Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 954018 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: adok-veszek
« Válasz #1260 Dátum: 2009.05.09 09:42:04 »
Sziasztok!

Az alabbi termeket keresnem, hatha van valakinek elado:
elso feknyereg tarto konzol Corolla TS, 1.4 diesel, 2.0 diesel
jobbos: 47721/ 47721-09060 vagy 47721-09380
balos:   47722/ 47721-09090 vagy 47721-09390

Egy-egy kellene.

Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Kovacsbella

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: adok-veszek
« Válasz #1261 Dátum: 2009.05.11 20:09:39 »
ziasztok

Eladó nagyon szeretett Toyota Corollánk, céges autót kaptam és nem költségtakarékos hogy itt áll szegény. Nagyon szeretjük és jó helyre szeretnénk eladni. Családi használtban volt, nagyon vigyáztunk rá ez meg is látszik rajta :)
Adatai:
Toyota Corolla 1.4VVTI 98Le, 2005 júliusi Sport Ice csomaggal, Ezüstmetál szín, Emil Frey vásárlás, vezetett szervízkönyves, törésmentes
Belül makulátlan, gyönyörű mint újkorában, nem dohányzó, sportosított kék ülések, 59e km-van benne, ebből a legtöbbet Európai minőségi utakon tett meg főleg Alpokban, soha semmi műszaki gond nem volt vele, összesen 1db led izzót cseréltek eddig benne + volt egy kötelező fékbetétcsere 40e km-nél. Az autó tökéletesen lett bejáratva, nagyon finoman koptak össze az alkatrészek, kíválóan megy (kötelező szervíznél is külön mondták).

A Sport Ice csomagot gondolom ismeritek (CD rádió, bőrkormány és váltó, klíma, kormányról vezérelhető rádió, fedélzeti computer, alsó sport-küszöb, sportosított ülések, könyöktámasz).
Extrában adok hozzá téli gumi garnitúrát (Continental 2 évadra még jó) + van benne 2x egyedi lopásgátló valamint gyári riasztó (100e)

Nagyon szép kis autó, tényleg szeretjük és fáj a szívünk eladni (Ford Focust kaptam, gondolhatjátok)

Érdeklődni kovacsbella@chello.hu, vagy 06305703772 számon.
Kovács Viktor

Sziasztok

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Re: adok-veszek
« Válasz #1262 Dátum: 2009.05.22 10:16:49 »
Szervusztok,

Bátyámék "kinőtték" nagy becsben tartott Corollájukat és a legelső nyilvános fórumként itt hirdetem meg eladásra.
Évjárat: 2000
Futott km.: 97000 (garantált!!!)
1,4 Linea terra Liftback metál fekete
sérülésmentes (tényleg!!!)
Felszereltség: man. klíma, ülésfűtés, Blaupunkt kazttás magnó+CD tár, 2 első el. ablak, ködfényszóró, hátsó ajtón gyári légterelő, bőrözött kormány, riasztó
tartozik hozzá téligumi garnitúra acél felnire szerelve.
Az autó top állapotban van, dohányzásmentes, garázsban tartott, rendszeresen szakszervízben szervízelték. 3 gyermekkel pedig a vezetési stílusra is lehet következtetni.
Még nincs fennt a használtauto.hu-n (folyamatban). Megtekinteni Szegeden lehet.
Jómagam régóta fórum-tag (egykor Klub-tag) vagyok, az autót bátran merem ajánlani.
A kikiáltási ár: 950.000.- Ft.
Tel: 20-341-5311
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.22 10:18:54 írta BÉGÉ »
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: adok-veszek
« Válasz #1263 Dátum: 2009.05.22 21:57:58 »
Szia BÉGÉ!

Egy kérdés: ő még békacori vagy már fészlift?

És nem szegedi vagy véletlenül? És nem a Zákány utcában parkoltál ma véletlenül?  :hmmmm: És éssel nem kezdünk mondatot... :whistling:
Gabe 254.

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Re: adok-veszek
« Válasz #1264 Dátum: 2009.05.25 08:22:58 »
Szia BÉGÉ!

Egy kérdés: ő még békacori vagy már fészlift?

