Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Reálszisztéma Halásztelek

(1/9) > >>

robi (Robi):
Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni

Toygli003:

--- Idézetet írta: "Anonymous" ---Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni
--- Idézet vége ---


Szerintem engem érdekel, ugyanis elromlott a fűtéskapcsolom és nem akarok 52 ezer ft fizetni. Lehet, hogy nem is kell cserélni csak valami kisebb próbléma van. Azt szeretném még kérdezni, hogy melyika megbízhatobb szerinted a Mayer vagy a Te favoritod.

SZegecs:

--- Idézetet írta: "Toygli003" ---
--- Idézetet írta: "Anonymous" ---Akkor ajánlanám őket, meg vagyok elégedve velük, nagyon korrektek, lehet velük egyezkedni.
Ha érdekel vkit, mondom kit érdemes keresni
--- Idézet vége ---


Szerintem engem érdekel, ugyanis elromlott a fűtéskapcsolom és nem akarok 52 ezer ft fizetni. Lehet, hogy nem is kell cserélni csak valami kisebb próbléma van. Azt szeretném még kérdezni, hogy melyika megbízhatobb szerinted a Mayer vagy a Te favoritod.
--- Idézet vége ---


Bocsi, én nyitottam a témát, csak elfelejtettem belépni :-)

Szóval nem ígérek semmit, de adok egy telszámot, és kérdezd meg, mit tudnak ajánlani. MIvel nem ismerem pontosan a problémádat, egyszerűbb ha te kérdezed meg.
Akit hívni kell: Ujvári Zsolt (kereskedelmi igazgató), 06 24 455-444

És mond azt, hogy én (Gátszegi István) ajánlottam őket, hogy hátha tudnak segíteni a problémádon, vagy adni egy ajánlatot (mondom nem biztos, hogy olcsóbbak, de egy telefont megér).
Én mondtam, hogy nagyon elégedett vagyok velük, február elején vettem át a TSport Yarisomat. tudni fogják.

Aztán kíváncsi vagyok mit mondanak ám :-)

Toygli003:
Köszönöm szépen. De szerintem személyesen fogok odaállítani ugyanis nincs valami messze tőlem és különben meg szeretem megbeszélni a dolgokat ebben a formában.
Mégegyszer köszi.

SZegecs:

--- Idézetet írta: "Toygli003" ---Köszönöm szépen. De szerintem személyesen fogok odaállítani ugyanis nincs valami messze tőlem és különben meg szeretem megbeszélni a dolgokat ebben a formában.
Mégegyszer köszi.
--- Idézet vége ---


Nagyon szívesen.
Mikor mész oda? Majd szólj, hogy mit mondtak, én is kíváncsi vagyok.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése