Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 987704 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #465 Dátum: 2006.03.09 00:45:59 »
Idézetet írta: "Elar"
Köszönöm szépen skacok az infókat!
Ja és a "lelki támogatást" is a D4D Corolla után.

Mivel nagyon "beleájultam" most a Toyota márkába (mint 2 éve a Hondába  :banging: ) csak azért is ezt fogok venni  :nagymosoly:

Valszeg Yaris lesz belőle - tehát át is költözök abba a topicba. Már ki is néztem egyet - holnap megyek megnézni.


Azért szépen eljutottál a d4d Corollától a benzines Yarisig… :nagymosoly:  
De nem baj… Az is jó kocsi… Csak most már vegyél egy jó Yarist, mert még egy hét és az Aygo topicba kötsz ki… :kacsint:  :nagymosoly:

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #466 Dátum: 2006.03.09 22:13:22 »
Idézet

Azért szépen eljutottál a d4d Corollától a benzines Yarisig… :nagymosoly:  
De nem baj… Az is jó kocsi… Csak most már vegyél egy jó Yarist, mert még egy hét és az Aygo topicba kötsz ki… :kacsint:  :nagymosoly:


 :nagymosoly:
Kitettem a linket a Yaris topicban. Holnap megnézi a szerelő és ha rábólint szombaton elhozom.
Iagazatok lett. Kezdem egyáltalán nem bánni h lemaradtam a Corolláról.  :rohog:
Ez 5kilóval olcsóbb. A Casco és kötelező kb feleannyi..... :kacsint:
Ehhez lesz alufelni is.
Ja és a garantált km-ről már nem is beszélek!

Egyszóval amíg nincs gyerek - tökéletes lesz ez :)

UI:Még egy dolog.
Még az elején nézegettem egy zöld 2001-es D4D Corollát. Még fent van a használtautón. Képesek lettek volna beleszámolni a Civcem 800e-rel.
1 hét alatt 3 érdeklödő, ebből 2 megvenné. 1.350e-ért viszik is a drágám.
Na többek között ezért sem fogok hazsnálautó kereskedőtől autót venni...[/quote]

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
adok-veszek
« Válasz #467 Dátum: 2006.03.19 23:07:43 »
hátsó sárvédő gumit keresek új Corira. Amióta nem kötelező, már univerzálisat sem kapni, viszont a hecsbek hátsó ablakra minden sz.r felverődik.

oli75

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
adok-veszek
« Válasz #468 Dátum: 2006.03.20 15:34:18 »
Keresek a csatolt képen szereplő Toyota 13-as dísztárcsát. 3 van 1 hiányzott, így vettem :)
Ésszerű áron, vagy 4 db vmi hasonlót esetleg.
Ha valakin egyéb ötlete van hol találok azt is megköszönném!

Székely Olivér 20/414-1086

Gabriel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
adok-veszek
« Válasz #469 Dátum: 2006.03.24 09:56:13 »
Üdv!
Keresek 2004-es kombira gyárilag szerelt, 195/60 R15-ös Bridgestone B390-es gumit.
Egy db. kéne, új, jutányos áron.(Pl. pótkerék)
Köszönettel!
dv! Gábor
'04.Corolla Wagon 1,4VVTI

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 216
adok-veszek
« Válasz #470 Dátum: 2006.03.25 08:18:00 »
Idézetet írta: "saro"
hátsó sárvédő gumit keresek új Corira. Amióta nem kötelező, már univerzálisat sem kapni, viszont a hecsbek hátsó ablakra minden sz.r felverődik.

5500 volt tavaly a gyari. De a szar akkor is felmegy :)

bueno

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
adok-veszek
« Válasz #471 Dátum: 2006.03.29 11:04:55 »
Sziasztok!

Van egy eladó Corollám, talán épp ilyet keres valaki. Azért kérek tőletek segítséget, mert a többség nem sportautót akar venni, pedig ha egyszer kipróbálja, tuti nem száll ki többet belőle! Mivel megnőtt a család, kénytelen vagyok 4 ajtósat venni. Minden segítségnek és érdeklődőnek örülök!!! :lol:
Az ár irányár!

Köszi, Hajni

•   1999-és évjárat
•   benzines
•   1587ccm
•   ABS
•   6 sebességes kézi váltó  
•   centrálzár
•   klíma
•   elektromos ablak
•   elektromos tükrök
•   riasztó
•   4 Airbag(légzsák)
•   magasságban állítható szervokormány
•   sportülések
•   állítható ülésmagasság
•   osztott, dönthető hátsó ülések
•   állítható fényszórómagasság
•   fordulatszámmérő
•   ködlámpa
•   toronymerevítő
•   Blaupunkt CD+rádió
•   4 beépített hangszóró
•   színezett üveg
•   metálfény
•   kihangosító
•   16’kf.felnik
•   optikai tuning (München)
•   nem dohányzó
•   karbantartott
•   friss műszaki 2007.06.15.-ig

Ár: 2,300,000.-Ft

[a csatolmányt egy admin törölte]

Blasius78

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
adok-veszek
« Válasz #472 Dátum: 2006.03.29 21:13:08 »
Idézetet írta: "bueno"
Sziasztok!

Van egy eladó Corollám, talán épp ilyet keres valaki. Azért kérek tőletek segítséget, mert a többség nem sportautót akar venni, pedig ha egyszer kipróbálja, tuti nem száll ki többet belőle! Mivel megnőtt a család, kénytelen vagyok 4 ajtósat venni. Minden segítségnek és érdeklődőnek örülök!!! :lol:
Az ár irányár!

Köszi, Hajni

•   1999-és évjárat
•   benzines
•   1587ccm
•   ABS
•   6 sebességes kézi váltó  
•   centrálzár
•   klíma
•   elektromos ablak
•   elektromos tükrök
•   riasztó
•   4 Airbag(légzsák)
•   magasságban állítható szervokormány
•   sportülések
•   állítható ülésmagasság
•   osztott, dönthető hátsó ülések
•   állítható fényszórómagasság
•   fordulatszámmérő
•   ködlámpa
•   toronymerevítő
•   Blaupunkt CD+rádió
•   4 beépített hangszóró
•   színezett üveg
•   metálfény
•   kihangosító
•   16’kf.felnik
•   optikai tuning (München)
•   nem dohányzó
•   karbantartott
•   friss műszaki 2007.06.15.-ig

Ár: 2,300,000.-Ft


Hali, szép kocsid van. Most nem kötözködésképp, de nem drága egy kicsit?

Én nemrég vettem a compact Corollám, a tiéddel egy idős, az is 1,6-os, 2 légzsákkal, sportüléssel, toronymerevítővel, meg 1 ganggal  tud kevesebbet mint a tiéd (meg csak 14-es gyári alufelnijei vannak), és 1 millával olcsóbb volt az irányáradnál, ami azért szép summa.

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #473 Dátum: 2006.03.29 21:39:50 »
Idézet
Blasius78 Írta:


Hali, szép kocsid van. Most nem kötözködésképp, de nem drága egy kicsit?

Én nemrég vettem a compact Corollám, a tiéddel egy idős, az is 1,6-os, 2 légzsákkal, sportüléssel, toronymerevítővel, meg 1 ganggal  tud kevesebbet mint a tiéd (meg csak 14-es gyári alufelnijei vannak), és 1 millával olcsóbb volt az irányáradnál, ami azért szép summa.


A 2.3 egyértelmű, hogy sok érte… De én is így adtam el az előző autómat… Így vitték el árában… (szeretnek alkudozni az emberek)

Meg ez amúgy is G6-os... Továbbá optikai tuning, 16-os felni stb… No meg az ár irányár… :nagymosoly:   Ha tényleg olyan szép amilyen szépnek levan írva akkor… :hmm:  Alkudni meg amúgy is kötelező…

Blasius78

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
adok-veszek
« Válasz #474 Dátum: 2006.03.30 07:59:13 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézet
Blasius78 Írta:


Hali, szép kocsid van. Most nem kötözködésképp, de nem drága egy kicsit?

Én nemrég vettem a compact Corollám, a tiéddel egy idős, az is 1,6-os, 2 légzsákkal, sportüléssel, toronymerevítővel, meg 1 ganggal  tud kevesebbet mint a tiéd (meg csak 14-es gyári alufelnijei vannak), és 1 millával olcsóbb volt az irányáradnál, ami azért szép summa.


