Szerző Téma: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek  (Megtekintve 1304291 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1335 Dátum: 2008.10.11 22:57:42 »
Na nekem van 2 külső szemtanum csak az a gondom velük hogy egy házban lakunk.Épp akkor költöztek mikor a baleset történt.
Nem akartam őket zaklatni pont az összebeszélés vádja miatt.

TErmészetesen tovább megyek.Ennyit nekem megér a dolog.Sokkal nagyobbat nam bukhatok a dolgon.
Nagyon érdekel az a megdönthetetlen bizonyiték amit esetleg bemutatnának  :devil:.
Azért viszek magammal 1 ügyvédet 1 ügyészt egy 1 gépjármű szakoktatót és egy ex közlekedési helyszínelőt,2 tanut.Hadd ízzadjanak kicsit. :fuk2:

Egyébként ha a hülye liba elismerte volna a dolgot mint ahogy hajlott rá 2000 ft-s csekk befizetéssel megúszta volna és a biztosító minden további nékül fizetet volna nekem.Részükről egyértelmű volt a dolog.De hát egyszerűbb intézkedni és haverokat keresni fektetés céljából.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1336 Dátum: 2008.10.11 23:05:41 »
Na nekem van 2 külső szemtanum csak az a gondom velük hogy egy házban lakunk.Épp akkor költöztek mikor a baleset történt.
Nem akartam őket zaklatni pont az összebeszélés vádja miatt.

De ez a 2szemtanú tett vallomást a rendőrségi eljáráskor? Mert ha nem, akkor utólag sztem nem lehet őket "előszedni".

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1337 Dátum: 2008.10.12 10:05:44 »
Na nekem van 2 külső szemtanum csak az a gondom velük hogy egy házban lakunk.Épp akkor költöztek mikor a baleset történt.
Nem akartam őket zaklatni pont az összebeszélés vádja miatt.

De ez a 2szemtanú tett vallomást a rendőrségi eljáráskor? Mert ha nem, akkor utólag sztem nem lehet őket "előszedni".
Dehogynem. Kutatunk-keresünk-nyomozunk. Semmi nem tiltja. Bármikor kerülhetnek elő újabb bizonyítékok, akár személyi, akár tárgyi.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1338 Dátum: 2008.10.12 10:13:33 »
Na nekem van 2 külső szemtanum csak az a gondom velük hogy egy házban lakunk.Épp akkor költöztek mikor a baleset történt.
Nem akartam őket zaklatni pont az összebeszélés vádja miatt.

De ez a 2szemtanú tett vallomást a rendőrségi eljáráskor? Mert ha nem, akkor utólag sztem nem lehet őket "előszedni".

De jegyzőkönyvbe mondtam hogy volt 2 tanu aki éppen akkor költözött be.Hát nem nagyon érdekelte őket a dolog.Így se nevet se címet nem kértek.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1339 Dátum: 2008.10.12 17:25:51 »
Dehogynem. Kutatunk-keresünk-nyomozunk. Semmi nem tiltja. Bármikor kerülhetnek elő újabb bizonyítékok, akár személyi, akár tárgyi.

Biztos vagy ebben? ;) Mert akkor bármikor "előkerülhet" egy koronatanú :clap:

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1340 Dátum: 2008.10.12 17:31:21 »
Hát nem nagyon érdekelte őket a dolog.Így se nevet se címet nem kértek.

A lényeg hogy benne legyen a vallomásodban, ez mind a Te malmodra hajtja majd a vizet, hogy nem járták kellőképpen körbe a balestet, ilyenkor minden lapot meg kell játszani, pl. kalapom teszem rá hogy nem volt szondáztatás, minden balestnél kötelező, előszeretettel elsumákolják :whistling:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1341 Dátum: 2008.10.12 18:32:18 »
Dehogynem. Kutatunk-keresünk-nyomozunk. Semmi nem tiltja. Bármikor kerülhetnek elő újabb bizonyítékok, akár személyi, akár tárgyi.

Biztos vagy ebben? ;) Mert akkor bármikor "előkerülhet" egy koronatanú :clap:
Miért ne lennék biztos? :eek: :eek:  Azért annyira nem egyszerű, lehet azt sokformán ellenőrizni, hogy kamu-e a tanú, vagy sem... :sorcerer:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1342 Dátum: 2008.10.12 18:36:30 »
Azért annyira nem egyszerű, lehet azt sokformán ellenőrizni, hogy kamu-e a tanú, vagy sem... :sorcerer:

Ok :flowers:

Csak olyan abszurd hogy egyszer csak előkerül valaki aki mindent látott :whistling: vagy csak rosszindulatú vagyok? :detective:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1343 Dátum: 2008.10.12 18:57:22 »
Azért annyira nem egyszerű, lehet azt sokformán ellenőrizni, hogy kamu-e a tanú, vagy sem... :sorcerer:

Ok :flowers:

Csak olyan abszurd hogy egyszer csak előkerül valaki aki mindent látott :whistling: vagy csak rosszindulatú vagyok? :detective:

Profy esetében, igenis előkerült. Más esetekben is simán összejöhet. Pl. egy ráfutásos sorbalesetet. Látják a szemben jövők, az első, aki már nem durran bele a sorban, a járdán állók, a gylogosok, a boltos..... Esetleg térfigyelő kamera.... Folytassam?? 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1344 Dátum: 2008.10.12 21:04:46 »

A lényeg hogy benne legyen a vallomásodban, ez mind a Te malmodra hajtja majd a vizet, hogy nem járták kellőképpen körbe a balestet, ilyenkor minden lapot meg kell játszani, pl. kalapom teszem rá hogy nem volt szondáztatás, minden balestnél kötelező, előszeretettel elsumákolják :whistling:

Benne volt hogy a szomszédok pont költöztek és őket is kerülgetni kellet volna.Szonda az fixen volt.Fotó nem volt.Ezt most nem tom hogy baj-e vagy nem.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1345 Dátum: 2008.10.12 21:12:01 »
Benne volt hogy a szomszédok pont költöztek és őket is kerülgetni kellet volna.Szonda az fixen volt.Fotó nem volt.Ezt most nem tom hogy baj-e vagy nem.

Csodálkozom a szondáztatáson :whistling: sztem fénykép is kell, hozzátartozik a helyszíneléshez, azt általában mindig készítenek, fura ::)

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1346 Dátum: 2008.10.12 21:15:36 »
Mondjuk az is érdekes volt hogy felhívtam a bíróság figyelmét hogy az útcsatlakozás nem szabályszerű.
Nem érdeklődtek a Közlekedés felügyeletnél illetve a Magyar közútnál.Nembaj tervezőként hivatalosan kérek akkor én kérdést ezügyben is. :devil:
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Peti

  • Vendég
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1347 Dátum: 2008.10.12 21:19:34 »
Mondjuk az is érdekes volt hogy felhívtam a bíróság figyelmét hogy az útcsatlakozás nem szabályszerű.
Nem érdeklődtek a Közlekedés felügyeletnél illetve a Magyar közútnál.Nembaj tervezőként hivatalosan kérek akkor én kérdést ezügyben is. :devil:

No, ez tényleg érdekes lesz, kíváncsian várjuk a fejleményeket...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1348 Dátum: 2008.10.21 00:28:54 »
Azért annyira nem egyszerű, lehet azt sokformán ellenőrizni, hogy kamu-e a tanú, vagy sem... :sorcerer:

Ok :flowers:

Csak olyan abszurd hogy egyszer csak előkerül valaki aki mindent látott :whistling: vagy csak rosszindulatú vagyok? :detective:

Most abba gondolj bele, hogy AZ milyen abszurd lenne, ha utólag nem kerülhetnének elő tanúk! Iszonyú életszerűtlen lenne.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #1349 Dátum: 2008.10.21 09:08:37 »
Panaszt tettem a Rendörség parancsnokánál az eljárással kapcsolatbban.Hát azonnali hatályal felfügesztette az ügyet.
Közben kértem a bíróságot a tárgyalás megtartására.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16