Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 290806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #855 Dátum: 2011.02.10 16:29:48 »
Tudtok valakit ajánlani, aki elfogadható áron korrektül beépítene egy u-Dimension JR Comp5 szettet az autóba?  :helpsmilie:

Ha meglesz, szívesen megfülelném, az én fantáziámat is mozgatja. :)

Szia!

Nem lesz beépítve.már túl is adtam rajta.teljes mértékben lebeszéltek arról hogy 13cm-es hangszorót rakjak bele... sima 16cm-es elementen gondokodom,de előtte most még az mp3 lejátszót rakatom bele.: http://carhifis.5mp.eu/web.php?a=carhifis&o=Eg48iWPlYj

Yaris Ts 05'

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #856 Dátum: 2011.02.10 17:12:59 »
Én csalódtam az ilyen usb-s mp3 lejátszókban.
Az utóbbi időben több is került a kezembe nem sok összvissz 3 különböző fajta.
Mindegyikkel ugyanaz a problémám, de ha erre tud valaki megoldást szívesen veszem.
Az összes usb-s lejátszó az autó leállítása és újra indítása után a számot mindig az elejétől kezdte.
Ez gyakorlatilag azt eredményezte, hogy  volt hosszabb szám, (néha kabarét is hallgatok), amin egy városi ide-oda megyek rövid távok alatt 3 nap alatt mindoig azt az egy számot kezdte elölről mert nem volt képes túljutni rajta. Ha rövidebbek voltak a számok, akkor is az elejét meghallgattam vagy 3x mindegyiknek.
A cd-s mp3-asok ott folytatják, ahol leálltak.
Prius 2 - a mosolygós autó.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #857 Dátum: 2011.02.21 12:15:05 »
Én csalódtam az ilyen usb-s mp3 lejátszókban.
Az utóbbi időben több is került a kezembe nem sok összvissz 3 különböző fajta.
Mindegyikkel ugyanaz a problémám, de ha erre tud valaki megoldást szívesen veszem.
Az összes usb-s lejátszó az autó leállítása és újra indítása után a számot mindig az elejétől kezdte.
Ez gyakorlatilag azt eredményezte, hogy  volt hosszabb szám, (néha kabarét is hallgatok), amin egy városi ide-oda megyek rövid távok alatt 3 nap alatt mindoig azt az egy számot kezdte elölről mert nem volt képes túljutni rajta. Ha rövidebbek voltak a számok, akkor is az elejét meghallgattam vagy 3x mindegyiknek.
A cd-s mp3-asok ott folytatják, ahol leálltak.

megkérdeztem őket, elvileg ez is ott folytatja ahol leállítottad a kocsit....
Yaris Ts 05'

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #858 Dátum: 2011.02.21 20:10:31 »
Igen, én is találtam végre!
Úgy tűnik az olcsóbbak attól olcsóbbak, hogy a vezérlő progik kevesebbet tudnak.
Hajrá!
Prius 2 - a mosolygós autó.

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #859 Dátum: 2011.02.22 10:18:30 »
Igen, én is találtam végre!
Úgy tűnik az olcsóbbak attól olcsóbbak, hogy a vezérlő progik kevesebbet tudnak.
Hajrá!

te melyiket?
Yaris Ts 05'

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #860 Dátum: 2011.02.25 17:26:40 »
pioneer DEH-4000UB
Prius 2 - a mosolygós autó.

czirok

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #861 Dátum: 2011.03.19 18:15:21 »
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, 2 hete került a tulajdonomba egy 2003.07.ik havi yaris d4d tip. szgk. :)
A kérdésem sokak számára lehet hogy egyértelmű de nekem nem :)
A gyári kazis magnó helyett szeretném berakatni usb-s fejegységemet.
Olvastam hogy az alsó zsebbe be lehet "játszani".
Én inkább a beépítő keret mellé tenném le a voksomat hogy eltűnjön a feleslegessé váló kazi lyuk és rádió gombok.
A netes webshopok 1999-2003 ig és 2003tól 2006 -ig árulják.
Ültem 2000es évjáratú Yarisban de nem tűnt fel különbség a a régebbi és a modelfrissített típus műszarfala között o.O
Mi a különbség a 2 típus magnókerete között? Módosítottak az íven vagy a felfogatáson?
Vaterán találtam 5000huf-ért keretet ami szimpatikus ár , I-es yaris-hoz írja de van egy olyan érzésem hogy ez nekem (2003-as évj.)nem lesz jó.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/utaster_csomagter/muanyag_burkolatok/toyota_yaris_automagno_beepito_keret_1447388640.html

Vagy mégis ? :D
Bocs hogy ilyen bő lére engedtem egy ilyen egyszerű kérdést, remélem kapok választ a kérdésemre :)
Köszönöm
Czirok

