Szerző Téma: Reálszisztéma Halásztelek  (Megtekintve 67451 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Strong Bad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #15 Dátum: 2004.03.04 15:45:20 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Mennyivel kisebb a csomija? Nem könnyebb pakolni a HB-ét? Mivel az ablak is nyílik?
Bár nem hasonlítottam még össze. A méreteket sem tudom. 31-ig van az akció, ráérnek eldönteni 30-án :-)


437 Liter vs 289 Liter (Sedan vs HB). Az egy dolog hogy könnyebben nem tudom bepakolni azt a fránya babakocsit...
 :lol:
oyota Corolla Sedan /2003/ 1.4VVT-i

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #16 Dátum: 2004.03.04 21:17:27 »
A babakocsi, és más pakolások okán vettem kombit, :D  igazából a ferdehátúak tetszenek, az a liftback forma, de az az új szériában -számomra érthetetlen okból kihagyták. :cry:

Ma láttam sedant nagyon csini szárnnyal a csomitartón, nagyon jól nézett ki :!:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

vasquez

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #17 Dátum: 2004.03.07 11:03:39 »
A számos végigjárt szalon közül itt fordult elő egyedül, hogy oda sem jöttek hozzám megkérdezni, hogy mit is akarok. Pedig szinte az összes kiállított autóba beültem, hosszasan böngésztem a kirakott katalógusokat. A pultnál ülő értékesítő hölgy unottan végigmért (öltönyben voltam!), erre elhagytam a szalont.

Értékelés: 1

Maul

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #18 Dátum: 2004.03.08 16:21:00 »
Utángyártott ablakemelő beragadással mentem oda,mivel 1 éven belül voltam és garós acucc.
Átnézték:a bowdent kell kicserélni,de szóltak,hogy a motorja is haldoklik,mármint az ablakemelőnek.
Mire eljöttem(kb.4-5 óra múlva)már lekötötték az ablakemelőt,mert meghalt a motorja.
Na erre varrjatok gombot.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #19 Dátum: 2004.03.19 20:41:10 »
Hi!
Egyszer elkövettem azt a baklövést, hogy náluk cseréltettem az olajat. A számlán találtam megmagyarázhatatlan tételeket, de nem igazán ez bosszantott fel, hanem az, hogy a kulcs leadása és visszaadása között mindössze 12 perc telt el. Alaposan sikerült kicsepegtetniük.-(((

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #20 Dátum: 2004.03.19 20:44:14 »
Ha meleg a motor akkor úgy folyik mint a víz, elég neki 5-7 perc. Legalábbis ezt mondták.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #21 Dátum: 2004.07.07 21:35:01 »
Ma voltunk Whis kollégával Náluk a reptérről hazafelé, és teljesen pozitív hozzáállással találkoztunk a Klubunkat illetően.
Meg is tudtunk egyezni egy kölcsönösen előnyös "üzletben", mi felvesszük őket a támogatóink közé és a klubtagoknak 10% munkadíj, és 5% alkatrészár kedvezményt biztosítanak.

(Tényleg kéne már az a klubkártya...)

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
R
« Válasz #22 Dátum: 2004.09.10 11:28:15 »
J

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Reálszisztéma Auto Buda
« Válasz #23 Dátum: 2004.09.10 21:50:30 »
Idézetet írta: "okoska"
Reálszisztáma Auto Buda

Nem piszkálni akarlak, de ez a Halásztelek topicja, a Budának van külön, oda kéne beírni, ezt meg törölni...
music     

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
új autó
« Válasz #24 Dátum: 2005.06.22 16:41:26 »
Kolléganőm náluk vásárolt új autót. Nem ment messzire, a közelükben lakik és Yaris Max 1,3-ra adott árajánlat is megfelelt. Már megbánta, hogy Toyotát vett. -( A gondjai az átadásnál kezdődtek. Gumiszőnyeg legnagyobb meglepetésére nem volt benne, igaz külön nem rendelt bele. A gk. belül vastagon, poros kivül esőverte, cseppnyomos volt.  Jó hosszú ideje állhatott a telepen. (Azzal inkább nem idegesítettem, hogy esetleg 1 át nem vett szállítási sérültet is kaphatott, ha nem mérte le a festékvastagságot.)
A koszt még megemésztette volna, az állandó futómű és kipufogó felőli nyikorgás azonban az idegeire megy.  Nagyot csalódott a Toyotában, mert egy üzembehelyezésen (0 -ás szervíz?) átesett, zsír új autótól nem egy használt Zsiguli élményét várta.
Megpróbáltam pontosan visszadni azt az elkeseredettséget ami benne van.
No comment.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re: új autó
« Válasz #25 Dátum: 2005.06.22 17:26:57 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Kolléganőm náluk vásárolt új autót. Nem ment messzire, a közelükben lakik és Yaris Max 1,3-ra adott árajánlat is megfelelt. Már megbánta, hogy Toyotát vett. -( A gondjai az átadásnál kezdődtek. Gumiszőnyeg legnagyobb meglepetésére nem volt benne, igaz külön nem rendelt bele. A gk. belül vastagon, poros kivül esőverte, cseppnyomos volt.  Jó hosszú ideje állhatott a telepen. (Azzal inkább nem idegesítettem, hogy esetleg 1 át nem vett szállítási sérültet is kaphatott, ha nem mérte le a festékvastagságot.)
A koszt még megemésztette volna, az állandó futómű és kipufogó felőli nyikorgás azonban az idegeire megy.  Nagyot csalódott a Toyotában, mert egy üzembehelyezésen (0 -ás szervíz?) átesett, zsír új autótól nem egy használt Zsiguli élményét várta.
Megpróbáltam pontosan visszadni azt az elkeseredettséget ami benne van.
No comment.

Viszont azt is vegye figyelembe, hogy erről nem a Toyota tehet, hanem ki tudja, tényleg nem törték-e már meg előtte, és úgy adták el neki. Szal a kereskedés is benne lehet, de a márka ettől függetlenül jó. Simán előfordulhat ilyen akármelyik márkánál, még 1 Mercinél is.
Laco 73 :D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: új autó
« Válasz #26 Dátum: 2005.06.22 17:47:07 »
Idézetet írta: "Agyarka"
Kolléganőm náluk vásárolt új autót. Nem ment messzire, a közelükben lakik és Yaris Max 1,3-ra adott árajánlat is megfelelt. Már megbánta, hogy Toyotát vett. -( A gondjai az átadásnál kezdődtek. Gumiszőnyeg legnagyobb meglepetésére nem volt benne, igaz külön nem rendelt bele. A gk. belül vastagon, poros kivül esőverte, cseppnyomos volt.  Jó hosszú ideje állhatott a telepen. (Azzal inkább nem idegesítettem, hogy esetleg 1 át nem vett szállítási sérültet is kaphatott, ha nem mérte le a festékvastagságot.)
A koszt még megemésztette volna, az állandó futómű és kipufogó felőli nyikorgás azonban az idegeire megy.  Nagyot csalódott a Toyotában, mert egy üzembehelyezésen (0 -ás szervíz?) átesett, zsír új autótól nem egy használt Zsiguli élményét várta.
Megpróbáltam pontosan visszadni azt az elkeseredettséget ami benne van.
No comment.


Na és mit mondott erre a szervíz? Nem mutatta meg nekik?

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: új autó
« Válasz #27 Dátum: 2005.06.23 19:59:46 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "Agyarka"
Kolléganőm náluk vásárolt új autót. Nem ment messzire, a közelükben lakik és Yaris Max 1,3-ra adott árajánlat is megfelelt. Már megbánta, hogy Toyotát vett. -( A gondjai az átadásnál kezdődtek. Gumiszőnyeg legnagyobb meglepetésére nem volt benne, igaz külön nem rendelt bele. A gk. belül vastagon, poros kivül esőverte, cseppnyomos volt.  Jó hosszú ideje állhatott a telepen. (Azzal inkább nem idegesítettem, hogy esetleg 1 át nem vett szállítási sérültet is kaphatott, ha nem mérte le a festékvastagságot.)
A koszt még megemésztette volna, az állandó futómű és kipufogó felőli nyikorgás azonban az idegeire megy.  Nagyot csalódott a Toyotában, mert egy üzembehelyezésen (0 -ás szervíz?) átesett, zsír új autótól nem egy használt Zsiguli élményét várta.
Megpróbáltam pontosan visszadni azt az elkeseredettséget ami benne van.
No comment.


Na és mit mondott erre a szervíz? Nem mutatta meg nekik?


A nyikorgással, zörejekkel a Superékhez irányítottam.  Ők biztosan javítanak a kialakult képen.
Szállítási sérülés természetesen minden autóval előfordulhat. Kérdés hogyan kezeli a szállító, generálimportőr és a kereskedő. (Megpróbálják elhallgatni, közlik, korrekt plussz árengedmény... ) Persze ez a kocsi lehet csak régóta állt a telepen, de a  kiglancolás ráfért volna.

A nyári talira elhívtam a kolleginát.

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #28 Dátum: 2005.06.23 20:07:48 »
Hát az tuti, hogy nem vettem volna át a kocsit már az elején. Tudom könnyű ugatni innen, de azért ez még is disznóság. Az ember kifizet egy csomo pénz autóra és kap érte egy "szart".
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: új autó
« Válasz #29 Dátum: 2005.06.23 22:19:24 »
Idézetet írta: "Agyarka"


A nyikorgással, zörejekkel a Superékhez irányítottam.  Ők biztosan javítanak a kialakult képen.


Vagy nem. Nem ők adták át az autót, pénzt túl sokat nem tudnak keresni rajta, nagyon balhézni sem lehet velük, miért pont ők lennének a megoldás?