Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 986979 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tothpa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 153
adok-veszek
« Válasz #555 Dátum: 2006.09.28 20:41:45 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Mindenki figyelmébe ajánlom szeretett autóm, amitõl szomorú szívvel válok meg. itt minden részlet megtekinthetõ


mérnem fél év mulva adod el  :torsziv:  :sir:
 :)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
adok-veszek
« Válasz #556 Dátum: 2006.09.28 22:59:09 »
Idézetet írta: "XPA"
Idézetet írta: "Tamás69"
Mindenki figyelmébe ajánlom szeretett autóm, amitõl szomorú szívvel válok meg. itt minden részlet megtekinthetõ


mérnem fél év mulva adod el  :torsziv:  :sir:
 :)



Mert Dec 31-ig kell a pénz belõle (nomeg, ha megjelenik az új, akkor nembiztos, hogy nem fog esni az ára 15-20%-ot

-Mérnem veszed meg kicsit korábban? :D   -Ha pénz a gond, van még rá kb. 20 hónap hitel, ha átvállalod, akkor a fennmaradó részt 8% köröli THM-el megúszod!!!! +-használtra 13-14% alatt nem lehet hitelt kapni!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

manitu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
    • http://manitu.hu/toyota
adok-veszek
« Válasz #557 Dátum: 2006.10.03 21:20:23 »
sajnos el kell adnunk 1994-es Corollánkat.
További részletek: http://manitu.hu/toyota

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
adok-veszek
« Válasz #558 Dátum: 2006.10.08 22:41:16 »
Vennék használt 15ös lemezfelnit Corollára. Vki? Pü jöhet.
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
adok-veszek
« Válasz #559 Dátum: 2006.10.16 21:26:19 »
Látom nagy itt a mozgás!  :roll:
Mindenesetre: E11-es Corollára való lemezfelnim van eladó 4db. Van rajta: Sava Eskimo S3-as téliguma, még max 1 szezonnal. Pü jöhet.
Gabe 254.

thoman 10.

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
adok-veszek
« Válasz #560 Dátum: 2006.10.17 15:06:07 »
Új felszállóként, mutatom a jegyem: Corolla Sedan 2001.
Érdeklõdnék, hogy van-e valakinek eladó gyári elsõ fékbetéte, illletve mi a véleményetek az utángyártott betétekrõl és szerintetek azok közül melyiket érdemes megvenni, és hol?
Köszi szépen.

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #561 Dátum: 2006.10.17 19:54:48 »
Idézetet írta: "thoman 10."
Új felszállóként, mutatom a jegyem: Corolla Sedan 2001.
Érdeklõdnék, hogy van-e valakinek eladó gyári elsõ fékbetéte, illletve mi a véleményetek az utángyártott betétekrõl és szerintetek azok közül melyiket érdemes megvenni, és hol?
Köszi szépen.


Én most cseréltem fbetétet, hogy milyet már nem emlékszem, :hmm:  de ha nagyon érdekel lemegyek majd a garázsba és elõkeresem a dobozát...

A lényeg hogy sokkal kevesebb dzsuvát termel (fékport) mint a gyári betét, a gyári betétekkel 2-3nap után fekete volt a felni, hogy mennyire lesz tartós :?:  :hmm:  eddig van benne 2000 km, még bírja... :nagymosoly:

De mivel kb. feleannyi, mint a gyári betét, így ez se nagyon izgat, gondolom egy 10est csak kibír...
Onnan meg már "termel"... :nagymosoly:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
adok-veszek
« Válasz #562 Dátum: 2006.10.18 00:20:13 »
Lehet, hogy butaság, amit mondok, de nem lehet, hogy ha kevesebb fékpor termelõdik, akkor kevésbé is kopik?
Mindenesetre az elõzõ Corin 130k km alatt egyszer sem kellett betétet cserélni, és nem is porolt, nem hagyott nyomot. A mostani viszont porol rendesen, bár azt még nem tudom, hogy meddig fogja bírni.
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #563 Dátum: 2006.10.18 02:07:30 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Lehet, hogy butaság, amit mondok, de nem lehet, hogy ha kevesebb fékpor termelõdik, akkor kevésbé is kopik?
Mindenesetre az elõzõ Corin 130k km alatt egyszer sem kellett betétet cserélni, és nem is porolt, nem hagyott nyomot. A mostani viszont porol rendesen, bár azt még nem tudom, hogy meddig fogja bírni.


Én is erre tippelek... :hmm:
Amúgy az elsõ betétek kb. 30ezret bírnak, a hátsó nemtom (elméletileg kb. a dupláját) mert én lecseréltem azt is...
Volt még rajta anyag, de csúnyán megvolt égve a betét és nyöszörgött is néha... :?

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
adok-veszek
« Válasz #564 Dátum: 2006.10.18 08:49:50 »
Idézetet írta: "Peti500"

Amúgy az elsõ betétek kb. 30ezret bírnak, a hátsó nemtom (elméletileg kb. a dupláját) mert én lecseréltem azt is...
Volt még rajta anyag, de csúnyán megvolt égve a betét és nyöszörgött is néha... :?


-Sokat fékezel, nekem a gyári garnitura 50e-t a Második kör 45e-t bírt, a hátsókat 75-nél cseréltettem, lehet, hogy 90-ig elment volna, de nem akartam egy fék miatt idõközi szervízt.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kekesiz

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 332
adok-veszek
« Válasz #565 Dátum: 2006.10.18 10:02:42 »
Létezik keményebb és puhább betét. A puhább jobban koszol, viszont kíméli a tárcsát, és persze jobban is kopik, mint a keményebb változat. A keményebb ezeknek pont az ellenkezõje. A betétek talán olcsóbbak, mint egy új tárcsát venni.  :nagymosoly:

A Mogyoródi úti üzletben szépen elmagyarázza a bácsi. (Bár, a múltkor nem jól tudta, hogy gyárilag milyen gyertyák vannak a Corollákba...  :hmm: )

Ja, nem mindegy ám, hogy hol gyártották az autót, mert másmilyenek a tárcsák és ezáltal a betétek a különbözõ országokban gyártott modelleknél. Én jól megjártam, amikor nagy boldogan hazamentem az új betétekkel, majd kerék le, féknyereg le, aztán koppanás.  :banging:  Féknyereg fel, kerék fel, boltba vissza...  :turelmetlen:

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #566 Dátum: 2006.10.18 20:06:12 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Peti500"

Amúgy az elsõ betétek kb. 30ezret bírnak, a hátsó nemtom (elméletileg kb. a dupláját) mert én lecseréltem azt is...
Volt még rajta anyag, de csúnyán megvolt égve a betét és nyöszörgött is néha... :?


Sokat fékezel...


Városi madár vagyok, néha muszáj... :lol:
Te meg sokat pályázol, azé bír(t) az annyit... :wink:

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #567 Dátum: 2006.10.18 20:10:44 »
Idézetet írta: "kekesiz"

A Mogyoródi úti üzletben szépen elmagyarázza a bácsi. (Bár, a múltkor nem jól tudta, hogy gyárilag milyen gyertyák vannak a Corollákba...  :hmm: )


Ott már aligha, ugyanis bezárt a bazár... :(

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
adok-veszek
« Válasz #568 Dátum: 2006.10.18 20:22:53 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "kekesiz"

A Mogyoródi úti üzletben szépen elmagyarázza a bácsi. (Bár, a múltkor nem jól tudta, hogy gyárilag milyen gyertyák vannak a Corollákba...  :hmm: )


Ott már aligha, ugyanis bezárt a bazár... :(


Nem. :nene:  Csak elköltöztek... :bye:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #569 Dátum: 2006.10.18 20:36:17 »
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "kekesiz"

A Mogyoródi úti üzletben szépen elmagyarázza a bácsi. (Bár, a múltkor nem jól tudta, hogy gyárilag milyen gyertyák vannak a Corollákba...  :hmm: )


Ott már aligha, ugyanis bezárt a bazár... :(


Nem. :nene:  Csak elköltöztek... :bye:


Nos, kedves Szomszéd!
A 15be lévõ történet már régóta megvan, a Mogyoródi késõbb nyílt :arrow:  csak nem ment :? , amikor ment, akkor zsinórba ment a két üzlet, tehát az "elköltöztek" kifejezés semmiféleképpen nem helytálló!
Alás szolgája!  :szemez: