Szerző Téma: 2005 tavaszi találkozó helyszíne  (Megtekintve 57456 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #135 Dátum: 2004.11.03 23:23:26 »
Ma voltunk Pécsen, hozzáteszem, kb. 4 éve nem voltam ott kocsival.
Hát elkeserítő volt a 6-os út :!:  :cry:  :evil:  Nekem eddig olyan emlékem volt róla, hogy mindig élvezet volt az utazás - utasként is, sofőrként is. Na, ez a múlté.
A forgalom óriási, nem egyszer alakult ki egy-egy teherautó mögött 30-40 autónyi kocsisor, a vezetők pedig agresszíven, és félelemkeltően előzgetnek: csak 2x volt olyan balesetveszélyes szitu, hol megköszönhetik nekem, hogy nem lett halálos baleset. Mindehhez az út felülete szörnyű, gyakorlatilag végig vályú van, köszönhetően a sok kamionnak, teherautónak.
Szóval a tavaszi talira én mindenképpen az M7-est ajánlom!!!
music     

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #136 Dátum: 2004.11.04 11:53:32 »
Én biztosan az M7-en megyek Pécsre. No stressz  :D
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

kalrob

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #137 Dátum: 2004.11.04 14:55:24 »
Hello!
Én két évig jártam Nyúlról Pécsre főiskolára a Nyúl-Zirc-Veszprém-Siófok-Dombóvár-Sásd-Orfű-Pécs vonalon. Volt úgy, hogy Pécsről 1 óra 10 perc alatt Siófokra értem. A forgalom nagyon gyér arra felé és elég jó minőségű az út. Tamásit ki kell kerül a Iragszemcse és Nagykónyi között, ahol egyenes, jó minőségű úton akár 180-al is lehet menni. Több pesti szaktársam volt szint mind Budapest-Siófok-Pécs útvonal járt, azt mondták azért, mert igaz hosszabb az út, de rövidebb idő alatt lehet megtenni, jó minőségű út és gyér forgalom mellett. Orfű szerintem is nagyon klassz hely.

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #138 Dátum: 2004.11.04 15:52:25 »
Itt egy kicsit OFF: tegnap voltam Zalaegerszegen es megint van 1 uj M7 rekordom.... lefele senki sem elozott meg (pedig volt forgalom rendesen) Volt egy BMW aki sokaig jott mogottem 190-el de elment Fured fele.... Sajnos idot es atlagsebesseget nem neztem de gyanitom az is uj egyeni csucs.. :evil:  :evil:

szvsz nem normalis aki a 6.-on megy Pecsre... (igaz az sem aki 190-el szaguldozik  :oops: )
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #139 Dátum: 2004.11.05 07:15:28 »
Batyuka:
 :alright: Úgy tűnik az  őrangyalodnak jók az idegei :D

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #140 Dátum: 2004.11.05 10:24:34 »
Idézetet írta: "squiddy"
Batyuka:
 :alright: Úgy tűnik az  őrangyalodnak jók az idegei :D


Meg van egy jo autom is :D  :D   Elore felek mit muvelek majd a GS300-al...
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #141 Dátum: 2004.11.05 12:31:23 »
Egy versenyben benne leszek az LS 430-cal :) :)

zakivar

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #142 Dátum: 2004.11.05 15:15:11 »
Idézetet írta: "Batyuka"
Itt egy kicsit OFF: tegnap voltam Zalaegerszegen es megint van 1 uj M7 rekordom.... lefele senki sem elozott meg (pedig volt forgalom rendesen) Volt egy BMW aki sokaig jott mogottem 190-el de elment Fured fele.... Sajnos idot es atlagsebesseget nem neztem de gyanitom az is uj egyeni csucs.. :evil:  :evil:

szvsz nem normalis aki a 6.-on megy Pecsre... (igaz az sem aki 190-el szaguldozik  :oops: )


Nem féltek a rendőröktől?  :explode:

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #143 Dátum: 2004.11.05 17:14:16 »
Idézetet írta: "zakivar"
Idézetet írta: "Batyuka"
Itt egy kicsit OFF: tegnap voltam Zalaegerszegen es megint van 1 uj M7 rekordom.... lefele senki sem elozott meg (pedig volt forgalom rendesen) Volt egy BMW aki sokaig jott mogottem 190-el de elment Fured fele.... Sajnos idot es atlagsebesseget nem neztem de gyanitom az is uj egyeni csucs.. :evil:  :evil:

szvsz nem normalis aki a 6.-on megy Pecsre... (igaz az sem aki 190-el szaguldozik  :oops: )


