Szerző Téma: Reálszisztéma Halásztelek  (Megtekintve 67517 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: új autó
« Válasz #30 Dátum: 2005.06.23 23:26:22 »
Idézetet írta: "Ear"

Vagy nem. Nem ők adták át az autót, pénzt túl sokat nem tudnak keresni rajta, nagyon balhézni sem lehet velük, miért pont ők lennének a megoldás?


Én még hiszek a mesékben: becsületből. Azért még talán van becsületes szervíz is kis hazánkban, bár erre is mint más szakmákra jellemzők az átverések, lehúzások.-(((
Egyébként engem már zavart el a b.örsi Reálszisztéma ezzel a dumával. A TMH-nál írásban panaszt lehetett volna tenni, de nem láttam értelmét. (A kereskedés ahol vettem a kocsim egyébként megszűnt.)

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: új autó
« Válasz #31 Dátum: 2005.06.24 07:44:20 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Idézetet írta: "Ear"

Vagy nem. Nem ők adták át az autót, pénzt túl sokat nem tudnak keresni rajta, nagyon balhézni sem lehet velük, miért pont ők lennének a megoldás?


Én még hiszek a mesékben: becsületből. Azért még talán van becsületes szervíz is kis hazánkban, bár erre is mint más szakmákra jellemzők az átverések, lehúzások.-(((
Egyébként engem már zavart el a b.örsi Reálszisztéma ezzel a dumával. A TMH-nál írásban panaszt lehetett volna tenni, de nem láttam értelmét. (A kereskedés ahol vettem a kocsim egyébként megszűnt.)


Pedig a TMH azért kellő nyomást tud gyakorolni a szervizekre. Rossz autót rosszul adtak el, mi más alap kell a reklamációra?

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: új autó
« Válasz #32 Dátum: 2005.06.24 07:45:16 »
Idézetet írta: "Ear"
Vagy nem. Nem ők adták át az autót, pénzt túl sokat nem tudnak keresni rajta, nagyon balhézni sem lehet velük, miért pont ők lennének a megoldás?
Miért pont hozzájuk ne???? Bármelyik márkaszervizbe lehet vinni az autót garanciális javításra.
Visszajövök :)

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #33 Dátum: 2009.05.14 22:00:08 »
Sziasztok,

régen volt mozgás a topicban. Tudtok nekem segíteni abban, hogy milyenek mostanság a tapasztalatok?

Karosszéria munkákat kellene majd végezni a Corolla Wagon-omon.

Illetve olvastam egy tájékoztatóban, hogy ha kötök eurocare garancia hosszabbítást, akkor első sorban oda kell vinnem az autót, ahol kötöttem. Viszont nem ismerem őket, nem tudom, hogy hogyan dolgoznak, stb. stb.

Érdemes kötni gari hosszabbítást?

Köszi,
micimac

nismo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #34 Dátum: 2009.05.15 20:26:16 »
Szia,

Én most hozzájuk járok. voltam egy pár márkakereskedőnél, de ők nyerték meg a tetszésemet...maximálisan...minden tiszteletem az övék.

Üdv

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #35 Dátum: 2009.05.17 22:10:57 »
Szia,

Én most hozzájuk járok. voltam egy pár márkakereskedőnél, de ők nyerték meg a tetszésemet...maximálisan...minden tiszteletem az övék.

Üdv

Hi,

köszönöm az info-t! bízom benne, hogy én sem csalódok.

üdv,

R6Rider

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1083
  • Corolla E12 1.6 VVTi SOL Sedan
    • Q8
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #36 Dátum: 2009.05.28 09:59:26 »
1 hete itt vettünk 1 használt Corolla Sedant. A Vörös Tamás használtautó értékesítő szolgált minket ki. Maximálisan korrekt, tisztességes kiszolgálásban volt részünk! Az első hely ahol minden előzetes tájékoztatás megfelelt a valóságnak! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kultúrált környezet, udvarias kiszolgálás.  :clap:

micimac

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #37 Dátum: 2009.05.29 21:15:45 »
1 hete itt vettünk 1 használt Corolla Sedant. A Vörös Tamás használtautó értékesítő szolgált minket ki. Maximálisan korrekt, tisztességes kiszolgálásban volt részünk! Az első hely ahol minden előzetes tájékoztatás megfelelt a valóságnak! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kultúrált környezet, udvarias kiszolgálás.  :clap:

nemrég voltam Halászteleken, pozitív élményekkel távoztam. Bán János Casco ügyintézésben teljesen levett mindent a vállamról, és a szükséges karosszéria javítás is teljesen rendben volt.
azt mondom, hogy eddig tetszik :)

StrongBad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #38 Dátum: 2009.08.16 22:21:24 »
Sziasztok, a Bán úrról én is csak jókat tudok mondani. Bár a casco-s számlát amit amúgyis a biztosító fizetett ki, csak infarktus rizikójával lehet megtekinteni, az ügyintézés nagyon korrekt, és gyors volt.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #39 Dátum: 2011.11.08 14:12:05 »
Mielőtt megvettem a COV-t, náluk nézettem át. Aznapra - állapotfelmérés, kb. 3/4 óra - 5 szervizből az egyetlen volt, amelyik fogadni tudott. Nagyon kedvesek, rugalmasak voltak, végig ott voltam, és mutogatták, ami jó, és ami nem. Félórányi munkadíjért mindezt.  :punk:
music     

NeverGreen

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 160
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #40 Dátum: 2016.01.28 14:51:45 »
Azt mondja itt a rendszer figyelmeztetőleg, hogy mivel "több mint 120 napja nem érkezett hozzászólás", ezért fontoljam meg, hogy tényleg ide akarok-e írni.
Megfontoltam. Igen.

Rendszeresen ide járok lassan 12 éve, azóta a harmadik Toyotát nyúzom, eddig egyetlen árva panaszom sem lehet.

Azért ragadtam most billentyűt, mert idáig gyakorlatilag a kötelező szervizeken, és vizsgákon találkoztam az itteni csapattal, most azonban egy karosszéria javítást kellett eszközölni, mivel egy figyelmetlen úr megtalálta az autóm hátulját. Szerencsére elismerte a hibáját, és volt is érvényes kötelezője, ezért úgy gondoltam, megkockáztatom a márkaszervizes javítást, amiről ismerőseim nagyon le akartak beszélni, mondván, hogy inkább vegyek új autót. (Nem volt jelentős a sérülés, egy hónapig minden gond nélkül jártam vele.)

Nos, a néhány hozzászólással feljebb említett infarktus veszély egy pillanatra engem is kerülgetett a számla láttán, de azután láttam, hogy a nagy részét a biztosító fizeti, nekem csak az új alkatrész árának 20%-át, az avulási értéket kell kifizetnem (30 eFt, a teljes számla kevesebb, mint fél százalékát), majd amikor kérdeztem, hogy akkor mehetek-e a pénztárba, Horváth Gábor úr csendben közölte, hogy ettől eltekinthetek, a régi, visszajáró járműtulajdonosok kedvezményét élvezem.

Azt persze mondanom sem kell, hogy ugyebár az összeg azért olyan jelentős, mert szakszervizben minden tekintetben a gyári minőség a követelmény.

Ja, majd el felejtettem, a javítás idejére "Toyota Figyelmesség" nevű csereautóval közlekedtem, természetesen azt is grátisz. (Igaz, "apró"  :D figyelmesség volt, egy fapados Aygo, de tette a dolgát.)

Egyszóval mindenkinek csak javasolni tudom a Reálszisztéma Halásztelek (alias Toyota M0) karosszéria műhelyét is.
 :clap:
- Minden nap elmúlik valami rossz! -

1.8 VVTL-i Compressor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #41 Dátum: 2016.02.14 10:28:03 »
Azt mondja itt a rendszer figyelmeztetőleg, hogy mivel "több mint 120 napja nem érkezett hozzászólás", ezért fontoljam meg, hogy tényleg ide akarok-e írni.
Megfontoltam. Igen.

Rendszeresen ide járok lassan 12 éve, azóta a harmadik Toyotát nyúzom, eddig egyetlen árva panaszom sem lehet.

Azért ragadtam most billentyűt, mert idáig gyakorlatilag a kötelező szervizeken, és vizsgákon találkoztam az itteni csapattal, most azonban egy karosszéria javítást kellett eszközölni, mivel egy figyelmetlen úr megtalálta az autóm hátulját. Szerencsére elismerte a hibáját, és volt is érvényes kötelezője, ezért úgy gondoltam, megkockáztatom a márkaszervizes javítást, amiről ismerőseim nagyon le akartak beszélni, mondván, hogy inkább vegyek új autót. (Nem volt jelentős a sérülés, egy hónapig minden gond nélkül jártam vele.)

Nos, a néhány hozzászólással feljebb említett infarktus veszély egy pillanatra engem is kerülgetett a számla láttán, de azután láttam, hogy a nagy részét a biztosító fizeti, nekem csak az új alkatrész árának 20%-át, az avulási értéket kell kifizetnem (30 eFt, a teljes számla kevesebb, mint fél százalékát), majd amikor kérdeztem, hogy akkor mehetek-e a pénztárba, Horváth Gábor úr csendben közölte, hogy ettől eltekinthetek, a régi, visszajáró járműtulajdonosok kedvezményét élvezem.

Azt persze mondanom sem kell, hogy ugyebár az összeg azért olyan jelentős, mert szakszervizben minden tekintetben a gyári minőség a követelmény.

Ja, majd el felejtettem, a javítás idejére "Toyota Figyelmesség" nevű csereautóval közlekedtem, természetesen azt is grátisz. (Igaz, "apró"  :D figyelmesség volt, egy fapados Aygo, de tette a dolgát.)

Egyszóval mindenkinek csak javasolni tudom a Reálszisztéma Halásztelek (alias Toyota M0) karosszéria műhelyét is.
 :clap:

Sajnos nem mindegyik Toyota képviseletre lehet olyan pozitív értékelést adni, amit te most leírtál ide. Én is csatlakoznék a kritikán felüli + hozzászólásodhoz.

Lenny

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #42 Dátum: 2017.02.16 15:17:04 »
Üdv!

Jár még innen valaki ide hozzájuk? Halásztelki vagyok szóval a távolság miatt jöhet szóba, de nem tudom manapság is annyira megbízható a szerviz mint korábban?

Előre is köszi a választ!


NeverGreen

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 160
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #43 Dátum: 2017.02.16 15:23:23 »
Sajnos azóta mégegyszer voltam karosszéria javítás miatt, a véleményem nem romlott. A motorikus és elektromos tevékenységükről mióta Priusom van, szerencsére nem tudok nyilatkozni,  de előzőleg egy Corollával többször megfordultam náluk, csak jót mondhatok.
- Minden nap elmúlik valami rossz! -

Michele

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
Re:Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #44 Dátum: 2017.03.24 19:52:33 »
Üdv srácok.

Én is itt vettem autót .
Volt már pár új autóm , de ilyen hozzáértést és részletes tájékoztatást amit itt kaptam , sehol nem volt .  ::)
Az értékesítő neve. Felhalmi Péter