Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 288465 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szabi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #975 Dátum: 2014.05.31 15:41:56 »
Üdv Urak!

Nem jó a rádióm, fm sávok nem jönnek, am savon meg csak a kossuth, kérdésem az lenne, hogy látok a neten (olx, jofogas..stb) bontott rádiókat, ha veszek egy olyat és kicsrélem, jó lesz? melyik részt kell kicserélni ezen hiba esetében, a fentit vagy lentit? Előre is köszönöm a válaszokat!
Utólagos cd-t nem akarok, csak rádio lenne legalább. Javíttatni úgy tudom drága lenne, bontott rádió 7-8ezer.

shark

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #976 Dátum: 2014.06.14 22:49:03 »
Idézet
...bontott rádiókat, ha veszek egy olyat és kicsrélem, jó lesz

Lutri. Ez szériahiba a legtöbb rádiótípusnál ehhez az autóhoz, lehet kifogsz egy olyat, ami jó, de lehet, hogy csak 2 hónapig az.

Idézet
melyik részt kell kicserélni ezen hiba esetében, a fentit vagy lentit?

Lentit.

Idézet
Utólagos cd-t nem akarok, csak rádio lenne legalább.

15 ezertől vannak autórádiók, a kábel 2 ezer hozzá. Én vettem külön utángyártott beépítőkeretet, száműzni akartam a rádiót teljesen, ne is lássam... Csak annyit vesztettem, hogy van pár semmire sem használható vezérlő a műszerfalon.

Szabi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #977 Dátum: 2014.06.16 13:43:05 »
Lutri. Ez szériahiba a legtöbb rádiótípusnál ehhez az autóhoz, lehet kifogsz egy olyat, ami jó, de lehet, hogy csak 2 hónapig az.

Lentit.

15 ezertől vannak autórádiók, a kábel 2 ezer hozzá. Én vettem külön utángyártott beépítőkeretet, száműzni akartam a rádiót teljesen, ne is lássam... Csak annyit vesztettem, hogy van pár semmire sem használható vezérlő a műszerfalon.

Köszi szépen shark a választ, lényegre tapintottál: lutri egy bontott is, igazából felesleges azt venni, 15-20ért egy cd, és kész. Bár ez már a következő gazdi feladata lesz, elkezdem árulni.

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #978 Dátum: 2016.10.04 11:59:09 »
Üdv Urak :)

Gen2 yaris hifi ügyében érdeklődnék. A gyári cd-s fejről valahogy le lehet venni vonalszintű jel kimenetet? Esetleg aux bemenetet barkácsolni rá, diy módszerrel? Első ajtóban 13-as vagy 16-os hangszóró fér el?

köszönöm a válaszokat, közben természesen elkezdtem előről olvasni a topikot..:)  :clap:

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #979 Dátum: 2016.10.04 19:15:00 »
Üdv Urak :)

Gen2 yaris hifi ügyében érdeklődnék. A gyári cd-s fejről valahogy le lehet venni vonalszintű jel kimenetet? Esetleg aux bemenetet barkácsolni rá, diy módszerrel? Első ajtóban 13-as vagy 16-os hangszóró fér el?

köszönöm a válaszokat, közben természesen elkezdtem előről olvasni a topikot..:)  :clap:

A 15-(16)-17 bemeneti pontok AUX In-nek számítanak...itt a 16-os a test (árnyékolás) illetve ha a 19-est testre tesszük, akkor kapcsol a fej AUX üzemmódba...én így értelmeztem a rajzot.
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #980 Dátum: 2016.10.10 10:46:23 »
koszonom! :)

esetleg epitett mar vki hifit itt a forumon? tapasztalatokat valtanek vele!

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Re:Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #981 Dátum: 2018.06.11 17:51:10 »
A 15-(16)-17 bemeneti pontok AUX In-nek számítanak...itt a 16-os a test (árnyékolás) illetve ha a 19-est testre tesszük, akkor kapcsol a fej AUX üzemmódba...én így értelmeztem a rajzot.
Ez a kazettás verziónál is működik?
Most veszünk 1 Yaris Versot. Nincs kedvem beletenni mp3 lejátszót, de 1 jack dugó jó lenne.
Laco 73 :D