Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 959439 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Hali.
« Válasz #900 Dátum: 2008.06.05 21:29:48 »
35-ért már OZ-t kapsz szinte bármilyet per darab 15-sben és azt semmiképpen nem hasonlítanám se replicához,se corolla felnihez...

Miért olyan nagyon frankó az OZ? Mi jobb benne, mint a gyáriban vagy a 30ezerFt/db replikában?

Van valakinek Oz supertourismo GT felnije Corolla E12-esen? Vagy tud valaki képet linkelni?

Miklós Gábor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: adok-veszek
« Válasz #901 Dátum: 2008.06.06 14:39:16 »
Sziasztok! '87-92-ig gyártott Corollákhoz lennének eladó alkatrészeim. Főként '90-s piros Liftback kasznitól szabadulnék- különben megy a MÉH-be. Ami használható: első szélvédő, tető 1pár hátsó sárvédőjavító elem, homlokfal, ba első torony stb. Többi cucc nagy része ezen a weboldalon megtekinthető: www.holmi.extra.hu
string

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #902 Dátum: 2008.06.06 17:04:17 »
35-ért már OZ-t kapsz szinte bármilyet per darab 15-sben és azt semmiképpen nem hasonlítanám se replicához,se corolla felnihez...

Miért olyan nagyon frankó az OZ? Mi jobb benne, mint a gyáriban vagy a 30ezerFt/db replikában?

Könnyű és erős felniket csinálnak és a design is egyedi szinte mindegyiken.Az a különbség az OZ meg a replika között mint egy ferrari replikában és egy eredetiben.Meg mint a régi recbok cipőben.Ez szerintem megmagyaráz mindent:-)Nekem ultraleggera van fent és csodaszép a grafit színű géphez...

Peti

  • Vendég
Re: Hali.
« Válasz #903 Dátum: 2008.06.07 11:06:45 »
Idézetet írta: Szuti
Az a különbség az OZ meg a replika között mint egy ferrari replikában és egy eredetiben.Meg mint a régi recbok cipőben.Ez szerintem megmagyaráz mindent:-)

Jó hasonlat :)

PfauPeter

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: adok-veszek
« Válasz #904 Dátum: 2008.06.13 20:45:22 »
Ciao
Eladó Toyota Corolla tuning hengerfej alap.
Autó:
2001-es Toyota Corolla 1.4-es 16szelepes VVT-I (DOHC)
A motorban kb. 240ezer km volt, de ez lényegtelen, mert Toyota...
Adatok:
Eladó cuccok külön-külön vagy egyben :
Hengerfej
Vezérműtengely (vvti-vel)
Szeleprugók (16db)
Kipufogó szelepek (8db,)
Szívó szelep (7db, egy elhajlott)

A szelepek tőkékkel együtt eladóak.


Személyesen megtekinthető Tatabányán. Hétvégén, vagy hétköznap 5körül. Kérésre képet küldök.

Az ár megegyezés tárgya.  :whistling:



http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=96246
Silver Powa : )

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Hali.
« Válasz #905 Dátum: 2008.06.13 21:49:39 »
Idézetet írta: Szuti
Az a különbség az OZ meg a replika között mint egy ferrari replikában és egy eredetiben.Meg mint a régi recbok cipőben.Ez szerintem megmagyaráz mindent:-)

Jó hasonlat :)

Azért ezt kétlem. Simán lehet, hogy a Replikát is valami nagyobb felnigyártó készíti, nameg a Corolla Replica 15-ösbenmegegyező áron van a 15colos OZ Supertourismo-val, de van ami OZ-nél drágább is. Akkor nehogy már az OZ annyira über a Replica meg annyira szétesős legyen.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #906 Dátum: 2008.06.14 00:31:42 »
Idézetet írta: Szuti
Az a különbség az OZ meg a replika között mint egy ferrari replikában és egy eredetiben.Meg mint a régi recbok cipőben.Ez szerintem megmagyaráz mindent:-)

Jó hasonlat :)

Azért ezt kétlem. Simán lehet, hogy a Replikát is valami nagyobb felnigyártó készíti, nameg a Corolla Replica 15-ösbenmegegyező áron van a 15colos OZ Supertourismo-val, de van ami OZ-nél drágább is. Akkor nehogy már az OZ annyira über a Replica meg annyira szétesős legyen.

Akkor szerinted nem a corolla replica a drága???

Amúgy Te chevrolet impalát vennél vagy chevrolet sparkot?Őszintén!?

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Hali.
« Válasz #907 Dátum: 2008.06.14 11:10:09 »
Idézetet írta: Szuti
Az a különbség az OZ meg a replika között mint egy ferrari replikában és egy eredetiben.Meg mint a régi recbok cipőben.Ez szerintem megmagyaráz mindent:-)

Jó hasonlat :)

Azért ezt kétlem. Simán lehet, hogy a Replikát is valami nagyobb felnigyártó készíti, nameg a Corolla Replica 15-ösbenmegegyező áron van a 15colos OZ Supertourismo-val, de van ami OZ-nél drágább is. Akkor nehogy már az OZ annyira über a Replica meg annyira szétesős legyen.

Akkor szerinted nem a corolla replica a drága???

Amúgy Te chevrolet impalát vennél vagy chevrolet sparkot?Őszintén!?


A mai, nameg a holnapi benzinárakat figyelembe véve a Sparkot:) Komolyra fordítva a szót, utána fogok érdeklődni, hogy ki gyárthatja a Toyota Replica felnit. Egyébként tényleg baromi drága:(

Balu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
  • Carina 1.6 Liftback Xli, Picnic 2.0
Re: adok-veszek
« Válasz #908 Dátum: 2008.06.16 22:08:21 »
Keresek megvételre E10 Corollát.
Jó lenne, ha kombi lenne, klímás, esetleg lufis. De a lényeg, hogy jó állapotó legyen.

busi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re: adok-veszek
« Válasz #909 Dátum: 2008.06.17 10:55:35 »
Hola

Keresek 95-ös 1,6 si corollához váltót.Ha esetleg tudna valaki akkor írjon ide,vagy a busi@externet.hu-ra


buflak

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: adok-veszek
« Válasz #910 Dátum: 2008.07.02 10:26:09 »
Eladom KÜBLER tuning boxomat, ami nem potméteres(vagy egyéb gagyi), hanem programozott. Friss fejlesztés estén, tanítható is.A doboz, +20 % LE és Nm növekedést hoz, fogyasztás csökkenés is van. Még kis motornál is jól érzékelhető erő és dinamizmus növekedés érezhető. Én a corollámban használtam, nem kevés "erősebb kocsit" toltam le vele, és még a fogyasztásom is kevesebb volt. A link alatt, minden info megtalálható.
http://www.powertuning.hu/page.php?8
Az ára 80 eft, újonnan 160 eft, még van rá 2 hónap gari

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Hali.
« Válasz #911 Dátum: 2008.07.02 11:25:47 »
Amúgy Te chevrolet impalát vennél vagy chevrolet sparkot?Őszintén!?
A mai, nameg a holnapi benzinárakat figyelembe véve a Sparkot:)
[/quote]
Miert nincs baj az imapalaval en vezettem egy hetig egy 5.3as V8-t tavaly az USAban es vegig autopalya / orszagut melett siman megallt 25-30 kozt a fogyi  :clap: :clap:
De hat ki nem sz...ja le a fogyit ha kapsz egy ilyen kocsit 20ezer $ert...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #912 Dátum: 2008.07.02 12:41:43 »
Amúgy Te chevrolet impalát vennél vagy chevrolet sparkot?Őszintén!?
A mai, nameg a holnapi benzinárakat figyelembe véve a Sparkot:)
Miert nincs baj az imapalaval en vezettem egy hetig egy 5.3as V8-t tavaly az USAban es vegig autopalya / orszagut melett siman megallt 25-30 kozt a fogyi  :clap: :clap:
De hat ki nem sz...ja le a fogyit ha kapsz egy ilyen kocsit 20ezer $ert...
[/quote]

Ezt az impelás dolgot csak azért írtam hogy érzékeltessem a különbséget hogy én nem replikát vennék és sparkot hanem impalát és eredetit,egy impalában ha tehetném nem érdekelne a fogyi:-)

buflak

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: adok-veszek
« Válasz #913 Dátum: 2008.07.02 14:13:50 »
Eladom KÜBLER tuning boxomat, ami nem potméteres(vagy egyéb gagyi), hanem programozott. Friss fejlesztés estén, tanítható is.A doboz, +20 % LE és Nm növekedést hoz, fogyasztás csökkenés is van. Még kis motornál is jól érzékelhető erő és dinamizmus növekedés érezhető. Én a corollámban használtam, nem kevés "erősebb kocsit" toltam le vele, és még a fogyasztásom is kevesebb volt. A link alatt, minden info megtalálható.

Értem, de miért adod el ? Sok jó dolgot írnak róla de ez a teljesítménynövekedés+fogyasztáscsökkenés nekem kicsit hihetetlennek tűnik.

azért adom el, mert meg kelett válnom a corimtól:( sajnos pedig nagyon imádtam:(
és a box, vissza maradt mert a kis csajnak nem kellett bele, mert erre már nem volt keret.
én meg vettem egy régi,OFF benzinest, ahhoz nem jo:(

nekem is hihetetlen volt, még bele nem tettem és egy 10 hónapon keresztül nem bizonyított a doboz!

G6

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 396
Re: adok-veszek
« Válasz #914 Dátum: 2008.07.02 15:20:47 »
Eladom KÜBLER tuning boxomat, ami nem potméteres(vagy egyéb gagyi), hanem programozott. Friss fejlesztés estén, tanítható is.A doboz, +20 % LE és Nm növekedést hoz, fogyasztás csökkenés is van. Még kis motornál is jól érzékelhető erő és dinamizmus növekedés érezhető. Én a corollámban használtam, nem kevés "erősebb kocsit" toltam le vele, és még a fogyasztásom is kevesebb volt. A link alatt, minden info megtalálható.

Értem, de miért adod el ? Sok jó dolgot írnak róla de ez a teljesítménynövekedés+fogyasztáscsökkenés nekem kicsit hihetetlennek tűnik.

Vagy a teljesítménytöbblet, vagy a kisebb fogyasztás, a kettő együtt sajnos nem megy  :no: Sőt, én még a kisebb fogyasztáson is vitatkoznék, mivel kb 10%-kal magasabb CR nyomást alkalmaz, így értelemszerűen többlet üzemanyag befecskendezéssel csalja elő a plusz lóerőket (turbónyomást nem emel).
Geesix

'02-'07 Corolla TS
'07- Auris D-CAT