Nem féltek a rendőröktől?  :explode:


A BMW-s vagy en? :roll:  Lattam oket parszor poroszkalni a leallo savban de mindig visszavettem 150-re, igy nem bantottak... Meroautohoz meg nem volt "szerencsem".
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #144 Dátum: 2004.11.14 19:27:11 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Palaczk"
A garázs legbelső részében van bérelt helye néhány másik autónak , ergo azoknak szabadon kell hagyni egy "folyosót" kifelé . A 8 helyet eleve úgy írtam , hogy figyelembe vettem a csoporton belüli együttműködést

Fenébe, pedig milyen jól kitaláltam!  :roll:  Nem lehetne a bérelt helyeket időlegesen az ajtó közelébe átcsoportosítani?  :wink:
 8)


Nem lehet . Az a néhány ember (a ház lakói , amelynek az alagsorában van a garázs) úgyis utál minket (=a panziót) , mert a vendégek gyakran olyan kretén módon parkolnak , hogy ők alig tudnak ki/beállni  :roll:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #145 Dátum: 2004.11.14 19:29:09 »
Idézetet írta: "music"
Ma voltunk Pécsen, hozzáteszem, kb. 4 éve nem voltam ott kocsival.
Hát elkeserítő volt a 6-os út :!:  :cry:  :evil:  Nekem eddig olyan emlékem volt róla, hogy mindig élvezet volt az utazás - utasként is, sofőrként is. Na, ez a múlté.
A forgalom óriási, nem egyszer alakult ki egy-egy teherautó mögött 30-40 autónyi kocsisor, a vezetők pedig agresszíven, és félelemkeltően előzgetnek: csak 2x volt olyan balesetveszélyes szitu, hol megköszönhetik nekem, hogy nem lett halálos baleset. Mindehhez az út felülete szörnyű, gyakorlatilag végig vályú van, köszönhetően a sok kamionnak, teherautónak.
Szóval a tavaszi talira én mindenképpen az M7-est ajánlom!!!


Nahát , milyen furcsa dolgokról írsz , én ilyesmit sosem tapasztaltam  :wink:  ... Viccet félretéve , a 6-os hétköznap tényleg halálút , az Isten mentsen meg tőle ! Hétvégén viszont nem vészes . De ezzel együtt is , szerintem is az M7 a nyerő  :idea:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #146 Dátum: 2004.11.14 19:30:51 »
Idézetet írta: "kalrob"

Én két évig jártam Nyúlról Pécsre főiskolára a Nyúl-Zirc-Veszprém-Siófok-Dombóvár-Sásd-Orfű-Pécs vonalon.


Sásdról Orfűn át mentén Pécsre  :o  ?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #147 Dátum: 2004.11.14 19:34:00 »
Idézetet írta: "Batyuka"
szvsz nem normalis aki a 6.-on megy Pecsre... (igaz az sem aki 190-el szaguldozik  :oops: )


Miért ne lenne normális , aki egy jó autóval 190-el megy az autópályán  :)  ? Németországban ez legális . És a német Autobahn ezzel együtt a világ legbiztonságosabb útja . Nekem ez elég (lenne , ha ilyen autóm lenne) , leszarom(nám) , hogy mi van megengedve - szóval megértelek  :D  ... Mindaddig , amíg nem előzöl jobbról  :twisted:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #148 Dátum: 2004.11.14 22:03:26 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nahát, milyen furcsa dolgokról írsz, én ilyesmit sosem tapasztaltam  :wink:  ...

Már melyiket: az élvezetes utazást, vagy a kocsisorokat :?:  :roll:
music     

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
2005 tavaszi találkozó helyszíne
« Válasz #149 Dátum: 2004.11.14 22:05:12 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Batyuka"
szvsz nem normalis aki a 6.-on megy Pecsre... (igaz az sem aki 190-el szaguldozik  :oops: )


Miért ne lenne normális, aki egy jó autóval 190-el megy az autópályán  :) ? Németországban ez legális.

Ott nincsenek 60-nal döcögő IFÁk meg Roburok...
music