Szerző Téma: 2005 tavaszi találkozó helyszíne  (Megtekintve 57200 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #45 Dátum: 2004.10.07 11:11:28 »
jó is az a csúszkálás!!Tesco parkoló előnyben!

Mi mindig a Mecseken csúszkálunk,általában Árpádtetőn,egy kis hiba és bent is vagy az erdőben...igazán adrenalinnövelő!!A Yarist eddig féltettem,a suzukival nem volt ilyen probléma,mindig szűzhóba estünk,meghát sokan voltunk fent mindig így ha valaki valahová beesett mentünk és kiszedtük!

Amit nemrég csináltunk az az volt hogy vettünk műanyagtálcákat, ráálltunk a két hátsó kerékkel, kézifék be, akasztottuk az egyet, és máris olyan érzésed volt mint amikor zsigulival autóztál tükörjégen!!
Fenomenális, főleg este sötétben vastálcákkal! :twisted:  :twisted:

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #46 Dátum: 2004.10.07 20:35:57 »
"ORRFŰ" rulez, nem tudom hol van, de ahogy a többiek dícsérik én is elhiszem nekik, biztos jó lesz...
Mi kell még? Ja meg van! ki kell cserélni a találkozón az izzómat... :)

tnx
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #47 Dátum: 2004.10.07 22:18:21 »
Idézetet írta: "SzzS"
jó is az a csúszkálás!!Tesco parkoló előnyben!

Mi mindig a Mecseken csúszkálunk,általában Árpádtetőn,egy kis hiba és bent is vagy az erdőben...igazán adrenalinnövelő!!A Yarist eddig féltettem,a suzukival nem volt ilyen probléma,mindig szűzhóba estünk,meghát sokan voltunk fent mindig így ha valaki valahová beesett mentünk és kiszedtük!

Amit nemrég csináltunk az az volt hogy vettünk műanyagtálcákat, ráálltunk a két hátsó kerékkel, kézifék be, akasztottuk az egyet, és máris olyan érzésed volt mint amikor zsigulival autóztál tükörjégen!!
Fenomenális, főleg este sötétben vastálcákkal! :twisted:  :twisted:


No ezt az élményt fémtálca nélkül is eljátszottam, a Vectrával az utolsó télen sikerült egy kisebb jobb-bball-jobbb--ballll - pörög, megakad az útszéli hókupacban -másik irányba pörög, beerpül az árokba mutatványkor átélni. - pedig alig mentem 110-el az 5 cm friss hóban!
 - Az első lökhárító kb 10, a hátsó kb 5 cm darabon megrepedt, meg a kipuff elgörbült, mert kiütöttem vele az autópálya kilómétertábláját.
-Aztán jött arra egy összlerekes picup, és pár perc ásás után kirángatott.
-azóta figyelek, hogy a rosszabb téligumi előre, ne a hátulja kezdjen csúszkálni, mert az elejét egyszerűbb korrigálni!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #48 Dátum: 2004.10.08 09:00:18 »
www.orfu.hu
oldalon van leírás!!!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #49 Dátum: 2004.10.08 22:33:27 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Palaczk"


Csakhogy tényleg poén lenne egy pécsi elő-tali , és onnan konvojban átvonulás Orfűre , a klassz kis kacskaringós mecseki úton :) !

Palaczk! Rád bízzuk a dolgot, ki5löd, lezsírozod, mi meg majd oda megyünk, ahova mondod.  :lol:  A környéket mégiscsak Te ismered jobban.  :wink:  Nekem teljesen mindegy, hogy merre megyek és az is, hogy 210 vagy 240 km  :o
Ha a 6-os tényleg nem olyan rossz hétvégén, akkor OK (mondjuk a konvoj szétszakadására ott még így is sokkal nagyobb az esély). Bár a másik irányban meg szebb a környék, nem?  :roll:


Ez természetes , majd a pécsi team kiókumlálja a dolgot :) ... Nektek csak jönni kell ;)

A 6-os hétvégén nem gáz . Istenigazából ilyenkor ízlés dolga , nomeg (nekem legalábbis) az sem mindegy , hogy autópályadíjat is beleszámítva 2000-rel "rövidebb"  :roll:  ... Ami a tájat illeti : a siófoki útvonalon valóban több a szép rész , nagyjából az út fele az , míg a 6-oson inkább csak a szűk egyharmada Szekszárdtól Pécsig) .

Szétszakadás szempontjából szerintem egál - a 6-oson több a lámpás kereszteződés , viszont a siófoki út (az autópályát persze nem számítva) kevésbé belátható .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #50 Dátum: 2004.10.08 22:42:01 »
Idézetet írta: "SzzS"
szerintem az jobb volna ha az A/ -nél lenne a gyüjtő, mert az a parkoló nagyobb és jobban észrevehető,mivel közvetlen a 6-os mellett van, ahogy beér a konvoj Pécsre!!!!


Hol ? Az A/ , az nem a 6-os Megyeri út és Tüzér u. közötti szakaszán lévő határőr-laktanya  :?:  És amellett nincs is nagy parkoló  :roll:

Szerintem te a most bezárt tüzér-laktanyáról beszélsz , a város szélén a Pécsváradi úton . Nem  :wink:  ?

Ez elvileg csakugyan OK lenne , de onnan az orfűi útig egy nagy rakás lámpa van , amelyek teljesen szétszabhatják a konvojt . Ellenben , ha a Búza téren lenne a gyűjtő (ami nagyobb placc , mint a laktanyával szemközti parkoló!) , akkor onnan , az alagút felé menve , összvissz két lámpán kéne átmenni . Alagút után jobbra , Pálosok , Mecsek-kapu , és kinn is vagyunk a városból  :) - innen aztán lehetne szépen zingetni az Emlékmű-Camping-Lapis-Remeterét-Orfű útvonalon  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

jlovas

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #51 Dátum: 2004.10.12 11:25:03 »
Orfű nekem is bejön. (Meg kiváncsi vagyok, hogy mit tud művelni a budapesti konvoj egy 200 Km-es úton?)
04 Corolla HB 1.6 SOL

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #52 Dátum: 2004.10.12 12:46:44 »
Nekem az jutott eszembe, hogy ha a pécsi 'helytartók' tudnának ajánlani egy baráti árú panziót, akkor az asszonnyal nem rohannánk vissza a tali után, hanem lehúznánk még egy napot és egy környéki kirándulással (Villány, Harkány) egybekötnénk a dolgot...  :roll:   8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #53 Dátum: 2004.10.12 12:54:34 »
Idézetet írta: "jlovas"
Orfű nekem is bejön. (Meg kiváncsi vagyok, hogy mit tud művelni a budapesti konvoj egy 200 Km-es úton?)


Hát ja, az nem lehet semmi. Mondjuk ha végig 30-50 km/h-t mentek, akkor tegnapelőtt el kell majd indulnotok. HA gyorsabban megy a banda, akkor hajlandó vagyok felmenni vagy elébe menni a konvojnak, hogy végre én is lássak ilyet belülről. Mindig külön utakon járok és ez nem jó nekem. Most is hogy jártam....trafi. Mondjuk még közel nem biztos, hogy fizetni kell. :lol:
Üdv: Kishaver 74

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #54 Dátum: 2004.10.12 13:08:10 »
Idézetet írta: "whis"
Nekem az jutott eszembe, hogy ha a pécsi 'helytartók' tudnának ajánlani egy baráti árú panziót, akkor az asszonnyal nem rohannánk vissza a tali után, hanem lehúznánk még egy napot és egy környéki kirándulással (Villány, Harkány) egybekötnénk a dolgot...  :roll:   8)



Ez az!!! Kétnapos tali :)
Palaczk kolléga: Szállás is kell :)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #55 Dátum: 2004.10.12 13:20:07 »
Idézetet írta: "MiCKEY"

Ez az!!! Kétnapos tali :)
Palaczk kolléga: Szállás is kell :)


Vagy sátras buli!!! Tudom ez is úgy sülne el, mint a visegrádi bográcsozás... :cry:

Jól van keressetek szállást, de olcsót ám!!
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #56 Dátum: 2004.10.12 14:12:55 »
www.pecs.lap.hu címen vannak szállások,ott kell keresgélni!!
Én Orfűn javaslom az elszállásolást,kis panziókba,esetleg magánházaknál...Ezek mindig olcsóbbak, és közel is van!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #57 Dátum: 2004.10.12 14:31:02 »
Óccsó szállás Pécsen a kedvenc volt főiskolám kollégiumában (Boszorkány u.2): 72/503-650/3600
Most még biztos van hely jövő tavaszra :)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #58 Dátum: 2004.10.12 15:47:25 »
Idézetet írta: "SzzS"
www.pecs.lap.hu címen vannak szállások,ott kell keresgélni!!
Én Orfűn javaslom az elszállásolást,kis panziókba,esetleg magánházaknál...Ezek mindig olcsóbbak, és közel is van!

Keresgélni tudunk, a pécsiektől várnánk egy-két konkrét tippet majd (ha már le lesz fixálva a tali időpontja)  :)

Sátras dolgot nem vállalok, de egy panziós lehetőség komolyan fog majd érdekelni  8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #59 Dátum: 2004.10.12 15:51:34 »
Gyuribá-nak javasoltam a talin, hogy nyáron Szilvásváradon csinálhatnánk egy több napos bulit.
Szóval én támogatom az orfűi kétnapos talit. Sőt kifejezetten akarom, mert legalább megismerjuk egymás alkoholmennyiségét is. :drinkers:  :partyman:
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI