Szerző Téma: adok-veszek  (Megtekintve 964364 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:adok-veszek
« Válasz #3990 Dátum: 2016.07.04 09:39:14 »
Sziasztok!
Új Toyota érkezése miatt eladó családi autónk: Toyota Corolla Verso 1.8 Terra, 2003-as.
Ezüstmetál, 1.8 benzines, 133 Le, 218e. km  1/2 évesen, 5000 km-rel vettük, 12 éve nálunk van, mondhatjuk, hogy első gazdás.
Végig szervizelt, vezetett szervizkönyvvel, a szükséges karbantartásokat mindig megkapta, többnyire a Supratrendben. 180e. km-nél olajfogyasztás miatt motor gyűrűzve, hengerfej felújítva, most 0 olajfogyasztás. Kuplung+szerkezet 5000 km-el ezelőtt, akkumulátor múlt ősszel cserélve. Műszakilag kifogástalan, nagyon megbízható.
Törésmentes, kisebb esztétikai hibák vannak és kezdődő korrózió néhány helyen.
"Extrák" gyári, levehető vonóhorog, tetőcsomagtartó, 8 db acél felnis kerék (téli gumik még 1-2 szezonra jók, nyáriból min. 2 csere érett ), CD emulátor, amivel USB-t , telefont lehet csatlakoztatni a rádióhoz.
Képek
Természetesen átnézethető, leinformálható!



Megvan még a gép?
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

DM74

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Toyota Corolla 2006 1.4 HB Sol+
Re:adok-veszek
« Válasz #3991 Dátum: 2016.07.09 16:55:02 »
Eladósorba került a család 15 éves hűséges barátja, 2001-ben vásárolt 3 ajtós toyota corolla harmony 1.4 VVti (97 Le). Az autó tökéletes műszaki állapotban van, a motor és futómű gyári eredeti, csak a kopó alkatrészek cseréjére kellett költeni. A karosszérián természetesen az elmúlt 15 év nyomai itt-ott láthatók.
Km óra állása: 163170km (ez tényleg ennyi, első tulajdonosok vagyunk)
Műszaki vizsga: 2017/10

A hírdetés megtekinthető itt:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.4_harmony_e11-10360963

Érdeklődés esetén a telefonszám a hírdetésben megtalálható.
Azt értem, hogy gőzgép, de mi hajtja????

kicsibob

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:adok-veszek
« Válasz #3992 Dátum: 2016.07.13 12:50:48 »
Sziasztok!
Autóváltás miatt feleslegessé vált egy THULE tetőcsomagtartó, 5 ajtós Corolla E12-re való. Használt de jó állapotban, zárható, 2db kulccsal 20eFt-ért.
Illetve van egy télikerék garnitúrám, HANKOOK gumival és acélfelnivel, lehet benne cirka 4000km. Erről bővebb infót, dot számot, képet, árat stb. később rakok majd fel.
Ha valakit érdekel, rekop81(kukac)gmail(pont)com email-en érdeklődhet.

kicsibob

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:adok-veszek
« Válasz #3993 Dátum: 2016.07.18 14:19:10 »
Sziasztok!
Autóváltás miatt feleslegessé vált egy THULE tetőcsomagtartó, 5 ajtós Corolla E12-re való. Használt de jó állapotban, zárható, 2db kulccsal 20eFt-ért.
Illetve van egy télikerék garnitúrám, HANKOOK gumival és acélfelnivel, lehet benne cirka 4000km. Erről bővebb infót, dot számot, képet, árat stb. később rakok majd fel.
Ha valakit érdekel, rekop81(kukac)gmail(pont)com email-en érdeklődhet.

Köszönöm a megkereséseket, tetőcsomagtartó elkelt, a szerelt kerék garnitúra még megvan. A gumi 185/65R15 88T, 2014.44 heti gyártással, 2015 év elején vásároltam, a 4000km futással még szerintem sokat is mondtam. A garnitúra ára 60eFt lenne. 

DaDiD

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
Re:adok-veszek
« Válasz #3994 Dátum: 2016.07.20 13:09:44 »
Ha valakit esetleg erdekelne vannak elado corolla felnikupakjaim!
Corolla ts gyari felnijebe valo, de jo masik tipusokhoz is!

balesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Re:adok-veszek
« Válasz #3995 Dátum: 2016.07.24 17:19:00 »
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy lenne-e valaki; akit érdekel 2004 1.4 es corolla kombi donorautónak. A kocsi mindennapos használatban van  128000 km-t futott, hibátlan elektronika digit klímával, hátul teljesen új fékrendszer, jobb oldalt még a munkahenger is. Új benzintank és a legjobb a fél éves ülések. A negatívumok: A jobb első lámpabúra 1 éven belül másodszor párás belül, de ami miatt szeretnék megválni tőle az az alváz amire költeni kellene, alaposan átvették mert lefújta az eladó, ez nyilván nekem is gyanús volt, de átnézettem  a Kistarcsai Toyotánál vétel előtt és azt mondták jó vétel. Nagyjából 2 év múlva valószínű a küszöbölés pl. A kevés km miatt fullos donor lehetne, de pl. karosszériakakatosnak ideális kocsi lehet 😊.
Bocsi a sok szövegért. Szerintetek reálisan kb mit érhet, biztos nincs párja a világon 😃

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:adok-veszek
« Válasz #3996 Dátum: 2016.07.24 21:47:31 »
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy lenne-e valaki; akit érdekel 2004 1.4 es corolla kombi donorautónak. A kocsi mindennapos használatban van  128000 km-t futott, hibátlan elektronika digit klímával, hátul teljesen új fékrendszer, jobb oldalt még a munkahenger is. Új benzintank és a legjobb a fél éves ülések. A negatívumok: A jobb első lámpabúra 1 éven belül másodszor párás belül, de ami miatt szeretnék megválni tőle az az alváz amire költeni kellene, alaposan átvették mert lefújta az eladó, ez nyilván nekem is gyanús volt, de átnézettem  a Kistarcsai Toyotánál vétel előtt és azt mondták jó vétel. Nagyjából 2 év múlva valószínű a küszöbölés pl. A kevés km miatt fullos donor lehetne, de pl. karosszériakakatosnak ideális kocsi lehet 😊.
Bocsi a sok szövegért. Szerintetek reálisan kb mit érhet, biztos nincs párja a világon 😃
Nem igazán értem, miért akarod donorautónak, kvázi bontásra eladni..  :hmmmm:

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1102
Re:adok-veszek
« Válasz #3997 Dátum: 2016.07.24 22:40:12 »
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy lenne-e valaki; akit érdekel 2004 1.4 es corolla kombi donorautónak. A kocsi mindennapos használatban van  128000 km-t futott, hibátlan elektronika digit klímával, hátul teljesen új fékrendszer, jobb oldalt még a munkahenger is. Új benzintank és a legjobb a fél éves ülések. A negatívumok: A jobb első lámpabúra 1 éven belül másodszor párás belül, de ami miatt szeretnék megválni tőle az az alváz amire költeni kellene, alaposan átvették mert lefújta az eladó, ez nyilván nekem is gyanús volt, de átnézettem  a Kistarcsai Toyotánál vétel előtt és azt mondták jó vétel. Nagyjából 2 év múlva valószínű a küszöbölés pl. A kevés km miatt fullos donor lehetne, de pl. karosszériakakatosnak ideális kocsi lehet 😊.
Bocsi a sok szövegért. Szerintetek reálisan kb mit érhet, biztos nincs párja a világon 😃

Nem hiszem, hogy alvázas lenne... padlólemezes, tehát azzal, valamint a küszöbökkel, váznyúlványokkal, ajtók aljával, sárvédőkkel lehet lakatosmunka. Látatlanban merek fogadni, hogy a piaci értéke bőven a várható lakatos és fényezőmunkák ára felett van. Szvsz egy 12 éves autó még túl jó a bontáshoz (ráadásul a bontósdit is terheli kiadás bőven: forgalomból kivonás, bontási engedély költsége miatt)
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

balesz

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Re:adok-veszek
« Válasz #3998 Dátum: 2016.07.25 06:31:22 »
Persze igazatok van. Lehet kicsit pesszimistábban hangzott, mint szerettem volna. Én sem úgy értettem hogy már egy értéktelen talicska, csak eddig valahol 1800000 környékén van az autó bő év alatt. A párommal úgy beszéltük meg hogy nem szeretnénk már mezt is megcsináltatni, simán lehet ebből sokéves autó még, csak mi nem szerettük meg annyira hogy minden áron megmaradjon. Pl. Az lassan 20 éves b corsán lehet megcsináltatnám, csak mert 8 éve cserben nem hagyó hűséges társ, pedig annak értéke tényleg kb. egy karosszéria munka. Az donor kocsi persze túlzás, csak olyannak kell megvenni, aki megérti hogy kell költeni rá. Ha beszámíttatom, egy becsületes nepper pár ezer forintért csinál belőle egy avatatlan szemnek kitűnő állapotú autót.

hislah

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
    • www.b-tel.hu
Re:adok-veszek
« Válasz #3999 Dátum: 2016.08.01 07:47:35 »
Toyota Corolla E12 (2002<) magas hangszóró, tükör háromszög burkolat eladó. Érdeklődni: 06703670307 számon lehet. Ára 5500 Ft / pár

gzugzu

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:adok-veszek
« Válasz #4000 Dátum: 2016.08.04 10:43:24 »
Sziasztok!

Keresek kb 1990 és 2001 között gyártott Corollát!

Paraméterek: Legyen benzines, max 1600ccm, lehetőleg 5 ajtós, vagy kombi, de egy szép 3 ajtós is szóba jöhet. (4 ajtós sajnos kizárva)
Ami még fontos:
-Kereskedésből nem szívesen vásárolnék, de ha az autó kivételesen szép, akkor szóba jöhet az is.
-Ha frissen lett hegesztve, karosszériázva, alvázvédőzve, akkor köszönöm, de nem azt keresem.
-Ha komolyabb szerkezeti elemet is érintő törése volt, akkor szintén nem érdekel
-Ha karcolás miatt itt ott fényezve volt, esetleg még most is karcos, horpadt az nem gond.
-Ha kezdődő kisebb, korábban még nem javított rozsdásodás található az autó, az sem probléma.

Jó pár autó megnéztem már, de eddig még nem sikerült rálelni egy gondozott, tényleg szép példányra.
Ha ismertek a fenti paramétereknek megfelelő autót, kérlek írjátok meg itt, vagy a "nicknevem" kukac gmail-ra.

Köszi!

Robitussin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:adok-veszek
« Válasz #4001 Dátum: 2016.08.10 22:55:37 »
Sziasztok!

Egy jo allapotu lekovetheto eloeletu gyari allapotu faceliftes toyota corolla ts-t keresek 1,5-2m forint koruli aron. Van esetleg itt olyan, aki ilyen autoval rendelkezik es megszeretne valni tole?! Elore is koszonom a valaszat

Udv, KR

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:adok-veszek
« Válasz #4002 Dátum: 2016.08.11 07:06:51 »
álmodj királylány...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Duke

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Re:adok-veszek
« Válasz #4003 Dátum: 2016.08.11 14:42:12 »
Mi ennyiért vettük az 1,4-est.

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:adok-veszek
« Válasz #4004 Dátum: 2016.08.11 15:48:06 »
Mi ennyiért vettük az 1,4-est.
Azért álom a TS, ráadásul a kívánt gyári állapotban!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu