Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 987622 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
adok-veszek
« Válasz #420 Dátum: 2006.02.28 22:19:20 »
Idézetet írta: "Elar"
:nagymosoly:

Erről mi a véleményetek?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=400961&command=ugras&screenwidth=1024
2.350e-ért odaadná....


Ez is valami kintről behozott darab. Ettől persze még lehet jó. De hol a harmadik gyári kulcs?

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #421 Dátum: 2006.02.28 22:33:45 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Elar"
:nagymosoly:

Erről mi a véleményetek?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=400961&command=ugras&screenwidth=1024
2.350e-ért odaadná....


Ez is valami kintről behozott darab. Ettől persze még lehet jó. De hol a harmadik gyári kulcs?


3-nak kell lennie? Belgiumból hozta be az ember.
Egyébként kivételesen a  gumik jók rajta (Bridgestone).

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
adok-veszek
« Válasz #422 Dátum: 2006.02.28 22:37:46 »
Idézetet írta: "Elar"
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Elar"
:nagymosoly:

Erről mi a véleményetek?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=400961&command=ugras&screenwidth=1024
2.350e-ért odaadná....


Ez is valami kintről behozott darab. Ettől persze még lehet jó. De hol a harmadik gyári kulcs?


3-nak kell lennie? Belgiumból hozta be az ember.
Egyébként kivételesen a  gumik jók rajta (Bridgestone).


Igen, minden Corollához 3 jár, 2 teljesértékű és 1 szervízkulcs.
De mondom, ettől még lehet jó a kocsi, csak jó figyelni az ilyesmire. Nehogy azzal vigyék el.
Mindenesetre ha komolyan érdekel a kocsi, akkor javaslom, hogy vidd el egy állapotfelmérésre. Még akkor is ha a kereskedő ad valamiféle állapotlapot (ez ugyanis kötelező!). Megér 6-8 ezer forintot egy ilyen vizsgálat....

bubu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
adok-veszek
« Válasz #423 Dátum: 2006.03.01 09:34:59 »
Az egyik cimbi eladná a 94-es 4 ajtós "közép-szürke metál" színű 1,4-es klímás Corolláját. 200e km körül van benne. Téli garnitúra acél ill. polírozott alu nyári garnitúrával. ( 4 el. ablak. kp. zár, riasztó Cd-s rádió). Irányár: 850.000.-

Tel.: 20-912-4337

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #424 Dátum: 2006.03.01 18:54:38 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Elar"
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Elar"
:nagymosoly:

Erről mi a véleményetek?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=400961&command=ugras&screenwidth=1024
2.350e-ért odaadná....


Ez is valami kintről behozott darab. Ettől persze még lehet jó. De hol a harmadik gyári kulcs?


3-nak kell lennie? Belgiumból hozta be az ember.
Egyébként kivételesen a  gumik jók rajta (Bridgestone).


Igen, minden Corollához 3 jár, 2 teljesértékű és 1 szervízkulcs.
De mondom, ettől még lehet jó a kocsi, csak jó figyelni az ilyesmire. Nehogy azzal vigyék el.
Mindenesetre ha komolyan érdekel a kocsi, akkor javaslom, hogy vidd el egy állapotfelmérésre. Még akkor is ha a kereskedő ad valamiféle állapotlapot (ez ugyanis kötelező!). Megér 6-8 ezer forintot egy ilyen vizsgálat....


Az állapotfelmérésről:
Elég ha egy ügyes szerelő megnézni - aki ért a karosszériához, vagy vigyem Toyota szervízbe? Többet tudnak mondani? (Pl a km-óraállást le tudják ellenőrizni?)

Egyébként ez az új kasztnis Toyota csak külsőleg különbözik a régitől vagy "belső" dolgokban is? Elektronika, motor?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
adok-veszek
« Válasz #425 Dátum: 2006.03.01 19:06:00 »
A ráncfelvarrott Corolla alapjaiban megegyezik az előddel, a külső dizájn, a felszereltség, és néhány apróság változott csak benne (pl.:kárpitok). Ha megbízol a szerelődben, akkor vidd oda, ha nincs ilyen tuti-szaki, akkor én valamelyik Toyota szalont javaslom. A pontos kilométerállás nem biztos, hogy kideríthető, de az, hogy az órában lévő szám valós lehet-e, az igen. Pl. óra szerint 30.000 ezer van benne, viszont a kormány, pedálok nagyon kopottak, nem az eredeti gumik vannak rajta (ilyen futásteljesítménynél elvileg a pótkerékkel azonosnak kéne lenniük), valahol talász egy olajcsere cetlit, amin 60.000 van, ilyesmi.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
adok-veszek
« Válasz #426 Dátum: 2006.03.01 23:21:41 »
Idézetet írta: "Prater"
25-ert meghirdetem, aztan ha nem megy el 30napon belul, akkor sztem Tied lehet 20-ert, persze ha meg akkor igenyt tartasz ra!


Na sikerult eladni?

saro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 443
adok-veszek
« Válasz #427 Dátum: 2006.03.02 22:18:22 »
Idézetet írta: "Misi"
A ráncfelvarrott Corolla alapjaiban megegyezik az előddel, a külső dizájn, a felszereltség, és néhány apróság változott csak benne (pl.:kárpitok). Ha megbízol a szerelődben, akkor vidd oda, ha nincs ilyen tuti-szaki, akkor én valamelyik Toyota szalont javaslom. A pontos kilométerállás nem biztos, hogy kideríthető, de az, hogy az órában lévő szám valós lehet-e, az igen. Pl. óra szerint 30.000 ezer van benne, viszont a kormány, pedálok nagyon kopottak, nem az eredeti gumik vannak rajta (ilyen futásteljesítménynél elvileg a pótkerékkel azonosnak kéne lenniük), valahol talász egy olajcsere cetlit, amin 60.000 van, ilyesmi.
Gumiknál épp tegnap írtam, hogy a 25k-t ment Corollánál gumit cserélek. Na, én se tudnám elhitetni a vevővel, hogy nem 85e van benne.

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #428 Dátum: 2006.03.02 23:10:38 »
Hmm.
Ennek a gumijai jónak tünnek (mint már írtam) a megszokottol eltérően. Kezdem megszokni, h a kereskedők rátesznek vmi gagyi gumit - "oszt hagy menjen"
Holnap nézi meg a szerelő - azért izgulok. Remélem nem talál benne semmi olyasmit, h most rá kellene költeni x ezer forintot.
A 2.350e nagyon jó ár - úgy is mondhatnán, h túl jó. Vagy ennyire pang a piac?

Egyébként még gondolkodtam Stilo 1.9JTD-ben és Mazda 323 DIDT-ben.
De a Toyotában bizom a legjobban. A 2 év Honda szívás után szeretnék egy üzembiztos autót.

Cikó

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
adok-veszek
« Válasz #429 Dátum: 2006.03.03 11:03:21 »
Sziasztok!

'87-es 2E-s motorú Corollához keresek komplett porlasztót! Bárki aki tud ilyet az légyszi szóljon, mert sürgős lenne! Köszi! :roll:
87 Corolla Liftback 1.3 12V

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #430 Dátum: 2006.03.03 11:53:30 »
Idézetet írta: "Elar"
Hmm.
Ennek a gumijai jónak tünnek (mint már írtam) a megszokottol eltérően. Kezdem megszokni, h a kereskedők rátesznek vmi gagyi gumit - "oszt hagy menjen"
Holnap nézi meg a szerelő - azért izgulok. Remélem nem talál benne semmi olyasmit, h most rá kellene költeni x ezer forintot.
A 2.350e nagyon jó ár - úgy is mondhatnán, h túl jó. Vagy ennyire pang a piac?

Egyébként még gondolkodtam Stilo 1.9JTD-ben és Mazda 323 DIDT-ben.
De a Toyotában bizom a legjobban. A 2 év Honda szívás után szeretnék egy üzembiztos autót.



Hmmmm.... :hmm:

Nem akarok vészmadár lenni de szerintem is gyanúsan olcsó az ára…  :hmm:

Ez az autó gondolom kerekedéses v. "magánimport". (feleségemnek vettem, de nem tetszik neki a színe miatt… stb. hülye dumák…)
mert már elég régóta fent van a neten…
Szerintem "annyira" azért nem pang a piac hogy ennyire az ára alatt adják…
Ennyi pénzért egy szép, tényleg megkímélt(!) utolsó évjáratú e11-et is felraknak, de egy sima mezei benzines 02’-es e12-ért is pofa nélkül el lehet kérni ennyi pénz… Úgyhogy érdekes…
Jól nézzétek át! Ha a legkisebb kételyed van akkor ne köss üzletet!

