Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 953963 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

petak

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re: adok-veszek
« Válasz #930 Dátum: 2008.07.17 19:27:19 »
Hali!

Nem érdekel a légszűrő am,it a #932-ben hirdetek. Biztosan meg tudunk egyezni...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #931 Dátum: 2008.07.17 21:50:24 »
Szia!

Ha nekem szólt, már cseréltem (osztán kedvezménnyel igencsak jó áron volt). Igaz, az elsővel befürödtem (osztott volt, nekem meg nem az kell).  :sweatdrop:
         

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Re: adok-veszek
« Válasz #932 Dátum: 2008.07.19 21:40:16 »
Megmarad a Corollámból egy Dension Icelink plus ipod adapter és egy tavaly októberber vásárolt Thunder xenon szett távtartókkal együtt.

Ha valakit érdekel valameliyk akkor szóljon.

kirigabor

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re: adok-veszek
« Válasz #933 Dátum: 2008.07.22 15:43:34 »
Üdv!

1998-as évjáratú 3 ajtós Toyota Corollához keresek jobboldali ajtót ezüstmetál színben, de más színű is érdekel. Az üveg nem lényeges, hogy benne legyen és a visszapillantó tükör sem. Érdeklődnék, hogy valakinek van-e ilyen?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: adok-veszek
« Válasz #934 Dátum: 2008.07.22 15:46:13 »
Főoldal, bontók. :)
         

lino

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: adok-veszek
« Válasz #935 Dátum: 2008.07.27 14:02:06 »
Sziasztok!

Keresek egy Corolla 2002 1.4 hatchbackhez egy gyári 14-es dísztárcsát. Az auto 2 hónapja van meg, de a szomszéd már az első héten lelopta, hogy bosszút álljon (csak nemtom bizonyítani, meg annyira azért nem is érdekel). Ha van valakinek, akkor szóljon...
Köszi
ife is a party

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: adok-veszek
« Válasz #936 Dátum: 2008.07.27 14:17:37 »
Sziasztok!

Keresek egy Corolla 2002 1.4 hatchbackhez egy gyári 14-es dísztárcsát. Az auto 2 hónapja van meg, de a szomszéd már az első héten lelopta, hogy bosszút álljon (csak nemtom bizonyítani, meg annyira azért nem is érdekel). Ha van valakinek, akkor szóljon...
Köszi
És még nem lila az orra? :eek:  Merre kell menni?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lino

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: adok-veszek
« Válasz #937 Dátum: 2008.07.27 17:32:32 »
És még nem lila az orra? :eek:  Merre kell menni?


Hogy érted hogy merre kell menni?  :)
Egyébként már csak ügyvéden keresztül tárgyalok vele, úgyhogy gondolhatod...

Rendet tettem az idézésben.Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.27 17:49:34 írta Trotter66 »
ife is a party

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: adok-veszek
« Válasz #938 Dátum: 2008.07.27 17:40:15 »
Hogy érted hogy merre kell menni?  :)

Belilítani az orrát... :ph34r:
...különben tényleg elcsodálkozik az ember: milyen bunkók vannak!!! :eek:
hazard

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: adok-veszek
« Válasz #939 Dátum: 2008.07.27 17:51:33 »
Hogy érted hogy merre kell menni?  :)
Egyébként már csak ügyvéden keresztül tárgyalok vele, úgyhogy gondolhatod...
Rendet tettem az idézésben.Trotter

Nem értem én az ilyen embert. Az összes szomszédom tök normális, pedig életkorban van szórás. Sörözünk, beszélgetünk, elvagyunk. Egy barom volt, de elköltözött már régen, de vele is lehetett beszélni, csak érteni kellett a módját.
De vigasztaljon a tudat: mindenkit utolér a sorsa! :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: adok-veszek
« Válasz #940 Dátum: 2008.07.27 17:52:55 »
...különben tényleg elcsodálkozik az ember: milyen bunkók vannak!!! :eek:


Ezért nem ajánlott kakaskodni ha lakhely-közelbe ér valami atrocitás :2guns: nem éppen kellemes arra kelni hogy összevan karcolva a kocsi, ez utóbbihoz már volt szerencsém :clap:
 :death:

Peti

  • Vendég
Re: adok-veszek
« Válasz #941 Dátum: 2008.07.27 18:00:06 »
Az összes szomszédom tök normális, pedig életkorban van szórás. Sörözünk, beszélgetünk, elvagyunk. Egy barom volt, de elköltözött már régen, de vele is lehetett beszélni, csak érteni kellett a módját.


Tedd össze a kezed Herr Ritter! ::)

Tudod hányszor volt régen, hogy egy otthoni warm up után :innocent: másnap köpés, rohadt alma, dzsuvás/tejfölös víz várt a kocsin, és még én voltam hálás hogy nem követ dobtak az autóra, mert szomszéddal olyan is "előfordult" :excl:

Aztán találd ki melyik kedves' lakótárs lehet, ezért írtam már párszor, hogy aranyat ér egy garázs, vagy még annál is többet... :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: adok-veszek
« Válasz #942 Dátum: 2008.07.27 18:11:58 »
Tedd össze a kezed Herr Ritter! ::)
Tudod hányszor volt régen, hogy egy otthoni warm up után :innocent: másnap köpés, rohadt alma, dzsuvás/tejfölös víz várt a kocsin, és még én voltam hálás hogy nem követ dobtak az autóra, mert szomszéddal olyan is "előfordult" :excl:
Aztán találd ki melyik kedves' lakótárs lehet, ezért írtam már párszor, hogy aranyat ér egy garázs, vagy még annál is többet... :)
Vidéki kisvárosban más egy kicsit. Habár a budai kis lakótelepen is a lépcsőházban, meg mellette is mindenkivel köszönőviszonyban voltunk. Volt olyan, hogy csak a parkoló kocsik előtt volt hely a verdának, üresben otthagytam, ha valakinek útban van, akkor arrébbtolja, soha nem volt probléma belőle, jóllehet minden kocsit ismertünk oda-vissza. Én sem anyáztam, ha elém beállt vmelyik szomszéd. (mondjuk volt olyan szomszéd, akinek három autója is volt.) A brazil gépsor is csak 1x tévedt arra a részre, utána pánikszerűen menekültek, met túl sokan kérték erre őket... :ph34r:  Szóval ott is összetartó brigád jött össze.  Igaz, volt olyan is, hogy szombaton a fél lépcsőház buherált egy Kadettet, hogy 7főn el tudjanak menni nyaralni a tulajék.  :sorcerer: Ja és a fizetség némi sör és két jó szó volt. Viszont, amikor nekünk xart be a Fiat, akkor zoxó nélkül a szomszéd odaadta a Zasztaváját, amit aztán hálából levizsgáztattam.... Na mind1 ez már történelem.
Igaz, ha valami bajom van, akkor átmehetek szomszédhoz, hogy figyu.... :laugh:
Hühűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, bocsánat :  :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: adok-veszek
« Válasz #943 Dátum: 2008.07.27 18:58:22 »
Hazard : te voltál az a magas vékonyabb srác egy toyotás pólóban ott a szombati talin ????
Még beszéltünk is .
Nem, nem. Én nem vagyok magas, nincs toyotás pólóm, de leginkább azért nem mert, nem voltam a szombati talin! :flowers:
Amennyiben elmegyek majd 1-1 talira, természetesnek tartom, hogy "megkeressem" azokat akikkel gyakrabban "összefutok" itt (pl. veled is) néhány topicban, és term. akkor be is fogok mutatkozni! :winkiss:
hazard

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re: adok-veszek
« Válasz #944 Dátum: 2008.07.29 15:46:33 »
Helló,

Egy barátomnak keresek 2003-as Hatchback Corollához első lökhárítót, lámpákat, hűtőrácsot, doblemezt, könnyűfém felniket (16"-os előnyben).

Köszi.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok