Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 288394 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #135 Dátum: 2005.03.19 10:11:35 »
Idézetet írta: "-bandi-"
Az a vicc, hogy azáltal, hogy ott van a cd-rádió pontosan a váltógomb előtt (a váltón nyugvó jobb kezemtől 5 centire), sokkal könnyebben lehet kezelni a zenecuccot, mint a gyárit, nekem kb. 10 percembe került, hogy megszokjam, szerintem kevés autóban esik ennyire kézre a hifi.  :)
Háát az a 10 perc nekem kb 5 mp volt. Mintha a :toy: eleve úgy készítené a műszerfalat, hogy előre tudják, hogy úgy is kifogják cserélni a gyári magnót, így előkészítenek egy igazán jó helyet. Ettől jobb helyre akkor sem lehetne tenni a magnót, ha 1000 tervező 10 évig dolgozna a projekten. Ott a helye.

Köszi :toy: :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #136 Dátum: 2005.03.20 11:24:07 »
Tudja valaki,hogy egy Pioneer cd,hogy mutat a Yarisba,hogy illesztkedik?Mint általában a Sonyról írtátok hogy jó, a JVC nem annyira.Hát a pájó keret nélkül? :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #137 Dátum: 2005.03.20 12:37:04 »
Idézetet írta: "Hardy"
Tudja valaki,hogy egy Pioneer cd,hogy mutat a Yarisba,hogy illesztkedik?Mint általában a Sonyról írtátok hogy jó, a JVC nem annyira.Hát a pájó keret nélkül? :D

Tegnap volt bent a szervízben egy Yaris, amiben a JVC nagyon szépen illeszkedett. Úgy látszik típusa is válogatja...
De a többséget szépen bele lehet építeni. Kishavernak is Pájó van, úgyhogy biztos az is jól illeszkedik, hiszen ha csúnya lenne már kihajította volna!  :lol:
Xanyi

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #138 Dátum: 2005.03.20 13:22:16 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Kishavernak is Pájó van, úgyhogy biztos az is jól illeszkedik, hiszen ha csúnya lenne már kihajította volna!  :lol:

 :lol:
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #139 Dátum: 2005.03.21 09:35:26 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Hardy"
Tudja valaki,hogy egy Pioneer cd,hogy mutat a Yarisba,hogy illesztkedik?Mint általában a Sonyról írtátok hogy jó, a JVC nem annyira.Hát a pájó keret nélkül? :D

Tegnap volt bent a szervízben egy Yaris, amiben a JVC nagyon szépen illeszkedett. Úgy látszik típusa is válogatja...
De a többséget szépen bele lehet építeni. Kishavernak is Pájó van, úgyhogy biztos az is jól illeszkedik, hiszen ha csúnya lenne már kihajította volna!  :lol:
Lefotóznám, ha a fényképezőgépem nem lenne a szervízben 5 hete  :x  Ha sikerál szerezni valami fotó aparatot, akkor kűűdök fotót.
Üdv: Kishaver 74

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #140 Dátum: 2005.03.21 15:14:09 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Hardy"
Tudja valaki,hogy egy Pioneer cd,hogy mutat a Yarisba,hogy illesztkedik?Mint általában a Sonyról írtátok hogy jó, a JVC nem annyira.Hát a pájó keret nélkül? :D

Tegnap volt bent a szervízben egy Yaris, amiben a JVC nagyon szépen illeszkedett. Úgy látszik típusa is válogatja...
De a többséget szépen bele lehet építeni. Kishavernak is Pájó van, úgyhogy biztos az is jól illeszkedik, hiszen ha csúnya lenne már kihajította volna!  :lol:
Lefotóznám, ha a fényképezőgépem nem lenne a szervízben 5 hete  :x  Ha sikerál szerezni valami fotó aparatot, akkor kűűdök fotót.


Oké. :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #141 Dátum: 2005.03.22 19:16:19 »

Xanyi

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #142 Dátum: 2005.03.22 19:20:36 »
Remélem nem lett túl nagy a kép!!!

Azért tettem be, hogy ilyen kiemelőt kell gyártani a Yarisba az első hangszóróknak.
Ez most készülget, a régi elég igénytelen volt (bár kárpit alatt úgysem látszik, de én láttam mielött feltettem, úgyhogy zavar  :lol: ). 8 + 12 mm-es MDF lap. Ma lefestettem (nem mintha látszana, de azért legyen szép), már csak a vízvédelmet kell megoldani és mehet a beszerelés...
Xanyi

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #143 Dátum: 2005.03.22 19:46:35 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Remélem nem lett túl nagy a kép!!!