Amúgy meg érdekes, hogy 5 import, dízel Corollából 4 sötétkék és 3ajtós… Lehet hogy valahol külföldön géppark csere volt… :nagymosoly:  Akkor viszont tuti „garantált” a 60-70-80e km… :rohog:

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #431 Dátum: 2006.03.03 17:45:27 »
Idézet
Hmmmm.... :hmm:

Nem akarok vészmadár lenni de szerintem is gyanúsan olcsó az ára…  :hmm:

Ez az autó gondolom kerekedéses v. "magánimport". (feleségemnek vettem, de nem tetszik neki a színe miatt… stb. hülye dumák…)
mert már elég régóta fent van a neten…
Szerintem "annyira" azért nem pang a piac hogy ennyire az ára alatt adják…
Ennyi pénzért egy szép, tényleg megkímélt(!) utolsó évjáratú e11-et is felraknak, de egy sima mezei benzines 02’-es e12-ért is pofa nélkül el lehet kérni ennyi pénz… Úgyhogy érdekes…
Jól nézzétek át! Ha a legkisebb kételyed van akkor ne köss üzletet!

Amúgy meg érdekes, hogy 5 import, dízel Corollából 4 sötétkék és 3ajtós… Lehet hogy valahol külföldön géppark csere volt… :nagymosoly:  Akkor viszont tuti „garantált” a 60-70-80e km… :rohog:



Átnézte a srác és azt mondta, h HIBÁTLAN. Egyedül az nem tetszik neki benne, h a fékbetét cseréjekor nem szabályozták a tárcsákat...
Tulajdonképpen kereskedés. A csávónak nincs lerakata. Kimegy - hazahoz 8 autót traileren és eladják őket.
Úgy néz ki megvesszük. Keddig még nem foglalozzuk le, mert csak 1 hét múlva lesz meg rá a lé.
Szerencsére jó áron megy el a Civicem.  :nagymosoly:

Elar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
adok-veszek
« Válasz #432 Dátum: 2006.03.03 18:00:26 »
Megnéztem a 3 ajtós Corollákat.
Ezen kivűl kettőt láttam. (Egy 3. Szentendrén volt de azt eladták) Ebben a kettőben a km érdekes....
Úgy tünik ugyanott tekerték vissza :D

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #433 Dátum: 2006.03.03 19:25:16 »
Idézet
Elar írta

Átnézte a srác és azt mondta, h HIBÁTLAN. Egyedül az nem tetszik neki benne, h a fékbetét cseréjekor nem szabályozták a tárcsákat...
Tulajdonképpen kereskedés. A csávónak nincs lerakata. Kimegy - hazahoz 8 autót traileren és eladják őket.
Úgy néz ki megvesszük. Keddig még nem foglalozzuk le, mert csak 1 hét múlva lesz meg rá a lé.
Szerencsére jó áron megy el a Civicem.  :nagymosoly:


Na az jó ha tényleg JÓ! :kacsint:  

A karosszériát is átnézte??? Nem volt kiskifli az autó, v. tetőre rakva??? Azért azt is nézzétek meg…
Amúgy előre is gratula az autóhoz… :10:  Végül is benzines áron veszel d4d-t… :nagymosoly:

Peti

  • Vendég
adok-veszek
« Válasz #434 Dátum: 2006.03.03 19:37:18 »
Idézetet írta: "Elar"
Megnéztem a 3 ajtós Corollákat.
Ezen kivűl kettőt láttam. (Egy 3. Szentendrén volt de azt eladták) Ebben a kettőben a km érdekes....
Úgy tünik ugyanott tekerték vissza :D


Alapból a km-tekerés nem olyan „nagy” baj… Ez sajnos egy rossz beidegződés kishazánkban, hogy egy autó sok km-el csak sz*r lehet…
Mert mit vesz meg inkább az ember… Az import 4-5éves dízelt amibe van 60e km… És a vicces hogy még el is hiszik… :kacag:  
Persze korrektebb lenne ha meghagynák benne a min. 160e-et… :ordog:  
De úgy valószínűleg „kicsit” nehezebben menne el, ez meg nem arról szól…
De végül is mindegy, hangsúlyozom ha az ára is megfelelő(!) hogy mennyit mutat az órája, és tényleg jó az autó…