Szerző Téma: Avensis középkonzol...kopás  (Megtekintve 1333 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

nadel

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 6
Avensis középkonzol...kopás
« Dátum: 2023.02.22 15:58:45 »
Kedves Klubtársak!!! 6 és féléves Avensis...közép-konzol a seb.váltó mögött: a rolós rekesz ovális kerete - matt króm fémgőzölés - hámlik. Típushiba, de sem a Toyota, sem a bontósok nem kinálnak megoldást. Valakinek...ötlete??? Köszönöm, szép napot, hetet.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9388
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Avensis középkonzol...kopás
« Válasz #1 Dátum: 2023.02.22 22:17:49 »
Tudom, nem segítség, de a 2009-es - tehát lassan 14 éves - T27-ben semmi gondom vele (a típushibára reagálva) :hmmmm:

Mint alkatrész, biztosan beszerezhető a Toyotánál, de hogy milyen áron, azt csak feltételezni tudom.
Én a "gugli a barátom" irányba mennék. Gondolom létezik olyan cég, akik ezt - jó pénzért  :devil: - rendbe rakják  :hmmmm:  Nézz meg egy Audi belsejét, hámlik mindenhol a "chrom"

A 2017-es T27, ami most májusban lesz 6 éves, még nincs ilyen gondom. Viszont a váltógom olyan, mintha smirglivel a kezemben vezetnék  :cry:
« Utoljára szerkesztve: 2023.02.22 22:25:03 írta Nagycitrom »

VaZso

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 50
Re:Avensis középkonzol...kopás
« Válasz #2 Dátum: 2023.02.24 16:28:22 »
Tudom, nem segítség, de a 2009-es - tehát lassan 14 éves - T27-ben semmi gondom vele (a típushibára reagálva) :hmmmm:

Nekem 2010-es Avensisem van és én sem emlékeztem, hogy hámlana... bár nem újkora óta használom, de megnéztem, nálam nem krómozott a keret.
Nem lehet, hogy facelift után került oda? A váltó körül viszont krómozott (és ép)...

Csak azért írom, mert elgondolkoztam rajta. :)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9388
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Avensis középkonzol...kopás
« Válasz #3 Dátum: 2023.02.24 16:44:34 »
Nekem 2010-es Avensisem van és én sem emlékeztem, hogy hámlana... bár nem újkora óta használom, de megnéztem, nálam nem krómozott a keret.
Nem lehet, hogy facelift után került oda? A váltó körül viszont krómozott (és ép)...

Csak azért írom, mert elgondolkoztam rajta. :)
Tényleg nem volt "chrom".  :surrender:
Van egy 2017-es, abban már ilyen, de nálam rendben van, nem hámlik.