Toyota Klub Magyarország Egyesület > Találkozók

Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki

(1/803) > >>

MiCKEY:
Holnap ( 2004.10.08 ) ismét megtalálható leszek 20:00-21:00 között, a Pólus mekinél (kint a benzinkút mellett).

Átvehetõek a matricák és a rendszámtartók, lehet tagdíjat fizetni, belépni az egyesületbe, vagy csak dumálni :)

afekete:
Nem lehet, hogy jobb volna, ha itt jelezné neked aki menne és akkor te sem mész potyára?

Tamás69:

--- Idézetet írta: "MiCKEY" ---Holnap ( 2004.10.08 ) ismét megtalálható leszek 20:00-21:00 között, a Pólus mekinél (kint a benzinkút mellett).

Átvehetőek a matricák és a rendszámtartók, lehet tagdíjat fizetni, belépni az egyesületbe, vagy csak dumálni :)
--- Idézet vége ---


Figyu, tagsági kártya, átvétele, vagy az nincs? a kedv  hillaréknál leadott lista alapján?

whis:
Tagsági kártya egyelőre nincs, megpróbálunk felhajtani a CD-s verziónál egy olcsóbb, egyszerűbb megoldást. Az asszonyt ráállítottam a műa. bankkártyalapocskák körülszimatolására...
Ha esetleg van valakinek a matávnál jó ismerőse, megtudakolhatná, hogy a telefonkártyákat hol nyomatják...
 8)

Tamás69:

--- Idézetet írta: "whis" ---Tagsági kártya egyelőre nincs, megpróbálunk felhajtani a CD-s verziónál egy olcsóbb, egyszerűbb megoldást. Az asszonyt ráállítottam a műa. bankkártyalapocskák körülszimatolására...
Ha esetleg van valakinek a matávnál jó ismerőse, megtudakolhatná, hogy a telefonkártyákat hol nyomatják...
 8)
--- Idézet vége ---


Akkor valamiről lemaradtam, én úgy emlékeztem, hogy megvannak a CD-kártyák!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése