Szerző Téma: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek  (Megtekintve 1304339 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6375 Dátum: 2017.06.15 22:25:01 »
Attól még lehetne korrekt, nem?

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6376 Dátum: 2017.06.16 09:33:01 »
Attól még lehetne korrekt, nem?
Ez egy reklám egy next-next-finish scriptbe rakva, értékesítési szempontoknak alárendelve. Értékestési szempontból nem dob rajta ha filozófiai szempontokat is beleprogramoztat 7000ft+ÁFA/h programozó költséggel. Akit megfog az úgyis megveszi, akit meg nem, azt a finomhangolt változat se győzné meg.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6377 Dátum: 2017.06.16 12:06:31 »
Értem, csak a reklámot megrendelőnek a hitelességét rontja. Elég amatőr megközelítés, ha ez így van, már bocs...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6378 Dátum: 2017.06.16 16:16:31 »
20.000  :wacko:. Csak a jobbról előzést rontottam el.
music     

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6379 Dátum: 2017.06.19 20:54:24 »
200ezer. Bakker

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6380 Dátum: 2017.06.20 11:09:17 »
200ezer. Bakker

10000, mert kirakattam volna az elakadás jelzőt a kettesen lerobbant autó mögé, de a kilences kérdéshez nincs helyes válasz megfogalmazva! A képen szereplő járműszerelvény csak "T" nemzeti kategória birtokában vezethető.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6381 Dátum: 2017.06.20 20:15:05 »
10000, mert kirakattam volna az elakadás jelzőt a kettesen lerobbant autó mögé, de a kilences kérdéshez nincs helyes válasz megfogalmazva! A képen szereplő járműszerelvény csak "T" nemzeti kategória birtokában vezethető.
Tanits engem is, mester!!! :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6382 Dátum: 2017.06.20 23:29:19 »
https://www.facebook.com/vtvszeged/videos/1349574521819729/
Itt megnézhető nem FB rajongóknak is.

A kukásautó vezetője sem a jobbkezet nem adta meg, sem a 30-at nem tartotta be. Munkatársai bánják. Amúgy stimmel.
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6383 Dátum: 2017.06.21 10:12:04 »
Tanits engem is, mester!!! :D

Off

JÓ!  Taníts !!! :D

A fenti témában már mindennel rendelkezel- általános óta- amire szükséged lehet. A többit gyakorlással és önképzéssel teheted ápdét. ::) :whistling:
A mai Brüsszelről szóló hírek tükrében némi lőkiképzés és késes közelharc oktatásról szó lehet a begyakorolt futás mellett, így nagyobb eséllyel túl lehet élni a feketén megfogalmazott balgiumi ötleteket. :D :D ;)

On
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6384 Dátum: 2017.06.28 08:22:13 »
Tegnap láttam egy szabálytalanul (vészvillogóval) parkoló furgont, rajta az egyik futárcég logójával - ez eddig mindennapos látvány - és kerékbilinccsel. Kíváncsi vagyok, ilyenkor ez mibe fáj a sofőrnek: a cég minden költséget ráhárít és még meg is bünteti jó hírnév cincálása okán, vagy ennél jobb a helyzet.
music     

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6385 Dátum: 2017.06.28 12:10:35 »
Tegnap láttam egy szabálytalanul (vészvillogóval) parkoló furgont, rajta az egyik futárcég logójával - ez eddig mindennapos látvány - és kerékbilinccsel. Kíváncsi vagyok, ilyenkor ez mibe fáj a sofőrnek: a cég minden költséget ráhárít és még meg is bünteti jó hírnév cincálása okán, vagy ennél jobb a helyzet.
Nem csak hogy a sofőrnek kell fizetni, de ugye több óra is lehet mire  folytatni tudja az útját és nem fogja tudni kiszállítani/ felvenni a csomagokat...
Van ahol külön programmal meg van tervezve nekik hány óra hány perckor kell ott lennie és milyen útvonalon. :D

fezso

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6386 Dátum: 2017.06.30 09:56:56 »
...amúgy elmagyarázná nekem valaki, ki oly jártas a tudományokban, hogy a kerékbilincs miért is hasznos az emberiségnek?!
Ugyebár bármilyen szabálytalan parkolásárt járó retorziónak a célja és értelme az, hogy elrettentse/büntesse a forgalmat akadályozó és/vagy veszélyeztető helyzetet kialakítókat.
Nomármost a kerékbilincs az ilyen szituációt hosszabbítja meg hosszú órákkal (vagy akár nappal)...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6387 Dátum: 2017.06.30 11:43:41 »
...amúgy elmagyarázná nekem valaki, ki oly jártas a tudományokban, hogy a kerékbilincs miért is hasznos az emberiségnek?!
Ugyebár bármilyen szabálytalan parkolásárt járó retorziónak a célja és értelme az, hogy elrettentse/büntesse a forgalmat akadályozó és/vagy veszélyeztető helyzetet kialakítókat.
Nomármost a kerékbilincs az ilyen szituációt hosszabbítja meg hosszú órákkal (vagy akár nappal)...
Erőteljesen növeli a rövid időn belüli fizetési hajlandóságot  ;)

Természetesen nem a forgalmat akadályozó gépjárműre kell(ene) tenni, azt el kell szállítani lopósautóval. Ott is nagy a fizetési ráta  :D

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6388 Dátum: 2017.06.30 11:49:29 »
Erőteljesen növeli a rövid időn belüli fizetési hajlandóságot  ;)

Természetesen nem a forgalmat akadályozó gépjárműre kell(ene) tenni, azt el kell szállítani lopósautóval. Ott is nagy a fizetési ráta  :D
A lopóssal az a baj, hogy ha szállítás közben sérül a kocsi, akkor mehet a pereskedés. Egy rokkant helyre bilincselt autó meg tekinthető egy másik rokkantkártyás autónak is egy rokkantkártyás autós számára.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #6389 Dátum: 2017.06.30 12:19:56 »
A lopóssal az a baj, hogy ha szállítás közben sérül a kocsi, akkor mehet a pereskedés.
Biztos, hogy van biztosítása erre a lópós kocsinak.
Előtte meg ígyis-úgyis készül egy rakat fénykép a kocsiról.