldöm,bár megtehettem volna priviben is...igazad lehet.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #1445 Dátum: 2008.03.14 19:31:48 »
Bocsi mindenkinek,de az esti talira nem megyek.Szakad az esõ így nem lehetett volna megcsinálni az autókázást,mint ahogy azt megígértem.Ellenben fáradt vagyok így inkább kialudnám magam.Ha holnap jóidõ lesz vagy legalábbis nem esik bepótolhatjuk a dolgot.Leszilaci,Kleingy,Tutinet ha nektek az jó akkor megbeszélhetünk valamit,vagy ha valakit még érdekel a dolog.Szólhatok addig itt a fórumon TS77-nek is hátha holnap ráér Õ is...

leszilaci

  • Vendég
Re: Hí All!
« Válasz #1446 Dátum: 2008.03.14 21:55:33 »
Idézetet írta: "Szuti"
Bocsi mindenkinek,de az esti talira nem megyek.Szakad az esõ így nem lehetett volna megcsinálni az autókázást,mint ahogy azt megígértem.Ellenben fáradt vagyok így inkább kialudnám magam.Ha holnap jóidõ lesz vagy legalábbis nem esik bepótolhatjuk a dolgot.Leszilaci,Kleingy,Tutinet ha nektek az jó akkor megbeszélhetünk valamit,vagy ha valakit még érdekel a dolog.Szólhatok addig itt a fórumon TS77-nek is hátha holnap ráér Õ is...

én sem voltam...8után értem haza, 5órás esõs vezetésbõl, aminek a fele sötétben ment...elég volt mára.
holnap nem fog már esni? :hmm:
de legkésõbb jövõ héten pénteken remélem nem lesz ilyen csúszós az aszfalt és kipihenve érkezik mindenki. :)
u.i.: hányószacsit viszek :ordog:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1447 Dátum: 2008.03.15 00:16:54 »
Ha az idõ is megengedi, a tietek vagyok holnap, fiúk!  :nagymosoly:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hí All!
« Válasz #1448 Dátum: 2008.03.15 00:38:52 »
Idézetet írta: "tutinet"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szuti"
Bocsi mindenkinek,de az esti talira nem megyek.Szakad az esõ így nem lehetett volna megcsinálni az autókázást,mint ahogy azt megígértem.Ellenben fáradt vagyok így inkább kialudnám magam.Ha holnap jóidõ lesz vagy legalábbis nem esik bepótolhatjuk a dolgot.Leszilaci,Kleingy,Tutinet ha nektek az jó akkor megbeszélhetünk valamit,vagy ha valakit még érdekel a dolog.Szólhatok addig itt a fórumon TS77-nek is hátha holnap ráér Õ is...

én sem voltam...8után értem haza, 5órás esõs vezetésbõl, aminek a fele sötétben ment...elég volt mára.
holnap nem fog már esni? :hmm:
de legkésõbb jövõ héten pénteken remélem nem lesz ilyen csúszós az aszfalt és kipihenve érkezik mindenki. :)
u.i.: hányószacsit viszek :ordog:



Na jó, most az egyszer megbocsájtunk...... :hmm:

Jövõ hétem biztos, hogy kipihent leszek , mivel egész héten szabin leszek ,( bár az én munkámban nemegyszer rángattak be innen is valamiért) utána meg húsvét hétfõ, így hosszúkás hetem lesz.  8)  8)  8)


Legyen holnap este ha jó az idõ is...

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1449 Dátum: 2008.03.18 13:05:25 »
pénteken ha minden igaz, életem elsõ mikrotaliján veszek részt:)
remélem begyûjtöm Mickeytõl a rendszámtáblatartóm és a klubkártyám, ami még hiányzik :)
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1450 Dátum: 2008.03.18 19:20:11 »
Várunk!  :pofa:
Kártyák nálam vannak, jelenleg.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #1451 Dátum: 2008.03.20 13:36:12 »
Holnap a minitalin lesz 2 ts meg egy accord type s is hozunk kamerát is megörökíteni:-

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1452 Dátum: 2008.03.21 02:22:32 »
megírná vki priviben a telszámát? még nem nagyon ismerlek Titeket, aztán
ne kelljen végigkérdezgetni mindenkit a Mekdonáldszban, hogy nehari Toyota Klubos vagy?:D
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1453 Dátum: 2008.03.21 07:26:46 »
Tuti megtalálsz minket!  :kacsint:
Mostanában a gyereksarkot szoktuk kitölteni, de ha ott nem lennénk, akkor a nagy kerek asztalnál  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

leszilaci

  • Vendég
Pénteki mikrotalik:Kerepesi-Keresztúri u.sark.McDonald's
« Válasz #1454 Dátum: 2008.03.21 11:28:53 »
Idézetet írta: "ferke"
megírná vki priviben a telszámát? még nem nagyon ismerlek Titeket, aztán
ne kelljen végigkérdezgetni mindenkit a Mekdonáldszban, hogy nehari Toyota Klubos vagy?:D

lökdösd meg az egyik toyotaklub-rendszámkeretes autót :ordog: hogy bekapcsoljon a riasztója :mrgreen: a mozgásból mindjárt meglátod,h hol ülünk :nagymosoly: