Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 953816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: adok-veszek
« Válasz #1065 Dátum: 2009.02.16 22:26:04 »

 14óra körül már valahol Kecskemét körül járok majd hazafelé... 10-12közt bárhova elviszem szívesen, ha Neked megfelelne úgy.

Hóláncot szerezz be addig! - 1/2 7 körül még alig maradt meg a hó, de az M5 kivezetőjén már jól látszott, takarítás sehol.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: adok-veszek
« Válasz #1066 Dátum: 2009.02.17 21:10:05 »
Keresek eladó

- Faceliftes C10 színű hátsó ts komplett lökhárítót, vagy ahhoz tartozó hátsó 2 db spoiler fület.
- első toronymerevítőt
Konrád

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: adok-veszek
« Válasz #1067 Dátum: 2009.02.17 21:11:14 »
Az a C10 szerintem 1C0 lesz.
 ;)

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: adok-veszek
« Válasz #1068 Dátum: 2009.02.17 21:16:06 »
Az a C10 szerintem 1C0 lesz.
 ;)

Igen az lesz!

A szín azért lenne fontos, hogy ne kelljen fújatni!

-az oldalspoiler már rajta van
-a hátsó TTE szárny is megvan

Lényeg, hogy akarok egy TS kinézetű autót, bár tudom nem éri meg




Konrád

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: adok-veszek
« Válasz #1069 Dátum: 2009.02.17 21:29:48 »
Nem akarlak elkeseriteni, de az 1C0-nak HETFELE gyari verzioja letezik! Tudom, mert a motorhazam miatt rafutottam erre az "atombombara". Figyelj ra nagyon es probald kideriteni neked melyik lehet. Altalaban evjarat es gyartasi hely fuggo, de nagyon nehez megmondani meg szinkartyaval is (nedves kontra szaraz fujas ujabb 7 verzio...). Ma a szervizben mellettem allt egy szinten 1C0 Corolla az 1C0 Silber volt az enyem 1C0 Gelber. Latszott is, az enyem sargasabb volt, a ket kocsi kozott kb. fel ev volt a difi.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: adok-veszek
« Válasz #1070 Dátum: 2009.02.17 21:35:43 »
Nem akarlak elkeseriteni, de az 1C0-nak HETFELE gyari verzioja letezik! Tudom, mert a motorhazam miatt rafutottam erre az "atombombara". Figyelj ra nagyon es probald kideriteni neked melyik lehet. Altalaban evjarat es gyartasi hely fuggo, de nagyon nehez megmondani meg szinkartyaval is (nedves kontra szaraz fujas ujabb 7 verzio...). Ma a szervizben mellettem allt egy szinten 1C0 Corolla az 1C0 Silber volt az enyem 1C0 Gelber. Latszott is, az enyem sargasabb volt, a ket kocsi kozott kb. fel ev volt a difi.

Köszi!

Ezt én is észre vettem már mivel a TTE szárnyam Ebayről volt, a TS küszöböm meg bontott volt. A műanyag alkatrészeken nem pont úgy törik a fény.
Festőm megvan, karosszériásom is van a srác szerintem a legjobb itt Tatabányán.

Ts vagy Ts kompresszor hátsó lököst keresek csak éppen nem törik az emberek. 2x27.000 Ft-ot meg drágálom a műanyag fülekért + fújás, felrakás!



Konrád

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: adok-veszek
« Válasz #1071 Dátum: 2009.02.17 21:44:08 »
Nem akarlak elkeseriteni, de az 1C0-nak HETFELE gyari verzioja letezik! Tudom, mert a motorhazam miatt rafutottam erre az "atombombara". Figyelj ra nagyon es probald kideriteni neked melyik lehet. Altalaban evjarat es gyartasi hely fuggo, de nagyon nehez megmondani meg szinkartyaval is (nedves kontra szaraz fujas ujabb 7 verzio...). Ma a szervizben mellettem allt egy szinten 1C0 Corolla az 1C0 Silber volt az enyem 1C0 Gelber. Latszott is, az enyem sargasabb volt, a ket kocsi kozott kb. fel ev volt a difi.

Köszi!

Ezt én is észre vettem már mivel a TTE szárnyam Ebayről volt, a TS küszöböm meg bontott volt. A műanyag alkatrészeken nem pont úgy törik a fény.
Festőm megvan, karosszériásom is van a srác szerintem a legjobb itt Tatabányán.

Ts vagy Ts kompresszor hátsó lököst keresek csak éppen nem törik az emberek. 2x27.000 Ft-ot meg drágálom a műanyag fülekért + fújás, felrakás!





Ts-ét lehet hogy tudok éppenséggel,de grafit szóval azt fújnod kell...Holnapra rákérdezek az infóra...

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: adok-veszek
« Válasz #1072 Dátum: 2009.02.17 21:46:33 »
OK! Kérlek kérdezd meg!
Konrád

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: adok-veszek
« Válasz #1073 Dátum: 2009.02.17 21:49:10 »
OK! Kérlek kérdezd meg!


ha fújni kell akkor is kell?Amúgy vannak tsrugóim ha gondolod...nem ültet nagyon,de ez a faceliftes rugó amivel asszem 2.5cm-re van lejjebb mint a régi ts.

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: adok-veszek
« Válasz #1074 Dátum: 2009.02.17 22:05:51 »
Ár függvénye, kérdezd meg mennyibe kerül?
(Nekem elég lenne egyébként a két fül is, meg azok az ékek amik rögzítik hátul! Ha esetleg külön is eladó.)

A TS rugó nem érdekel, bár biztos jobb mint a mostani :)

 Mi a tapasztalatod a 17-es felnivel? Mert majd cserélni szeretném azt is! (A tied tetszik, illetve Dotzból még a Shuriken Gold)
Mi a véleményed róluk?


 
Konrád

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: adok-veszek
« Válasz #1075 Dátum: 2009.02.17 22:15:41 »
Mi a tapasztalatod a 17-es felnivel? Mert majd cserélni szeretném azt is! (A tied tetszik, illetve Dotzból még a Shuriken Gold)
Mi a véleményed róluk?

Hozzaallas kerdese, en nem vennem, foleg nem pesten. De van aki igen. DOTZ Shuriken-t nezd meg TENYLEGESEN 17 colos verzioban, sajat szemmel. Majdnem azt vettem aztan volt egy elfekvo darab idehaza es volt alkalmam latni eloben. SEMMI koze a weboldalas kepekhez. 3 honapig voltam varolistan, de rogton lemondtam. A kullok atom vastagok, a weboldalas animaciokon 21 colos felnik vannak es emiatt vekony a kullojuk.
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.17 22:17:29 írta mozso »
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: adok-veszek
« Válasz #1076 Dátum: 2009.02.17 22:17:54 »
Ár függvénye, kérdezd meg mennyibe kerül?
(Nekem elég lenne egyébként a két fül is, meg azok az ékek amik rögzítik hátul! Ha esetleg külön is eladó.)

A TS rugó nem érdekel, bár biztos jobb mint a mostani :)

 Mi a tapasztalatod a 17-es felnivel? Mert majd cserélni szeretném azt is! (A tied tetszik, illetve Dotzból még a Shuriken Gold)
Mi a véleményed róluk?


 

Nekem kicsit máshogy van beállítva az autóm mint alapon ahogy volt.lendkerék,speer,kipuff,légszűrő,versenykuplung,most megy rá egy kompresszor meg brembo nyergek 328-as tárcsákkal,koni gátló,eibach rogó,semi slick gumik.Szóval én szeretem így a kocsit keményen mivel úgy is használom ha pályázni megyek vele.Nekem jó a 17-es felni én megszoktam így persze kemény kicsit,de engem nem zavar.Nyáron a hátsó ülések sincsenek bent vagyis csak ha olyan céllal kellenek hogy többen megyünk vele valahova.Nekem még ami nagyon tetszik az az enkei,de az is horror áron van.


Tutinet ha megnézed akkor az a topic arról szólt volna hogy ne légy barom hogy hülyeségeket akarsz csinálni a kocsiddal amikor még így is van mit tanulnod róla.Konrádnak konkrét elképzelései vannak arról mit szeretne ellentétben Veled:-)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: adok-veszek
« Válasz #1077 Dátum: 2009.02.17 22:19:50 »
Kezd elmenni OFF-ba a történet...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: adok-veszek
« Válasz #1078 Dátum: 2009.02.17 22:21:14 »
Kezd elmenni OFF-ba a történet...
Erre hol van topic?Újoncok kérdésekkel...vagy ez a sima cori topic legyen?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: adok-veszek
« Válasz #1079 Dátum: 2009.02.17 22:25:24 »
Ami nem konkrét dolog adásvételével, illetve ahhoz tartozó (szigorúan ahhoz) dologról szól, annak a Minden ami Corollával kapcsolatos topicban a helye.
A figyelmeztetés inkább a kinek milyen jelöltje van mire, és a hozzá hasonlókra vonatkozott.