Azért tettem be, hogy ilyen kiemelőt kell gyártani a Yarisba az első hangszóróknak.
Ez most készülget, a régi elég igénytelen volt (bár kárpit alatt úgysem látszik, de én láttam mielött feltettem, úgyhogy zavar  :lol: ). 8 + 12 mm-es MDF lap. Ma lefestettem (nem mintha látszana, de azért legyen szép), már csak a vízvédelmet kell megoldani és mehet a beszerelés...


És akkor a kárpit is ugyanúgy ráfér,meg a mágnes is elfér az üveg elött :!:  :?:  :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #144 Dátum: 2005.03.22 20:36:00 »
Idézetet írta: "Hardy"
Idézetet írta: "Xanyi"
Remélem nem lett túl nagy a kép!!!

Azért tettem be, hogy ilyen kiemelőt kell gyártani a Yarisba az első hangszóróknak.
Ez most készülget, a régi elég igénytelen volt (bár kárpit alatt úgysem látszik, de én láttam mielött feltettem, úgyhogy zavar  :lol: ). 8 + 12 mm-es MDF lap. Ma lefestettem (nem mintha látszana, de azért legyen szép), már csak a vízvédelmet kell megoldani és mehet a beszerelés...


És akkor a kárpit is ugyanúgy ráfér,meg a mágnes is elfér az üveg elött :!:  :?:  :D

Igen. A kárpit miatt kell a háromszög sarkainak vékonyabbnak lenniük. Ha nem így lenne, akkor simán egy 20-as MDF lap is megtenné...
Így tehát nagyon profi. A gyári hangszórónak is ilyen formája van! Ha érdekel teszek be arról is képet...
Nekem 45 mm mély a hangszóróm, az simán elfér, de emlékeim szerint 5-6 cm beépítési mélységig el lehet menni. Majd azt is lemérem pontosan ha levettem a kárpitot!
Xanyi

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #145 Dátum: 2005.03.22 21:53:42 »
Idézetet írta: "Xanyi"
A gyári hangszórónak is ilyen formája van! Ha érdekel teszek be arról is képet...


Nyomass egy képet,kíváncsi vagyok,meg aztán én is hifit tervezgetek manapság :)
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #146 Dátum: 2005.03.25 05:31:03 »
Idézetet írta: "Hardy"
Idézetet írta: "Xanyi"
A gyári hangszórónak is ilyen formája van! Ha érdekel teszek be arról is képet...


Nyomass egy képet,kíváncsi vagyok,meg aztán én is hifit tervezgetek manapság :)


Érdekesség:
A legújabb Tuning & Stereoban van egy 2 oldalas leírás. Hogyan szereljünk hifit Yarisba...

Amúgy én összegyütjöm a képeimet, aztán belinkelem...
Az ajtóról is lesznek hamarosan!
Xanyi

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #147 Dátum: 2005.03.25 06:07:31 »
Ide tettem fel pár képet:
http://kep.tar.hu/xanyi/50033884#2
Valamelyik alatt van komment is, azt is érdemes elolvasni!
Xanyi

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #148 Dátum: 2005.03.25 06:59:37 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Ide tettem fel pár képet:
http://kep.tar.hu/xanyi/50033884#2
Valamelyik alatt van komment is, azt is érdemes elolvasni!


Neked nem úgy van,hogy a magnó alatti rekeszben van.MIlyen cucc ez a rekesz?Magnó sehol :) ,ez tetszik.Teljes alja cserélve van?Úgy látom ,mintha komplett más lenne.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #149 Dátum: 2005.03.25 10:52:50 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Ide tettem fel pár képet:
http://kep.tar.hu/xanyi/50033884#2
Valamelyik alatt van komment is, azt is érdemes elolvasni!


Hello!

Frankó a képanyag, megveszem az újságot is, így már bátrabban tervezgetek én is!  :wink:
Nem tervezel kiemelőkeret sorozatgyártást?  Mert egy párra kapásból vevő lennék  :D
Egyébként létezik gyári műanyag kiemelőkeret is... Az nem jó? Mondjuk az egyértelmű hogy az MDF kevésbé hajlamos a rezonanciára mint a műanyag...
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra