Szerző Téma: Reálszisztéma Halásztelek  (Megtekintve 67375 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Reálszisztéma Halásztelek
« Dátum: 2004.03.04 11:18:14 »
Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.04 11:31:54 »
Idézetet írta: "Anonymous"
Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni


Szerintem engem érdekel, ugyanis elromlott a fűtéskapcsolom és nem akarok 52 ezer ft fizetni. Lehet, hogy nem is kell cserélni csak valami kisebb próbléma van. Azt szeretném még kérdezni, hogy melyika megbízhatobb szerinted a Mayer vagy a Te favoritod.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Re: Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.04 11:39:43 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Idézetet írta: "Anonymous"
Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni


Szerintem engem érdekel, ugyanis elromlott a fűtéskapcsolom és nem akarok 52 ezer ft fizetni. Lehet, hogy nem is kell cserélni csak valami kisebb próbléma van. Azt szeretném még kérdezni, hogy melyika megbízhatobb szerinted a Mayer vagy a Te favoritod.


Bocsi, én nyitottam a témát, csak elfelejtettem belépni :-)

Szóval nem ígérek semmit, de adok egy telszámot, és kérdezd meg, mit tudnak ajánlani. MIvel nem ismerem pontosan a problémádat, egyszerűbb ha te kérdezed meg.
Akit hívni kell: Ujvári Zsolt (kereskedelmi igazgató), 06 24 455-444

És mond azt, hogy én (Gátszegi István) ajánlottam őket, hogy hátha tudnak segíteni a problémádon, vagy adni egy ajánlatot (mondom nem biztos, hogy olcsóbbak, de egy telefont megér).
Én mondtam, hogy nagyon elégedett vagyok velük, február elején vettem át a TSport Yarisomat. tudni fogják.

Aztán kíváncsi vagyok mit mondanak ám :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.04 11:53:24 »
Köszönöm szépen. De szerintem személyesen fogok odaállítani ugyanis nincs valami messze tőlem és különben meg szeretem megbeszélni a dolgokat ebben a formában.
Mégegyszer köszi.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.04 12:09:17 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Köszönöm szépen. De szerintem személyesen fogok odaállítani ugyanis nincs valami messze tőlem és különben meg szeretem megbeszélni a dolgokat ebben a formában.
Mégegyszer köszi.


Nagyon szívesen.
Mikor mész oda? Majd szólj, hogy mit mondtak, én is kíváncsi vagyok.
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.04 12:11:00 »
Szerintem a jövöhéten fogok odalátogatni.
Kiváncsi vagyok mit fognak mondani, de természetesen tájékosztatva leszel. :)
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #6 Dátum: 2004.03.04 12:12:30 »
Idézetet írta: "Toygli003"
Szerintem a jövöhéten fogok odalátogatni.
Kiváncsi vagyok mit fognak mondani, de természetesen tájékosztatva leszel. :)


Én is kíváncsi avgyok:-)
De semmi sértődés, ha esetleg nem érdekli őket. :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Strong Bad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #7 Dátum: 2004.03.04 14:21:57 »
Én is ott vettem az autómat, de eddig még senki fel nem hívott volna, hogy mi újság, hogy vagyok, pedig állítólag ez szokás a márkakereskedőknél. Úgy látszik nagyon el vannak foglalva, annyi a vevő.
oyota Corolla Sedan /2003/ 1.4VVT-i

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #8 Dátum: 2004.03.04 14:29:57 »
Idézetet írta: "Strong Bad"
Én is ott vettem az autómat, de eddig még senki fel nem hívott volna, hogy mi újság, hogy vagyok, pedig állítólag ez szokás a márkakereskedőknél. Úgy látszik nagyon el vannak foglalva, annyi a vevő.


Érdekes, mert nekem pont ezért jutottak eszembe.
Február 2-án vettem át az autót, és most kedden telefonáltak a Reálszisztémától, hogy meg voltam-e elégedve a kiszolgálással, hozzáállással, stb. Mindent tudtak, kérdezték is, hogy a kocsival meg vagyok-e elégedve, van-e vmi észrevétel.

Lehet, hogy találomra hívogatnak

Amúfgy te mennyire vagy megelégedve a Corolláddal? Apámék pont ilyet vennének. 1,4 Terra lenne.
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #9 Dátum: 2004.03.04 14:32:17 »
TMH szerint 'előírás' hogy minden vevőt vissza kell hívniuk. Persze minden kereskedésnek így kéne működnie.

Strong Bad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #10 Dátum: 2004.03.04 15:00:05 »
Hát én nem tudom, úgy látszik túl sokat alkudtam, és nem szívesen emlékszik rám vissza a kereskedő... (na jó nem is, csak a fél klímát engedték el, meg kaptam egy szett Toyota gumiszőnyeget).

Én egyébként egyszer felhívtam őket, amikor ugye a Casco-m felől érdeklődtem.

Mondjuk 15.000-nél úgyis találkozom velük, aztán tényleg kiderül, hogy jó arcok vagy sem.
oyota Corolla Sedan /2003/ 1.4VVT-i

Strong Bad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #11 Dátum: 2004.03.04 15:01:46 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Amúfgy te mennyire vagy megelégedve a Corolláddal? Apámék pont ilyet vennének. 1,4 Terra lenne.


Panaszom nincs, az összes dolog ami bánt, hogy kicsit még zajos a motor és sokat eszik 130 fölött, de remélem kinövi majd ezt.  :roll:
oyota Corolla Sedan /2003/ 1.4VVT-i

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #12 Dátum: 2004.03.04 15:17:49 »
Idézetet írta: "Strong Bad"
Idézetet írta: "SZegecs"
Amúfgy te mennyire vagy megelégedve a Corolláddal? Apámék pont ilyet vennének. 1,4 Terra lenne.


Panaszom nincs, az összes dolog ami bánt, hogy kicsit még zajos a motor és sokat eszik 130 fölött, de remélem kinövi majd ezt.  :roll:


Köszi
Bár rá akarom beszélni őket a HB kivitelre 5 ajtósban. Az jobban tetszik. MOndjuk a 3 ajtós mégjobban, de sajnos sokszor kell szállítani vele nagyapámat, aki nem tudna beszállni hátra
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

Strong Bad

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #13 Dátum: 2004.03.04 15:35:53 »
Idézetet írta: "SZegecs"
[
Bár rá akarom beszélni őket a HB kivitelre 5 ajtósban. Az jobban tetszik. MOndjuk a 3 ajtós mégjobban, de sajnos sokszor kell szállítani vele nagyapámat, aki nem tudna beszállni hátra


Nekem is a HB tetszik jobban, de nekünk meg a babakocsi nem férne be a pincurka kis csomagtartójába  :oops:
oyota Corolla Sedan /2003/ 1.4VVT-i

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Reálszisztéma Halásztelek
« Válasz #14 Dátum: 2004.03.04 15:38:27 »
Nekem is a HB tetszik jobban, de nekünk meg a babakocsi nem férne be a pincurka kis csomagtartójába  :oops:[/quote]

Mennyivel kisebb a csomija? Nem könnyebb pakolni a HB-ét? Mivel az ablak is nyílik?
Bár nem hasonlítottam még össze. A méreteket sem tudom. 31-ig van az akció, ráérnek eldönteni 30-án :-)
zegecs
'04 Toyota Yaris TS