És nem szegedi vagy véletlenül? És nem a Zákány utcában parkoltál ma véletlenül?  :hmmmm: És éssel nem kezdünk mondatot... :whistling:
ű

Hello,

Béka-arc, de, és valóban nem kezdünk "és"-sel mondatot.
Egyébként általában a Zákány utcában parkolok napközben. Ezek szerint figyeljelek (van matricád) ?
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: adok-veszek
« Válasz #1265 Dátum: 2009.05.25 09:06:10 »
Szoktam én is a Zákány utcában parkolni. Nekem csak rendszámtábla keretem van. Azt is csak elöl sikerült felrakni... :helpsmilie: A békacori meg sajna nem játszik kollégának. Mondjuk azért esetleg írhatnál róla bővebbet, hátha meggondolja magát...
Gabe 254.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #1266 Dátum: 2009.05.25 09:08:13 »
Mi a baja a békacorival?  :ph34r:  :gun_bandana:  :D
Lebeszéljem az újabbról?  :D
         

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Re: adok-veszek
« Válasz #1267 Dátum: 2009.05.25 09:34:34 »
Mi a baja a békacorival?  :ph34r:  :gun_bandana:  :D
Lebeszéljem az újabbról?  :D

Lécci, Lécci .....  :yes:
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #1268 Dátum: 2009.05.25 09:53:38 »
- a békának egyedibb megjelenése van (oké, sokak szerint csúnya, de másfél év tulajdonlás után elmondhatom, hogy igenis szép  :tt2: )
- neadjisten, ha megtöröd elöl, a lámpa feleannyiba kerül
- ezért megköveznek, de megbízhatóbb motor (korai vvti-knek szokott olajkajálás bajuk lenni, esetleg szívósorral gond, míg a 4EFE mocival ilyen gond nincs)
- belül ugyanolyan a két autó, tehát ez nem lehet ok az újabbra
- sokan imádják a japán gyártást, békában jóval nagyobb esélye van japánt kifogni
- jó, ha leinformálható az autó és mivel KGabe ismerőse, feltételezem, van némi rálátása az autó műszaki állapotára, előéletére (bár ez ugye minden autóvásárlásnál igaz)

Persze lehet ellenérv is, de én a srác helyében nem ódzkodnék a felajánlott autótól csak azért, mert békalámpás.  :flowers:
         

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Re: adok-veszek
« Válasz #1269 Dátum: 2009.05.25 10:00:26 »
- a békának egyedibb megjelenése van (oké, sokak szerint csúnya, de másfél év tulajdonlás után elmondhatom, hogy igenis szép  :tt2: )
- neadjisten, ha megtöröd elöl, a lámpa feleannyiba kerül...

Köszönöm!  ;)
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

barna.czukor

  • Vendég
Re: adok-veszek
« Válasz #1270 Dátum: 2009.05.25 10:07:46 »
- a békának egyedibb megjelenése van (oké, sokak szerint csúnya, de másfél év tulajdonlás után elmondhatom, hogy igenis szép  :tt2: )
- neadjisten, ha megtöröd elöl, a lámpa feleannyiba kerül
- ezért megköveznek, de megbízhatóbb motor (korai vvti-knek szokott olajkajálás bajuk lenni, esetleg szívósorral gond, míg a 4EFE mocival ilyen gond nincs)
- belül ugyanolyan a két autó, tehát ez nem lehet ok az újabbra
- sokan imádják a japán gyártást, békában jóval nagyobb esélye van japánt kifogni
- jó, ha leinformálható az autó és mivel KGabe ismerőse, feltételezem, van némi rálátása az autó műszaki állapotára, előéletére (bár ez ugye minden autóvásárlásnál igaz)

Persze lehet ellenérv is, de én a srác helyében nem ódzkodnék a felajánlott autótól csak azért, mert békalámpás.  :flowers:
- A béka lámpája nem olyan szép, mint az enyémé, mert nem átlátszó az üvege.
- A lámpa a bontóban 8-12.000 az enyémre előre.
- Az én motorom is megbízható már (amúgy sem minden korai VVT-i-vel volt gond), de kevesebbet fogyaszt és erősebb... Amúgy köv, köv, köv... [rohog]
- Belül sem ugyan olyan: neked fent van a hifid, nekem lent. És nekem van egy szép fedélzetim is...bibibi.
- A facelift-be csak a liftback az angol, a többi japan.
- Egy facelift-es is lehet leinformálható.

- Első szériás békáknak gond volt a hátsó rugójával, többeknek túl gyenge volt ha hátul is ültek... :flowers:

 [rohog] [rohog] [rohog] [rohog]

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Re: adok-veszek
« Válasz #1271 Dátum: 2009.05.25 10:32:45 »
- A béka lámpája nem olyan szép, mint az enyémé, mert nem átlátszó az üvege...

Nálunk a céges kocsik többségének volt olajfogyasztási problémája (vvt-i).
Igaz, hogy jobban megy az újabb motorral, a fogyasztás viszont annyival nem kedvezőbb (ha jobban megy... jobban nyomod  :hmmmm:)
Egy kollégám hónapok óta küszködik a "checkengine" lámpával (vvt-i), volt motorprobléma is (elszállt az erő).
Természetesen nem akartam vitát szítani... koncentráljunk a lényegre: eladó Corolla!!!
Üdv:
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #1272 Dátum: 2009.05.25 10:54:13 »
Nincs itt vita, csak próbálunk segíteni egy jövendő Cori tulajnak.  :winkiss: Na akkor:

- A béka lámpája nem olyan szép, mint az enyémé, mert nem átlátszó az üvege.
Ez no comment, az életben eszembe nem jutott volna a lámpa szépségét átlátszóság alapján megítélni.  :D

- A lámpa a bontóban 8-12.000 az enyémre előre.
Az enyémre újonnan 7-8 ezer.  :tt2: (Bár kívánom, hogy senkinek se kelljen ezen gondolkodnia)

- Az én motorom is megbízható már (amúgy sem minden korai VVT-i-vel volt gond), de kevesebbet fogyaszt és erősebb... Amúgy köv, köv, köv... [rohog]
Így van, nem mindegyik korai vvti volt hibás, ezt írtam is. Csak sajnos nagy az esély. Ahogy kollegina 2000 évjáratú duplalámpásánál meg wolfmannál is előjöttek a gondok keményen plusz még van jópár ilyen história a fórumon.

- Belül sem ugyan olyan: neked fent van a hifid, nekem lent. És nekem van egy szép fedélzetim is...bibibi.
Felszereltségfüggő, az enyémben is lehetne fenn fed.comp és lent a hifi. (Sőt, ingyen kaptam is volna egy fed.compot, csak mivel az én Linea Terrám nincs bevezetékezve, így semmit sem mutatna a fed.comp a hőmérsékleten és időn kívül, így nem láttam értelmét a mókolásnak.)

- A facelift-be csak a liftback az angol, a többi japan.
Akkor ezt buktam.  :D

- Egy facelift-es is lehet leinformálható.
Persze, csak jelen esetben egy ismeretlen, bármilyen duplalámpás áll szemben egy leinformálható békával. Itt inkább az a lényeg, hogy leinformálható és ezáltal ismert autót (amennyiben nem az a konklúzió, hogy az ismerős széthajtotta  :D ) szívesebben vennék meg, mint egy totál ismeretlen gazdától totál ismeretlen előéletű autót (kolleganő ebbe bukott bele, ismeretlen verda használtautóról, nem is volt egy deci olaj se szinte a kocsiban...mai napig 100 km/ 3-5 deci a fogyasztása olajból).

Hozzátenném, anno én is duplalámpás, vvti-t kerestem, csak a 2-3-400 ezer forinttal magasabb árhoz nem volt elég vastag pénztárcám. Így utólag nem bánom, hallva a sok hibát (ami persze vagy előjön vagy nem).

- Első szériás békáknak gond volt a hátsó rugójával, többeknek túl gyenge volt ha hátul is ültek... :flowers:
Erről nem is hallottam se itt a fórumon, se máshol.  :eek: Ez a 97-98-asokat érinti?

         

barna.czukor

  • Vendég
Re: adok-veszek
« Válasz #1273 Dátum: 2009.05.25 12:31:05 »
Nem szeretnék vitát szítani, csak mondom megvédem a kis facelift-eseket is! :flowers: :D

Nem hiszem, hogy 7-8.000-ért amúgy új lámpát kapsz, max szemét Depo-t. Depo-ba az enyémhez is van 8-ért lámpa... Láttam amúgy békásat, az nem is világít olyan jól, mint a facelift-es... Amúgy félig viccnek szántam az egész kommentet. :D

A rugós problémát nekem a Toyotások mondták és ez a legelső E11-esekre vonatkozik.

Amúgy tényleg sok korai VVT-i ette/eszi az olajat, ez tény. Az enyém is ette, de már az új blokkal király. Nem gondoltam volna, hogy a 6,5 éves kocsimat még egyszer be kell járatnom... Nagyon kellemes érzés...

Természetesen támogatom egy ismert Cori vásárlását, legyen az bármilyen altípusú! :flowers:


kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #1274 Dátum: 2009.05.25 12:34:50 »
Én meg a békámat védem, no para.  :flowers: :winkiss:
Amúgy igen, a pilácsommal sosem voltam elégedett. Asszem ha nem büntetnének majd meg érte, biztos tennék bele xenont.

Úgyhogy peace mindenkinek, nem ment itt vita, csak eszmecsere. És kíváncsian várjuk a meghirdetett Cori jövőjét, valamint az érdeklődő döntését.  :)