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #862 Dátum: 2011.03.19 19:08:24 »
Más az íve és a kialakítása, tehát figyelni kell rá melyiket veszed. Viszont így kép alapján nem tudom ez melyikhez lehet jó, talán az eladót kellene megkérdezni!
Xanyi

czirok

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #863 Dátum: 2011.03.19 19:20:06 »
Más az íve és a kialakítása, tehát figyelni kell rá melyiket veszed. Viszont így kép alapján nem tudom ez melyikhez lehet jó, talán az eladót kellene megkérdezni!
Igen, nem szeretnék kidobni 5 rugót feleslegesen:)
Rákérdezek az lesz a legegyszerűbb de szerintem ez a Japán Yarishoz lesz jó.
Már több napja a fórum rabja vagyok,órákat olvasgattam de nem tudok dűlőre jutni. Egy első szettet is szeretnék beépíteni, voltam szakinál is aki 16 os komponens szettet ajánlott ( Mac Audio)
ami biztos hogy jó lesz kiemelőkerettel A Yarisba. A fórumon többen írják hogy a 16os al rá lehet faragni mert a kárpit kitakar belőle és berezonálhat az egész , egy 13as bőven elég...Hogy itt is mi az igazság... ki tudja :D Nehéz szülés lesz az biztos. 13as szettet találtam 10500ért vaterán szintén, FLI Audio, Surányi hifi oldalán jókat írnak róla a fórumban, beépítési mélysége is megfelelő lenne ...
El nem tudom képzelni melyik a járható út. Ami biztos hogy a csomiba egy Mac Audio Compact fog kerülni, több okból is, 1:hely 2:aktív 3:mérete ellenére minőségi hangzást nyújt.

javascript:void(0);

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #864 Dátum: 2011.03.19 19:35:14 »
Ha lesz mélyláda akkor lehet hogy a 13-as a jobb választás!
Xanyi

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #865 Dátum: 2011.03.20 13:15:53 »
meg tudja valaki mondani nekem hogy honnan tudok NoisEX-et szerezni vagy hasonló kenhető csillapítót? üdv.
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

nnorbi99

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #866 Dátum: 2011.03.22 14:30:05 »
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, 2 hete került a tulajdonomba egy 2003.07.ik havi yaris d4d tip. szgk. :)
A kérdésem sokak számára lehet hogy egyértelmű de nekem nem :)
A gyári kazis magnó helyett szeretném berakatni usb-s fejegységemet.
Olvastam hogy az alsó zsebbe be lehet "játszani".
Én inkább a beépítő keret mellé tenném le a voksomat hogy eltűnjön a feleslegessé váló kazi lyuk és rádió gombok.
A netes webshopok 1999-2003 ig és 2003tól 2006 -ig árulják.
Ültem 2000es évjáratú Yarisban de nem tűnt fel különbség a a régebbi és a modelfrissített típus műszarfala között o.O
Mi a különbség a 2 típus magnókerete között? Módosítottak az íven vagy a felfogatáson?
Vaterán találtam 5000huf-ért keretet ami szimpatikus ár , I-es yaris-hoz írja de van egy olyan érzésem hogy ez nekem (2003-as évj.)nem lesz jó.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/utaster_csomagter/muanyag_burkolatok/toyota_yaris_automagno_beepito_keret_1447388640.html

Vagy mégis ? :D
Bocs hogy ilyen bő lére engedtem egy ilyen egyszerű kérdést, remélem kapok választ a kérdésemre :)
Köszönöm
Czirok


Szia!
A gyári kazis magnód rádió része jó? Eladod? Ha igen, mennyiért és helyileg hol vagy?

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #867 Dátum: 2011.03.23 20:48:51 »
Egy első szettet is szeretnék beépíteni, voltam szakinál is aki 16 os komponens szettet ajánlott ( Mac Audio)
ami biztos hogy jó lesz kiemelőkerettel A Yarisba. A fórumon többen írják hogy a 16os al rá lehet faragni mert a kárpit kitakar belőle és berezonálhat az egész ,

Rosszul beszerelve a 13-as is lehet rossz, de egy 16-os hosszú távon mindenképpen hallgathatóbb, és sokkal-sokkal egyszerűbb összehozni egy szubbal.

czirok

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #868 Dátum: 2011.03.26 15:41:47 »
Szia!
A gyári kazis magnód rádió része jó? Eladod? Ha igen, mennyiért és helyileg hol vagy?
Szia!
Megkérdeztem a beépítő keretet , 8000 ft és kb egy hónap még megérkezne mittudomén honnan...
Szóval marad bent a gyári kazi és bekerül a kis zsebbe a magnó.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.26 15:58:31 írta kleingy »

wildies

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #869 Dátum: 2011.04.09 09:13:35 »
üdv, tudnék egy gyári cd-fejegységet angol autóból csakhát nincs meg a kódja.Lehet vhogy orvosolni?