Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 118444 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

NyariG

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #90 Dátum: 2014.04.04 23:18:14 »

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #91 Dátum: 2014.04.05 09:37:16 »

LeePY

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #92 Dátum: 2014.08.25 15:25:12 »
Édesapám vitte hozzájuk a Corollát egy feltörés utáni casco-finanszírozta helyrepofozásra.
Az egy dolog, hogy a számlán olyan tételek, cserélt alkatérszek is szerepeltek, amik a közelében nem voltak a szétbarmolt zárnak, vagy a betört ablaküvegnek (mivel az önrészen ez alig látszott meg, nem hepciáskodtott az öreg); de sikerült javítás közben bő 500 kilométert is autózniuk...
Nem ajánlanám őket nyugodt szívvel.

Javítva:
Jól kezdem, már az első hozzászólásomat rossz helyre teszem. Az Iniciál volt a nem túl meggyőző kereskedés, nem a Twin. Bocsánat!

« Utoljára szerkesztve: 2014.08.25 16:20:18 írta MiCKEY »

lovaskocsi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #93 Dátum: 2015.01.09 18:03:04 »
Én csak ajánlani tudom a Toyota Twint. Avensis ERG megadta magát Tatabányánál. (Némrtországba tartottunk) Győrben a Twinnél azonnal fogadtak, 1 órával később folytathattuk az útunkat.

socsi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #94 Dátum: 2016.04.25 17:08:01 »
Mindenkinek cask ajánlani tudom a csapatot. Pénteken zárás után a teljes csapat egy rosszul tankolásomat oldotta meg gőzerővel, hihetetlen rövid idő alatt. Mindezt az előre megbeszélt áron! Nagyon szépen köszönöm, hogy pénteken hazaérthettem családomhoz és a saját ágyamban alhattam ,hiszen a többi szerelő mind csk következő hétről beszélt! Köszönöm!

VTA

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #95 Dátum: 2016.08.16 17:33:06 »
Csak ajánlani tudom a Toyota Twint.

Avensis gyújtótrafó a pályán elszállt, Bábolnáról mentünk be hozzájuk. Azonnal javítani nem tudták, de már a telefonban megígérték, hogy segítenek valahogy és kerítettek egy bérautót, amivel szinte azonnal tudtuk folytatni az utat Csehországba. Az Avensis gyorsan kész lett, de hétvégén értünk haza így hazajöttem a cserével Budapestre, majd másnap a bérkocsi leadása után pedig haza már az Avensissel.

Nekem tetszett hogy megígérték és meg is oldották, és nem nagyon sajnálták, mint a nagyobbik városbeli Toyota kereskedő.

Asszem az nem nagy hiba, hogy vasárnap nem nyitottak ki a kedvemért :)

Ha másik kocsit veszek, jó eséllyel tőlük fogom.


kovacsandras

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #96 Dátum: 2016.11.21 12:24:53 »
Toyota Prius személygépkocsim a Toyota Twin Kft. márkaszervizben javíttatom. A Toyota Twin Kft-t bátran ajánlom mindenkinek, a szervizben minden esetben udvarias kiszolgálást kapok, az autó a megbeszélt határidőre minden esetben kész lett. A legkisebb javítani valót is a legprofibb módon oldották meg. Legutolsó alkalommal egy izzócsere miatt kerestem fel a szervizt, ez alkalommal is szintén maximális odafigyelést biztosítottak és a legrövidebb várakozási idő mellet oldották meg problémámat. Ami a legfontosabb, a szerviz munkatársai az autó esetleges problémáját a szolgáltatást igénybevevő ügyfél oldaláról is megvizsgálják, ennek megfelelően teszik meg javaslataikat az autó megjavításának vonatkozásában.