A 2.3 egyértelmű, hogy sok érte… De én is így adtam el az előző autómat… Így vitték el árában… (szeretnek alkudozni az emberek)

Meg ez amúgy is G6-os... Továbbá optikai tuning, 16-os felni stb… No meg az ár irányár… :nagymosoly:   Ha tényleg olyan szép amilyen szépnek levan írva akkor… :hmm:  Alkudni meg amúgy is kötelező…


Hát szvsz optikai tuningot egyik vevő se nagyon fizeti meg, sőt az olyan kocsit szvsz nehezebb eladni, mert az a képzet társul hozzá, hogy a tulaja biztos nyomta neki folyton, mint állat, hiszen miért sportosította volna még külön is (pl. az előző Corollámon a vevő nem fizette ki a fóliázást, pedig vagy 40 ezrembe került anno). 16-os felni biztos jó, de azért azt lehet szerezni max 100.000-ből.

Amúgy ez az irányára dolog elég fura. Amikor a Corollám vettem, rengeteg hírdetést felhívtam, más típusokat is, és a legtöbb eladó kemény 50 ezret:) volt hajlandó engedni az árból. A srác, aki nekem eladta a kocsit, az is csak egy 100-ast engedett, pedig meg volt szorolva anyagilag, igaz, ő eredetileg se mondott túl nagy árat.

Tehát  átlagosan egy  2,3-ért kínált autót szvsz 2,1 alatt nem ad oda a gazdája. Az meg egy 7 éves Corolláért még mindíg sok szvsz.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Keresek
« Válasz #475 Dátum: 2006.03.30 13:00:22 »
Sorstársaim a Toyotában!

Keresek egy Corolla-t 90-93 évjáratot 1.3-t, jó lenne ha HB lenne, de végül is nem ez a döntő.
Napi használatra kellene, így jó állapotúnak kell lennie, reális áron!

Hasznos lenne, ha Nyíregyházához közel lenne, vagy ha messzebb van nem olyan nagy gond csak akkor mindenkép kérnék annyi segítséget, hogy szakavatott szemmel meg kellene nézni, hogy érdemes-e benzint pazarolnom, hogy személyesen is megtekintsem.

Előreis nagy-nagy köszönet mindenkinek, aki át tudja érezni a gondomat!

Kacsabi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
  • '10 Prius
adok-veszek
« Válasz #476 Dátum: 2006.03.30 18:00:00 »
Eladó 4db használt gyári 15" Moura felni + kerékőr.
2 szezont kb. 8000 km-t futottak, az egyik pereme javított.
Ha valakit érdekel írjon, vagy hívjon.
Tel.: 20/476-2411
007

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
adok-veszek
« Válasz #477 Dátum: 2006.03.30 19:04:09 »
Idézetet írta: "Kacsabi"
Eladó 4db használt gyári 15" Moura felni + kerékőr.
2 szezont kb. 8000 km-t futottak, az egyik pereme javított.
Ha valakit érdekel írjon, vagy hívjon.
Tel.: 20/476-2411


Mennyiert adnad?

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #478 Dátum: 2006.03.31 00:44:56 »
Idézet
Blasius78 Írta:


Hát szvsz optikai tuningot egyik vevő se nagyon fizeti meg, sőt az olyan kocsit szvsz nehezebb eladni, mert az a képzet társul hozzá, hogy a tulaja biztos nyomta neki folyton, mint állat, hiszen miért sportosította volna még külön is (pl. az előző Corollámon a vevő nem fizette ki a fóliázást, pedig vagy 40 ezrembe került anno). 16-os felni biztos jó, de azért azt lehet szerezni max 100.000-ből.

Amúgy ez az irányára dolog elég fura. Amikor a Corollám vettem, rengeteg hírdetést felhívtam, más típusokat is, és a legtöbb eladó kemény 50 ezret:) volt hajlandó engedni az árból. A srác, aki nekem eladta a kocsit, az is csak egy 100-ast engedett, pedig meg volt szorolva anyagilag, igaz, ő eredetileg se mondott túl nagy árat.

Tehát  átlagosan egy  2,3-ért kínált autót szvsz 2,1 alatt nem ad oda a gazdája. Az meg egy 7 éves Corolláért még mindíg sok szvsz.


Igen a köztudatban az él, hogy az optikai tuning, zene, felni stb. soha nem térül meg…
Szerintem ez így azért nem teljesen igaz… Tény hogy nem lehet úgy eladni a kocsit, hogy 150ezerért vettél anno 16-os felnigarnitúrát akkor automatica 150ezerrel többet ér a kocsid…
Egy szép optika, szép felni szerintem -"picit piaci ár fölött"- eladhatóvá teszi az autót, de ha más nem már eleve kelendőbb… Ami a telített autópiacunkon azért nem rossz dolog…

Amúgy meg ahogy írtam is (nem sértés, remélem nem értesz félre) ez egy G6-os, ne abból indulj ki, hogy a Tiéd mennyi volt…
Nekem is egy OFF márka/típusának a sportverziója volt, csak „néhány apróságban” különbözött a szériától, de mint tudjuk a lényeg a részletekben rejlik… :nagymosoly:  
Nagyon-nagyon idegesítő tudott lenni mikor fölhívott valami „hozzáértő” és leoltott, hogy miért ennyi a kocsi amikor ugyanilyen évjáratot már Xezerrel olcsóbban megkap…  „…akkor meg kell venni azt!” és leraktam a telefont… :robbanfej:  
Aztán jött egy srác, alkudott, nem keveset, de még így is jó volt az üzlet (eleve így számoltam) és elvitte… ennyi...

Az alkudozásos dolog nagyon tág… Nekem is a legtöbb helyen egy fillért se akartak engedni… Vagy max. ilyen bohóckodások, hogy eredetiségvizsgálatot állja stb… Aztán végül egészen pontosan 175ezerrel(!) kevesebbért hoztam el a kocsit, mint amennyiért megvolt hirdetve…  No comment…

bueno

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
adok-veszek
« Válasz #479 Dátum: 2006.03.31 12:20:01 »
Idézetet írta: "Blasius78"
Idézetet írta: "bueno"
Sziasztok!

Van egy eladó Corollám, talán épp ilyet keres valaki. Azért kérek tőletek segítséget, mert a többség nem sportautót akar venni, pedig ha egyszer kipróbálja, tuti nem száll ki többet belőle! Mivel megnőtt a család, kénytelen vagyok 4 ajtósat venni. Minden segítségnek és érdeklődőnek örülök!!! :lol:
Az ár irányár!

Köszi, Hajni

•   1999-és évjárat
•   benzines
•   1587ccm
•   ABS
•   6 sebességes kézi váltó  
•   centrálzár
•   klíma
•   elektromos ablak
•   elektromos tükrök
•   riasztó
•   4 Airbag(légzsák)
•   magasságban állítható szervokormány
•   sportülések
•   állítható ülésmagasság
•   osztott, dönthető hátsó ülések
•   állítható fényszórómagasság
•   fordulatszámmérő
•   ködlámpa
•   toronymerevítő
•   Blaupunkt CD+rádió
•   4 beépített hangszóró
•   színezett üveg
•   metálfény
•   kihangosító
•   16’kf.felnik
•   optikai tuning (München)
•   nem dohányzó
•   karbantartott
•   friss műszaki 2007.06.15.-ig

Ár: 2,300,000.-Ft


Hali, szép kocsid van. Most nem kötözködésképp, de nem drága egy kicsit?

Én nemrég vettem a compact Corollám, a tiéddel egy idős, az is 1,6-os, 2 légzsákkal, sportüléssel, toronymerevítővel, meg 1 ganggal  tud kevesebbet mint a tiéd (meg csak 14-es gyári alufelnijei vannak), és 1 millával olcsóbb volt az irányáradnál, ami azért szép summa.



Szia,

az autómnak ez az ára, amiből mint írtam lehet alkudni.  Egyébként tavaly nyáron egy '98-as G6-ost, hasonló tuning és felszereltséggel 2,5 mill-t adtak el, pedig 2 légzsák volt csak benne és 1 évvel idősebb is, mint az enyém.
Nem veszem kötözködésnek, mert minden vélemény számít :lol:

H.